Yüksek üretkenliğe sahip, Isısız baskı seçeneğine geçin

WorkForce Pro RIPS
WorkForce Pro RIPS

Daha az bakım gerektiren ve yüksek hızlı inkjet yazıcılarımızla daha az duraklama, daha fazla iş

Geleneksel yazıcılardan kaynaklanan hayal kırıklıklarından kurtulun ve işletmenizi en yeni WorkForce Pro RIPS profesyonel yazıcı ailesi ile güçlendirin. Gelişmiş Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi (RIPS) teknolojisi, kartuş değiştirmeden 86.000 sayfaya kadar baskı yapabilen yüksek kazançlı mürekkep ünitesi kullanır¹.

Bu, karşılaştırılabilir renkli lazer yazıcılara göre, baskı esnasında meydana gelen fiziksel kaybın çoğunu saf dışı bırakarak Epson inkjet yazıcıları daha çevre dostu bir alternatif haline getirir. Fakat bu sadece başlangıç. Ayrıca zahmeti ve harcanan vakti önemli ölçüde azaltır, çevreci amaçlarınıza yardımcı olur ve dağıtılmış yazıcı ağı avantajlarıyla üretkenliği artırır.

86.000 sayfaya kadar kesintisiz baskı¹

Baskı maliyetinizi öngörülebilir kılın ve iş akışınızla örtüşen dağıtılmış baskı ağının arttırılmış üretkenliğinden faydalanın.

Öngörülebilir baskı maliyeti

Yalnızca Yönetilen Baskı Hizmeti'nin (MPS) bir parçası olarak mevcuttur, WorkForce Pro RIPS yazıcılar hem yoğun bir çalışma grubunun beklentilerini karşılayabilen hem de baskı masrafları öngörülebilir bir yazıcı ağı oluşturmanıza yardımcı olur.

Yüksek performans, düşük müdahale

WorkForce Pro RIPS ile işinizi son hız sürdürün. Sarf malzemeleri değiştirirken meydana gelen, vakit kaybını ve iş kesintilerini unutun, sarf yönetimini iyileştirin, sorunları çözün ya da BT desteği için bekleyin. İşletmeniz için yalnızca kusursuz ve talep üzerine baskıya odaklanın.

Yakınlık ve güvenlik

Dağıtılmış bir yazıcı ağının faydaları arasında gelişmiş bir iş akışı sağlayan kolay erişim, gizlilik ve kontrol de bulunur. Gizlilik, hız ve baskılara doğrudan ulaşım şart olduğunda, yerel olarak dağıtılmış baskı modeli daha kullanışlıdır. Buna üst düzey yönetim, yasal ve İK çevreleri; öğretmenler, doktorlar, hemşireler ve satış elemanı gibi müşteriyle yüz yüze görüşen ve müşteri, hasta veya öğrencileri baskılarını almaya gitmek için tek başına bırakamayacak olan personeller de dahildir.

Isisiz teknoloji̇ İle baskida geleceğİ şeki̇llendi̇ri̇yoruz

Lazer yazıcılardan Isısız yazıcılara geçmek daha az enerji kullanmanıza ve baskı işlerinin çevresel etkisini azaltmanıza yardımcı olur.

Daha İyi İş Akışı İçin Gelişmiş Bağlantı

NFC ile akıllı cihazlardan mobil baskı ve tarama

Epson’ın mobil ve Buluta yazdırma hizmetleri, evde, ofiste ve hareket halindeyken akıllı telefonları ve tabletleri kullanarak kablosuz olarak yazdırma ve tarama yapabilmenizi sağlar.

Kurumsal görüntüleme çözümleri

Open Platform İle Uyumluluk

Tüm uyumlu çözümleri keşfetmek için www.epson.com.tr/bis adresine gidin.

WorkForce Pro RIPS Serisi

Daha fazla bilgi almak ister misiniz

Talk to one of our team to discover how you can cut costs and work more efficiently

¹ Yaklaşık sayfa verimliliği. Fiili verimler, basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için: www.epson.eu/pageyield.

² Epson hesaplamalarına göre Epson WorkForce Pro WF-C529R, Avrupa'da en çok satan 5 A4 24/25ppm Renkli Lazer SFP makinesinin ortalama enerjisine kıyasla %57 daha az enerji kullanır (IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, Q1 2023 to Q4 2023 shipments, published Q1 2024). Karşılaştırma, ENERGY STAR tarafından yayınlanan Tipik Enerji Tüketimi (TEC) veya üreticilerin resmi spesifikasyonlarına dayanmaktadır. Yalnızca TEC 2.0 verilerinin mevcut olduğu durumlarda eşdeğer bir TEC 3.0 değeri hesaplanmıştır. Veri bulunmayan ürünler karşılaştırmadan çıkarılmıştır.