SANATSAL BASKI KAĞITLARI

Fotoğraf ve güzel sanatlar baskılarınız için, Epson yazıcıları ve mürekkepleri ile bir arada kullanıldığında en iyi sonuçları sunmak üzere tasarlanan kağıtlarımızdan birini seçin.

SANATSAL BASKI KAĞITLARI

Pamuk esaslı güzel sanatlar baskı kağıtları

Epson, fotoğraf ve güzel sanatlar malzemelerinin yüksek kalitede reprodüksiyonu için tasarlanmış, dört adet pamuk esaslı güzel sanatlar baskı kâğıdı sunuyor. Baskı kağıtları, sanatçılar, fotoğrafçılar, matbaalar ve müzeler için uygundur.

Epson Ultrachrome Mürekkepleri ile en iyi sonuçları elde edin

Yani, doğal renkler, yumuşak geçişler, gerçeğe yakın cilt tonları ve daha fazlasıyla, her şey anımsadığınız gibi olacak.

UltraChrome K3 / K3+VM
UltraChrome HD / HDR
UltraChrome HDX
UltraChrome Pro

Digigraphie için tescil edilmiştir

Pamuk bazlı güzel sanatlar baskı kağıtları, en yüksek kalitede baskı imkânından yararlanmanızı sağlarken sınırlı sayıda baskı için gerekli tutarlılık düzeylerini karşılamanızı da sağlar. Su bazlı UltraChrome pigment mürekkeplerin 60 yıllık renk sabitliği testinin gerekliliklerini karşılamakla kalmayıp onları daha üst seviyelere taşır ve bu özelliğiyle Digigraphie için tescillenmiştir¹.

Temel özellikler

Uyumlu ürünler

Tüm güzel sanatlar baskı kağıtları, kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve aşağıdaki yazıcılarla uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Durum çalışmaları

Epson ürünleri ve çözümleri ve pazar eğilimleri hakkında bilgi içeren çok çeşitli vaka çalışmalarını keşfedin.

Haberler

Epson'dan en son haberleri takip edin ve en yeni Epson ürünleriyle ilgili güncellemeleri keşfedin.

Digigraphie®

Sanatsal baskılar için yeni bir anlayış

Epson tarafından geliştirilen Digigraphie® çeşitli olasılıklardan oluşan yepyeni bir anlayış sunacak. Digigraphie® sayesinde, sanat dünyası artık dijital teknolojinin avantajlarından yararlanabilecek.

¹ Fransa’da bulunan Laboratoire national de métrologie et d'essais (LNE) tesislerinde gerçekleştirilen test sonuçlarına dayanmaktadır.