HASSAS TARAMA, AYRINTILI SONUÇLAR

Epson Expression serisi ve LaserSoft ile tarihi kayıtlar, fotoğraflar, film negatifleri ve eserlerin ayrıntılarını yüksek çözünürlükte yakalayın

GRAFİK TARAYICILAR

Hassas tarama işleri artık kolay

Epson Expression 13000XL Pro, en zorlu yüksek ayrıntı uygulamalarını gerçekleştirmek üzere tasarlanmış yüksek çözünürlüklü, çok yönlü ve büyük formatlı bir tarayıcıdır.

Birlikte verilen profesyonel görüntü geliştirme yazılımı LaserSoft SilverFast Ai 9, profesyonel sonuçlar için profesyonel toz ve gren azaltma, gürültü giderme ve ton düzeltme gibi kullanımı kolay görüntü işleme becerileri sunar.

Modelleri görüntüleyin

Expression 13000XL

A3 grafik tarayıcı

Hassas kullanıcı taleplerine göre planların, fotoğrafların ve güzel sanatların keskin ve hatasız görüntü reprodüksiyonu için yüksek kaliteli A3 grafik tarayıcı.

  • Yüksek kaliteli A3 tarama
  • Gelişmiş yazılım özellikleri
  • Film tarama özelliği

Expression 13000XL Pro

A3 film ve grafik tarayıcı

Expression 13000XL Pro, grafik tasarım dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki en zorlu ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış yüksek çözünürlüklü bir A3 tarayıcıdır. 3.8 DMaX, çift ışık teknolojisi, otomatik odaklama, parlama azaltma ve olağanüstü SilverFast Ai 9 görüntü işleme işlevlerine sahip bu tarayıcı, mükemmel görüntü reprodüksiyonu sağlar.

  • Film tarama için ideal
  • Yüksek kaliteli A3 tarama
  • Gelişmiş yazılım özellikleri

Keskin ve hatasız görüntü oluşturmak

Expression 13000XL ve 13000XL Pro, yüksek hassasiyet gerektiren uygulamalar için tasarlanmış yüksek kaliteli A3 tarayıcılardır. Tarayıcı, A3+ boyutuna kadar kağıtları hassas bir şekilde yakalamayı ve her seferinde net görüntüler ve profesyonel sonuçlar elde etmeyi kolaylaştırır. Bu seri tarihi kayıtlar, röntgen filmleri, film negatifleri, mimari planlar, adli kanıtlar ve eserler dahil olmak üzere ayrıntılı görüntüleri doğru bir şekilde yakalamak için mükemmeldir. Ayrıca önceki Epson modellerine kıyasla esnektir, kullanımı kolaydır ve güç tüketimi düşüktür.

Taramalarınızı optimum hale getirin

Epson Expression 13000XL

Expression 13000XL modelinin 3.8 Dmax ve 48 bit renkli optik yoğunluğu, gölgeli alanlarda bile en geniş renk aralığında tam olarak oluşturulması için keskin ve doğru tarama sağlar. Ek olarak, 2400 x 4800dpi yüksek çözünürlük ve ultra hassas Micro Step Drive teknolojisi, kullanıcıların en küçük ayrıntıları dahi sıra dışı bir netlikle yakalamasına olanak tanır.

YÜKSEK KALİTELİ GÖRÜNTÜ REPRODÜKSİYONU

3.8 Dmax'in 2400 x 4800 dpi çözünürlüğü, optik yoğunluğu ve 48 bit renk derinliği, üstün tonlar ve renk reprodüksiyonu ile kolayca ve tutarlı bir şekilde tarama yapmanızı sağlar.

READYSCAN LED TEKNOLOJİSİ

Expression 13000XL, ısınma süresi gerektirmeyen ve yüksek hassasiyetli tarama sağlayan, enerji tasarruflu ve çevre dostu bir ışık kaynağı olan ReadyScan LED ile donatılmıştır. Dmax ve 48 bit renk derinliği, üstün tonlar ve renk reprodüksiyonu ile kolayca ve tutarlı bir şekilde tarama yapmanızı sağlar.

DAHA NET VE KESKİN TARAMA

Büyük pikselli 6 sıra CCD sensörü dizisi, her geçişte daha büyük tarama ayrıntıları sağlar. Otomatik Odaklama sistemi, gelişmiş görüntü netliği ve doğruluğu için otomatik odaklama yapabilir veya Manuel Odaklama seçeneğini kullanarak tam yaratıcı kontrolü ele alabilirsiniz. 3.8 Dmax yoğunluğu ve 48 bit renk derinliği, üstün tonlar ve renk reprodüksiyonu ile kolayca ve tutarlı bir şekilde tarama yapmanızı sağlar.

ÇOK YÖNLÜ FİLM TARAMA

Expression 13000XL Pro ile benzersiz ayrıntılara sahip şeffaf ve net ortamları yakalayabilirsiniz. Ünite, A3+ boyutuna kadar geniş bir film formatı yelpazesini destekler.

Optimum donanım ve yazılım kombinasyonu

Önde gelen yazılım uzmanı LaserSoft Imaging ile iş birliği yapan SilverFast'in kreatifleri, en yüksek doğruluğu yakalamanın en önemli öncelik olduğu kuruluşlara değer ve verimlilik katar.

Film negatifleri de dahil olmak üzere çok çeşitli öğeleri tarayın

İsteğe bağı asetat birimi kullanıcıların, pozitif veya negatif filmler ve slaytlar gibi saydam materyallerde profesyonel sonuçlar elde ederek tarama yapmasına olanak tanır. Medyayı üstün kalitede dijitalleştirip koruyabileceğiniz anlamına gelir.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün