EPSON LAZER ÇÖZÜMLERİ VE PROJEKSİYON SERİSİ

Üstün görüntü kalitesi ve güvenilirliği

İLETİŞİM KURUN

Lazer projeksiyon teknolojisinin geleceğini belirliyoruz

No.1 Epson World Leader in Projectors 3LCD True Colours

Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan projeksiyonlarımız, 3LCD özelliğini çift lazerli ışık kaynağıyla birleştiriyor ve parlak ve gerçekçi renkler ile son derece derin siyahlar yaratmak için geniş bir renk yelpazesini ve ultra yüksek bir kontrast oranını barındırıyor.

Yüksek parlaklık, yüksek çözünürlük ve yüksek kontrast kombinasyonu, geniş alanlarda bile yüksek ortam ışığı seviyelerini kesebilen güçlü ve canlı görüntüler sunuyor. Lazer fosfor teknolojisinin kullanımı, benzersiz bir güvenilirlik seviyesi sunarken genel işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltıyor. Ürün kalitesine, teknolojiye, ilişkilere, hizmete ve desteğe olan bağlılığımız, 14 yılı aşkın bir süredir projeksiyonlarda pazar lideri olmamızın nedenini oluşturuyor1.

Lazer çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Projectors for Large Venues

Geniş Alanlar için Projeksiyonlar

Olağanüstü parlaklık, keskin görüntüler, üstün güvenilirlik ve esnek sunum seçenekleriyle çığır açan bir kombinasyon sayesinde her alanda büyük ölçekli çarpıcı görüntüler oluşturun. Epson'un geniş mekan lazer projeksiyonları, son derece sağlam ve dayanıklıdır ancak şaşırtıcı derecede kompakt ve hafiftir.

DAHA FAZLASI BİLGİ
Installation Projectors

Geniş Mekan Projeksiyonları

Nefes kesen lazer geniş mekan projeksiyonlarımızla görsel yaratıcılığınızı bir üst düzeye taşıyın. En yeni Epson teknolojileri ile benzeri görülmemiş görüntüleme gücünün keyfini çıkarın ve büyük ölçekli sunumların geleceği ile izleyicileri etkileyin.

DAHA FAZLASI BİLGİ

Sınırsız projeksiyon

Yeni geliştirdiğimiz inorganik fosfor çarkı üstün ışık ve ısı direncine sahiptir ve son derece güvenilirdir. İnorganik LCD panellerimizle mükemmel bir şekilde çalışarak son derece uzun süre parlak ve canlı görüntüler oluşturur. 20.000 saat boyunca bakım gerektirmeyen bir ışık kaynağına güvenebilirsiniz2.

Soğutma sistemi

Sıvı ve hava soğutmasının bir arada olduğu bir soğutma sistemi, 25.000 lümenlik 3LCD bir projeksiyonun ihtiyaçları için fazlasıyla yeterlidir.

LCD paneller

Yeni geliştirilen 1,43 inçlik inorganik panel, ışık direncini artırır ve daha uzun bir kullanım ömrünü garanti eder.

Lazer bank ünitesi

Yüksek güçlü lazer diyotlar, 25.000 lm'ye kadar üstün parlaklık elde edilmesini sağlar.

Fosfor çarkı

Mavi lazer ışığını sarı ışığa çeviren inorganik fosfor çarkı, uzun süreli kullanımlar için bir lazer ışık kaynağının yüksek çıkışına dayanacak derecede sağlam olacak şekilde tasarlanmıştır.

Üstün güvenilirlik

Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz üstün, büyük ekranlı geniş mekan projeksiyonlarına merhaba deyin. Montaj ve kurulum son derece basittir ve 56.000 saate kadar lazer ömrü ve 30.000 saate kadar filtre bakım döngüsü, bakım işlemlerini minimuma indirir.

Epson ile kendi vizyonunuzu tasarlayın

Epson'un geniş mekan projeksiyonlarıyla her yüzeyde mükemmel görüntüler elde edin.

İZLE

Ev Sineması Lazer projeksiyonlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Lazer teknolojisiyle izleme alışkanlıklarınızı değiştirin! Epson'un yeni lazer teknolojisi, en sevdiğiniz filmleri izleme şeklinizi değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda gelişmiş 4K lazer projeksiyonu tüm görsel deneyiminizi geliştirir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

Hemen bugün iletişime geçin

Lazer Projeksiyon Serimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sadece aşağıdaki ayrıntıları doldurun, bir Epson temsilcisi sizinle iletişime geçecektir.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

1 Future Source Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2015 yılları arasındaki dönemi kapsar.

2 Parlaklığa kadar geçen yaklaşık süre ilk kullanımdan sonra %50 azalır. 0,04 - 0,20 mg/m3 partikül maddesi kullanıldığını varsayan hız testiyle ölçülür. Süre, kullanım koşullarına ve ortamlarına göre değişiklik gösterecektir.