Ambalajlama ve paletleme çözümleri

Epson robotları son derece hassas bileşenleri bile ambalajlayabilir ve paletleyebilir.

Ambalajlama ve paletleme

Modern ambalajlar, ambalajlama hatlarında yüksek düzeyde esneklik gerektirir. Ana amaç, yüksek proses güvenliği standartlarını korurken daha kısa ürün değişim süreleri sağlamaktır. Epson robotları her şeyi kontrol altında tutar. Son derece hassas bileşenleri bile ambalajlayabilir ve paletleyebilir. Konveyör izleme ile bileşenler robot tarafından yakalanıp çalışan konveyör bantlarına bırakılabilir. Bu proseste nesneler bir kamera veya sensör tarafından algılanır.

Örnek olay incelemeleri

Ürünler

Modern otomasyon çözümleri birkaç basit gereksinimi karşılamalıdır; mümkün olduğu kadar hızlı, küçük ve ucuz olmaları gerekir. Epson size geniş bir yelpazede yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli endüstriyel robotlar sunabilir.

Uygulamalar

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

Üretim hattınızın üstün performansa ulaşmasını sağlayın

Epson robot sistemleri: hassas, hızlı ve güvenilir

Robotlarımız paletleme, testere ile kesme, frezeleme, delme, taşlama, montaj, taşıma ve inşa etme işlemlerini birlikte gerçekleştirir. Tüm bu uygulamalarda ve diğer pek çok uygulamada, genellikle tüm gün boyunca hassas bir şekilde ve nefes kesici bir hızda çalışırlar. Ürün portföyümüz, 6 eksenli robotlar, kontrol cihazları ve yazılımlarla dünya çapında en kapsamlı SCARA model serilerinden birini içerir.