KALICI BİR ETKİ BIRAKIN

İşletmeniz için üstün projeksiyon görüntü kalitesi ve güvenilirliği

LAZER PROJEKSİYON SERİSİ

Lazer projeksiyon teknolojisinin geleceğini belirliyoruz

Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan projeksiyonlarımız, 3LCD özelliğini çift lazerli ışık kaynağıyla birleştiriyor ve parlak ve gerçekçi renkler ile son derece derin siyahlar yaratmak için geniş bir renk yelpazesini ve ultra yüksek bir kontrast oranını barındırıyor.

İşletmeniz, yaratıcılıkta ve en zorlu ortamlarda daha büyük, daha parlak ve daha cesur görüntüler yansıtma zorluklarının üstesinden gelmede ilerleme kaydediyor. Bu nedenle, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve kalıcı bir etki bırakmanızı sağlayan yenilikçi ve çok yönlü projektörler geliştirmek için çok çalışıyoruz. Ürün kalitesine, teknolojiye, ilişkilere, servis ve desteğe olan bağlılığımızla neden 2001’den beri projektör pazarında lider olduğumuzu görün1.

Lazer çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Sınırsız projeksiyon

Yeni geliştirdiğimiz inorganik fosfor çarkı üstün ışık ve ısı direncine sahiptir ve son derece güvenilirdir. İnorganik LCD panellerimizle mükemmel bir şekilde çalışarak son derece uzun süre parlak ve canlı görüntüler oluşturur. 20.000 saat boyunca bakım gerektirmeyen bir ışık kaynağına güvenebilirsiniz².

Üstün güvenilirlik

Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz üstün, büyük ekranlı geniş mekan projeksiyonlarına merhaba deyin. Montaj ve kurulum son derece basittir ve 56.000 saate kadar lazer ömrü ve 30.000 saate kadar filtre bakım döngüsü, bakım işlemlerini minimuma indirir.

Epson ile kendi vizyonunuzu tasarlayın

Epson'un geniş mekan projeksiyonlarıyla her yüzeyde mükemmel görüntüler elde edin.

İzle

Ultra kısa mesafeli lazer projeksiyon

Evinizin tarzını bozmadan büyük ekranda eğlencenin keyfini çıkarın. Ultra kısa mesafeli lazer projeksiyonumuz, ekran alanının yakınında bulunabilir, hızlı bir şekilde kurulabilir ve parlak odalarda dahi harika bir görüntü sunar. Uzun ömürlü bir lazer ışık kaynağı ve uzun süreli garantisi ile büyük avantajlar sunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

¹ 2001 - 2020 arası, 500 lümen ve üzeri, ekransız TV’ler hariç, Futuresource Consulting – Üç Aylık Projeksiyon Cihazı Pazar Bilgileri – Worldwide Analyzer CY20Q4.

² Parlaklığa kadar geçen yaklaşık süre ilk kullanımdan sonra %50 azalır. 0,04 - 0,20 mg/m3 partikül maddesi kullanıldığını varsayan hız testiyle ölçülür. Süre, kullanım koşullarına ve ortamlarına göre değişiklik gösterecektir.