İNKJET BASKIYA GEÇİN

Azalan bakımla verimliliği artırırken paranızın karşılığını daha iyi almak için işletme maliyetlerinizi azaltın.

WORKFORCE PRO SERİSİ

Epson inkjet yazıcılarımızla iş yerinizi daha verimli hale getirin

Bu küçük çalışma grubu serisi yazıcılar ve MFD'ler iş ortamı için mükemmeldir. Bu modeller, küçük ofislerden büyük şirketlere kadar, işletmelerin maliyetleri azaltmasına, verimliliği arttırmasına ve kesinti sürelerini kısaltmasına yardımcı olur. Bu seri, işletmelerin çevresel etkisini en aza indirirken CSR itibarını artırır. Hız, kalite ve güvenilirlik sunan kanıtlanmış Isısız PrecisionCore teknolojisi sayesinde tercihinize güvenin.

Tabii ki tüm bu modeller, mürekkep püskürtme teknolojisinin sunduğu sorunsuz, düşük bakım gerektiren baskıdan faydalanmaktadır. Bu sadece verimliliği artırmakla kalmaz, ısısız ve temassız baskı işlemi de ortam esnekliği sağlar.

İşletmelerin zorlukları

İşletmeler birçok zorlukla karşılaşabilir. WorkForce Pro serisinin, verimliliği artırma yeteneğiyle bu zorlukların üstesinden gelmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Serimizi keşfedin

WorkForce Pro Serisi hakkında hayran kalınacak çok şey var; ancak buradaki birkaç nokta, ilgiyi özellikle hak ediyor.

YÜKSEK TARAMA HIZLARI VE GELİŞMIŞ ÖZELLİKLER

Document Capture Pro, çalışanların bilgiyi taramasına, kaydetmesine ve işletme çapında paylaşmasına olanak tanır. Belgeleri adlandırma, ayırma ve yönlendirme için gelişmiş özellikler, taramayı kolay ve mantıklı − hale getirir.

KOLAY KULLANICI ARABİRİMİ

Çok işlevli modellerde bulunan kullanımı kolay ve sezgisel 10,9 cm dokunmatik ekran arabirimi ile ofis iş akışınızı hızlandırın.

YÜKSEK İLK SAYFA ÇIKIŞ HIZI

Lazerlerden farklı olarak bu yazıcıların ısınması gerekmediğinden ilk baskınızı daha hızlı yapabilir.

SAĞLAM, YÜKSEK KAPASİTELİ KÂĞIT TEPSİLERİ

Maksimum 830 sayfa kapasite ile (isteğe bağlı tepsi) ekibiniz, müdahale olmadan kesintisiz çalışabilir.

Maksimum verimlilik için kullanım kolaylığı

Bu kolay kullanımlı çoklu ve tek işlevli yazıcılarla iş akışınızı geliştirin. MFP’lerdeki sezgisel dijital dokunmatik ekran arabirimi sayesinde işlev ve özellikler arasında gezinmek kolaydır. Mürekkep püskürtme teknolojisi, geniş yelpazede kâğıt çeşitleri ve boyutları üzerine kolaylıkla baskı alabileceğiniz anlamına gelir.

Mürekkep değişimini en aza indirin

Yeni mürekkep besleme sisteminin değiştirilmesi daha kolaydır ve daha fazla sayfa verimi sağlar. Sarf malzemelerini değiştirmeden siyah-beyaz 10.000 ve renkli olarak 5.000 sayfaya kadar baskı alın3. Yani, daha hızlı baskıyı daha az bakımla gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil ve modern iş yeri için tasarlanmıştır

Kablosuz baskı ile mobil telefonlar ve tabletleri güçlü bir verimlilik aracına dönüştürün. Mobil haldeyken baskı için yazıcıdaki uyumlu Android cihazına dokunarak NFC'nin avantajlarından faydalanın. Epson Open Platform (EOP) ve yazılım sağlayıcılarla yaptığımız çalışma ile sizin için doğru yönetilen baskı çözümünü bulabilirsiniz.

Isısız Teknoloji ile baskıda geleceği şekillendiriyoruz

Lazer yazıcılardan Isısız yazıcılara geçmek daha az enerji kullanmanıza ve baskı işlerinin çevresel etkisini azaltmanıza yardımcı olur.

WorkForce Pro A4 renkli yazıcılar

WorkForce Pro A4 mono

WorkForce Pro A3+ renkli

Sarf malzemelerini stoklayın

Daha az ve seyrek mürekkep değişimi gerekir; ancak bu da çok kolay yapılır. Epson’ın online yetkili satıcıları, WorkForce Pro Serisi için yedek paketler sipariş etmeyi kolaylaştırır.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve nasıl daha verimli çalışabileceğinizi keşfetmek için ekibimizle görüşün

¹ Karşılaştırma, Haziran 2017'ye kadar 12 ay içinde, IDC tarafından tanımlanan dakikada 1 ila 30 sayfa arasında baskı hızıyla, Batı Avrupa ve Orta ve Doğu Avrupa’daki en çok satan renkli lazer yazıcılar arasındaki ilk 10 yazıcıya kıyasla yapılmıştır. CPP verileri Ağustos 2017 için GAP istihbarat raporundan alınmıştır ve Almanya, Fransa ve Birleşik Krallık’ta görülen ortalama fiyatlandırmadır (GAP tarafından teklif edilen değer Euro cinsindendir). Epson değerleri XXL mürekkep paketlerinin RRP'sine dayanır (IEEE/ISO 24711/24712'ye göre 5.000 sayfa verim). Rakip modeller için fiyatlandırma, mevcut en düşük CPP'dir.

² Karşılaştırma, Eylül 2017'ye kadar 12 ay içinde, IDC tarafından tanımlanan dakikada 1 ila 30 sayfa arasında baskı hızıyla, Batı Avrupa ve Orta ve Doğu Avrupa'daki en çok satan renkli lazer yazıcılar arasındaki ilk 10 yazıcıya kıyasla yapılmıştır. Veriler BLI’dan alınmıştır.

³ Yaklaşık sayfa verimliliği. Fiili verim, basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için: www.epson.eu/pageyield

Epson hesaplamalarına göre Epson WorkForce Pro WF-C8190DW, A3 renkli tek işlevli 21-30 sayfa/dk. yazıcı segmentindeki en çok satan model olan HP Color LaserJet Enterprise M750dn'ye kıyasla %83 daha az enerji tüketmektedir (IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, 2015 4. Çeyrek - 2019 3. Çeyrek gönderimleri, yayınlanma: 2020 2. Çeyrek). Metodoloji, ENERGY STAR test prosedürü kapsamında tanımlanan ve/veya simüle edilen ve kWh/yıl cinsinden belirtilen "Tipik Enerji Tüketimi"ni temel alır.