Kağıt Beslemeli Tarayıcılar

Kurumunuzun ihtiyaçları ne olursa olsun Epson'da, süreçlerinizi otomatikleştirmenize ve belgelerinizi dijitalleştirmenize yardımcı olacak ideal kağıt beslemeli tarayıcıyı mutlaka bulacaksınız.

BROŞÜRÜ İNDİRİN Oynat
0

Kağıt beslemeli tarayıcılarımızla verimliliğinizi arttırın

Epson’un kağıt beslemeli tarayıcıları hızlı, güvenilir ve çok yönlüdür, iş yerinizin verimliliğini arttırmanıza yardımcı olur. Avrupa'nın her yerinden kurumlar, belge yönetim süreçlerini geliştirmenin önemini anlıyor. Dosyaları hızlı ve kolayca tarayarak, dijitalleştirerek ve paylaşarak verimliliğinizi arttırın.

Tarayıcınızı seçin

Yüksek performans

İş belgeleri yönetimi için dünya standartlarında performans ve çok yönlülük sunan akıllı bir seçim. Hızı 35 sf/dak / 70 gör/dak'a varan tarama yeteneği ile.

Hukuk ve muhasebe firmaları gibi yüksek hacimde belgelerle uğraşan işletmeler için özel olarak tasarlanan bu tarayıcılar, yüksek hacimde belgeleri hızlı bir şekilde taramanıza izin verir. Otomatik besleme modu, çok sayıda farklı kağıt türleri üzerindeki en büyük belgelerin dahi kolayca taranmasını sağlar.

Çok işlevli

İsteğe bağlı düz yataklı tarayıcı dönüştürme kiti, belge bütünlüğünü sağlamak amacıyla tüm belgelerin tek bir yerde taranabilmesi için en küçük kağıtların (örneğin posta pulları) bile güvenle taranmasını sağlar.

Dönüştürme kiti sayesinde pasaport1, kitap, parlak malzemeler ve ciltli belgeler taranabilir.

Güvenilir

Aktif Ayırma Rulosu Sistemi gibi akıllı özellikler, dahili sensörler ve manuel kağıt uzunluğu girişi sayesinde, zorluk yaratan belgelerin çift beslenmesi işlemini önleyerek tüm kağıtların doğru bir şekilde ve en yüksek seviyede taranmasını sağlar.

Çift Besleme Algılaması Atlama, zarflar veya üzerinde yapışkan notlar bulunan belgeler gibi zor kağıtları, tek bir tuşla hiçbir risk olmadan tarayabileceğiniz anlamına gelir.

Bağlı

Gelişmiş kompakt kablosuz kağıt beslemeli tarayıcı, belgelerin güvenli bir şekilde yakalanmasını sağlayan gerçekten esnek bir tarama deneyimi sunuyor. DS-570W bağlantı seçenekleri, USB 3.0 ve 2.0, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, NFC, TWAIN, ISIS, WIA sürücülerini içerir.

Teknoloji

Kompakt kağıt beslemeli tarayıcılarımız, farklı boyutlarda ve türlerde kağıt tarama becerileriyle çok yönlüdür. PDF'ler oluşturun, iş arkadaşlarınızla birlikte çalışın veya kritik iş verilerinizi depolayın. TWAIN, WIA ve ISIS sürücü desteği sayesinde hemen her belge yönetim sistemine ve iş akışı sürecine entegre etmek oldukça kolaydır. Buna ek olarak, büyük belge süreçlerini otomatikleştirmenize yardımcı olan barkod tanıma ve Bölgesel OCR özellikleriyle dosyaları anında adlandırın ve otomatik olarak doğru hedeflere gönderin.

Ağ işlevselliği

Ağa hazır modelleri sistemlerinize ve iş akışlarınıza kolaylıkla entegre edin ve işlerinizi doğru hedeflere gönderen özel işler oluşturun. Epson Document Capture Pro, ofis tipi tarayıcıları belge yönetim sisteminize kolaylıkla dahil etmenizi sağlayarak iş akışınızı hızlandırır ve taranan bilgileri yakalayıp dönüştürmenize ve belge yükleme sistemine dağıtmanıza yardımcı olur.

Tarayıcının panelinden Scan-to Microsoft SharePointTM gibi özelleştirilebilir PushScan işlevleri ve bulut hizmetleriyle verimliliğinizi arttırın.

Wi-Fi Direct işlevselliği

Epson DocumentScan yazılımı kullanıcıların Wi-Fi Direct avantajlarından faydalanarak herhangi bir ağ olmadığında tarayıcılarımıza kablosuz olarak bağlanmasına olanak tanır. Bu, Kendi Cihazını Getir (BYOD) ortamları için idealdir ve nerede olurlarsa olsunlar veya hangi cihazı kullanırlarsa kullansınlar, personelin erişebilmesi için tüm önemli belgelerinizi taramak, depolamak ve merkezileştirmek için bulut hizmetlerini kullanmayı daha da kolaylaştırır. Ayrıca doğrudan bir e-posta adresine ya da başka bir Epson Connect özellikli yazıcıya tarayabilirsiniz.

Android™ cihaza doğrudan belge tarama. Taranan veriyi ön izleyebilir ve e-posta ile gönderebilir, diğer uygulamalara veya Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive™ ve Microsoft® OneDrive gibi bulut hizmetlerine doğrudan gönderebilirsiniz.

Epson DocumentScan

App Store'dan indirin Google Play'den edinin

Diğer ofis tipi tarayıcı serilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Mobil tarayıcılar

Hareket halinde veya dar iş yerlerinde kolay ve verimli belge yönetimi için A4 boyutlu mobil tarayıcılar.

Daha fazlası

Düz Yataklı Tarayıcılar

Güvenilir ve çok yönlü düz yataklı tarayıcılarla evrak yüküne son verin; belge iş akışı süreçlerini iyileştirin.

Daha fazlası

Bize Ulaşın

Kağıt Beslemeli Tarayıcılar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.
Güvenlik kontrolü

Bu sayede bir insan olduğunuzdan ve spam olmadığınızdan emin olabiliriz.

"*" ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

  1. Pasaportlar isteğe bağlı düz yataklı dönüştürme kiti kullanılarak taranabilir.

ATLA

 
KAPAT

İnternet perakende mağazasından satın alın

KAPAT

İnternet perakende mağazasından satın alın

KAPAT

İnternet perakende mağazasından satın alın

Bize Ulaşın