İŞ YERİNİZ İÇİN TARAMA ÇÖZÜMLERİ

EPSON OFİS TİPİ TARAYICI SERİSİ

Epson'u işletmenizde hayal edin

Tarayıcılar her tür işletmenin ayrılmaz bir parçasıdır ve bilginin yönetilebilir, güvenli dijital içeriğe dönüştüğü yerdir. Epson, sektörler arasında sürekli değişen gereksinimleri karşılamak için, kaliteli görüntü ile belgelerin kolayca ve hızlı bir şekilde taranmasını olanaklı kılan, pazardaki en kapsamlı tarayıcı serisini geliştirdi.

Taranmış bilgileri kolayca yakalayın, dönüştürün ve dağıtın. Yüksek kaliteli taramaların, basit belge dosyalama sistemlerinden bulut hizmetlerine ve kurumsal içerik yönetimi çözümlerine iş akışınızda kusursuz bir şekilde saklanmasını olanaklı kılan gelişmiş belge görüntüsü işleme özelliklerinden yararlanın.

Sayısız sektörde ve iş ortamında geniş bir uygulama yelpazesini desteklerken belgeleri taramak ve saklamak için gereken adımları önemli ölçüde azaltan modellerle ihtiyaçlarınıza uyacak bir tarayıcımız var.

Kolay tarama çözümleri

Epson'un normal tarama gereksinimleri olan kurumlar için ideal olan kolay tarama süreci, size uyan her boyut formatında zamandan tasarruf sağlamanıza ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olur.

İster bir posta pulu kadar küçük, ister bir A0 ozalit kopya kadar büyük görüntüler tarıyor olun, görüntülerin her yönünü yüksek çözünürlükte yakalamak ve hemen her ölçekte çoğaltmak kolaydır.

Nerede karşılaşırsanız karşılaşın, en küçük görüntülerin en ufak ayrıntılarını bile algılayarak büyük formatta basılmasına olanak verir.

Dahası, Epson'un basit tarama çözümleri geniş bir hedef yelpazesine yönelik tarama yapmanıza olanak tanır:

Esnek tarama

Doğrudan tarayıcının dokunmatik ekranından tarayın ve bilgisayara gerek kalmadan özelleştirilebilir ön ayarlar ve düzenler oluşturun. Ayrıca, Epson ScanSmart yazılımıyla PC veya Mac'inizi kullanarak veya Epson Smart Panel uygulamasıyla telefonunuz veya tabletiniz üzerinden de tarama yapabilir ve paylaşabilirsiniz.

Epson gelişmiş tarama

Titizlik gerektiren tarama işlerinde ve yüksek verimlilik isteyen ortamlarda, Epson'un iki adımlı tarama süreci, kendi ayarladığınız gelişmiş, önceden tanımlanmış parametreler sayesinde belgeleri saniyeler içinde tarar ve düzenler. TWAIN, ISIS ve WIA sürücüleri veya ilave yazılım eklentileri, tercih ettiğiniz Belge Yönetim Sistemi, iş akışı sistemi ve bulut sistemi ile kusursuz entegrasyona izin verir:

Yardımcı olan teknoloji

Epson tarayıcıları, tüm tarama gereksinimlerinizi etkili dijital içerik sağlayarak karşılamanızı olanaklı kılar:

Ürününüzü bulun

A4 SCAN

A3 SCAN

CHEQUE

HİGH RESOLUTİON

WİDE FORMAT

MOBİLE

Diğer ofis tipi tarayıcı serilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün