EĞİTİMDE BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ

VİDEOYU İZLE
EĞİTİM İÇİN ÇÖZÜMLER

Öğrenim için tasarlandı

Epson olarak eğitim konusunu iyi biliyor ve öğrenmeyi sürekli ve verimli hale getiren teknolojiler tasarlamak için bu bilgiyi kullanıyoruz. Çözümlerimiz bilgi akışını sürekli kılıyor ve birlikte çalışan grupları birbirine bağlıyor, öğretmenler ve öğrencilerin dikkatini çekiyor.

Günümüz teknolojileri, ekran paylaşımı ve esnek öğrenimden konumlar arası işbirliğine kadar, eğitimcileri ve öğrencileri kendi cihazınızı getir (BYOD) stratejisiyle güçlendirerek sorunsuz ve sürekli olarak çalışmalıdır. Epson’un teknolojisi bu dinamik öğrenim ortamını destekler.

Geleceğe yatırım yapın

Öğrenciler her zamankinden daha fazla iletişim halindeler - ve öğrenimde kullandıkları teknolojinin de aynı olmasını istiyorlar. Kullanımı kolay, son derece güvenilir ve bakımı kolay Wi-Fi çözümlerimiz, kurumunuzu günümüz eğitim teknolojisinin en ileri düzeyine getirir ve yatırımınızı gelecekte de korur.

Sonuçları görün

Öğrenimi hayata geçirin ve her türlü yeteneği teşvik edin. Öğrencilere kendi fikirlerinin peşinden gitmek için güven, kendi çözümlerini keşfetmeleri için ilham verin. Birlikte çalışma çözümlerimiz, öğrencileri müfredatlarıyla bağlantılı tutarak daha iyi sonuçlar elde edebilmelerini ve yaşam becerileri geliştirmelerini sağlar.

Eksiksiz bir finansal tablo elde edin

BT ekipmanınız, uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmalı, kullanımı kolay olmalı ve müfredat içi öğrenmeyi desteklemelidir. Epson teknolojisi başlangıçtan itibaren değer sunar; böylece gizli maliyetlerden endişe duymadan yaratıcılık ve işbirliğinin ortaya çıkmasına odaklanabilirsiniz.

Gezegenimizin geleceğini koruyun

Epson bünyesinde bizler, gelecek nesiller için daha yeşil bir gezegeni desteklemenin önemini anlıyoruz.

Hizmet ve Destek

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Öğrenmeyi hayata taşıyan teknoloji

Öğrencilerin ilgisini çekin

Epson görselleştirici ve hafif Full HD masaüstü kamera ile öğrenmeyi geliştirin. Çalışma grupları ve büyük kitleler için geniş basılı sayfalar, 3D nesneler, deneyler ve hatta canlıları yakın çekimlerle görüntüleyin.

Baskı maliyetlerinizi azaltın

WorkForce Pro RIPS yazıcılarımız, sarf malzemelerine daha az para ve bakıma daha az zaman harcayıp kesintisiz bir şekilde çalışabilmenizi sağlayarak verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.

Öğrenimi dönüştürün

Epson etkileşimli ultra kısa mesafeli görüntüleme çözümü ile öğrenciler ve öğretmenler arasındaki öğrenim diyalogunu teşvik edin. Ekran boyutu önemlidir. Dolayısıyla, ölçeklenebilir bir ekranda 100 inçe kadar olan içeriği Full HD olarak yansıtma, jest veya kalem kullanarak grup projeleri ile etkileşime girme ve bir bilgisayar olmadan notlar oluşturup paylaşın ve notlar üzerinde tartışın.

Dünyanızı düzenleyin

Çeşitli bant türlerinde ve farklı renklerde metinlerle basabileceğiniz güçlü ve uzun ömürlü etiketler üretin. LabelWorks etiket makineleri, raporların, kaynakların, varlıkların, dosyaların, kabloların ve bileşenlerin doğru etiketlenmesine ve kolayca bulunmasına yardımcı olur.

Bilgi akışını sürekli kılın

Öğrencilerin negatifler, fotoğraflar, kitaplar ve gazetelerde araştırma materyalinin detaylarını yakalamaları için yüksek hızlı ve yüksek çözünürlüklü cihazlarımızı kullanmalarını sağlayın.

Etkili kaynaklar üretin

Geniş formatlı yazıcılarımızla profesyonel bir baskı mağazasına ihtiyaç duymadan posterler, afişler ve kıyafetler için baskılar ve daha fazlasını üretebilirsiniz. Mimari CAD planları ve tasarımları, moda baskıları ve desenler ve güzel sanatlar ve fotoğrafçılık öğrencileri bunun örnekleridir.

Yüksek hacimli baskıları hızlı bir şekilde alın

Opsiyonel sonlandırıcılı, güvenilir ve çevre dostu renkli bir A3 MFP olan WorkForce Enterprise ile 100 ipm'ye ulaşan süper yüksek hızlarda yüksek kaliteli belge baskıları alın.

Sunumlarınızın etkisini maksimuma çıkarın

Öğrenmeyi geliştirin ve kaynaklarınızı neredeyse her boyutta bir odaya ölçeklendirilebilen olağanüstü parlak renkler ve yüksek çözünürlük kalitesiyle hayata geçirin.

Her çocuğa en iyi görüntüyü sağlayın

Öğrencilerin %58'i 70 inç düz panel ekranındaki içeriğin tamamını okuyamıyor⁴

Ürünler

YAZICILAR

TARAYICILAR

PROJEKSİYONLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Durum çalışmaları

Epson ürünleri ve çözümleri ve pazar eğilimleri hakkında bilgi içeren çok çeşitli vaka çalışmalarını keşfedin.

Haberler

Epson'dan en son haberleri takip edin ve en yeni Epson ürünleriyle ilgili güncellemeleri keşfedin.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

¹ Epson Multi-PC projeksiyonlu yerel ağlarda veya Android ve iOS cihazları ile kullanılmak üzere tasarlanmış Epson iProjection App'ı ve Google Chromebook'ları kullanırken.

² Günün ilk kullanımında FPOT, BLI tarafından, sonuçların yayımlanması esnasında test edilmiş tüm rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'e kadar iki ay boyunca test edilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin.

³ Yaklaşık 84.000 sayfaya kadar sayfa verimi sağlayan yüksek mürekkep tedarik ünitesi kapasitesi. Fiili verim basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin. Başlangıç mürekkepleri sadece yazıcının başlatılmasına yetecek kadar mürekkebe sahiptir, normal çalışma için yeni mürekkeplerin satın alınması ya da tedarik edilmesi gerekir.

⁴ Öncü 70 inç sınıf modeli 4K çözünürlüklü düz panelin (en çok satan - birim cinsinden - Kuzey Amerika için PMA distribütör verilerine göre otellere yapılan satışlar hariç, Ocak-Eylül 2015 arası satışlar) 6,7 metre genişliğe x 8,2 metre derinliğe sahip bir sınıf düzeninde karşılaştırılması. Görüntülenmekte olan slaytlardan altı kısa bilgi öğesini kopyalamaları istendiğinde, 12-22 yaşlarındaki öğrencilerin %58'si en az bir öğeyi yanlış kopyaladı. Radius Research tarafından yapılan ABD araştırmasına göre, Nisan 2016.

⁵ Önde gelen 1 çip DLP ev eğlence projeksiyonlarıyla karşılaştırıldı. Epson 720p projeksiyonlar üç kat daha parlaktır; Epson 1080p projeksiyonlar tutarlı bir şekilde iki ve üç kata kadar daha parlaktır. Temmuz 2011 ile Haziran 2012 tarihleri arasında toplanan NPD verileri baz alınmıştır. Renk parlaklığı (Renkli Işık Çıkışı) IDMS 15.4'e uygun olarak ölçülmüştür. Renk parlaklığı, kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen www.epson.com.tr/clo adresini ziyaret edin.

⁶ Sommers & Jenkins'ten Beyaz Tahta Satışı

⁷ Seçilmiş rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'ye kadar iki ay boyunca Epson tarafından BLI'ye test ettirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin.

⁸ Genel olarak 45-55ppm lazer yazıcılar 1500W kullanırken, WorkForce Enterprise 180W – 320W gibi düşük bir güç tüketimine sahiptir ve 100ppm'ye kadar baskı yapar.

⁹ Hammadde çıkarılması ve işlenmesi ile malzeme imalatı baz alınmıştır. Epson metodolojisi ile test edilmiştir: 1. Hesaplamada küresel ısınmanın çevresel yükü olarak yalnızca CO2 emisyonu baz alınmıştır. 2. Hesaplamanın sonuçları öz beyana dayalıdır. (Üçüncü taraf onayı alınmamıştır). 3. JEMAI veritabanında "LCA Pro" olarak yayınlanan CO2 (kg-CO2/birim) katsayısı kullanılmıştır.