EPSON LAZER ÇÖZÜMLERİ VE PROJEKSİYON SERİSİ

Üstün görüntü kalitesi ve güvenilirliği

İLETİŞİM KURUN

Lazer projeksiyon teknolojisinin geleceğini belirliyoruz

No.1 Epson World Leader in Projectors 3LCD True Colours

Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan projeksiyonlarımız, 3LCD özelliğini çift lazerli ışık kaynağıyla birleştiriyor ve parlak ve gerçekçi renkler ile son derece derin siyahlar yaratmak için geniş bir renk yelpazesini ve ultra yüksek bir kontrast oranını barındırıyor.

Yüksek parlaklık, yüksek çözünürlük ve yüksek kontrast kombinasyonu, geniş alanlarda bile yüksek ortam ışığı seviyelerini kesebilen güçlü ve canlı görüntüler sunuyor. Lazer fosfor teknolojisinin kullanımı, benzersiz bir güvenilirlik seviyesi sunarken genel işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltıyor. Ürün kalitesine, teknolojiye, ilişkilere, hizmete ve desteğe olan bağlılığımız, 14 yılı aşkın bir süredir projeksiyonlarda pazar lideri olmamızın nedenini oluşturuyor1.

Lazer çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Geniş Alanlar için Projeksiyonlar

Geniş Alanlar için Projeksiyonlar

Olağanüstü parlaklık, keskin görüntüler, üstün güvenilirlik ve esnek sunum seçenekleriyle çığır açan bir kombinasyon sayesinde her alanda büyük ölçekli çarpıcı görüntüler oluşturun. Epson'un geniş mekan lazer projeksiyonları, son derece sağlam ve dayanıklıdır ancak şaşırtıcı derecede kompakt ve hafiftir.

DAHA FAZLASI BİLGİ
Toplantı çözümü

Toplantı çözümü

Karmaşayı ve bakım maliyetlerini ortadan kaldıran bu profesyonel lazer görüntüleme çözümüyle çağdaş ve verimli bir iş ortamını geliştirin. Daha fazla bilgi paylaşmayı ve daha iyi iletişimi mümkün kılmak için tasarlanmış büyük boyutlandırılabilir 100 inç lazer ekranında birlikte çalışmaya imkan tanır ve çok etkili toplantılar yapmanızı sağlar.

DAHA FAZLASI BİLGİ
Etkileşimli eğitim

Etkileşimli eğitim

Sınıfta daha fazla paylaşım ve katılımı teşvik etmek için büyük ve boyutlandırılabilir bir ekranda iş birliği sunan dersler sağlayan bu interaktif ultra kısa mesafeli lazer projeksiyon çözümüyle kesintisiz ders verin ve öğrencilerinizin ekrandaki her şeyi okumasını sağlayın.

DAHA FAZLASI BİLGİ
Lazer pano ve reklam çözümü

Lazer pano ve reklam çözümü

Bir mağaza, galeri, müze veya ofise, kurulumu kolay ve sorunsuz ultra-kısa mesafeli projeksiyonla hayat katın. EB-700U, daha büyük görüntüler yansıtma potansiyeliyle düz ekran alternatifidir. Çok kısa bir mesafeden geniş bir görüntüyü yansıtabilir; bu da mağaza vitrinleri ve koridorlar gibi dar alanlar için idealdir.

DAHA FAZLASI BİLGİ

Sınırsız projeksiyon

Yeni geliştirdiğimiz inorganik fosfor çarkı üstün ışık ve ısı direncine sahiptir ve son derece güvenilirdir. İnorganik LCD panellerimizle mükemmel bir şekilde çalışarak son derece uzun süre parlak ve canlı görüntüler oluşturur. 20.000 saat boyunca bakım gerektirmeyen bir ışık kaynağına güvenebilirsiniz2.

Soğutma sistemi

Sıvı ve hava soğutmasının bir arada olduğu bir soğutma sistemi, 25.000 lümenlik 3LCD bir projeksiyonun ihtiyaçları için fazlasıyla yeterlidir.

LCD paneller

Yeni geliştirilen 1,43 inçlik inorganik panel, ışık direncini artırır ve daha uzun bir kullanım ömrünü garanti eder.

Lazer bank ünitesi

Yüksek güçlü lazer diyotlar, 25.000 lm'ye kadar üstün parlaklık elde edilmesini sağlar.

Fosfor çarkı

Mavi lazer ışığını sarı ışığa çeviren inorganik fosfor çarkı, uzun süreli kullanımlar için bir lazer ışık kaynağının yüksek çıkışına dayanacak derecede sağlam olacak şekilde tasarlanmıştır.

Üstün güvenilirlik

Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz üstün, büyük ekranlı geniş mekan projeksiyonlarına merhaba deyin. Montaj ve kurulum son derece basittir ve 56.000 saate kadar lazer ömrü ve 30.000 saate kadar filtre bakım döngüsü, bakım işlemlerini minimuma indirir.

Epson ile kendi vizyonunuzu tasarlayın

Epson'un geniş mekan projeksiyonlarıyla her yüzeyde mükemmel görüntüler elde edin.

İZLE

Ultra kısa mesafeli lazer projeksiyon

Evinizin tarzını bozmadan büyük ekranda eğlencenin keyfini çıkarın. Ultra kısa mesafeli lazer projeksiyonumuz, ekran alanının yakınında bulunabilir, hızlı bir şekilde kurulabilir ve parlak odalarda dahi harika bir görüntü sunar. Uzun ömürlü bir lazer ışık kaynağı ve uzun süreli garantisi ile büyük avantajlar sunmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

Hemen bugün iletişime geçin

Lazer Projeksiyon Serimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sadece aşağıdaki ayrıntıları doldurun, bir Epson temsilcisi sizinle iletişime geçecektir.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

1 Future Source Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2015 yılları arasındaki dönemi kapsar.

2 Parlaklığa kadar geçen yaklaşık süre ilk kullanımdan sonra %50 azalır. 0,04 - 0,20 mg/m3 partikül maddesi kullanıldığını varsayan hız testiyle ölçülür. Süre, kullanım koşullarına ve ortamlarına göre değişiklik gösterecektir.