İŞ YERİNİZ
İÇİN TARAMA
ÇÖZÜMLERİ

0

Epson'u işletmenizde hayal edin

Tarayıcılar her tür işletmenin ayrılmaz bir parçasıdır ve bilginin yönetilebilir, güvenli dijital içeriğe dönüştüğü yerdir. Epson, sektörler arasında sürekli değişen gereksinimleri karşılamak için, kaliteli görüntü ile belgelerin kolayca ve hızlı bir şekilde taranmasını olanaklı kılan, pazardaki en kapsamlı tarayıcı serisini geliştirdi.

Taranmış bilgileri kolayca yakalayın, dönüştürün ve dağıtın. Yüksek kaliteli taramaların, basit belge dosyalama sistemlerinden bulut hizmetlerine ve kurumsal içerik yönetimi çözümlerine iş akışınızda kusursuz bir şekilde saklanmasını olanaklı kılan gelişmiş belge görüntüsü işleme özelliklerinden yararlanın.

Sayısız sektörde ve iş ortamında geniş bir uygulama yelpazesini desteklerken belgeleri taramak ve saklamak için gereken adımları önemli ölçüde azaltan modellerle ihtiyaçlarınıza uyacak bir tarayıcımız var.

Kolay tarama çözümleri

Epson'un normal tarama gereksinimleri olan kurumlar için ideal olan kolay tarama süreci, size uyan her boyut formatında zamandan tasarruf sağlamanıza ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olur.

İster bir posta pulu kadar küçük, ister bir A0 ozalit kopya kadar büyük görüntüler tarıyor olun, görüntülerin her yönünü yüksek çözünürlükte yakalamak ve hemen her ölçekte çoğaltmak kolaydır.

Nerede karşılaşırsanız karşılaşın, en küçük görüntülerin en ufak ayrıntılarını bile algılayarak büyük formatta basılmasına olanak verir.

Dahası, Epson'un basit tarama çözümleri geniş bir hedef yelpazesine yönelik tarama yapmanıza olanak tanır:

Belgeleri kolayca tarayın

E-postaya tarayın

Buluta tarayın

Yerel klasöre veya ağ
paylaşım sürücüsüne tarayın

Microsoft Office
uygulamalarına tarayın

Mobil ortama tarayın

Wi-Fi Direct işlevselliği

Epson DocumentScan yazılımı kullanıcıların Wi-Fi Direct avantajlarından faydalanarak herhangi bir ağ olmadığında tarayıcılarımıza kablosuz olarak bağlanmasına olanak tanır. Bu, Kendi Cihazını Getir (BYOD) ortamları için idealdir ve nerede olurlarsa olsunlar veya hangi cihazı kullanırlarsa kullansınlar, personelin erişebilmesi için tüm önemli belgelerinizi taramak, depolamak ve merkezileştirmek için bulut hizmetlerini kullanmayı daha da kolaylaştırır. Ayrıca doğrudan bir e-posta adresine ya da başka bir Epson Connect özellikli yazıcıya tarayabilirsiniz.

Android™ cihaza doğrudan belge tarama. Taranan veride ön izleme yapabilir ve e-posta ile gönderebilir, diğer uygulamalara veya Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive™ ve Microsoft® OneDrive gibi bulut hizmetlerine doğrudan gönderebilirsiniz.

App Store'dan veya Google Play'den indirin

Download on the App Store GET IT ON Google play

Epson gelişmiş tarama

Titizlik gerektiren tarama işlerinde ve yüksek verimlilik isteyen ortamlarda, Epson'un iki adımlı tarama süreci, kendi ayarladığınız gelişmiş, önceden tanımlanmış parametreler sayesinde belgeleri saniyeler içinde tarar ve düzenler. TWAIN, ISIS ve WIA sürücüleri veya ilave yazılım eklentileri, tercih ettiğiniz Belge Yönetim Sistemi, iş akışı sistemi ve bulut sistemi ile kusursuz entegrasyona izin verir:

Epson gelişmiş tarama

Yerel yönetİm

İş akışı entegrasyonu

Fİnansal hİzmetler ve sİgorta

Özel uygulamalar

  • YEREL YÖNETİM
  • FİNANSAL HİZMETLER VE SİGORTA
  • SAĞLIK HİZMETLERİ
  • KAMU
  • MOBİL ÇALIŞANLAR

Kayıt tutma işlemlerinizi kolaylaştırın

Yüksek verimlilik gerektiren, müşteriye yönelik ortamlar için ideal olan tarayıcılarımız, kolaylaştırılmış belge işleme için form ve kimlik kartı tarama, hatta akıllı cihazlardan güvenli uzaktan erişimi desteklemek için tasarlanmıştır.

WorkForce DS-530
WorkForce DS-1660W
WorkForce Pro WF-6590DWF

Planlama, bina denetimi ve diğer alanların taleplerini karşılayın

A0 ve A3 grafik tarayıcılarımız planlama ve yapı denetiminin, seçim sistemlerinin ve diğer pek çok alanın gerektirdiği yüksek çözünürlüklü, büyük formatlı taramalara olan talebi karşılamaktadır.

SureColor SC-T5200 MFP
WorkForce DS-50000

Büyük belgelerin verimli şekilde saklanması

Yüksek hacimli tarama özellikleri, olay yönetimini kolaylaştırır. En kapsamlı rapor ve taleplerin dahi kolayca dijital olarak saklanmasını sağlar. Büyük belgelerin işlenmesi için harcanan zamanı ve iş gücünü azaltır;

WorkForce DS-860
WorkForce DS-70000

Finans ve İK departmanlarının doğru çalışmalarını sağlayın

Ağa bağlı, Wi-Fi ve Wi-Fi Direct tarama ile çok sayıda kullanıcıya açık tek tuşla erişim işleminden yararlanarak faturaların ve ödeme işlemlerinin idari departmanlarda düzenlenmesini kolaylaştırın ve personel kayıtlarının güncel tutulmasını sağlayın:

WorkForce DS-570W
WorkForce DS-60000N

Saha raporlarını hareket halindeyken tarayın ve paylaşın

Epson'un kompakt ve hafif cihazları ile hızlı ve doğru sonuç elde eder, saha raporlarını ve kritik belgeleri kolayca basmak ve taramak için optimize edilmiş mobil baskı ve tarama çözümleriyle istediğiniz yerden etkili bir şekilde çalışabilirsiniz:

WorkForce DS-30
WorkForce WF-100W

Günlük işlemleri kolaylıkla gerçekleştirin

Ödemeler ve muhasebe uygulamaları gibi günlük işlemleri hızlı bir şekilde yürütün, dijital olarak yönetin ve onaylayın. Bu kompakt, verimli veri işleme çözümleri, belgelerin dahili yönlendirme işlemlerinin güvenle yapılmasına izin verir:

WorkForce DS-860N
WorkForce DS-6500N
TM-S2000J

Dosyaları ve belgeleri otomatik olarak düzenleyin

Gelen dosyaları otomatik olarak adlandırmak ve işlemek üzere yapılandırılabilen tarama çözümleriyle dahili ve müşteriye dönük yazışma ve belgeleri hızlı bir şekilde yönetin, işleme koyun ve yönlendirin:

WorkForce DS-530

Büyük belgeleri ayırın ve yönetin

Kapsamlı rapor ve faturaları dijital olarak yönetin ve arşivleyin. Yenilikçi belge ayırma çözümlerimizle büyük belge yığınlarını kolayca dijital olarak ayırın:

WorkForce DS-860
WorkForce DS-70000

Belgeleri hızlı ve güvenli bir şekilde işleyin

Bir düğmeye dokunarak doğrudan güvenli ortak çalışma alanlarına veya bulut hizmetlerine tarama yapın. Ameliyathanelerde, iş yoğunluğu yüksek resepsiyon masalarında veya yer darlığı çekilen diğer alanlarda belgelerin hızlı bir şekilde işlenmesi şarttır:

WorkForce DS-520N
WorkForce DS-6500N

Her ayrıntının kaydedildiğinden emin olun

Negatifler, fotoğraflar ve röntgen filmleri gibi kritik tıbbi belgeleri olağanüstü ayrıntılı bir şekilde yeniden oluşturun:

Perfection V850

Hasta bakımını kolayca optimize edin

WorkForce DS-860
WorkForce DS-530

Kesintisiz hasta iş akışını olanaklı kılın

Cihazlar arasında kolaylıkla tarama, görüntüleme ve baskı. Departmanlar arasında doğru iş akışını olanaklı kılmak için beraber çalışan birleştirilmiş ürünlerle süreçlerinizi kolaylaştırın.

Tıbbi belgeleri hızlı bir şekilde dijitalleştirin

İşlemesi en zor kağıda basılı kayıt türlerinden olan tıbbi kayıtları dijitalleştirin. Epson’un yüksek hızlı A3 üretim cihazları, bir dosyadaki her belgeyi tek bir düğmeye dokunarak doğrudan ortak çalışma alanlarına taramak için gereken esnekliği sunar:

WorkForce DS-70000N
WorkForce DS-860N

Kayıtlarınız her zaman doğru olsun

Toplu ve yüksek hacimli tarama için tasarlanmış, güç ve yüksek hız gerektiren ortamlar için ideal bir tarayıcı ile doğru ve eksiksiz dijital kayıt tutmayı hızlandırın ve kolaylaştırın.

WorkForce DS-60000
WorkForce DS-70000

Her ortamda bilgi yakalayın

Müşteriye dönük ortamlar için ideal olan bir dizi kompakt çözüm ile ilave bilgileri beklemeden ve hızlı bir şekilde yakalayın:

WorkForce DS-520
WorkForce DS-530
WorkForce DS-860

Hassas verileri güvenli bir şekilde tarayın

Fotoğrafların, büyük format belgelerin, hatta parmak izlerinin tüm ayrıntılarını görülmemiş bir hassasiyet ve verimlilikle yakalayın. Sonra bunları doğrudan güvenli, parola ile korunan bir PDF'ye kaydedin:

Perfection V850 Pro
SureColor SC-T5200 MFP

Mobil çalışanları güçlendirin

Çalışanlara, yazılım, uygulamalar ve duyarlı donanım aracılığıyla Kendi Cihazını Getir (BYOD) ortamlarında verimli ve bağımsız bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duydukları araçları verin:

WorkForce DS-1660W
WorkForce DS-570W

Müşteri bilgilerini anında tarayın ve kaydedin

Lojistik belgelerini teslimat noktasında oluşturun. Önemli mal teslim belgelerinin hasar görmesini veya kaybolmasını, belgeleri kompakt, hafif cihazlar ile teslimat gerçekleştiğinde tarayıp kaydederek önleyin:

WorkForce DS-30
WorkForce WF-100W

Uzaktan, güvenli bir şekilde çalışın

Kullanıcıların uzaktan çalışırken bile verilerin güvende kaldığından emin olun. Tarayıcılarımızın sahip olduğu mobil yetenekler, çalışma nerede gerçekleşirse gerçekleşsin belgelerin gizlilik içinde alınabilmesi ve saklanabilmesi anlamına gelir:

WorkForce DS-30
WorkForce WF-100W

Yardımcı olan teknoloji

Epson tarayıcıları, tüm tarama gereksinimlerinizi etkili dijital içerik sağlayarak karşılamanızı olanaklı kılar:

Yüksek kalite

Maksimum 4.0D'ye kadar tarama yapın

Belgeleri ayırma

Otomatik belge ayırma özelliklerini kullanarak belgeleri kolayca sınıflandırın

Eğrilik düzeltme

Daha düzgün görüntüler üreterek bunların okunmasını kolaylaştırın

Tarama dönüştürme

Üzerinde arama yapabileceğiniz belgeler oluşturan dahili OCR ile taranmış görüntüleri dijital metne dönüştürebilirsiniz

Otomatik döndürme

Otomatik döndürme ile hazırlık sürelerini kısaltın

Metin geliştirme

Taranmış metinlerinizi daha net ve daha kolay okunur hale getirin

Gelişmiş kağıt besleme performansı

Otomatik taşıyıcı yaprak algılama

Ürününüzü bulun

Epson'un diğer kurumsal ürünleri

Ofis tipi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız, sayfa başına maliyet ve güç tüketiminden hız, güvenilirlik ve kaliteye kadar işinizin her noktasında olağanüstü performans sağlar.

ÜRÜN SERİSİNİ GÖRÜNTÜLEYİN

Ofis Tipi Lazer Yazıcılar

İşinizde öncelikleriniz ne olursa olsun, Epson'da ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir lazer yazıcı mutlaka bulunur. Epson'un renkli lazer yazıcıları, işlerin yoğun olduğu her ofis için mükemmel bir baskı çözümüdür.

ÜRÜN SERİSİNİ GÖRÜNTÜLEYİN

Profesyonel Projektörler

Kurumsal şirketler, dikkat çekmek için daha parlak, daha iyi görsel iletişimler kullanır. Projektörlerde on yıldan uzun bir süredir dünya birincisi olarak1, sınıflarda, yönetim kurulu odalarında, toplantı odalarında ve oditoryumlarda maksimum etkiyi elde etmeniz için şirketinizin tam olarak ihtiyaç duyduğu şeyi sunuyoruz.

ÜRÜN SERİSİNİ GÖRÜNTÜLEYİN

Diğer ofis tipi tarayıcı serilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Mobil tarayıcılar

Hareket halinde veya dar iş yerlerinde kolay ve verimli belge yönetimi için A4 boyutlu mobil tarayıcılar.

Daha fazlası

Kağıt Beslemeli Tarayıcılar

Yenilikçi ürün ve hizmetlerle müşterilerimizi memnun etmek ve şaşırtmak, bizim için sadece bir başlangıç.

Daha fazlası

Düz Yataklı Tarayıcılar

Güvenilir ve çok yönlü düz yataklı tarayıcılarla evrak yüküne son verin; belge iş akışı süreçlerini iyileştirin.

Daha fazlası

Bize Ulaşın

İş yerİnİz İçİn tarama çözümlerİ hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.
Güvenlik kontrolü

Bu sayede bir insan olduğunuzdan ve spam olmadığınızdan emin olabiliriz.

"*" ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

  1. Anket, Futuresource Consulting Limited tarafından 2001 ile 2015 arasında yapılmıştır.

ATLA

 

ATLA

ATLA

Bize Ulaşın