KÂĞIT BESLEMELİ TARAYICILAR

Tarama çözümlerinde dünya liderinin desteğiyle daha iyi bir iş ortamı yaratın. Performans öncelikli olarak tasarlanan Epson kağıt beslemeli ofis tipi tarayıcı serisi, yoğun ofisler için ideal çözümdür.

Broşürü indirin Şimdi seçin

30 Yıllık deneyim; Epson ilk belge tarayıcısını 1986 yılında üretti ve o zamandan beri büyüyoruz. Dünya çapında 1 milyondan fazla kâğıt beslemeli tarayıcı satıldı1

Kâğıt beslemeli tarayıcı serimizle dinamik bir iş akışı potansiyelini ortaya çıkarın

Kuruluşunuzun ihtiyaçları ne olursa olsun Epson’da, süreçlerinizi otomatikleştirmenize ve belgelerinizi dijitalleştirmenize yardımcı olacak ideal kâğıt beslemeli tarayıcıyı mutlaka bulacaksınız. Yüksek kaliteli barkod okuyucu üretiminde 30 yılı aşkın deneyimle, belge iş akışlarını güvenilir ve kanıtlanmış tarama çözümleriyle geliştirmenize yardımcı olmaya hazırız.

Tarayıcınızı seçin

Gündelik masaüstü tarama

WorkForce DS-530II

Çok çeşitli belgeleri taramak için akıllı özelliklere sahip iş akışlarında devrim yaratan kâğıt beslemeli tarama seçeneği.

35 sf./dk. | 50 Sayfa ADF | USB 3.0

Daha fazla bilgi Videoyu izle

Gelişmiş masaüstü tarama

WorkForce DS-770II

İşletmelere gelişmiş belge işlem imkânı sunmak için görüntü kalitesini zahmetsiz kullanım ile birleştiren küçük ama güçlü bir tarayıcı.

45 sf./dk. | 100 Sayfa ADF | USB 3.0

Daha fazla bilgi Videoyu izle

Uygun maliyetli ağ taraması

WorkForce DS-730N

Uygun fiyatlı ve yüksek verimliliğe sahip bağımsız ağ tarayıcısı sayesinde çevrimiçi çalışma alanının potansiyelini ortaya çıkarın.

40 sf./dk. | 50 Sayfa ADF | USB 2.0

Daha fazla bilgi Videoyu izle

Sezgisel ağ taraması

WorkForce DS-780N

Belgeleri daha etkili bir şekilde tarama ve paylaşmaya yönelik, kullanıcı kimliği belirleme ve ısmarlama iş yönetimi işlevleri yazılımına sahip güvenli ve akıllı ağ tarayıcısı

45 sf./dk. | 100 Sayfa ADF | USB 3.0

Daha fazla bilgi Videoyu izle

Profesyonel A4 tarama

WorkForce DS-870

Zahmetsiz ve verimli belge yönetimi için kullanımı kolay gelişmiş işlem becerileriyle yüksek hızlı tarama.

65 sf./dk. | 100 Sayfa ADF | USB 3.0

Daha fazla bilgi Videoyu izle

Üretim A4 tarama

WorkForce DS-970

Güçlük çıkaran tarama ortamları için hızlı ve yüksek performanslı tarama.

85 sf./dk. | 100 Sayfa ADF | USB 3.0

Daha fazla bilgi Videoyu izle

Profesyonel A3 tarama

WorkForce DS-30000

Çok çeşitli kağıtları tarayabilen kompakt, yüksek hacimli A3 masaüstü belge tarayıcısı.

70 sf./dk. | 120 Sayfa ADF | USB 3.0

Daha fazla bilgi Videoyu izle

Üretim A3 tarama

WorkForce DS-32000

Çeşitli tarama ortamlarının ihtiyaçlarını karşılama esnekliğine ve performansına sahip yenilikçi ve yoğun kullanıma uygun A3 belge tarayıcısı.

90 sf./dk. | 120 Sayfa ADF | USB 3.0

Daha fazla bilgi Videoyu izle

Uygun fiyatlı masaüstü tarama

WorkForce DS-410

Kolay kullanılan Document Capture Pro yazılımı ile bütçeye uygun masaüstü tarama.

26 sf./dk. | 50 Sayfa ADF | USB 2.0

Daha fazla bilgi Videoyu izle

Ölçeklenebilir Modüler Mimari

Epson mühendisleri, Ölçeklenebilir Modüler Mimarimiz (SMA) ile kuruluşunuza doğru cihazları bağlamanızı sağlayan geniş bir ürün yelpazesi tasarladı.

Operatörler, daha konforlu ve üretken bir çalışma ortamı için kolay ve sezgisel kullanım sağlayan temel tasarıma aşina olacaktır.

Yüksek performans

WorkForce kâğıt beslemeli tarayıcılar üretim seviyesinde performans sunar. Dakikada 85 sayfalık ya da 170 resimlik hız ve günde 9.000 sayfalık görev döngüsü, işletmelerin en yoğun departmanların taleplerini karşılamasını sağlar.

Yenilikçi özellikler

Sınıfının en iyisi kâğıt besleme teknolojisine sahip olan seri, 27 gsm’den 413 gsm’ye kadar kalınlığa sahip zorlu kâğıtları tarayabilir. Tarayıcının hızını kontrol eden ve kâğıdı hasara karşı koruyan yenilikçi özellikler sorunsuz çalışma sağlar.

Ödüllü

Epson, sürdürülebilir ofis teknolojisinin geliştirilmesinde rakiplerinden öndedir. Yazıcı, tarayıcı ve TCO sertifikalı projeksiyon cihazları dâhil olmak üzere şirketin ürünleri, atıksız bir topluma ve döngüsel ekonomiye katkıda bulunur.

Ağ işlevselliği

Yöneticilerin verimli bir iş akışı için işleri, kullanıcıları ve cihazları yönetmelerini sağlayan zengin özellikli yazılım paketlerini indirin. Cihazda veya iş istasyonunda önceden ayarlanmış işlerle, kullanıcılara üretkenliği en üst düzeye çıkaran kolay bir tarama deneyimi sağlar. Aşağıya tıklayarak Document Capture yazılımı ve Epson Device Admin ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

Esnek tarama

Doğrudan tarayıcının dokunmatik ekranından tarayın ve bilgisayara gerek kalmadan özelleştirilebilir ön ayarlar ve düzenler oluşturun. Ayrıca, Epson ScanSmart yazılımıyla PC veya Mac'inizi kullanarak veya Epson Smart Panel uygulamasıyla telefonunuz veya tabletiniz üzerinden de tarama yapabilir ve paylaşabilirsiniz.

Epson Akıllı Panel

App Store'dan indirin Google Play'den edinin

Bizimle iletişime geçin

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

‘*’ ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.
16 yaşın üzerinde olduğumu onaylıyorum.
  1. 2010’dan 2018’e kadar satılan küresel kâğıt beslemeli tarayıcıların sayısı. Bu sayı, üç aylık tarayıcı izleyicisinden 2019 yılının 2. çeyreği için alınan bilgi trendlerine dayanmaktadır.
Bizimle iletişime geçin

Atla

 

Atla