EPSON HİBRİT ÇALIŞMA ÇÖZÜMLERİ

Modern iş ortamları için standartları biz belirliyoruz

Broşürü indirin
Videoyu izle
Epson Hibrit Çalışma Çözümleri

Hibrit çalışma alanları çalışma biçimimizi yeniden şekillendirdi

İşte bu nedenle hibrit çalışma ortamlarında en üst düzey katılımcı deneyimi için fiziksel alanı, teknolojik donanımı ve iş birliği platformlarını birleştirmek büyük önem taşıyor.

Konuma göre toplantı katılımı:

%33: geleneksel toplantı odaları

%26: uzaktan ve evden katılan

%24: uzaktan ve ofisten katılan

%17: geleneksel olmayan toplantı yeri
(kafeterya, küçük toplantı alanı, vb.)

Futuresource Consulting Ltd tarafından yayınlanan “Batı Avrupa ve ABD’ye göre KURUMSAL AV ANLAMA Toplantı Salonu Son Kullanıcı &Perspektifleri”, Şubat 2022.

Her toplantı odası yapılandırması için Epson hibrit çalışma çözümü

İşinizi geliştirmek için hibrit çalışma

Verimli iş birliği

İş dinamiklerini yönlendirme

Toplantı mekanlarına birlikte çalışma ve bağlanabilme olanaklarını ekleme

Mükemmel büyük ekran görüntüler sunan projeksiyonlarla kurumsal sunumları yeniden tanımlayın ve her tür toplantı mekanında, kurulu toplantı odasında ve amfide mesajınızı ulaştırın. Projeksiyon cihazlarımız, düz panellerden farklı olarak izleyicilerinize göre ölçeklenebilen bir görüntü boyutu sunar ve sunumunuzu nerede yaparsanız yapın her şeyi aydınlık ve rengarenk bir şekilde gösterir.

Aralık

Ortam Işığı Reddi perdeleri

Ortam ışığını reddeden projeksiyon perdeleri, ortam ışığını emerken yansıtılan tüm ışığı görüntüleyen ve görüntüye yönlendiren yüksek kontrastlı perdelerdir. ALR perdeleri, ortam ne kadar parlak olursa olsun net bir şekilde ayırt edilebilir ayrıntılara sahip parlak, zengin renkli görüntüler üretir.

Görsel teknoloji mükemmelliğinde öncü

Görsel iletişim dünyasında başarılı olmanız, her ortamda daha parlak, daha cesur, daha yaratıcı görüntüler yansıtma özgürlüğüne sahip olmanıza bağlıdır. Bu nedenle, yansıtılan görselleri yeni boyutlara taşıyan yenilikçi, çok yönlü çözümler geliştirmek için çok çalışıyoruz.

Eşsiz servis ve destekle birlikte sunduğumuz ürün kalitesi, teknoloji ve ilişkilere olan bağlılığımız, 2001 yılından beri dünyanın 1 numaralı projeksiyon cihazı üreticisi olmamızı sağlamıştır8.

Eğitim ve sanat galerilerinden dijital tabela ve kurumsal etkinliklere, kurum içi projeksiyon filolarından kiralama ve sahneleme pazarına kadar projeksiyonlarımız, akıllı ve gelişmiş bir çözümdür.

Doğru Renkler

Epson’un 3LCD ve 4K Geliştirme teknolojisini birleştiren en gelişmiş projeksiyon cihazlarıyla, apaydınlık odalarda bile canlı, ilgi çekici görüntüler yansıtın.

Her Epson projeksiyon cihazının kalbinde yer alan 3LCD optik motor, içeriğinizin zengin, gerçeğine uygun renklerle ve 1 çipli DLP projeksiyon cihazlarının üç katına kadar parlaklıkla sunulmasını sağlar9.

Epson’un gelişmiş 4K Geliştirme özelliği, konunuz ne olursa olsun izleyicilerin ilgisini çekmek ve ilham vermek için her ayrıntıyı mükemmel netlikte yeniden üreterek ekran çözünürlüğünü artırır ve içeriğinizin kalitesini yükseltir.

Ekran boyutu önemlidir

Ekranın çok küçük olduğu bir masada çalışırken pek rahat edemezsiniz. Hem gözleriniz için iyi değildir hem de içerik kalitesinden ödün verdirebilir.

Aynı nedenlerle, size de toplantı odanız için uygun olan bir ekran boyutu gerekir. İşte bu nedenle Epson projeksiyon cihazları, eşdeğer masaüstü ekran deneyimi için sağlık ve güvenlik standartlarını aşar. (AB Yönergesi 90/270/EEC – Ekranlı Ekipmanlar).

Epson projeksiyon cihazlarının perde boyutunun ölçeklenebilir ve işlevsel olması sayesinde, perdeye olan görüş mesafeleri dikkate alınarak gösterilen içeriğin çok küçük olmaması, yüksek kaliteli olması ve herkes tarafından rahatlıkla görülebilir olması sağlanır. Bu sayede, toplantınızdaki herkes paylaşım yapmak ve katılım göstermek konularında eşit fırsatlara sahip olur.

Haberler

Epson’dan en son haberleri takip edin ve en yeni Epson ürünleriyle ilgili güncel bilgileri keşfedin.

Örnek Vakalar

Epson ürün ve çözümlerinin yanı sıra, pazar trendleri hakkında bilgi içeren çok çeşitli örnek olay incelemelerini keşfedin.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

1 Cornell University

2 Epson

3 IBM

4 Epson

5 Information Week State of Unified Communications Report 2014

6 Whiteboard Selling by Sommers & Jenkins

7 Aberdeen Research

8 2001 - 2022, 500 lümen ve üzeri, ekransız TV'ler hariç, Futuresource Consulting - Quarterly Projector Market Insights - Worldwide Analyzer CY22Q4

9 IDMS 15.4 uyarınca üçüncü taraf bir laboratuvar tarafından ölçülen en parlak moddaki renk parlaklığı (renkli ışık çıkışı). Renk parlaklığı kullanım koşullarına bağlı olarak değişecektir. Ocak 2022 ile Aralık 2022 arasındaki NPD satış verilerine göre en çok satan Epson 3LCD projektörler ile en çok satan 1 çipli DLP projektörler.