SURECOLOR SC-F SERİSİ

Zahmetsiz performans için kusursuz tasarım

Kumaşlar, tekstil ürünleri ve sert malzeme üzerinde yüksek kaliteli spor giyim, günlük kıyafetler, promosyon öğeleri, kumaş tabela, aksesuarlar ve araçlar üreterek zaman ve maliyetten tasarruf sağlayın. Tüm ürünler, benzersiz güvenilirlik, zahmetsiz performans ve düşük işletme maliyetleri için tamamen Epson tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. UltraChrome DS Mürekkep canlı renklerde sonuçlar sağlarken, üstün baskı kafası teknolojisi, minimum kesinti süresi ve maksimum verimlilik anlamına gelir.

Modelleri görüntüleyin

Yüksek kaliteli kumaşlar için eksiksiz çözüm

Yaratıcılığınızın önünü geniş bir renk yelpazesi ve yüksek kaliteli sonuçlar ile açalım. Moda tasarımcıları ve girişimcilere renk kararlılığı ve yüksek netlikte siyahlar sunan SureColor SC-F dye süblimasyon serisinin bakımı kolay ve hızlıdır. Bu, tek bir podyum giysisi ya da baskılı gündelik kıyafetten geniş bir tekstil yelpazesinde dinamik ve zorlu üretim koşullarına kadar baskı için idealdir.

Çok çeşitli ürün düzeylerinde kaliteli çözümler

SureColor SC-F Serisi ile her seferinde etkileyici sonuçlar elde edin. Herhangi bir ön işleme gerek kalmadan polyester kumaş ve promosyon ürünleri için en yüksek kalite gereksinimlerini karşılayan küçük ya da orta ölçekli baskı işleri üretin. Yüksek performanslı PrecisionCore TFP baskı kafaları, yazıcılarımızın temelini oluşturur. Yüksek baskı hızlarında üstün kalite için tasarlanan yazıcılarımız, süblimasyon mürekkeplerimizle tamamlanmıştır. Bu mürekkepler, çok çeşitli öğelere süblimasyon yaparken mükemmel dağılımı sağlamak üzere transfer kağıdı ile birlikte özel olarak geliştirilmiştir.

Üretim ihtiyaçlarınız için çok yönlü çözüm

Olağanüstü kalite, geniş uygulama yelpazesi

SureColor SC-F Serisi dye süblimasyonlu transfer yazıcılar yaratıcılığınızı ortaya çıkarır. Hız, kalite ve güvenilirlik ile moda ürünleri, spor giyim, ev tekstili, tabela ve promosyon ürünleri üretin. Bu seride ayrıca, Epson’un pembe ve sarı floresan mürekkebini kullanan ilk dye süblimasyonlu baskı çözümü SC-F9400H de bulunur.

Her seferinde çarpıcı sonuçlar

Epson'un çok yönlü doğrudan kumaşa baskı çözümleri, gelen siparişlere hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar. Doğruluk seviyeleri yüksektir ve işletmelerin iş tamamlama sürelerini kısaltır. Ayrıca, açık ve koyu renkteki çeşitli pamuklu kumaşlar üzerine karmaşık tasarımların basılmasını sağlar.

Uyumlu baskı çözümü

SureColor SC-F3000'in her bir unsuru, baskı işleminin her aşamasında kaliteyi sağlamak için özenle düşünülmüştür:

  • Toplu mürekkep çözümü: 1,5 litrelik kompakt mürekkep torbaları

  • Otomatik silindir boşluğu ayarı: Kolay geçiş ve çarpıcı tutarlılık sonuçları için kumaş yüzeyi yüksekliğini otomatik olarak algılayan sensörler

  • Garment Creator yazılımı: Kişiselleştirilmiş tasarımların basit şekilde ayarlanması ve hızlı üretimi için

  • Kullanımı kolay: İleri düzeyde sezgisel 4,3 inç dokunmatik ekran ve kullanıcı dostu tasarım

  • Eksiksiz çözüm: Yazıcı, baskı kafası, yazılım ve mürekkepleri içerir

Her seferinde olağanüstü kalite

Yüksek düzeyde doğruluk ve hızlı dönüş süreleriyle karmaşık tasarımları çok çeşitli tekstil ürünlerine basması gereken işletmeler, SC-F3000 ile hatasız ve güvenilir yüksek üretim verimliliği elde edecek.

Eksiksiz tekstil baskısı çözümü

SureColor SC-F Serisinin her unsuru, uçtan uca renkli baskı çözümü sağlamada kritik bir rol oynar.

Endüstriyel doğrudan kumaşa baskıda mükemmellik ve verimlilik

Monna Lisa, tekstil üzerine yapılan endüstriyel dijital baskıya yönelik tam entegre bir sistemdir. Bu sistemde teknoloji, mürekkepler ve mühendislik dahil tüm bileşenler, Epson'un F.lli Robustelli ve For.Tex. satın almaları sayesinde oluşturduğu süreç olan Total Textile Solution’a aittir. Kalitesi, verimliliği ve esnekliği sayesinde Monna Lisa; özel tasarım, moda ürünleri, aksesuarlar, ev tekstili ve spor giyim gibi uygulama alanlarında endüstriyel pazarın taleplerini karşılar.

Durum çalışmaları

Epson ürünleri ve çözümleri ve pazar eğilimleri hakkında bilgi içeren çok çeşitli vaka çalışmalarını keşfedin.

Haberler

Epson'dan en son haberleri takip edin ve en yeni Epson ürünleriyle ilgili güncellemeleri keşfedin.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün