DAHA GÜVENİLİR, ÜRETKEN VE SÜRDÜRÜLEBİLİR BASKIYA GEÇİN

WorkForce Enterprise
Videoyu izle
WORKFORCE ENTERPRISE SERISI

Sürdürülebilir, yüksek hızlı baskı

100 sf./dak. değerine ulaşan yüksek hızda istikrarlı bir şekilde yüksek görüntü kalitesinden faydalanın. Gelişmiş güvenlik ve gelişmiş yazılım uyumluluğu sunan çevreye duyarlı WorkForce Enterprise çok işlevli yazıcılarımız (MFP'ler), her baskıda olağanüstü güvenilirlik ve olağanüstü performans sunar.

WorkForce Enterprise AM-C serisi broşürü
WorkForce Enterprise 75/100ppm serisi broşürü

Seçtiğiniz şekilde çalışabilme esnekliği

Yazıcıları, isteğe bağlı çeşitli işlevlerle işletmenizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

Kimlik denetimli kart okuyucu

İsteğe bağlı kart okuyucu, 3. taraf kart okuyucuların eklenebilmesi için kullanıcı ara yüzünün altındaki panele yerleştirilebilir. Alternatif olarak bir cihaz tablası ekleyebilirsiniz.

2 x 500 yapraklık ek kağıt kaseti
Yuva birimiyle daha fazla işlevsellik

Ortadan zımbalama (20 yaprağa kadar), Ortadan katlama (3 yaprağa kadar), Üçe/Üçlü içe katlama (3 yaprağa kadar)

İsteğe bağlı zımba sonlandırıcısı

50 yaprağa kadar köşe zımbalama

İsteğe bağlı yüksek kapasiteli tepsi (HCT)

3000 A4 yaprağa kadar

Kaset kilitleri

Yazıcılarınız ortak alanlarda kullanıldığında kâğıt kasetlerini korumak için.

İç sonlandırıcı

Belgelerinizi 3 farklı konumda istifleyebilir, kaydırabilir, zımbalayabilir ve isteğe bağlı 2 veya 4 delikli delgeçi destekler.

Gelişmiş grafik kullanıcı ara yüzü

10,1 inç dokunmatik ekrana sahip yeni bir kullanıcı ara yüzü, daha kolay kullanım, daha kolay özelleştirme, daha basit çalışma ve daha verimli iş akışları sağlar.

Son işlem dahil olmak üzere, mükemmel performans

Baskınız tamamlandığında çok yönlü sonlandırma özellikleriyle birlikte bu yazıcılarda kalite, donanımın çok ötesine uzanır. Sessiz, ısısız bir zımba veya kitapçık bitirme ünitesi, 50 yaprağa kadar köşe zımbalama sağlar ve 3.000 yaprak (kitapçık) veya 4.000 yaprak (zımba) çıktı alabilir. Ofset istiflemeyi destekleyen kitapçık sonlandırıcı ayrıca 20 adede kadar sırt dikişli yaprak ve 3 ortadan katlanmış veya üçe katlanmış yaprak hazırlayabilir. İç yüzey bitirici, belgelerinizi 3 farklı konumda istifleyebilir, kaydırabilir ve zımbalayabilir ve isteğe bağlı 2 veya 4 delikli delgeçi destekler.

Hiç olmadığı kadar güvenli

WorkForce Enterprise yazıcılar, baskınızı her zamankinden daha güvenli hale getirmek için gelişmiş özellikler sunar.

 • Veri koruması

  HDD şifreleme, HDD güvenli veri silme, Güvenilir Platform Modülü (TPM) ve parola şifreleme

 • Cihaz koruması

  Aygıt yazılımı imzası doğrulaması, güvenli önyükleme ve yeni kötü amaçlı yazılım çalışma zamanı izinsiz giriş algılama

 • Erişim kontrolü

  Kullanıcı kimlik doğrulaması, işlev kısıtlamaları ve denetim günlükleri

 • Belge koruması

  Kimlik doğrulama baskısı, kimlik doğrulama taraması ve iş kaydı

 • İletişim koruması

  IPsec, SNMPv3 ve yeni TLS1.3

Isısız Teknoloji ile baskının geleceğini şekillendiriyoruz

Lazer yazıcılardan Isısız yazıcılara geçmek daha az enerji kullanmanıza ve baskı işlerinin çevresel etkisini azaltmanıza yardımcı olur.

Değer katan, süreçleri kolaylaştıran ve iş akışını arttıran çözümler

 • Çıktı yönetimi

  Bizim sunduğumuz ve iş ortaklarımız tarafından sunulan çıktı yönetimi çözümleri, şirket varlıklarını korumak için güvenli bir baskı, tarama ve kopyalama ortamı oluştururken verimliliği de artırır. Çözümler, kullanıcıların cihazlarını izinsiz kullanıma karşı korurken aynı zamanda istenmeyen çıktıların neden olduğu fazladan kağıt kullanımını azaltan çekerek yazdırma kabiliyetleriyle baskı maliyetleri üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

 • Filo yönetimi

  Filo yönetimi çözümlerimizle, zamandan ve paradan tasarruf etmeye, çalışma süresini maksimuma çıkarmaya ve üretkenliği korumaya yardımcı olmak üzere otomatik olarak aktarılan veriler sayesinde, işletmeler tüm yazıcıları ve tarayıcıları üzerinde tam kontrol sahibi olur.

 • Uzaktan servis ve destek

  Gelişmiş uzaktan arıza teşhisi imkanı sunan bulut tabanlı cihaz izleme ve yönetim sistemimizi kullanarak servis maliyetlerinizi azaltın. Güvenli ve kolay entegrasyon, daha hızlı yanıt süreleri, daha az yerinde ziyaret ve daha yüksek ilk düzeltme hızları ile müşteri memnuniyetini artırır. Cihaz kullanımını takip edin ve yazıcının kesinti sürelerini en aza indirin.

 • Belge yakalama ve belge yönetimi

  Fiziksel bilgileri, işletmenizin üzerinde çalıştığı verilerin güvenliğini artıran yönetilebilir dijital içeriğe dönüştürün. Cihazlarımızla sorunsuz bir şekilde entegre olan belge yakalama çözümlerini görün.

 • Mobil ve bulut baskı

  Epson’un mobil ve bulut baskı hizmetleri, kullanıcıların ofiste ve hareket halindeyken akıllı telefonları ve tabletleri kullanarak baskı ve tarama yapabilmesini sağlar.

 • Epson Open Platform

  Kullanıcılar, kurumsal BT sistemleri geliştikçe, yazıcılarını belirli ve değişen iş gereksinimlerini karşılayacak şekilde adapte etmelerini sağlayan web tabanlı bir uygulama aracılığıyla baskı işlemleri üzerinde tam kontrol kazanır. Üçüncü taraf ISV çözümleri, Epson Open Platform cihazlarıyla uyumludur.

WorkForce Enterprise ürün serisi

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

1 Şirket içi testler temel alınarak belirlenmiş yaklaşık değerdir; seçilen kopya sayısına, çıkış ortamına ve kâğıdın boyut, yön, konum ayarlarına göre değişebilir.