Renkli etiket yazici

Renkli etiket üretiminizi kolaylaştırın

İsteğe bağlı mürekkep püskürtmeli renkli etiket yazıcılarımız, termal baskının sık karşılaşılan problemlerini ortadan kaldırır. Artık yüksek kaliteli, özel renkli etiketleri, biletleri ve isimlikleri ihtiyacınız olduğu zaman, kolayca kendiniz üretebilirsiniz. Artık gecikme, bozulma, israf ya da aksaklığa yer yok. Artık önceden basılmış etiket stoğu, üretimde kesinti süresi, kaybedilen siparişler ya da geç gönderimler yok.

Renkli Etiket Yazıcılarımızla Tanışın

Yeni Colorworks C6000 ve C6500 Serisinin tanıtımı

Uzun ömürlü özel etiketleri hızlı ve kolay bir şekilde basın. Her seferinde yüksek kaliteli (1200x1200 dpi) özel etiketler üretin. C6000 4 inç, C6500 ise 8 inç genişlikte etiket baskıları sağlar. Özel dahili soyucu ile iş akışlarını optimize edin.

LCD Ekran ve kumanda paneli

Kullanıcının yazıcı ve ağ ayarlarına erişmesini sağlayan sezgisel bir menüye sahip tam renkli kumanda paneli. Hızlı ve kolay bir kullanım yoluyla yazıcı üzerinde daha fazla kontrol olanağı sağlar

Erişim Paneli

Kağıt sıkışmalarını incelemek ve gidermek için kolay erişim paneli, aynı zamanda Yazıcı kafasına mükemmel erişim olanağı sağlar

İki yönlü çıkarılabilir kapak

Bu Benzersiz tasarım, kağıdın her ortamda kolaylıkla yüklenmesine veya çıkarılmasına olanak sağlar

Entegre soyucu

Tam renkli etiket yazıcısındaki bu Benzersiz özellik, üretim hatlarına kolay kurulum olanağı sağlar ve tek bir üründe eksiksiz bir çözüm teşkil eder

Kolay erişilebilir Mürekkep Kartuşları

İçinde Epson’un kendi Ultrachrome® DL mürekkebi ile kompakt ve kolay takılan 80 ml kartuşlar mükemmel sonuçlar sağlar

Uygulamalar

Üretim ve perakendeden eczacılık, sağlık ve etiket basma işine kadar her sektör için, ihtiyacınız olan etiketleri ihtiyaç duyduğunuz zaman basma esnekliği sağlayarak, gerçek bir fark yaratan bir ColorWorks ürünü vardır. ColorWorks C6000 Serisi, C6500 Serisi, C7500 Serisi, C3500 ve C831, kimyasal etiketleme için en yeni GHS (Küresel Uyumlu Sistem) standartlarına uyumlu etiketler basmak isteyen şirketler için de idealdir.

Üretim (Ürün etiketleri)

Epson renkli etiket yazıcıları, orta hacimli/geniş kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip üreticiler açısından idealdir ve envanter yönetimi ve ürün tanımlamasını geliştirir ve müşteri hizmetlerini iyileştirir.

Üretim (işlevsel etiketler)

Epson renkli etiket yazıcıları, orta hacimli/geniş kapsamlı bir ürün yelpazesine sahip üreticiler açısından idealdir ve envanter yönetimi ve ürün tanımlamasını geliştirir ve müşteri hizmetlerini iyileştirir.

Kimyasal etiketler (GHS)

ColorWorks etiket yazıcıları, BS5609 ile tam uyumlu GHS kimyasal etiketleri üretmek için PE Mat etiket kağıdıyla birlikte pigmentli mürekkepler kullanır.

Perakende

Hızlı, güvenilir ve esnek renkli etiket çözümlerimiz; raf etiketleri ve fiyatlama ile promosyon etiketlerinden, mağazada yapılan ürünler için olan etiketlere kadar çok çeşitli perakende baskı uygulamalarında kullanılabilir.

Bilet basma

Artık kullanışlı renkli etiket yazıcılarımızla, üzerinde kişiselleştirilmiş pazarlama mesajları bulunan istek üzerine etkinlik etiketleri basabilir veya kimlik kartlarının üzerine ziyaretçinin fotoğrafını da ekleyebilirsiniz.

Sağlık hizmetleri

Sağlık etiketlerindeki renkler hayati bilgilerin görsel olarak tanınmasını sağlayarak, hastaneler için operasyonel riskleri azaltır ve daha da önemlisi hasta bakımının ve emniyetinin daha iyi olmasını sağlar.

Yiyecek ve ikram

Epson renkli etiket yazıcıları, yiyecek üreticilerinin ve perakendecilerinin isteğe bağlı olarak öne çıkan etiketler yaratmasına yardımcı olurken, aynı zamanda yiyecek ürünlerini kişiselleştirmek ve marka bilincini artırmak için özelleştirme kullanır.

İstenilen rengin talep üzerine basılmasının değeri

Yazılım

Basit, sezgisel yazılım

COLORWORKS CO2 HESAPLAYICI

On-demand ColorWorks etiket baskısını açmanın çevresel faydalarını keşfedin

Örnek vakalar

Epson’dan ilham vermek, bilgilendirmek ve destek olmak için tasarlanmış vizyon, görüş ve haberler – sektör trendlerini öğrenin, müşterilerimizin ürünlerimizi nasıl kullandığı hakkında bilgi sahibi olun ve karar alırken sağladığımız bilgilerden faydalanın.

Haberler

Lansmanını yaptığımız ürünler, müşterilerimizin bu ürünleri nasıl kullandığı ve yaşadığımız ve çalıştığımız dünyada neler olduğuna dair fikir ve görüşlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olun.

Find out more about our Colour Label Printer range

Etiketleme çözümlerimiz tüm boyutlarda mevcuttur

Çeşitli etiket yazıcılarımızı keşfedin

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

¹ Sadece CW-C6000PE ve CW-65000PE için geçerlidir.