Epson Cihaz Yöneticisi

Tüm bir yazıcı ve tarayıcı filosunu¹ daha fazla üretkenlik ve maliyet tasarrufu için cihazlarınızı kurma, konfigüre etme, izleme, bakım yapma ve sorun giderme de dahil uzaktan kolayca yönetin ve kontrol edin.

Yazıcı filonuzu tek bir sezgisel arabirimden merkezi olarak kontrol edin, analiz edin ve yönetin. Yeni Epson Cihaz Yöneticisi'yle zamandan ve paradan tasarruf edin.

Epson Cihaz Yöneticisi'yle karmaşık yazıcı ve tarayıcı filolarını yönetme ve izleme işi kolaylaşıyor. Geniş bir ağ bağlantılı yazıcı ve tarayıcı yelpazesiyle uyumludur ve her şeyi tek bir akıllı ve sezgisel arabirim üzerinden kontrol eder. Epson Cihaz Yöneticisini hemen bugün indirin ve filonuzun kontrolünü ele geçirin.

Boyutlarına bakmaksızın ağa bağlı yazıcı ve tarayıcı filolarınızı merkezi olarak izleyin ve yönetin

Farklı kullanımlar için aynı araçtan yararlanılması ağ yönetimini basitleştirir, araç tutarlılığı sağlar ve zamandan tasarruf edilerek operatörün işini kolaylaştırır. Tek bir çözüm müşterilerinizin yazma ve görüntüleme ortamlarını uzaktan kurmalarına, yapılandırmalarına, izlemelerine, bakım sağlamalarına, sorunları gidermelerine ve güvenliği güvenceye almalarına olanak tanır ve sonuç olarak zamandan tasarruf sağlamalarına ve maliyetleri kontrol etmelerine yardımcı olarak ticari karlılıklarını arttırır.

Buna ek olarak bu yenilikçi Epson çözümü, cihaz çalışma süresini maksimuma çıkararak ve sorunları proaktif olarak çözerek son kullanıcı verimliliğini arttırmaya yardımcı olur. Ayrıca, çok sayıda ve türde cihaz ve bunların yüklü seçenekleriyle bir cihaz envanteri oluşturmayı da kolaylaştırır.

Zamandan tasarruf edin ve maliyetleri kontrol edin

Epson Cihaz Yöneticisi, BT yöneticisinin cihaz ortamını ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlemesine olanak tanır. Örneğin, cihazları coğrafi konumlarına veya cihaz türüne göre düzenlemek mümkündür. Ana grup adını şehirden alabilir, alt gruplar şehir içinde bina veya ofislerle ve ek gruplar her bina içinde kat veya departmanlarla ilişkilendirilebilir.

Tüm Epson ürünleriyle uyumlu

Epson Cihaz Yöneticisinin piyasaya sürülmesiyle birlikte lazer ve WorkForce Pro yazıcılar, ColorWorks, büyük formatlı yazıcılar ve tarayıcılar dahil 400'den fazla ağ bağlantılı Epson cihaz desteklenmiştir. Bu sayı, Epson'un piyasaya sürdüğü ürünlerle birlikte artamaya devam edecektir.

Sezgisel arabirimle verimlilik elde edin

Epson Cihaz Yöneticisi, karmaşık işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştiren sezgisel bir kullanıcı arabirimi sunar. Bir işi bitirmek için gerekli adım sayısını azaltan ve yazılımın çalışmasını kolaylaştıran kullanıcı arabirimi, verimli ve sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır.

Analiz ve yönetim aracı

İzleme işlevi cihazlardan özet verileri toplar ve baskı altyapılarının gelişmiş ve profesyonel bir performans seviyesini korumalarını sağlamaya yardımcı olabilecek durum ve analiz raporları sağlar. CIO'lar ve CTO'lar (Bilgi/Teknoloji Direktörleri) maliyet kontrolü veya bütçe atamaları için otomatik olarak e-posta kutularına gönderilen cihaz kullanım raporlarından faydalanabilir.

İndir

ÜCRETSİZ Cihaz Yöneticisi yazılımının avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, buradan indirebilir ve anında verimliğinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Özellikler

Cihaz filolarının kolay kontrolüBT yöneticileri, Epson Cihaz Yöneticisi konsolundan her cihaz hakkında örneğin, ağ bağlantıları, sarf malzemesi seviyesi ve baskı sayısı gibi bilgileri ayrıntılarıyla görüntüleyebilir. Cihaz kullanımı ve durumun daha gelişmiş kontrolü için otomatik raporlar ve uyarılar ayarlanabilir.
Büyük filoların sorunsuz konfigürasyonuBir cihaz için cihaz konfigürasyon şablonu oluşturmak ve ardından büyük bir filoya uygulamak kolaydır.
Otomatik uyarılarBT yöneticisi her departmana/ofise e-posta aracılığıyla bildirilecek etkinlikler veya uyarıların alıcısı olarak sorumlu bir kişi atayabilir.
Epson ürünleriyle geniş çaplı uyumlulukEpson WorkForce Pro yazıcılar, ticari tarayıcılar ve büyük formatlı yazıcıların EDA uyumluluğuyla tüm Epson cihazlarınızda tutarlı bir filo yönetimi deneyiminin avantajlarından faydalanın.
Proaktif e-posta uyarılarıGeliştirilmiş e-posta uyarlarıyla sarf malzemelerinin durumunu etkili bir şekilde takip edin.
Paradan ve zamandan tasarruf edinEDA, yeni cihaz IP adreslerini otomatik olarak keşfetme, kolayca grup ve ilgili izleme işlevlerini ayarlama ve başlangıç uygulaması veya kurulum sonrası için cihaz ağ ayarlarını yapılandırma veya değiştirme becerisiyle zamandan kazanmanıza yardımcı olabilir.
Görünürlük ve gelişmiş raporlama elde edinEpson Cihaz Yöneticisinin gelişmiş raporlama araçları, bütçe ve maliyetleri kontrol etmek isteyen BT yöneticileri ve CIO'lara aşağıdakileri belirlemelerinde yardımcı olabilir: 'Renkli ve siyah-beyaz kullanımı nedir? Cihazlar aşırı mı yoksa yetersiz mi kullanılıyor? Kullanım aydan aya artmakta mı yoksa azalmakta mı?’
Kullanımı kolay gelişmiş yönetim araçlarıyla kontrolü ele alınEDA, özelleştirilebilir filo uygulaması, sağlam uyarılar, proaktif/önleyici sarf malzemesi yönetimi ve filo konfigürasyonu ve izleme gibi gelişmiş yönetim özellikleriyle tasarlanmıştır. En yeni cihazları mevcut gruplara ekleyip mevcut kurumsal ilkeleri tek bir adımda uygulayarak zamandan kazanın ve cihaz yönetimini kolaylaştırın.
Filonuzu değişen ihtiyaçlarınıza uyarlayınPotansiyelinin altında kullanılan veya değişen ticari ihtiyaçlarınızı karşılamak için faydalanılabilecek belirli işlevleri olan cihazlarınızı belirlemek için geçmiş raporları oluşturma özelliğini kullanın.
Cihazlar için esnek grup yönetimiKolay yönetim ve varlık takip amaçlarıyla bir cihazın grubunu, konumunu, türünü veya modelini temel alarak istediğiniz gibi oluşturun.
Kritik filo bilgilerine hızlı erişimCihaz durumu, konfigürasyon, uyarılar, gruplar, sarf malzemeleri ve sorun gidermeyi tek bir ekranda görüntüleyin.
Supported Operating SystemsMicrosoft Windows 7 SP1 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 8 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 8.1 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 10 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 2008 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 2008R2 64bit, Microsoft Windows 2012/2012R2 64bit.

ISISIZ TEKNOLOJİ İLE BASKIDA GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRİYORUZ

Lazer yazıcılardan Isısız yazıcılara geçmek daha az enerji kullanmanıza ve yazdırma işlerinin çevre üzerindeki etkisini azaltmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün.

¹ Ağ Bağlantılı Ticari İnkjet Pro ve Lazer yazıcılar/MFP'ler, Ticari Tarayıcılar ve Büyük Formatlı Yazıcılar