KOMPAKT A4 TARAYICILARLA MASANIZDA YERDEN TASARRUF EDİN

A4 Kompakt Masaüstü Tarayıcılar
Videoyu izle
A4 KOMPAKT MASAÜSTÜ TARAYICILAR

Epson’un ilk U dönen kâğıt yolu tarayıcısı,

Yeni kompakt masaüstü tarayıcı serisi, masa alanı sınırlı olan ve çeşitli kâğıt ve belge türlerini taraması gereken herkes için hepsi bir arada bir tarama çözümü sunar.

Güç ve rahatlık dengesi için tasarlanan bu çok yönlü tarayıcılar, her ölçekten işletmenin daha azıyla daha fazlasını yapmasını ve değerli ofis masası alanından ödün vermeden ultra kompakt bir tarayıcının tüm avantajlarından yararlanmasını sağlar.

Bir bakışta temel özellikler

Yol konumu seçici

Benzersiz yol konumu seçicisi, üretkenliği artırmak ve daha geniş bir yelpazedeki kâğıtları kesintisiz olarak taramak için çalışmanın ortasında düz yol ve U dönüş yolu arasında hızlı bir şekilde geçiş yapılmasını sağlar.

U dönen kâğıt yolu

Tarayıcının U dönüş yolu konumu son derece kompakttır ve cihazın kapladığı alanı artırmadan kâğıdın taranmasını sağlar. Değerli masa alanınızdan tasarruf.

Kâğıt koruma teknolojisi

Makine, önemli belgelerin hasar görmesini önlemek ve her kullanıcının gönül rahatlığını artırmak için silindirler üzerinde anormal bir yük algılarsa veya görüntü çarpıksa taramayı otomatik olarak durdurur.

Belge kenarı düzeltme

Orijinal belgelerdeki katlanmalar, yırtılmalar, kenar gölgeleri ve zımba delikleri gibi belge kenarları, çevreleyen belgenin renkleri kullanılarak kolayca taranabilir, düzeltilebilir ve iyileştirilebilir.

Camdaki kiri algılama

Yerleşik A4 kâğıt beslemeli tarayıcı serimizden alınan ileri kir algılama teknolojisi, kullanıcıları tarayıcı camının ne zaman temizlenmesi ve neresinin temizlenmesi gerektiği konusunda uyarır ve gereksiz yeniden taramaları azaltırken her seferinde olağanüstü sonuçlar sağlar.

Epson ES-C380W, ScanWay ailesine katıldı

ScanWay modellerimiz basit, güvenilir ve güvenli bir bilgisayarsız tarama çözümü sunar. Modellerin her biri, kullanıcıların işlerini gelişmiş kullanım için özelleştirmelerine olanak tanıyan bir ekran veya kısayol düğmelerini içerir.

Epson Connect kullanarak Doğrudan ağ klasörleri, e-posta adreslerini, USB bellek ve Google Drive, Dropbox, Evernote, OneDrive for Business gibi popüler bulut tabanlı hizmetlere tarayın. Microsoft Teams kanallarında tarama, SharePoint online bağlayıcı kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Kimlik belgesi MRZ taraması

Bu tarayıcılar, seyahat acenteleri, oteller, araç kiralama sağlayıcıları ve pasaport bilgilerini düzenli olarak taraması ve saklaması gereken diğer kuruluşlar için çok büyük değer sunar.

Kullanıcılar, Document Capture Pro Yazılımımızı kullanarak pasaport ve seyahat belgelerinin (TD1) Makine Tarafından Okunabilir Bölgesindeki tüm kişisel verileri hızlı bir şekilde yakalayabilir ve endeksleyebilir ve güvenli ve kolay erişilebilir bir yerde güvenle saklayabilir.

Kompakt masaüstü tarayıcılar ürün yelpazesi

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün