İŞİNİZ İÇİN ÇÖZÜMLER

Zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan ve kendi işinize odaklanabilmeniz için size daha fazla zaman bırakan akıllı teknolojiyle çalışma şeklinizi değiştirin.

VİDEOYU İZLE

Kapat

 

İşiniz için iyi bir teknoloji

Günümüzün hızlı tempolu, stresli iş dünyasında sonuç veren, insanların daha verimli çalışmasına yardımcı olan, doğru görüntüyü yansıtan ve her gerektiğinde performans sergileyen bir teknolojiye ihtiyaç duyarsınız.

Bütçeler sıkıştıkça paranın değeri artar. Epson, her şekilde sonuç üretir. Teknolojimizin bütçe kısıtlamalarını aşmanıza, daha verimli çalışmanıza ve rekabet gücünüzü korumanıza yardımcı olmasına izin verin.

Daha akıllı çalışma biçimleri

Daha hızlı baskı alın, sunumlarınızı kolaylıkla yansıtın ve ofis dışındayken tarama ve baskı işlerinizi yapın.

Daha akıllı çalışma biçimleri

Daha hızlı baskının keyfini çıkarın, sunumlarınızı kolaylıkla yansıtın, ofis dışındayken tarama ve baskı işlerini yapın ve arttırılmış gerçeklik gibi yenilikçi çözümlerden yararlanın. Epson teknolojisinin bunları kolaylaştırmasıyla işinize daha fazla, teknolojiyi yönetmeye daha az zaman harcayabilirsiniz.

Kolay bağlanma ve sunum Süreci basitleştirip uyumluluk sorunlarını otomatik olarak gidererek kullanıcıların içerikleri sıkıntı yaşamadan veya gecikme olmadan paylaşmalarına olanak tanıyan Epson görüntüleme çözümleri ile daha kolay bağlanın ve sunumunuzu yapın.

Hareket halindeyken baskı alın ve tarayın Uzaktan çalışanların önemli belgeleri taramasını veya basılı kopyaları paylaşmasına olanak tanıyan hafif, kompakt mobil tarayıcılar ve yazıcılar ile hareket halindeyken de baskı alıp tarama yapabilirsiniz

Kaliteli baskıları daha hızlı alın İlk sayfanızı size 3,5 kat daha hızlı veren WorkForce Pro RIPS yazıcılar ile kaliteli çıktıları daha hızlı alın1.

Yüksek kaliteyi düşük güç tüketimi ile elde edin Yeni nesil, süper hızlı ve uygun maliyetli WorkForce Enterprise renkli A3 MFP kullanarak düşük güç tüketimiyle üstün kalite elde edin. Düşük güç tüketimini korurken bir mürekkep püskürtmeli yazıcı kadar az sarf malzemesi kullanarak 100 ip'ye kadar yüksek kalite.

Personelinizi daha verimli bir şekilde eğitin Moverio akıllı gözlükler ile Artırılmış Gerçeklik (AR) kullanarak tüm departmanlar ve her seviyede çalışanla daha etkili bir şekilde iletişim kurun ve eller serbest görsel yardımdan faydalanın.

‏Düşük toplam sahip olma maliyeti

Epson teknolojisi her gün tasarruf etmenizi sağlayabilir ve yönetilen baskı hizmetiyle, çalışma biçiminizi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.

‏Düşük toplam sahip olma maliyeti

Epson teknolojisi her gün tasarruf etmenizi sağlayabilir ve Print365 gibi bir yönetilen baskı hizmetiyle, çalışma biçiminizi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir. Çalışanlarınızın maliyetler konusunda endişe duymadan yaratıcılık ve iş birliğine odaklanmalarını sağlayın.

Yüksek kaliteli baskıların maliyetini yönetin WorkForce Pro Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi (RIPS) yazıcıları2 kullanarak 84.000 sayfaya kadar kesintisiz baskı imkanından faydalının

Gündelik işlemleri kolaylaştırın Güvenli ve ağa bağlı tarama ve çok sayıda kullanıcıya açık tek tuşla erişilen işlemeden yararlanarak faturalar, ödemeler ve personel kayıtlarının güncel tutulmasını sağlayın.

Kurum içinde büyük formatlı baskı üretin Göze çarpan posterler ve görsel yardımlarla oldukça detaylı CAD çizimlerindeki her şey için

Farklı toplantı alanlarında görüntüleme Epson etkileşimli ekran kullanarak Full HD, 100 inçe kadar ölçeklenebilir ve farklı toplantı alanlarında kullanılabilecek kadar esnek görüntüleme yapın

Çalışanların ilgisini canlı tutma

Çalışanlarınıza Epson çözümlerini kullanarak bilgiyi paylaşmaları ve daha fazla iş yapmaları için akıllı yeni yollar sağlayın.

Çalışanların ilgisini canlı tutma

Çalışanlarınıza Epson çözümlerini kullanarak bilgiyi paylaşmaları ve daha fazla iş yapmaları için akıllı yeni yollar sağlayın. Kullanmaya istekli olduğunuz ve iş gününüzün bir parçası haline getirebildiğiniz araçlarla verimliliğiniz hızla yükselir.

Odadaki herkese ve uzaktaki kişilere ağ üzerinden sunum yapın Epson görüntüleme çözümü Kendi Cihazını Getir (BYOD) ve Birleştirilmiş Haberleşme (UC) stratejileri için tam destek içerir.

Dikkat çekin ve ilham verin 1 çipli DLP projeksiyonlarından3 üç kata kadar daha zengin, gerçeğine uygun renkler ve görüntüler sunan profesyonel görüntüleme çözümleriyle dikkat çekin ve ilham verin

İşlerinizi düzene koyun Kuruluşunuzda bilgiyi hızla yakalayabilen, dönüştürebilen ve dağıtabilen hızlı ve aynı zamanda yüksek doğrulukta tarama ile işlerinizi düzene koyun.

Ofis alanınızı düzenleyin Bu kompakt LabelWorks profesyonel etiketleriyle baskı sistemi, dosyalama ve depolama işlemleri dahil, tüm ofis etiketleme gereksinimlerinizi yerine getirir.

Gezegenimizin geleceğini korumaya yardımcı olun

Epson bünyesinde bizler, gelecek nesiller için daha yeşil bir gezegeni desteklemenin önemini anlıyoruz.

Gezegenimizin geleceğini korumaya yardımcı olun

Epson bünyesinde bizler, gelecek nesiller için daha yeşil bir gezegeni desteklemenin önemini anlıyoruz.

Çevre ile ilgili hedeflerinizi karşılayın WorkForce Pro RIPS4 Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi sayesinde %99 daha az atık ile çevresel hedeflerinizi karşılayın. WorkForce Pro yazıcıları4 ile %96'ya kadar daha az enerji harcayın ve WorkForce Enterprise serisi6 ile baskı hızınızı, yarı yarıya düşük enerji tüketiminde iki katına çıkarın.

Elektrik ve CO2 tasarrufu sağlayın Lazer yazıcılar ve lazer fotokopi makinelerine göre %96'ya kadar daha az enerji tüketen WorkForce Pro modelleriyle elektrik ve CO2 tasarrufu sağlayın4.

Güç tüketimini azaltın En yeni lazer modellerimizle interaktif ekran çözümleri ile ekonomi modu ve düşük bakım gereksinimiyle güç tüketimini azaltın.

Karbon ayak izinizi küçültün Isınma süresi olmayan tarayıcılar kullanarak karbon ayak izinizi küçültün ve dahili ReadyScan teknolojisi ile güç kullanımını azaltın.

 

Nelerden tasarruf edebileceğinizi görün

Hesap makinemizle iş ortamınızda bir WorkForce Pro yazıcının sağlayabileceği elektrik ve CO2 tasarruflarını hesaplayın.

 
 • Lazerlere9 %92'ye kadar daha az CO2
 • lazerlere göre %96 daha düşük enerji7
 • lazerlere göre %94 daha az atık7
 • lazerlere göre 3,5 kat daha hızlı2
 • Yeşil teknoloji, ozon gazı içermez
 

Hizmet ve Destek

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hizmet ve Destek

Standart garanti

Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yerinde servis

Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Destek

Yardıma mı ihtiyacınız var? Faydalı bilgiler bulmak ve bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenmek için destek sayfamızı ziyaret edin.

Kaydet

Epson ürünü satın aldığınız ve kaydetmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Garantinizi kontrol edin

Cihazınızın garantisini kontrol edin.

Uzatılmış Garanti Promosyonu

Seçili Epson yazıcılarda 3. yıla uzatılmış yazıcı garantisi.

 

Kiralama çözümleri

Epson ürünlerini kiralayarak ürünlerden en iyi şekilde faydalanmanın farklı yolları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Baskı ve tasarruf

Epson Print & Save ile zamandan ve paradan tasarruf edin

Print365

Gizli maliyetler olmadan sorunsuz bir şekilde istediğiniz kadar baskı alın.

 

Destek videoları

Daha fazla destek videosu izleyin.

DAHA FAZLA BİLGİ

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Projeksiyonunuzdan daha fazlasını bekleyin

Projeksiyonunuzdan daha fazla faydalanın

Projeksiyonunuzu geliştirmek ve daha fazla özellik, kolaylık ve kontrol seçeneğinden faydalanmak için Epson'un özel yazılım çözümlerinin avantajlarından faydalanın. Dünyanın lider projeksiyon üreticisi8 olarak istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde, kolaylıkla ve etkili bir şekilde sunum yapmanızı sağlayacak doğru projeksiyon çözümlerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Kurumsal görüntüleme çözümleri

Her türden işletme için geniş bir çözüm yelpazesi

Epson'un cihazları, organizasyonunuzun iş akışını iyileştirmek, maliyetleri kontrol altına almak, verimliliği artırmak ve cihazların sürekli değişen ortamlara sorunsuz entegrasyonunu sağlamak için gerçekten yardımcı olabilecek yazılım hizmetleri ve çözümleri ile uyumludur.

DAHA FAZLA BİLGİ

Bir MPS ile baskı maliyetlerinizi azaltın

Epson yönetilen baskı hizmetleriyle sadece aldığınız baskı için para ödeyin ve her ay basit, tek bir fatura alın. Bu hizmet, baskı maliyetlerini doğru bir şekilde tahmin etmenizi ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde düşürmenizi kolaylaştırır. Ayrıca, sarf malzemeleri azalırken otomatik olarak yenileri teslim edileceğinden yönetim uğraşlarını da azaltır.

DAHA FAZLA BİLGİ

Bir el cihazından yansıtın

Epson iProjection, iOS veya Android cihazların ağ bağlantısıyla bir Epson görüntüleme çözümüne bağlanmasını kolaylaştırarak görüntüleri, belgeleri ve web sayfalarını kablosuz bir şekilde yansıtabilmenizi sağlar. Bu, sadece ekrana dokunarak sunum yapmanın basit ve son derece etkili bir yoludur. Renk ve opaklık seçenekleriyle kalem, markör veya silgi kullanmak için dahili açıklama düğmesini seçip noktanızın gerçekten görülmesini de sağlayabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan baskı alın

Epson Connect ile tabletinizi veya akıllı telefonunuzu kullanarak ofis yazıcısından baskı alabilirsiniz. İsterseniz önemli e-postaları gördüğünüz anda yazdırabilir veya beyaz tahtadaki beyin fırtınası sonucunda ortaya çıkan fikirlerin bir fotoğrafını çekip basılı kopyalarını iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Masanızdan uzakta baskı alma özgürlüğünün tadını çıkarın.

DAHA FAZLA BİLGİ

Daha akıllı çalışma biçimleri

Daha hızlı baskı alın, sunumlarınızı kolaylıkla yansıtın ve ofis dışındayken tarama ve baskı işlerinizi yapın.

‏Düşük toplam sahip olma maliyeti

Epson teknolojisi her gün tasarruf etmenizi sağlayabilir ve yönetilen baskı hizmetiyle, çalışma biçiminizi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.

Çalışanların ilgisini canlı tutma

Çalışanlarınıza Epson çözümlerini kullanarak bilgiyi paylaşmaları ve daha fazla iş yapmaları için akıllı yeni yollar sağlayın.

Gezegenimizin geleceğini korumaya yardımcı olun

Epson bünyesinde bizler, gelecek nesiller için daha yeşil bir gezegeni desteklemenin önemini anlıyoruz.

Hizmet ve Destek

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Bizimle iletişim kurun

İş çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için bizimle temas kurun.

Her tür iş ortamını dönüştürür

Baskı maliyetlerinizi azaltın

WorkForce Pro RIPS yazıcılarımız, sarf malzemelerine daha az para ve bakıma daha az zaman harcayıp kesintisiz bir şekilde çalışabilmenizi sağlayarak verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, lazerden geçiş yaptığınızda hız veya kaliteden ödün vermeden enerji tüketimini %96'ya, atık miktarını %99'a4 ve CO2 çıkışını %92'ye5 varan oranlarda azaltabilirsiniz.

Seyahat ederken çalışın

Hafif, kompakt mobil tarayıcılar, yazıcılar ve görüntüleme çözümleriyle hareket halindeyken de baskı alın, tarama yapın ve yansıtın.

Bilgi akışını sürekli kılın

Gelen dosyaları otomatik olarak adlandırmak ve işlemek üzere yapılandırılabilen tarama çözümleriyle belgeleri hızlı bir şekilde yönetin, işleme koyun ve yönlendirin. Çift besleme algılama atlama işlevi, zarf veya yapışkan notlar gibi zor belgelerin hızla işlenmesi anlamına gelir. Buna ek olarak Discproducer'lar, verilerin 100 yıla kadar yeniden yazılmalarına gerek kalmadan korunabileceği CD, DVD ve BD formatlarında kaydedilmesine olanak tanır.

Ofisi düzenleyin

Çeşitli bant türlerinde ve farklı renklerde metinlerle basabileceğiniz güçlü ve uzun ömürlü etiketler üretin. LabelWorks etiket makineleri, raporların, kaynakların, varlıkların, dosyaların ve kabloların doğru etiketlenmesine ve kolayca bulunmasına yardımcı olur.

Yüksek hacimli baskıları hızlı bir şekilde alın

Küçük çalışma gruplarından büyük departmanlara kadar çeşitli uygulama ihtiyaçlarına uygun opsiyonel sonlandırıcılı, güvenilir ve çevre dostu bir renkli A3 MFP olan WorkForce Enterprise ile 100 ipm'ye kadar süper yüksek hızlarda yüksek kaliteli belge baskıları alın.

Daha etkili bir şekilde etkileşimde bulunun ve birlikte çalışın

Görüntüleme çözümlerimizle kişilerin belgeler üzerinde çalışmasını, dosyaları paylaşmasını ve sıradan toplantıları birlikte çalışma faaliyetlerine dönüştürülmesini kolaylaştırdık. Ekran boyutu, neredeyse her büyüklükte odaya uygun şekilde 100 inç'e kadar ölçeklenebilir. Böylece, alanda bulunan herkes ekranı en iyi şekilde görür ve bir bilgisayara gerek kalmadan Full HD olarak etkileşimde bulunma, paylaşma ve tartışma imkanı yakalar.

İçeriğinizi hatırlanır kılın

Güçlü ve aynı zamanda uygun maliyetli EB-5500 Serisi kurulum projeksiyonlarıyla kurumsal sunumun tanımını yeniden yapın. Rakiplerin 1 çipli DLP modellerinden üç kata kadar daha parlak olan 5.500 lm ve eşit derecede parlak Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı ile pek çok değişik aydınlatma koşulunda görüntünüzü açık bir şekilde ulaştırın3.

Ürünler

Epson'un ofis tipi yazıcı, MFP, tarayıcı, projeksiyon ve çok daha fazlasını içeren geniş portföyünü keşfedin.

Örnek Olay İncelemeleri

Previous Next

Resources

Epson ürünleri, çözümleri ve pazar trendleri hakkında bilgiler bulunan makaleler, bilgi grafikleri ve broşürler içeren çok çeşitli kaynakları keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Haberler ve Faaliyetler

Epson'un en yeni haberlerini takip edin ve gelecekte hangi etkinliklere katılacağınızı keşfedin.

Filtre sonuçları

Previous Next

Isisiz teknoloji̇ i̇le geleceği̇ şeki̇llendi̇ri̇yoruz

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

Daha fazlası

Bize Ulaşın

İşİni̇z İçİn çözümler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
(lütfen geçerli olanların tamamını kontrol edin)
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.

Karşılaştırın
Kapatın

Ürünleri Karşılaştır

3 seçilen arasında

Karşılaştırmadan kaldır

BROŞÜR

Yarının iş yeri

Yarının iş yeri E-Kılavuzunu indirin

BROŞÜR

Yarının iş yeri

Yarının iş yeri E-Kılavuzunu indirin

 1. Seçilmiş rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'ye kadar iki ay boyunca günün ilk kullanımında ilk sayfa çıkış süresine göre Epson tarafından BLI'ye test ettirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin
 2. Yaklaşık 84.000 sayfaya kadar sayfa verimi sağlayan yüksek mürekkep tedarik ünitesi kapasitesi. Fiili verim basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin. Başlangıç mürekkepleri sadece yazıcının başlatılmasına yetecek kadar mürekkebe sahiptir, normal çalışma için yeni mürekkeplerin satın alınması ya da tedarik edilmesi gerekir.
 3. En parlak modda renk parlaklığı (renkli ışık çıkışı), IDMS 15.4'e uygun olarak bir üçüncü taraf laboratuvar tarafından ölçülmüştür. Renk parlaklığı, kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. En çok satan Epson 3LCD projeksiyonları, Aralık 2015 ila Kasım 2016 arasındaki PMA Araştırmasının satış verilerine göre, en çok satan 1 çipli DLP projeksiyonlarla karşılaştırılmıştır.
 4. Seçilmiş rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'ye kadar iki ay boyunca Epson tarafından BLI'ye test ettirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin
 5. Hammadde çıkarılması ve işlenmesi ile malzeme imalatı baz alınmıştır. Epson metodolojisi ile test edilmiştir: 1. Hesaplamada küresel ısınmanın çevresel yükü olarak yalnızca CO2 emisyonu baz alınmıştır. 2. Hesaplamanın sonuçları öz beyana dayalıdır. (Üçüncü taraf onayı alınmamıştır). 3. JEMAI veritabanında 'LCA Pro' olarak yayınlanan CO2 (kg-CO2/birim) katsayısı kullanılmıştır.
 6. Genel olarak 45-55ppm lazer yazıcılar 1500W kullanırken, WorkForce Enterprise 180W – 320W gibi düşük bir güç tüketimine sahiptir ve 100ipm'ye kadar baskı yapar.
 7. 500 lümen ve üzeri projeksiyonlarda en büyük pazar payı. (Futuresource Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2016 yılları arasındaki süreyi kapsar).
 8. Future Source Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2015 yılları arasındaki dönemi kapsar.