KÂĞIT BESLEMELİ TARAYICILAR

Tarama çözümlerinde dünya liderinin desteğiyle daha iyi bir iş ortamı yaratın. Performans öncelikli olarak tasarlanan Epson kağıt beslemeli ofis tipi tarayıcı serisi, yoğun ofisler için ideal çözümdür.

Broşürü indirin
Videoyu izle
KÂĞIT BESLEMELİ TARAYICILAR

Kâğıt beslemeli tarayıcı serimizle dinamik bir iş akışı potansiyelini ortaya çıkarın

Kuruluşunuzun ihtiyaçları ne olursa olsun Epson’da, süreçlerinizi otomatikleştirmenize ve belgelerinizi dijitalleştirmenize yardımcı olacak ideal kâğıt beslemeli tarayıcıyı mutlaka bulacaksınız. Yüksek kaliteli barkod okuyucu üretiminde 30 yılı aşkın deneyimle, belge iş akışlarını güvenilir ve kanıtlanmış tarama çözümleriyle geliştirmenize yardımcı olmaya hazırız.

Tarayıcınızı seçin

Ölçeklenebilir Modüler Mimari

Epson mühendisleri, Ölçeklenebilir Modüler Mimarimiz (SMA) ile kuruluşunuza doğru cihazları bağlamanızı sağlayan geniş bir ürün yelpazesi tasarladı. Operatörler, daha konforlu ve üretken bir çalışma ortamı için kolay ve sezgisel kullanım sağlayan temel tasarıma aşina olacaktır.

Yüksek performans

WorkForce kâğıt beslemeli tarayıcılar üretim seviyesinde performans sunar. Dakikada 85 sayfalık ya da 170 resimlik hız ve günde 9.000 sayfalık görev döngüsü, işletmelerin en yoğun departmanların taleplerini karşılamasını sağlar.

Yenilikçi özellikler

Sınıfının en iyisi kâğıt besleme teknolojisine sahip olan seri, 27 gsm’den 413 gsm’ye kadar kalınlığa sahip zorlu kâğıtları tarayabilir. Tarayıcının hızını kontrol eden ve kâğıdı hasara karşı koruyan yenilikçi özellikler sorunsuz çalışma sağlar.

Ödüllü

Epson, sürdürülebilir ofis teknolojisinin geliştirilmesinde rakiplerinden öndedir. Yazıcı, tarayıcı ve TCO sertifikalı projeksiyon cihazları dâhil olmak üzere şirketin ürünleri, atıksız bir topluma ve döngüsel ekonomiye katkıda bulunur.

Ağ işlevselliği

Yöneticilerin verimli bir iş akışı için işleri, kullanıcıları ve cihazları yönetmelerini sağlayan zengin özellikli yazılım paketlerini indirin. Cihazda veya iş istasyonunda önceden ayarlanmış işlerle, kullanıcılara üretkenliği en üst düzeye çıkaran kolay bir tarama deneyimi sağlar. Aşağıya tıklayarak Document Capture yazılımı ve Epson Device Admin ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

Esnek tarama

Doğrudan tarayıcının dokunmatik ekranından tarayın ve bilgisayara gerek kalmadan özelleştirilebilir ön ayarlar ve düzenler oluşturun. Ayrıca, Epson ScanSmart yazılımıyla PC veya Mac'inizi kullanarak veya Epson Smart Panel uygulamasıyla telefonunuz veya tabletiniz üzerinden de tarama yapabilir ve paylaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

¹ 2010’dan 2018’e kadar satılan küresel kâğıt beslemeli tarayıcıların sayısı. Bu sayı, üç aylık tarayıcı izleyicisinden 2019 yılının 2. çeyreği için alınan bilgi trendlerine dayanmaktadır.