Test, ölçüm, kontrol çözümleri

Epson robotları ve güçlü bir entegre görüntü işleme sistemi sayesinde, hassas kayıt gerektiren görevler yüksek saat hızlarıyla gerçekleştirilebilir.

Test etme, ölçme, kontrol etme

Kalite kontrolleri, seri üretim öncesi deneme çalıştırmaları, veri ölçümleri, hassas kaydın hayati önem taşıdığı alanlardır. Epson robotları ve güçlü bir entegre görüntü işleme sistemi sayesinde bu görevler yüksek saat hızlarıyla gerçekleştirilebilir. PC tabanlı RC620 ana kontrol cihazı, ek ölçüm ve test donanımıyla genişletilebilir ve diğer üreticiler tarafından sağlanan görüntü tanıma sistemlerine veya kuvvetli hareket sensörlerine kolayca entegre edilebilir. Bir ürün, önceden tanımlanmış parametreler ile ayarlanan tolerans değerlerinden saparsa, hatalı olarak reddedilir.

Örnek olay incelemeleri

Ürünler

Modern otomasyon çözümleri birkaç basit gereksinimi karşılamalıdır; mümkün olduğu kadar hızlı, küçük ve ucuz olmaları gerekir. Epson size geniş bir yelpazede yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli endüstriyel robotlar sunabilir.

Uygulamalar

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

Üretim hattınızın üstün performansa ulaşmasını sağlayın

Epson robot sistemleri: hassas, hızlı ve güvenilir

Robotlarımız paletleme, testere ile kesme, frezeleme, delme, taşlama, montaj, taşıma ve inşa etme işlemlerini birlikte gerçekleştirir. Tüm bu uygulamalarda ve diğer pek çok uygulamada, genellikle tüm gün boyunca hassas bir şekilde ve nefes kesici bir hızda çalışırlar. Ürün portföyümüz, 6 eksenli robotlar, kontrol cihazları ve yazılımlarla dünya çapında en kapsamlı SCARA model serilerinden birini içerir.