Usain + Epson:
Başarılı bir ekip

Epson ve Bolt, müşterileri güçlendirmek ve eğitimin ilerlemesine yardımcı olmak için güçlerini birleştiriyor.

Usain + Epson: Başarılı bir ekip

2021 yılında Epson, dünyanın en hızlı insanı Usain Bolt ile ortaklık kurdu. Olimpiyatlarda sekiz defa altın madalya kazanan ve tüm zamanların en büyük koşucusu olarak kabul edilen Usain, şimdi Epson’ın Avrupa ve Fransız Afrikası’ndaki yüzü. Marka teknolojisi elçisi olarak Usain, Epson’ın ev, iş ve eğitim için kapsamlı teknoloji çözümleri serisinin günlük avantajlarının tanıtılmasına katkıda bulunuyor.

EcoTank

Usain, hayranlarını ve Epson müşterilerini, “Epson’ın EcoTank yazıcılarıyla ‘Just Fill and Chill’ (Doldur ve Takılmana Bak)” diyerek kendi içten tarzıyla eğlendiriyor. Ultra yüksek kapasiteli doldurulabilir mürekkep tankları, mürekkep kartuşu değiştirme güçlüğü olmadan binlerce sayfa baskı almanıza olanak tanır.

EcoTank yazıcıları tanıtmak için Epson’la çalışıyor olmaktan çok mutluyum. EcoTank yazıcılar kartuşla baskının neden olduğu birçok sorunu ortadan kaldırıyor, ben de hayatın biraz olsun kolaylaşmasına yardımcı olan her şeyi iyiye doğru atılan bir adım olarak görüyorum.

Ofis ürünleri

Usain, hızın ve verimliliğin değerini biliyor ve dolayısıyla Epson’ın yenilikçi iş ürünlerine bayılıyor. Daha hızlı ve akıllı dijitalleştirmeye yönelik bir tarayıcı olan EcoTank Pro, uygun maliyetli ofis baskısı ve büyük tesisler, konferans salonları ve iş birliğine dayalı çalışma alanları için mükemmel olan projeksiyon cihazları sunar.

Profesyonel uzmanlara yönelik çözümler

Usain gibi, ürünlerimiz de etkileyici bir başarı geçmişine sahiptir. SCARA robotlarımız son 10 yıldır dünyada 1 numaradır1 ve aynı zamanda Batı Avrupa’nın 1 numaralı fiş yazıcı üreticisiyiz2. Epson, geniş formatlı, tekstil ve tabela yazıcılarından robotik çözümlere, mPOS, fiş ve etiket yazıcılarına kadar birçok sektörde işletmelere yardımcı olmak için uzman çözümler sunar. Her çözüm, iş verimliliğini artırmak ve hızlı, güvenilir ve esnek yüksek kaliteli çıktılar sağlamak için tasarlanmıştır. Mesleki zorluklarınızı anlıyor ve sizi rekabette öne çıkarmak için benzersiz mükemmellikte ürünler tasarlıyoruz.

Kamera Arkası

Usain Bolt ile sette olmak nasıl bir şey?

Galerimize göz atın:

Usain Bolt ve Karl Angove ile kamera arkası

Usain Bolt ve Karl Angove ile kamera arkası

Usain Bolt ve Maria Eagling ile kamera arkası

Usain Bolt ve Maria Eagling ile kamera arkası

Usain Bolt ile 30 saniyede kamera arkası

Usain Bolt ile 30 saniyede kamera arkası

Usain Bolt ile 60 saniyede kamera arkası

Usain Bolt ile 60 saniyede kamera arkası

Usain Bolt ile kamera arkası

Usain Bolt ile kamera arkası

Usain Bolt ile kamera arkası

Usain Bolt ile kamera arkası

1 Endüstriyel SCARA robotların birim satış miktarına dayalı pazar payı, 2011-2020. Fuji Keizai “2012-2021 Dünya Çapında Robot Pazarının Günümüzdeki ve Gelecekteki Görünümü”

2 IDC, POS Yazıcı Pazar Değerlendirmesi Batı Avrupa CY 2020, 2020 gönderileri, yayım tarihi Nisan 2021.