HASSAS TARAMA, AYRINTILI SONUÇLAR

Epson Expression serisi ve LaserSoft ile tarihi kayıtlar, fotoğraflar, film negatifleri ve eserlerin ayrıntılarını yüksek çözünürlükte yakalayın

Hassas tarama işleri artık kolay

Epson Expression 12000XL Pro, en zorlu yüksek ayrıntı uygulamalarını gerçekleştirmek üzere tasarlanmış yüksek çözünürlüklü, çok yönlü ve büyük formatlı bir tarayıcıdır.

Birlikte verilen profesyonel görüntü geliştirme yazılımı LaserSoft SilverFast Ai 8.8, profesyonel sonuçlar için profesyonel toz ve gren azaltma, gürültü giderme ve ton düzeltme gibi kullanımı kolay görüntü işleme becerileri sunar.

Modelleri görüntüleyin

A3 grafik tarayıcı

Hassas kullanıcı taleplerine göre planların, fotoğrafların ve güzel sanatların keskin ve hatasız görüntü reprodüksiyonu için yüksek kaliteli A3 grafik tarayıcı.

 • Yüksek kaliteli A3 tarama
 • Gelişmiş yazılım özellikleri
 • Film tarama özelliği

DAHA FAZLA BİLGİ

Epson 12000XL

Diamond

Keskin ve hatasız görüntü oluşturmak

Expression 12000XL ve 12000XL Pro, yüksek hassasiyet gerektiren uygulamalar için tasarlanmış yüksek kaliteli A3 tarayıcılardır. Tarayıcı, A3+ boyutuna kadar kağıtları hassas bir şekilde yakalamayı ve her seferinde net görüntüler ve profesyonel sonuçlar elde etmeyi kolaylaştırır. Bu seri tarihi kayıtlar, röntgen filmleri1, film negatifleri, mimari planlar, adli kanıtlar ve eserler dahil olmak üzere ayrıntılı görüntüleri doğru bir şekilde yakalamak için mükemmeldir. Ayrıca önceki Epson modellerine kıyasla esnektir, kullanımı kolaydır ve güç tüketimi düşüktür.

Taramalarınızı optimum hale getirin

 • Healthcare

  Sağlık hizmetleri ve tıbbi röntgen filmleri

  Tıbbi açıdan doğru ayrıntılar ve maksimum renk derinliğini elde etmek son derece önemli olduğundan çok az sayıda tarayıcı röntgen filmlerini dijitalleştirmek için uygundur.

  En son yazılımı kullanarak, yüksek çözünürlüklü ayrıntılarla fotoğraflar, negatifler ve röntgen filmleri çekin ve DICOM gibi uluslararası standartları yakalayın.

 • Textile rainbow

  Tekstil üretimi

  Renk doğruluğu tekstil üretiminde önemli rol oynar. Renkteki herhangi bir hata üretimi kullanılamaz hale getirebilir, kaynağı etkileyebilir ve gereksiz malzeme israfına neden olabilir.

  SilverFast TexColorAnalyzer ve Epson tarayıcılar, tasarım evinden fabrikaya kadar sürecin her aşamasında kullanılabilir ve yüksek renk doğruluğu ve sıkı standartların üretim süreci boyunca karşılanmasını sağlar.

 • Temple and trees

  Fotoğrafçılık

  Fotoğraflar ve filmlerinizi yedekleyip dijital hale getirerek koruyun. Bu ister kısa süre önce çektiğiniz bir film, yakın zamanda keşfettiğiniz eski fotoğraflar ve filmler ya da değerli eşyalar olsun, bir dizi özel kağıdı işleyebilecek ve yine de tam olarak doğru sonuçlar verecek bir çözüme ihtiyacınız var.

  Bazı şeyler değiştirilemez ve ne yazık ki resimler zamanla sararabilir ve negatifler bozulabilir. İster bir fotoğrafçı, tarih meraklısı veya müze küratörü olun, bu değerli ayrıntıların sonsuza dek kaybolmayacağından emin olun.

 • Forensics

  Devlet ve kamu sektörü

  Önemli yasal belgelerde her piksel önemli olduğunda Epson Expression tarayıcılar kullanılır. 3.8Dmax'in optik yoğunluk becerisi, 48 bit renk derinliği ve Epson Micro Step Drive TM teknolojisi ile parmak izi gibi adli tıp kanıtı uygulamaları için bile yüksek hassasiyet sağlar.

Epson Expression 12000XL

Expression 12000XL modelinin 3.8 Dmax ve 48 bit renkli optik yoğunluğu, gölgeli alanlarda bile en geniş renk aralığında tam olarak oluşturulması için keskin ve doğru tarama sağlar. Ek olarak, 2400 x 4800dpi yüksek çözünürlük ve ultra hassas Micro Step Drive teknolojisi, kullanıcıların en küçük ayrıntıları dahi sıra dışı bir netlikle yakalamasına olanak tanır.

 • READYSCAN LED TEKNOLOJİSİ

  Expression 12000XL, ısınma süresi gerektirmeyen ve yüksek hassasiyetli tarama sağlayan, enerji tasarruflu ve çevre dostu bir ışık kaynağı olan ReadyScan LED ile donatılmıştır. Dmax ve 48 bit renk derinliği, üstün tonlar ve renk reprodüksiyonu ile kolayca ve tutarlı bir şekilde tarama yapmanızı sağlar.

 • YÜKSEK KALİTELİ GÖRÜNTÜ REPRODÜKSİYONU

  3.8 Dmax'in 2400 x 4800 dpi çözünürlüğü, optik yoğunluğu ve 48 bit renk derinliği, üstün tonlar ve renk reprodüksiyonu ile kolayca ve tutarlı bir şekilde tarama yapmanızı sağlar.

 • ÇOK YÖNLÜ FİLM TARAMA

  Expression 12000XL Pro ile benzersiz ayrıntılara sahip şeffaf ve net ortamları yakalayabilirsiniz. Ünite, A3+ boyutuna kadar geniş bir film formatı yelpazesini destekler.

 • DAHA NET VE KESKİN TARAMA

  Büyük pikselli 6 sıra CCD sensörü dizisi, her geçişte daha büyük tarama ayrıntıları sağlar. Otomatik Odaklama sistemi, gelişmiş görüntü netliği ve doğruluğu için otomatik odaklama yapabilir veya Manuel Odaklama seçeneğini kullanarak tam yaratıcı kontrolü ele alabilirsiniz. 3.8 Dmax yoğunluğu ve 48 bit renk derinliği, üstün tonlar ve renk reprodüksiyonu ile kolayca ve tutarlı bir şekilde tarama yapmanızı sağlar.

Optimum donanım ve yazılım kombinasyonu

Önde gelen yazılım uzmanı LaserSoft Imaging ile iş birliği yapan SilverFast'in kreatifleri, en yüksek doğruluğu yakalamanın en önemli öncelik olduğu kuruluşlara değer ve verimlilik katar.

Film negatifleri de dahil olmak üzere çok çeşitli öğeleri tarayın

İsteğe bağı asetat birimi kullanıcıların, pozitif veya negatif filmler ve slaytlar gibi saydam materyallerde profesyonel sonuçlar elde ederek tarama yapmasına olanak tanır. Medyayı üstün kalitede dijitalleştirip koruyabileceğiniz anlamına gelir.

Simüle edilmiş görüntü
Yellow car Yellow car
Arka Işık Düzeltme
Arkadan aydınlatma nedeniyle koyulaşan görüntülerin parlaklığını ayarlayın.
Renk Düzeltme
Solmuş fotoğraf ve filmlerin renklerini geri kazandırır.
Toz Giderme
Film ve fotoğraf taramalarınızdaki tozu ve çizikleri azaltmak için yazılım tabanlı algılama kullanın.
Gren Azaltma
Film tarama için çıktı görüntülerinde film grenini azaltır.

Benzer Epson ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin

WorkForce DS-5500

WorkForce DS-5500

A4 düz yataklı tarayıcı

DAHA FAZLA BİLGİ

WorkForce DS-50000

WorkForce DS-50000

A3 düz yataklı tarayıcı

DAHA FAZLA BİLGİ

WorkForce DS-70000

WorkForce DS-70000

A3 üretim tarayıcısı

DAHA FAZLA BİLGİ

Hemen bugün iletişime geçin

Program hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki forma bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Bir Epson temsilcisi sizinle iletişim kuracaktır.

BAŞKA BİR İSTEĞİNİZ VAR MI?
* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

¹ Ekstra maliyetle ek yazılım gerektirir.