MOBİL TARAYICILAR

Tarama çözümlerinde dünya liderinin desteğiyle mobil bir ofis yaratın. Performans öncelikli olarak tasarlanan Epson mobil ofis tipi tarayıcılar serisi, saha çalışanları ile yoğun veya sıkışık çalışma ortamları için ideal bir çözümdür.

Broşürü indirin

Her detayı yakalar

Hareket halinde veya dar iş yerlerinde kolay ve verimli belge yönetimi için A4 boyutlu mobil tarayıcılar.

Kompakt

İş yoğunluğu yüksek, çalışma alanı dar ve belgelerin hızlı biçimde işlenmesi şart olan resepsiyon masaları için idealdir. Epson tarayıcılar, kayıt tutma işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla formlar, makbuzlar ve kartvizit görüntülerini taramak için tasarlanmıştır.

Her yerde tarayın

Epson mobil tarama çözümleri ile hareket halindeyken bile ihtiyacınız olan her şeyi tarayın. Kompakt ve hafif cihazlar, ofis dışında kolayca taşınabilir ve kullanılabilir; tüm modelleriyle hızlı ve doğru sonuçlar için optimize edilmiştir.

Daha fazlası

Son derece düzenli

İş gereği nerede bulunmanız gerekirse gereksin, ihtiyacınız olan her şeyi tarayın. Verimliliği arttırmak ve süreçleri otomatikleştirmek için tasarlanmış bir dizi yazılım paketi ile birlikte.

Daha fazlası

Esnek

35 gsm ila 270 gsm inceliğinde her ortamı tarayın. Veya WorkForce DS-310 ve DS-360W’nin 20 sayfalık otomatik belge besleyicisi sayesinde küçük belgeleri de tarayın.

Daha fazlası

Güç kaynağı seçenekleri ve Wi-Fi

Epson mobil tarayıcılar, farklı güç kaynağı seçeneklerine sahiptir. Zahmetsiz bir tarama deneyimi için geleneksel fiş veya USB kablosu arasında seçim yapın ya da ES-60W, DS-80W ve DS-360W modellerinde mevcut dahili Li-ion pilleri kullanın.

ES-60W, DS-80W ve DS-360W serisi tarayıcılarda bulunan dahili Wi-Fi ve Wi-Fi Direct özellikleri, akıllı telefonlar ve tabletlerden yönlendirilen belgelerin kablo bağlantısı gerekmeksizin doğrudan taranmasını sağlar.

Epson DocumentScan

App Store'dan indirin Google Play'den EDİNİN

Temel avantajlar

 • Sınıflarının en hafif ürünlerinden olan WorkForce DS-70 ve DS-80W gibi tarayıcılar, çanta içinde veya kılıfında kolayca taşınabilir.
 • Dakikada 25 sayfaya varan hızlara sahip olan WorkForce mobil tarayıcı serisindeki ürünler, her yerde hızlı ve kolay tarama olanağı sunar.
 • Epson mobil tarayıcılar, farklı güç kaynağı seçeneklerine sahiptir. Geleneksel fiş veya USB kablosu arasında seçim yapın ya da seçili bazı modellerde mevcut dahili Li-ion pilleri kullanın.
 • Yeni LCD panel görev listesini gösterir
 • CIS sensörü sayesinde ısınma süresine ihtiyaç yoktur. Hemen tarama yapabilirsiniz.
 • Tarama sürecini hızlandıran otomatik besleme moduyla sürekli tarama.
 • Gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmış yazılım çözümleri.
 • Sürekli kağıt tarama moduyla 35 gsm'den 270 gsm’e, hatta 1,8 metreye kadar çeşitli ortamları işleyebilir.
 • Kompakt, hafif ve dayanıklı tasarım: Eski modellere kıyasla %30 daha küçük1.

ES serisi

Epson'un en küçük ve en hafif mobil tarayıcı serisiyle belgeleri tarayın ve kolayca arama yapılabilir PDF'ler oluşturun. ScanSmart Yazılımını kolayca kullanın. JPEG, PDF ve PDF/A formatlarında kaydetme ve klasöre tarama, e-posta gönderme, yazdırma, Bulut Hizmetleri, Windows Word, Excel ve PowerPoint de dahil olmak üzere size uygun her şekilde çalışın.

ScanSmart yazılımı

Epson'un en yeni ScanSmart yazılımıyla, belgeleri yalnızca üç basit adımda taramak, düzenlemek ve kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Daha fazlası

DS serisi

Son derece düzenli çalışın, hafif ve kompakt tarama çözümü ile ofisinizi istediğiniz her yere taşıyın.

Epson Document Capture Pro yazılımı, işletmenizdeki belgeleri adlandırmak, ayırmak ve yönlendirmek için tasarlanmış ve bunların ötesindeki pek çok gelişmiş özelliklere sahip DS serisi tarayıcılarda mevcuttur. İş profilleri oluşturun ve iş akışlarını optimize etmek için süreçleri otomatikleştirin.

Gelişmiş tarama yazılımı ve TWAIN sürücü desteği dahil. Dosyaları aşağıdaki formatlarda kaydedin: JPEG, PDF, PDF/A, BMP, TIFF, M/TIFF, PNG, DOCX, XLSX, PPTX.

 • Epson gelişmiş tarama
 • İş akışı entegrasyonu
 • Belge sınıflandırma ve adlandırma için barkod tanıma özelliği.
 • Belge adlandırma için bölgesel OCR
Document Capture Pro Document Capture Pro Server
Daha fazlası

Diğer ofis tipi tarayıcı serilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Düz Yataklı Tarayıcılar

Güvenilir ve çok yönlü düz yataklı tarayıcılarla evrak yüküne son verin; belge iş akışı süreçlerini iyileştirin.

Daha fazlası

Kağıt Beslemeli Tarayıcılar

Yenilikçi ürün ve hizmetlerle müşterilerimizi memnun etmek ve şaşırtmak, bizim için sadece bir başlangıç.

Daha fazlası

Bizimle iletişim kurun

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.
* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

 • Destek

  Size yardım etmek için buradayız

  Ürününüz için yardım veya desteğe ihtiyacınız var mı?

  Daha fazlası
 1. Epson WorkForce DS-30 ile karşılaştırıldığında.
Karşılaştırın
Kapat

Ürünleri karşılaştır

seçilen 3'ünden

Seçilenleri karşılaştır