İŞİNİZ İÇİN ÇÖZÜMLER

Zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan ve kendi işinize odaklanabilmeniz için size daha fazla zaman bırakan akıllı teknolojiyle çalışma şeklinizi değiştirin.

VİDEOYU İZLE
İŞİNİZ İÇİN ÇÖZÜMLER

İşiniz için iyi bir teknoloji

Günümüzün hızlı tempolu, stresli iş dünyasında sonuç veren, insanların daha verimli çalışmasına yardımcı olan, doğru görüntüyü yansıtan ve her gerektiğinde performans sergileyen bir teknolojiye ihtiyaç duyarsınız.

Bütçeler sıkıştıkça paranın değeri artar. Epson, her şekilde sonuç üretir. Teknolojimizin bütçe kısıtlamalarını aşmanıza, daha verimli çalışmanıza ve rekabet gücünüzü korumanıza yardımcı olmasına izin verin.

Daha akıllı çalışma biçimleri

Daha hızlı baskının keyfini çıkarın, sunumlarınızı kolaylıkla yansıtın, ofis dışındayken tarama ve baskı işlerini yapın ve arttırılmış gerçeklik gibi yenilikçi çözümlerden yararlanın. Epson teknolojisinin bunları kolaylaştırmasıyla işinize daha fazla, teknolojiyi yönetmeye daha az zaman harcayabilirsiniz.

‏Düşük toplam sahip olma maliyeti

Epson teknolojisi her gün tasarruf etmenizi sağlayabilir ve Print365 gibi bir yönetilen baskı hizmetiyle, çalışma biçiminizi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir. Çalışanlarınızın maliyetler konusunda endişe duymadan yaratıcılık ve iş birliğine odaklanmalarını sağlayın.

Çalışanların ilgisini canlı tutma

Çalışanlarınıza Epson çözümlerini kullanarak bilgiyi paylaşmaları ve daha fazla iş yapmaları için akıllı yeni yollar sağlayın. Kullanmaya istekli olduğunuz ve iş gününüzün bir parçası haline getirebildiğiniz araçlarla verimliliğiniz hızla yükselir.

Gezegenimizin geleceğini korumaya yardımcı olun

Epson bünyesinde bizler, gelecek nesiller için daha yeşil bir gezegeni desteklemenin önemini anlıyoruz.

Hizmet ve Destek

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kiralama çözümleri

Epson ürünlerini kiralayarak ürünlerden en iyi şekilde faydalanmanın farklı yolları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Her tür iş ortamını dönüştürür

Baskı maliyetlerinizi azaltın

WorkForce Pro RIPS yazıcılarımız, sarf malzemelerine daha az para ve bakıma daha az zaman harcayıp kesintisiz bir şekilde çalışabilmenizi sağlayarak verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, lazerden geçiş yaptığınızda hız veya kaliteden ödün vermeden enerji tüketimini %96'ya, atık miktarını %99'a⁴ ve CO₂ çıkışını %92'ye⁵ varan oranlarda azaltabilirsiniz.

Seyahat ederken çalışın

Hafif, kompakt mobil tarayıcılar, yazıcılar ve görüntüleme çözümleriyle hareket halindeyken de baskı alın, tarama yapın ve yansıtın.

Bilgi akışını sürekli kılın

Gelen dosyaları otomatik olarak adlandırmak ve işlemek üzere yapılandırılabilen tarama çözümleriyle belgeleri hızlı bir şekilde yönetin, işleme koyun ve yönlendirin. Çift besleme algılama atlama işlevi, zarf veya yapışkan notlar gibi zor belgelerin hızla işlenmesi anlamına gelir. Buna ek olarak Discproducer'lar, verilerin 100 yıla kadar yeniden yazılmalarına gerek kalmadan korunabileceği CD, DVD ve BD formatlarında kaydedilmesine olanak tanır.

Ofisi düzenleyin

Çeşitli bant türlerinde ve farklı renklerde metinlerle basabileceğiniz güçlü ve uzun ömürlü etiketler üretin. LabelWorks etiket makineleri, raporların, kaynakların, varlıkların, dosyaların ve kabloların doğru etiketlenmesine ve kolayca bulunmasına yardımcı olur.

Yüksek hacimli baskıları hızlı bir şekilde alın

Küçük çalışma gruplarından büyük departmanlara kadar çeşitli uygulama ihtiyaçlarına uygun opsiyonel sonlandırıcılı, güvenilir ve çevre dostu bir renkli A3 MFP olan WorkForce Enterprise ile 100 ipm'ye kadar süper yüksek hızlarda yüksek kaliteli belge baskıları alın.

İçeriğinizi hatırlanır kılın

Güçlü ve aynı zamanda uygun maliyetli EB-5500 Serisi kurulum projeksiyonlarıyla kurumsal sunumun tanımını yeniden yapın. Rakiplerin 1 çipli DLP modellerinden üç kata kadar daha parlak olan 5.500 lm ve eşit derecede parlak Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı ile pek çok değişik aydınlatma koşulunda görüntünüzü açık bir şekilde ulaştırın³.

Daha etkili bir şekilde etkileşimde bulunun ve birlikte çalışın

Görüntüleme çözümlerimizle kişilerin belgeler üzerinde çalışmasını, dosyaları paylaşmasını ve sıradan toplantıları birlikte çalışma faaliyetlerine dönüştürülmesini kolaylaştırdık. Ekran boyutu, neredeyse her büyüklükte odaya uygun şekilde 100 inç'e kadar ölçeklenebilir. Böylece, alanda bulunan herkes ekranı en iyi şekilde görür ve bir bilgisayara gerek kalmadan Full HD olarak etkileşimde bulunma, paylaşma ve tartışma imkanı yakalar.

Epson'un ofis tipi yazıcı, MFP, tarayıcı, projeksiyon ve çok daha fazlasını içeren geniş portföyünü keşfedin.

TARAYICILAR

PROJEKSİYONLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Durum çalışmaları

Epson ürünleri ve çözümleri ve pazar eğilimleri hakkında bilgi içeren çok çeşitli vaka çalışmalarını keşfedin.

Haberler

Epson'dan en son haberleri takip edin ve en yeni Epson ürünleriyle ilgili güncellemeleri keşfedin.

ISİSİZ TEKNOLOJİ̇ İ̇LE GELECEĞİ̇ ŞEKİ̇LLENDİ̇Rİ̇YORUZ

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

¹ Seçilmiş rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'ye kadar iki ay boyunca günün ilk kullanımında ilk sayfa çıkış süresine göre Epson tarafından BLI'ye test ettirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin

² Yaklaşık 84.000 sayfaya kadar sayfa verimi sağlayan yüksek mürekkep tedarik ünitesi kapasitesi. Fiili verim basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin. Başlangıç mürekkepleri sadece yazıcının başlatılmasına yetecek kadar mürekkebe sahiptir, normal çalışma için yeni mürekkeplerin satın alınması ya da tedarik edilmesi gerekir.

³ En parlak modda renk parlaklığı (renkli ışık çıkışı), IDMS 15.4'e uygun olarak bir üçüncü taraf laboratuvar tarafından ölçülmüştür. Renk parlaklığı, kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. En çok satan Epson 3LCD projeksiyonları, Aralık 2015 ila Kasım 2016 arasındaki PMA Araştırmasının satış verilerine göre, en çok satan 1 çipli DLP projeksiyonlarla karşılaştırılmıştır.

⁴ Seçilmiş rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'ye kadar iki ay boyunca Epson tarafından BLI'ye test ettirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin

⁵ Hammadde çıkarılması ve işlenmesi ile malzeme imalatı baz alınmıştır. Epson metodolojisi ile test edilmiştir: 1. Hesaplamada küresel ısınmanın çevresel yükü olarak yalnızca CO2 emisyonu baz alınmıştır. 2. Hesaplamanın sonuçları öz beyana dayalıdır. (Üçüncü taraf onayı alınmamıştır). 3. JEMAI veritabanında 'LCA Pro' olarak yayınlanan CO2 (kg-CO2/birim) katsayısı kullanılmıştır.

⁶ Genel olarak 45-55ppm lazer yazıcılar 1500W kullanırken, WorkForce Enterprise 180W – 320W gibi düşük bir güç tüketimine sahiptir ve 100ipm'ye kadar baskı yapar.

⁷ 500 lümen ve üzeri projeksiyonlarda en büyük pazar payı. (Futuresource Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2016 yılları arasındaki süreyi kapsar).

⁸ Future Source Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2015 yılları arasındaki dönemi kapsar.