BUSINESS IMAGING SOLUTIONS

KOBİ'lerden büyük ölçekli kurumlara kadar her işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için Epson ve iş ortakları çözümlerinin yazıcılarından, çok işlevli yazıcılarından (MFP'ler) ve belge tarayıcılarından nasıl faydalandığını ve dikey pazar ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde nasıl uyarlanabildiğini keşfedin.

İLETİŞİM KURUN

Her türden işletme için geniş bir çözüm yelpazesi

Epson'un cihazları, organizasyonunuzun iş akışını iyileştirmek, maliyetleri kontrol altına almak, verimliliği artırmak ve cihazların sürekli değişen ortamlara sorunsuz entegrasyonunu sağlamak için gerçekten yardımcı olabilecek yazılım hizmetleri ve çözümleri ile uyumludur.

FİLO YÖNETİMİ

MOBİL BASKI

MOBİL TARAMA

DOCUMENT CAPTURE

BELGE YÖNETİMİ VE İŞ AKIŞI

BELGE ÇIKTI YÖNETİMİ

SİSTEM UYUMLULUĞU

Tüm çözümleri göster

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

ÇÖZÜMLERİ GÖSTER
 

Filo yönetimi

Cihaz ve filo verilerinin otomatik iletimi için yazıcı ve tarayıcı filonuzu merkezi olarak yönetin; zamandan ve paradan tasarruf edin; zaman ve verimliliğin yüksek olmasına yardımcı olun.

 

Mobil baskı

Bugün kurumlar, kullanıcılara verimli çalışma yöntemleri sunmak için çeşitli iş uygulamaları kullanmaktadır. Çalışanların akıllı telefonlarından ve tabletlerinden zahmetsiz mobil baskı alarak üretken kalmalarına yardımcı olabilecek aşağıdaki mevcut uygulamaları görün.

 
 

Mobil tarama

Mobil ve bulut tarama hizmetleri, evde, ofiste ve hareket halindeyken akıllı telefonları ve tabletleri kullanarak kablosuz olarak tarama yapabilmenizi sağlar.

 

Document capture

Fiziksel bilgileri, işletmenizin üzerinde çalıştığı verilerin güvenliğini artıran yönetilebilir dijital içeriğe dönüştürün. Epson cihazlarla sorunsuz bir şekilde entegre olan belge yakalama çözümlerini görün.

 
 

Belge yönetimi ve iş akışı

Belgelerinizin kontrolü sizde olsun. Yapılandırılmış ve yapılandırılmamış iş süreçleri kolaylaştırırken verilerin kurum içindeki doğru insanlar tarafından kullanılmasını sağlayan taranmış bilgileri analiz edin, düzenleyin ve dağıtın.

 

Belge çıktı yönetimi

Kart okuyucuları, oturumlar, şifreler veya PIN kodlarıyla kullanıcı kimlik doğrulaması aracılığıyla cihazlarınızı yetkisiz kullanıma karşı koruyun ve istenmeyen çıktıların neden olduğu fazladan kağıt kullanımını azaltan çekme-basma becerileriyle baskı maliyetlerinizi kontrol edin. Çıktı yönetim çözümleri, şirketinizin varlıklarını korumak için güvenli bir baskı, tarama ve kopyalama ortamı oluştururken çalışanların verimliliğini artırmayı amaçlar.

 
 

Sistem uyumluluğu

Epson ürünleri, KOBİ'lerden büyük kurumlara kadar farklı ölçeklerde kurumların gereksinimlerini karşılamak için çeşitli platformlar ve uygulamalarla sistem ve entegrasyon becerileri sunar.

 

Yazılım çözümleri

Yazılım çözümü seçin

KATEGORİ

TİP

UYUMLU PLATFORM

DİKEY PAZARLAR

9 ürün içinden 9'u gösterilmektedir ürün içinden 'u gösterilmektedir
ürün içinden 'u gösterilmektedir
Tümünü göster

Hemen bugün iletişime geçin

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.
Güvenlik kontrolü

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur