EPSON TOPLANTI ÇÖZÜMLERİ

Modern iş ortamları için standartları belirledik

Ekip çalışması için üretilmiş; iş birliğine teşvik eden dinamik görüntüleme çözümleri

Kağıt pano , beyaz tahta veya klasik kara tahtanın fonksiyonlarını ve faydalarını bir araya getiren bu sezgisel, etkileşimli toplantı mekanı görüntüleme çözümleriyle toplantıları gerçek anlamda bir ortak çalışma deneyimine dönüştürün. Bunlar 100 inçe kadar ölçeklenebilir bir ekranda Full HD içerik sunmanızı sağlamanın ve gerçek ekip çalışmasını teşvik etmek için birleştirilmiş iletişimleri ve BYOD stratejilerini benimsemenin yanı sıra işinizde gereken serbestliği ve esnekliği sağlamak amacıyla uzaktan çalışma yöntemlerini zenginleştirir.

İnsan, mekan ve bilgiyi bir araya getirin

Epson toplantı çözümleri, herkese çabucak ve kolayca bağlantı kurma, bilgi paylaşma ve toplantılara katkıda bulunma olanağı sunar. İş yerinde birbirimizle etkileşme biçimimiz değişiyor ve herkesin toplantılara ister yüz yüze, ister ağ üzerinde uzak yerlerden daha kolay erişmesini ve karşılıklı bilgilendiren ve motive eden gerçek zamanda etkileşimli tartışmalara katılmasını sağlayan teknolojileri benimsiyoruz. Kullanıcılar parmak dokunuşu ve çift kalem uyumluluğu sayesinde not ekleyebilirken akıllı telefonlardan, tabletlerden ve dizüstü bilgisayarlardan kolayca içerik hatta ekran görüntüsü paylaşılabiliyor.

Yaratma ve yenilikçilik

Çalışanlar, verimsiz geçen toplantıları boşa harcanan zamanın en önemli tek nedeni olarak gösteriyor7.
Etkileşimli beyaz tahta ile iletişim aşağıdaki sonuçları doğuruyor:

 

potansiyel müşteriyle daha fazla iletişim6

daha kısa ortalama satış döngüsü6

 

Daha etkili şekilde birlikte çalışın

İnsan Kaynakları Yetkilileri, bilgi paylaşmayı önümüzdeki üç ila beş yıl içinde birinci öncelik olarak sıralıyor11.

AB işletmesi, yeni teknolojinin daha fazla birlikte çalışmayı desteklediğini söylüyor3.

işletme, personelin birlikte çalışmasını geliştirmenin birleştirilmiş iletişim için en önemli motive edici unsur olduğunu söylüyor14.

Bilgi paylaşın

 

4 kat x

Personeline nasıl çalışacakları konusunda tercihler sunan işletmeler dört kat daha hızlı büyüyor8.

AB işletmesi, yeni teknolojinin etkileşimli çalışmayı desteklediği konusunda anlaşıyor3.

 

Toplantı mekanlarına birlikte çalışma ve bağlanabilirlik ekleyin

Mükemmel büyük ekran görüntüler sunan projeksiyonlarla kurumsal sunumları yeniden tanımlayın ve her tür toplantı mekanında, kurulu toplantı odasında ve amfide mesajınızı ulaştırın. Projeksiyonlarımız, düz panellerden farklı olarak izleyicinize göre ölçeklenebilen bir görüntü boyutu sunar ve sunumunuzu nerede yaparsanız yapın tüm özellikleri aydınlık bir şekilde ve rengarenk gösterir.

Tüm içeriğin net şekilde okunabildiğinden emin olun

Büyük ekran boyutları ve yüksek çözünürlük herkesin yapılan sunumu görmesini sağlayarak katılımı ve iş birliğini teşvik eder.

Beyaz tahta işlevselliği ekleyin

HDMI ile beyaz tahtanızı bağlayın ve görüntüyü büyük bir ikinci ekrana yansıtın. Bir web tarayıcısı aracılığıyla 15 adede kadar dizüstü veya tablet bilgisayardan doğrudan içerik görüntüleyin ve içeriğe açıklama ekleyin, sonra bunları kaydedin, gönderin veya basın. Beyaz tahta işlevselliği, parola korumalı erişim ile güvenlik altında da tutulabilir.

İletişimi zenginleştirin

Tüm ekran genelinde ekran üzeri çift kalem etkileşimi veya parmakla dokunma kontrolü16 ve masaüstleri dahil hemen her tür düz yüzeye projeksiyon ile toplantıları canlı tartışmalara dönüştürün. Fikirlerinizi tartışıp geliştirin, sonra sonuçları kaydedip basın veya Hafif Dizin Erişim Protokolü (LDAP) desteği ile belgeleri doğrudan MS Outlook kişilerine e-postayla gönderin.

Daha az bakım bakım gerektiren teknoloji

Epson’un güvenilen sağlamlık ve dayanıklılığı, CoverPlus365 garantisi ve uzun lamba ve hava filtresi bakım ömrü ile toplam sahip olma maliyetinizi düşük tutun ve gönül rahatlığıyla kullanın.

EB-1470Ui ilk lazer ışık kaynaklı profesyonel projeksiyonumuzdur. Lazer teknolojisi, 20.000 saat boyunca bakım gerektirmeyen görüntü sağlar. Geleneksel UHP lambalarını kullanan projeksiyonlarla karşılaştırıldığında, hem çalışma hem de bakım maliyetleri dikkate değer bir şekilde azalıyor ve lamba değişimi için hiçbir kesinti gerekmiyor.

Daha fazla bİlgİ
Özelleştirilebilir etkileşimli ana ekran

Uzaktan kumandaya ihtiyaç duymadan etkileşimli ana ekranla sık kullandığınız kaynak seçimlerinin kısayollarını oluşturun.

Akış ve paylaşım kablosuz bağlanabilirliği

Üretkenliği, iş birliğini ve cihaz entegrasyonunu ön planda tutan kablosuz bağlantı özelliği, beyaz tahta ve diğer içerik paylaşımı olanaklarının yanı sıra akıllı telefonlardan, tabletlerden ve dizüstü bilgisayarlardan uzaktan not eklemeye olanak tanıyor. Ekran aynalama özelliğiyle içeriği zahmetsizce paylaşın.

Standart entegre ses

16W entegre hoparlör ek ses sistemi gereksinimini ortadan kaldırarak paradan ve çabadan tasarruf sağlar.

Daha fazla işbirliği

Ekran boyutu önemlidir

Boyutu 500 inçe kadar olan aydınlık, parlak, gözü yormayan ve odanın her yerinden net görülebilen görüntülerle her ayrıntıyı yansıtın. Düz panel ekranlardan farklı olarak sabit bir ekran boyutu yoktur. Görüntüyü yakınlaştırıp içerikten kaybetmek yerine ekranı büyütebilirsiniz. Projeksiyonlar hafif, kompakt ve portatif olduğundan kolaylıkla kurulabilir.

Bağlayın ve sunum yapın

Epson projeksiyonlarla hiç vakit kaybetmeden sunum yapmaya başlayın ve kurulum ve uyumluluk sorunlarının neden olduğu sıkıntıları ve gecikmeleri ortadan kaldırın. Cihazları bağlamak, içerik paylaşmak ve gerek toplantıdaki, gerekse ağ üzerinden uzaktan bağlanan herkesi, Kendi Cihazını Getir (BYOD) ve Birleştirilmiş Haberleşme (UC) stratejilerine tam destekle konuya çekmek çabucak ve kolayca yapılabilir.

Etkileşimli çözümler

Epson toplantı çözümleri, işletmenize verimlilik ve etkileşim katmak için insanları, mekanları ve bilgileri bir araya getirir. Toplantı mekanları gelişerek, herhangi bir cihazdan basit, etkili bilgi paylaşımı ve gösterim ve toplantıları üretken söyleşilere çeviren gelişmiş etkileşimlilik ile teknolojinin sağladığı avantajları benimsedi.

Doğru renkler

Epson 3LCD teknolojisiyle iyice aydınlatılmış odalarda bile Full HD canlı ve göz alıcı görüntüler yansıtın. Her Epson projeksiyonun kalbindeki 3LCD optik motor, yüksek çözünürlük ile yüksek kontrast oranlarını birleştirerek ve 1 çipli DLP projeksiyonlardan üç kat parlak ve zengin renkler sunar2. Kısacası, Epson projeksiyonlarla, konunuz ne olursa olsun izleyicileri çekip onlara ilham veren gerçeğe uygun görüntüler oluşturabilirsiniz.

Ürün Serisi

Ekran boyutu önemlidir

Bir Epson projeksiyonuyla, düz panel ekranlarla karşılaştırıldığında çoğu zaman daha fazla içeriği, daha ayrıntılı olarak görürsünüz.

Daha fazlası

Bizimle iletişim kurun

Epson toplantı çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Güvenlik kontrolü

Bu sayede bir insan olduğunuzdan ve spam olmadığınızdan emin olabiliriz.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

Atla

 

Atla

 

Atla

 

Atla

 
Karşılaştırın
Kapatın

Ürünleri Karşılaştır

3 seçilen arasında

Karşılaştırmadan kaldır
 1. Future source Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2015 yılları arasındaki dönemi kapsar.
 2. Renk Parlaklığı (Renkli Işık Çıkışı) IDMS 15.4’e uygun ölçülmüştür. Renk Parlaklığı, kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Karşılaştırma, önde gelen Epson 3LCD ofis ve eğitim projeksiyonlarıyla önde gelen tek çipli DLP projeksiyonlar arasında Haziran 2013 - Mayıs 2014 NPD verileri ve PMA Araştırması 2013 birinci ve üçüncü çeyrek verileri baz alınarak yapılmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: www.epson.com.tr/CLO
 3. Epson.
 4. Sommers & Jenkins'ten Beyaz Tahta Satışı.
 5. Crowne Plaza.
 6. Aberdeen Research.
 7. Microsoft Office PPC.
 8. Cornell Üniversitesi
 9. IDC.
 10. Gensler 2013 Workplace Study.
 11. IBM.
 12. Jigsaw24.
 13. Kinvey.
 14. Information Week State of Unified Communications Raporu 2014.
 15. Garanti hizmetleri tüm ülkelerde bulunmayabilir. Lütfen bölgenizdeki Epson temsilcisi ile iletişim kurun.
 16. Parmak dokunuşu tüm modellerde bulunmaz