Hukuk ve muhasebe personelinin hayatlarını kolaylaştıran tarayıcı ve projektör, yazıcı, etiket üretici ve yönetilen baskı hizmetleri gibi Epson ürünlerini keşfedin.

HUKUK VE MUHASEBE ÇÖZÜMLERİ

Hukuk ve muhasebe işinde zaman ve verimlilik önemlidir. Kağıt yönetimi ve bilgi gösterimi yükünüzü azaltmamıza izin verin.

Doğru planlamanın karşılığında kesin teslimat elde edin.

Hukuk ve muhasebe işlevleri şirketlerin can damarlarıdır. Bunlar bir şirketin verimli çalışmasını ve kendini profesyonel olarak yürütmesini sağlar. Uyumluluk gerekliliğini anlıyor ve çözümlerimizi buna göre uyarlıyoruz.

Muhasebe hayatidir

Muhasebe, etikten yönetmeliklere kadar her konuda şeffaflık ve basılı belge gerektirir. Raporlamanın zamanında olmasını sağlayacak teknolojiler geliştirdik, ayrıca tarayıcılarımız ve Belge Alma Yazılımımızda kesin doğruluk sunuyoruz. İş akışınızı sorunsuz hale getirin ve kağıt verimliliğini entegre edin.

 • Zamanı verimli kullanın

  Zaman kazanmanızı sağlayalım; güvenilir yazıcılarımızı aksaklık sürelerini ortadan kaldırır ve bakım gereklilikleri azdır.

 • Yazdırmada paradan tasarruf edin

  Yazıcı filonuzdaki masrafları azaltın; mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız sayfa başına maliyetinizi %50'ye1 varan oranlarda azaltır.

 • Sarf malzemesi maliyetlerini kontrol edin

  Maliyetleri görünür kılmak ve sarf malzemesi siparişini kolaylaştırmak için Yönetilen Baskı Hizmeti çözümümüzü kullanın.

 • Anlaşılır sunumlar

  Elektronik belgelerinizdeki tüm ayrıntıları parlak, keskin, yüksek çözünürlüklü görüntülerle iletin.

 • Dosyalama sürecini düzenleyin

  Mutlaka kağıt yönetimi ya da iletimi gerektiğinde, etiket üreticilerimiz bunu sezgisel ve hızlı şekilde yapar.

 • İşlemleri basitleştirin

  Tarayıcılarımız ve eklentilerimiz, kağıt belgeleri sayısallaştırmak için iş akışınıza eklemsiz şekilde entegre olur.

 • Dosya paylaşımını kolaylaştırın

  Revizyon yapılamaz verinin dijital olarak dağıtımı disk yayıncılarımız ile kesinlikle bir sorun oluşturmaz.

 • 1) Fransa'da, Almanya'da, İtalya'da, İspanya'da ve İngiltere'de, 2013 yılının birinci çeyreğinde satılan, IDC tarafından izlenen en üst seviyedeki 10 A4 Renkli Lazer Yazıcı ve MFP'lerle karşılaştırma yapılmıştır; Toner kartuşları için Sayfa başına Maliyet listelenen resmi üretici fiyatlarından hesaplanmıştır ve verimlilik 2010 Haziran itibari ile Fransa'da, Almanya'da, İtalya'da, İspanya'da ve İngiltere'de yayınlanmıştır.