MOBİL TARAYICILAR

Tarama çözümlerinde dünya liderinin desteğiyle mobil bir ofis yaratın. Performans öncelikli olarak tasarlanan Epson mobil ofis tipi tarayıcılar serisi, saha çalışanları ile yoğun veya sıkışık çalışma ortamları için ideal bir çözümdür.

MOBİL TARAYICILAR

Her detayı yakalar

Hareket halinde veya dar iş yerlerinde kolay ve verimli belge yönetimi için A4 boyutlu mobil tarayıcılar.

Ürün serisi

Kompakt

İş yoğunluğu yüksek, çalışma alanı dar ve belgelerin hızlı biçimde işlenmesi şart olan resepsiyon masaları için idealdir. Epson tarayıcılar, kayıt tutma işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla formlar, makbuzlar ve kartvizit görüntülerini taramak için tasarlanmıştır.

Her yerde tarayın

Epson mobil tarama çözümleri ile hareket halindeyken bile ihtiyacınız olan her şeyi tarayın. Kompakt ve hafif cihazlar, ofis dışında kolayca taşınabilir ve kullanılabilir; tüm modelleriyle hızlı ve doğru sonuçlar için optimize edilmiştir.

Son derece düzenli

İş gereği nerede bulunmanız gerekirse gereksin, ihtiyacınız olan her şeyi tarayın. Verimliliği arttırmak ve süreçleri otomatikleştirmek için tasarlanmış bir dizi yazılım paketi ile birlikte.

Esnek

35 gsm ila 270 gsm inceliğinde her ortamı tarayın. Veya WorkForce DS-310 ve DS-360W’nin 20 sayfalık otomatik belge besleyicisi sayesinde küçük belgeleri de tarayın.

Güç kaynağı seçenekleri ve Wi-Fi

Epson mobil tarayıcılar, farklı güç kaynağı seçeneklerine sahiptir. Zahmetsiz bir tarama deneyimi için geleneksel fiş veya USB kablosu arasında seçim yapın ya da ES-60W, DS-80W ve DS-360W modellerinde mevcut dahili Li-ion pilleri kullanın.

ES-60W, DS-80W ve DS-360W serisi tarayıcılarda bulunan dahili Wi-Fi ve Wi-Fi Direct özellikleri, akıllı telefonlar ve tabletlerden yönlendirilen belgelerin kablo bağlantısı gerekmeksizin doğrudan taranmasını sağlar.

Epson DocumentScan

Temel avantajlar

ES serisi

Epson'un en küçük ve en hafif mobil tarayıcı serisiyle belgeleri tarayın ve kolayca arama yapılabilir PDF'ler oluşturun. ScanSmart Yazılımını kolayca kullanın. JPEG, PDF ve PDF/A formatlarında kaydetme ve klasöre tarama, e-posta gönderme, yazdırma, Bulut Hizmetleri, Windows Word, Excel ve PowerPoint de dahil olmak üzere size uygun her şekilde çalışın.

ScanSmart yazılımı

Epson'un en yeni ScanSmart yazılımıyla, belgeleri yalnızca üç basit adımda taramak, düzenlemek ve kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

DS serisi

Son derece düzenli çalışın, hafif ve kompakt tarama çözümü ile ofisinizi istediğiniz her yere taşıyın.

Epson Document Capture Pro yazılımı, işletmenizdeki belgeleri adlandırmak, ayırmak ve yönlendirmek için tasarlanmış ve bunların ötesindeki pek çok gelişmiş özelliklere sahip DS serisi tarayıcılarda mevcuttur. İş profilleri oluşturun ve iş akışlarını optimize etmek için süreçleri otomatikleştirin.

Gelişmiş tarama yazılımı ve TWAIN sürücü desteği dahil. Dosyaları aşağıdaki formatlarda kaydedin: JPEG, PDF, PDF/A, BMP, TIFF, M/TIFF, PNG, DOCX, XLSX, PPTX.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

1 Epson WorkForce DS-30 ile karşılaştırıldığında.