YARATICI DEHA HAYAT BULDU

Epson geniş mekan projeksiyon cihazı serisi
GENİŞ MEKÂN PROJEKSİYONLARI

Görsel teknoloji mükemmelliğinde öncü

Görsel iletişim dünyasında başarılı olmanız, her ortamda daha parlak, daha cesur, daha yaratıcı görüntüler yansıtma özgürlüğüne sahip olmanıza bağlıdır. Bu nedenle yansıtılan görselleri yeni boyutlara taşıyan yenilikçi, çok yönlü çözümler geliştirmek için çok çalışıyoruz.

Eşsiz servis ve destekle birlikte sunduğumuz ürün kalitesi, teknoloji ve ilişkilere olan bağlılığımız, 2001 yılından beri dünyanın 1 numaralı projeksiyon cihazı üreticisi1 olmamızı sağlamıştır.

Eğitim ve sanat galerilerinden dijital tabela ve kurumsal etkinliklere, kurum içi projeksiyon filolarından kiralama ve sahneleme pazarına kadar projeksiyonlarımız, akıllı ve gelişmiş bir çözümdür.

Üstün teknoloji

Projeksiyon cihazlarımız neredeyse her ortama esneklik, kalite ve yaratıcılık katar. Epson, ürün minyatürleştirmeden basit kurulum araçlarına kadar sürekli büyüyen bir pazara birinci sınıf projeksiyon getirerek ekran pazarında devrim yaratmaya devam ediyor. Yeni nesil 3LCD ve lazer teknolojimizi kullanarak dünyanın en küçük 20.000 lm projeksiyon cihazı1 olan EB-PU2220B’yi geliştirdik.

EB-PU2200 Serisi daha kolay yerleştirme ve kurulum, basitleştirilmiş bakım, mükemmel görüntü kalitesi ve gerçek çevreci avantajlar sunar.

Dünyanın önde gelen projeksiyon cihazı teknolojisiyle daha yaratıcı olun

Epson dünyanın önde gelen projeksiyon cihazı üreticisidir ve kendimizi bu konumunu korumaya adadık. 1.100 kişilik güçlü Araştırma ve Geliştirme ekibimizin %70'i sadece projeksiyon teknolojisindeki heyecan verici olasılıkları keşfetmek için çalışır. Kalite, güvenilirlik ve esneklikte en yenileri sunmanın yolları üzerine çalışmayı hiç bırakmıyoruz.

Kiralama ve sahneleme çözümleri

En üstün görsel performansı yaratın

Bir performansta, sahnede gördüklerinizden daha fazlası vardır. Bu, hedef kitlenizin, çarpıcı görsel efektlerin dokusunu, keskinliğini, netliğini ve ayrıntısını deneyimleyerek kendini gerçekten bağlı hissetmesini sağlamakla ilgilidir.

EB-L30000U, EB-PU2220B ve EB-PU2010B modellerinin öncülük yaptığı çok yönlü, yüksek performanslı Pro AV projeksiyon cihazlarımız olağanüstü güvenilirlik ve esneklik için tasarlanmıştır.

Dünyanın dört bir yanındaki sinema salonları, oditoryumlar, konserler, büyük ölçekli kurumsal etkinlikler ve açık hava mekânlarındaki izleyicilerin taleplerini karşılayın.

Turistik mekân kurulum çözümleri

İzleyicinize asla unutmayacağı inanılmaz deneyimler sunun

Büyüleyici görsel sergiler, müşterilerin daha fazlası için tekrar gelmesini sağlayan unutulmaz deneyimler yaratır. En gelişmiş projeksiyon cihazlarımız, 3LCD ve 4K Geliştirme teknolojisini canlı renkler ve ultra yüksek kontrast oranıyla birleştirerek selfie anları için mükemmel olan gök kuşağı efekti olmadan parlak ve gerçeğe yakın içerik üretimi sağlar.

Son derece çok yönlü EB-PU1000 Serisi lazer projeksiyon cihazları, 6.000 ila 10.000 lümen parlaklık aralığı sağlar ve mükemmel çözümü bulabilmeniz için çeşitli lens seçeneklerini destekler. Gelişmiş kurulum ve kalibrasyon işlevlerine erişmek için harici bir Epson kamera bile ekleyebilirsiniz.

Kompakt ancak güçlü 10.000 lümen serisi amiral gemisi EB-PU2010 modeli, olağanüstü görüntü netliği ve parlaklığı sunarken güvenilir performans sağlar. Böylece galeriler, tema parklar, dijital sanat enstalasyonları ve diğer pek çok turistik mekan için mükemmeldir.

Kurumsal ve yüksek öğrenim görüntüleme çözümleri

İletişiminizi bir üst seviyeye taşıyın

İçeriğinizi en yüksek etkiyle sunmak için yüksek öğrenim görüntüleme çözümlerimizi kullanarak daha parlak sunumlarla öğrencilerin ilgisini çekin.

Yeni EB-PU1000 ve EB-PU2200 Serisi lazer projeksiyon cihazlarımız, 6.000 lümen ile 20.000 lümen arasında değişen yüksek parlaklık gereksinimleri için tasarlanmıştır. Motorlu optiklere sahip isteğe bağlı lensler, mevcut görüntüleme çözümlerini değiştirirken ve yükseltirken mükemmel kurulum esnekliği sağlar.

Büyük ekran görüntüleriyle kurumsal izleyicileri büyüleyin

EB-L700 Serisinde sunulan 7.000 lümene kadar parlaklık ve en fazla 4K çözünürlük ile orta ve büyük toplantı alanları için uygun fiyatlı projeksiyon cihazı serimizle en yeni lazer görüntüleme teknolojisine geçin.

Dahili ekran aynalama teknolojisi ve yeni ELPWP10 kablosuz sunum sistemimizi kablosuz olarak kullanmak dahil farklı kaynaklardan yansıtma esnekliğiyle yüksek kaliteli, büyük ekran sunumlar yapın. Geniş manuel lens kaydırma ve 4K giriş desteği sayesinde eski ekran çözümlerini kolayca değiştirin.

Basit izleme ve kontrol

Projeksiyon cihazı filonuzu kolayca izleyin ve güç açma ve kapatma veya kaynağı değiştirme gibi temel projeksiyon cihazı işlevlerini kontrol edin. Uyumlu projeksiyon cihazlarının lens odağını veya görüntü konumunu uzaktan ayarlayın ve önemli projeksiyon cihazı çalışma verilerini ölçün.
Bulut tabanlı çözümümüz Epson Projector Management Connected (EPMC) ile projeksiyon cihazı filonuza her yerden erişin.
Download Epson Projector Management
Download Epson Projector Management Connected

Kolay konfigürasyon

Yakın Çevre İletişimi (NFC) ve ücretsiz Epson Projector Configuration Tool (EPCT) uygulaması sayesinde büyük bir Epson projeksiyon cihazı filosu kurmak ve yapılandırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tek yapmanız gereken, projeksiyon cihazının verilerini bir akıllı telefona dokunarak kaydetmek, uygulamadaki ayarları okumak ve düzenlemek ve ardından projeksiyon cihazlarını açmaya bile gerek kalmadan ayarları tüm projeksiyon cihazı filonuza yüklemek.
Download Epson Projector Configuration Tool for Android
Download Epson Projector Configuration Tool for iOS

Daha büyük, daha parlak, daha hızlı yansıtın!

Ultra parlak veya ultra büyük görüntüler oluşturmak için birden fazla projeksiyon cihazını kolayca birleştirin ve harmanlayın. Tek yapmanız gereken Epson ELPEC01 kamerayı takmak ve çift projeksiyon cihazlı istif ve harmanlama işlemlerini PC olmadan sadece birkaç dakika içinde uygulamak için dahili basit istifleme ve basit harmanlama prosedürlerini izlemektir. Daha fazla projeksiyon cihazına ihtiyacınız varsa veya kavisli bir ekranınız varsa, ücretsiz Epson Projector Professional Tool (EPPT) yazılımı 15 projeksiyon cihazına kadar gelişmiş işlevsellik ve destek sağlar.
Download Epson Projector Professional Tool for Windows
Download Epson Projector Professional Tool for Mac

Tam renk kontrolü

Kusursuz renk ve parlaklık eşleştirme, renk kalibrasyonu ve renk tekbiçimliliği ayarlamaları yapmak için Epson’un yenilikçi kamera çözümünü kullanın.

Olağanüstü içerik

Epson Creative Projection uygulaması ile kendi deneyimsel ve tabela içeriğinizi oluşturun. Epson Projector Content Manager Software kullanarak özel içeriği yönetin ve doğrudan bir SD kart veya USB donanım kilidinden oynatın.
Download Epson Projector Content Manager
Download Epson Creative Projection

Tüm ürün ailesini keşfedin

Genişletilmiş bağlantı

İlgili ProDisplay çözümleri

Etkileyici örnek olay incelemelerimizi keşfedin

Müşterilerimizin, canlı görseller ve sürükleyici deneyimlerle izleyicileri büyüleyerek yaratıcılıklarını yeni zirvelere çıkarmak için Epson’un Yüksek Parlaklık çözümlerini nasıl kullandıklarını görün.

Usain Bolt tarafından onaylanan olağanüstü kalite!

Her Epson projeksiyonu, üstün görüntü kalitesi, kullanım kolaylığı ve toplam güvenilirliğe odaklı araştırma, geliştirme ve üretme taahhüdümüzün sonucudur.

Pro AV çözümlerimiz yüksek parlaklık, olağanüstü netlik ve canlı renkleri en üst düzey kurulum çok yönlülüğü ile birleştirerek izleyicileri daima etkileyen güçlü, canlı görüntüler üretir.

Haberler

Epson’dan en son haberleri takip edin ve
en yeni Epson ürünleriyle ilgili güncel bilgileri keşfedin.

Örnek Vakalar

Epson ürün ve çözümlerinin yanı sıra pazar trendleri
hakkında bilgi içeren çok çeşitli örnek olay incelemelerini keşfedin.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün.

1 2001-2022, 500 lümen ve üzeri, ekransız TV’ler hariç, Futuresource Consulting – Üç Aylık Projeksiyon Cihazı Pazar Öngörüleri – Worldwide Analyzer 4Ç2022
2 IP5X, IEC Standardı 60529’a uygun olarak sertifikalandırılmıştır. IP5X sertifikasyonu optik motor ve ışık kaynağı modülü için geçerlidir.