EĞLENCE İÇİN
İŞ BİRLİĞİ

Eğlence deneyimleri için teknoloji çözümleri

Eğlence endüstrisi, hizmet verdiği insanlardan kaynaklanan büyük bir baskı altındadır. Tüketiciler boş zamanlarında daha fazla şey beklemekte, yaşadıkları her deneyimin konuşmaya değer olmasını, sosyal bir paylaşım ve bir başarı duygusuyla sonuçlanmasını istemektedir. Epson teknolojileri, her ziyaretin anlatmaya değer bir hikaye olmasına yardımcı olur. Yenilikçi çözümlerimiz arka ofiste verimlilikten rekabette avantaja kadar çeşitli şekillerde sizi destekleyecek, yaşamaya değer, uçtan uca müşteri deneyimleri sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Ziyaretçi deneyimini baştan keşfedin

Yenilikçi teknolojilerden faydalanarak ziyaretçileri yönlendirin, eğitin ve etkileyin.

Ziyaretçi deneyimini baştan keşfedin

Müşteri katılımı, bilgi ve hizmet sağlanması sırasında onlara unutamayacakları bir deneyim yaşatın. Yenilikçi teknolojilerden faydalanarak onları yönlendirin, eğitin ve etkileyin.

Görüntüleri zemin, duvar, bina cephesi ve objeler üzerine 1000" seviyesinde yansıtabilen; fiziksel alanı, eğitim mekanı veya çok sensörlü 4D deneyimi için sanal alanla bir araya getiren Epson lazer geniş mekan projeksiyonu ile hayranlık uyandırın.

En zorlu binalar için dahi uygun ve esnek kurulumlu çözümlerle her yerde eğlence yaratın. Projeksiyon, herhangi bir yönde yatay, dikey veya döngüsel olarak 360 derece hareket ettirilebilir; portre projeksiyonu da desteklenmektedir.

Epson Moverio akıllı gözlüklerle yeni bir perspektif sağlayın. Zenginleştirilmiş gerçeklik aracılığıyla ziyaretçilerin etkileşimli deneyimler yaşayabilmesi için sahneleri 3D olarak canlandırın, bilgi katmanları ekleyin ve hikayeyi görselleştirin.

Bilgi sağlama, eğitim faaliyetleri ve görsel vurgular için son derece ideal Epson etkileşimli ekranlarıyla; kendi kendine keşif olanakları sağlayın ve ziyaretçileri hareket halinde tutun.

Hareket halindeki işverenler için son derece uygun Epson portatif fiş yazıcılarla her yerde hizmet sağlayın. İşlemleri tamamlarken ziyaretçi deneyimine değer katın ve kolaylaştırın.

Geleceğe yatırım yapın

Eğlence organizasyonları, gücün müşteride olduğu bir dönemde yeni ziyaretçi çekmenin ve onları elde tutmanın yeni yollarını bulmak durumundadır.

Geleceğe yatırım yapın

Eğlence organizasyonları, gücün müşteride olduğu bir dönemde yeni ziyaretçi çekmenin ve onları elde tutmanın yeni yollarını bulmak durumundadır. Zamana mal olan süreçleri düzenleyin ve daha iyi müşteri hizmetleri sağlayarak paradan tasarruf edin.

Epson Moverio akıllı gözlüklerle deneyiminizi yeni ve heyecan verici içerikle iyileştirin. Bu dayanıklı ürün, uzun pil ömrüne ve kolay stok yönetimi için seçeneklere sahiptir. Zenginleştirilmiş dünyanızı her gün hayata taşıyın.

Epson WorkForce Pro çok işlevli yazıcılar ve akıllı tarayıcılarla verimliliği artırın. Akıllı özellikler iş akışını ve hizmet sağlamayı kolaylaştırırken daha etkin belge yönetimiyle çalışılamayan süreler minimize edilir.

Epson SureColor geniş formatlı yazıcılarla göze hitap eden, yüksek çözünürlüklü görüntüler oluşturun, olumlu bir izlenim bırakın, promosyonlarınızı ve etkinliklerinizi destekleyin ve satışlarınızı arttırın.

Epson ColorWorks etiket yazıcılarıyla anında bilet ve kimlik kartı üretin. Göze hitap eden kişiye özel ve renkli biletler, geçiş kartları ve kimlik kartları üreterek görsel kimlik tanımayı geliştirin.

'Tak ve unut' güvenilirlik özelliği ile bakım gerektirmeyen lazer projektörden ve 12.000 saate/beş yıla kadar garantiden faydalanın1. Kolay erişim sağlanamayan dijital levhalar için mükemmeldir.

Sonuçların keyfini çıkarın

Her ziyaretçiyle anlamlı bir etkileşim kurmak için hedefe yönelik olmakla birlikte onları da sürece dahil eden etkinlikler gereklidir.

Sonuçların keyfini çıkarın

Her ziyaretçiyle anlamlı bir etkileşim kurmak için hedefe yönelik olmakla birlikte onları da sürece dahil eden etkinlikler gereklidir. Doğru teknoloji ile sorunları giderebilir ve ziyaretçi sayısını artıracak deneyimler yaratabilirsiniz.

Ziyaretçilerin alternatif bir gerçekliğe veya kişisel rehberlerine geçmelerine olanak tanıyarak rekabette öne çıkın. Epson Moverio akıllı gözlükleri etkinliğinizin veya ziyaretçilerin ihtiyaçlarına göre tam olarak özelleştirilebilir.

İnsanların dokunmatik ekranlar aracılığıyla doğrudan etkileşimine olanak sağlayarak öğrenme katmanları ekleyin. Etkileşimli ekranlarımız 100” seviyesine kadar ölçeklendirilebilir, böylece herkes en iyi görüntüyü elde eder ve daha genç kullanıcılar parmaklarıyla veya kalemle not ekleyebilir.

Farklı gruplara göre özelleştirilebilen multimedya içeriği sağlayın. Epson geniş mekan projeksiyonları, 4K zenginleştirme özelliğiyle son derece yaratıcı bir serbestlik ve görüntüleme deneyiminde yeni bir seviye sağlar.

Sürekli güncellenen bilgiler ve hızlı hizmetlerle daha çok müşteriyi memnun edin. İnsanlar detaylara önem vermekte ve bilgi sahibi olmak istemektedir. Etiket yazıcılarımız, WorkForce yazıcılarımız ve ofis tipi tarayıcılarımız yönetimi hızlandırarak fark yaratmaktadır.

Epson'a geçerek baskı maliyetlerinizden ne kadar tasarruf edebileceğinizi keşfedin

Toplam sahip olma maliyeti hesap makinemizi kullanın

DAHA FAZLA BİLGİ

Gezegenimizin geleceğini koruyun

Gelecek nesiller adına daha sürdürülebilir olmanın önemini anlıyoruz.

Gezegenimizin geleceğini koruyun

Epson olarak gelecek nesiller için daha sürdürülebilir bir gezegenin önemini anlıyoruz; bu nedenle yazıcı çözümlerimizin mümkün olduğunca çevre dostu olması için çalışıyoruz.

WorkForce Pro ile %99 daha az atık sayesinde çevresel hedeflerinizi karşılayın

Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi (RIPS); WorkForce Pro yazıcılarla birlikte5 %96'ya kadar daha az enerji tüketir ve WorkForce Enterprise serisiyle birlikte6 baskı hızını iki katına çıkarırken tüketimi yarıya indirir.

Lazerlere ve lazer fotokopi makinelerine göre %96'ya kadar daha az enerji tüketen Epson'un WorkForce Pro modelleriyle elektrik ve CO2tasarrufu sağlayın2.

Etkileşimli görüntüleme çözümlerinizdeki Ekonomi Moduyla güç tüketimini azaltın ve lamba ömrünü uzatın.

Isınma süresi olmayan tarayıcılar kullanarak karbon ayak izinizi küçültün ve dahili ReadyScan teknolojisiyle güç kullanımını azaltın.

Daha sürdürülebilir bir Avrupa için 5 basit adım

Tek seferde harika bir teknoloji

BİLGİ GRAFİĞİNİ İNDİRİN

 

Hesap makinemizle bir WorkForce Pro yazıcının sağlayabileceği elektrik ve CO2 tasarruflarını hesaplayın.

 
  • Lazerlere3 %92'ye kadar daha az CO2
  • Lazerlere göre %96'ya kadar daha az enerji2
  • Lazerlere göre %94'e kadar daha az atık2
  • Lazerlere göre 3.5x daha hızlı2
 

Hizmet ve Destek

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hizmet ve Destek

Standart garanti

Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yerinde servis

İhtiyacınız olduğunda yerinde destek de dahil olmak üzere bakım seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Destek

Yardıma mı ihtiyacınız var? Faydalı bilgiler bulmak ve bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenmek için destek sayfamızı ziyaret edin.

Kaydet

Epson ürünü satın aldığınız ve kaydetmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Garantinizi kontrol edin

Cihazınızın garantisini kontrol edin.

Uzatılmış Garanti Promosyonu

Seçili Epson yazıcılarda 3 yıla uzatılmış yazıcı garantisi.

 

Kiralama çözümleri

Epson ürünlerini kiralayarak ürünlerden en iyi şekilde faydalanmanın farklı yolları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Baskı ve tasarruf

Epson Print & Save ile zamandan ve paradan tasarruf edin

Print365

Gizli maliyetler olmadan sorunsuz bir şekilde istediğiniz kadar baskı alın.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Projeksiyonunuzdan daha fazlasını bekleyin

Projeksiyonunuzdan daha fazla faydalanın

Projeksiyonunuzu geliştirmek ve daha fazla özellik, kolaylık ve kontrol seçeneğinden faydalanmak için Epson'un özel yazılım çözümlerinin avantajlarından faydalanın. Dünyanın lider projeksiyon üreticisi4 olarak istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde, kolaylıkla ve etkili bir şekilde sunum yapmanızı sağlayacak doğru projeksiyon çözümlerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Kurumsal görüntüleme çözümleri

Her türden işletme için geniş bir çözüm yelpazesi

Epson'un cihazları, organizasyonunuzun iş akışını iyileştirmek, maliyetleri kontrol altına almak, verimliliği artırmak ve cihazların sürekli değişen ortamlara sorunsuz entegrasyonunu sağlamak için yardımcı olabilecek yazılım hizmetleri ve çözümleri ile uyumludur.

DAHA FAZLA BİLGİ

Büyük ölçekte eğlendirin

Sabit projeksiyon veya kiralık çözümlerle duyulara hitap edin ve kitleyi başka bir boyuta taşıyın. Birden fazla Epson geniş mekan projektörü ve kenar kaynaştırma ile çok daha büyük alanlarda mükemmel görüntüler yansıtabilir ve ziyaretçiler için muhteşem ortamlar yaratabilirsiniz. Kapalı alanlarda dahi her detayı tekrar oluşturabilir ve multimedya içeriğini hedef kitleye göre özelleştirebilirsiniz.

En sevilen hikaye anlatıcı olun

Epson iProjection, iOS veya Android cihazların ağ bağlantısıyla bir Epson görüntüleme çözümüne bağlanmasını kolaylaştırarak görüntüleri, belgeleri ve web sayfalarını kablosuz bir şekilde yansıtabilmenizi sağlar. Bu, sadece ekrana dokunarak sunum yapmanın basit ve son derece etkili bir yoludur. Renk ve opaklık seçenekleriyle kalem, markör veya silgi kullanmak için dahili açıklama düğmesini seçip noktanızın gerçekten görülmesini de sağlayabilirsiniz.

Aktif keşfetmeyi teşvik edin

Etkinlik alanınız toplulukları ve etkinlikleri birbirine bağlayan uçtan uca eğlence deneyimleri yaratabileceğiniz boş bir tuvaldir. Dijital tabelalar ile planlanmış etkinlikler ve rotalardan menü ve eğlence seçeneklerine kadar güncel bilgileri gerçek zamanlı olarak sağlayabilirsiniz. Epson’un etkileşimli ekranları ayrıca kendi kendine keşif ile ilgilenen veya bilgilerini test etmek isteyen, dijital olarak aktif müşteriler için de çekicidir.

Ziyaretçi deneyimini baştan keşfedin

Yenilikçi teknolojilerden faydalanarak ziyaretçileri yönlendirin, eğitin ve etkileyin.

Geleceğe yatırım yapın

Eğlence organizasyonları, gücün müşteride olduğu bir dönemde yeni ziyaretçi çekmenin ve onları elde tutmanın yeni yollarını bulmak durumundadır.

Sonuçların keyfini çıkarın

Her ziyaretçiyle anlamlı bir etkileşim kurmak için hedefe yönelik olmakla birlikte onları da sürece dahil eden etkinlikler gereklidir.

Gezegenimizin geleceğini koruyun

Gelecek nesiller adına daha sürdürülebilir olmanın önemini anlıyoruz.

Hizmet ve Destek

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Bizimle iletişim kurun

İş çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için bizimle temas kurun.

Dönüşümünüzü başlatın

Her detayı önemli kılın

Bilet, paso ve kol bantlarını markalı veya promosyon amaçlı malzemelere dönüştürün. Epson ColorWorks etiket yazıcıları anında renkli baskı sağlar, böylece detayları ortama, etkinliğe veya gösteriye göre kolayca özelleştirebilir ve farklı türde medya üzerine yazabilirsiniz.

Bırakın ziyaretçiler aktif bir rol oynasın

Epson’un etkileşimli ekranları keşif ve işbirliği için üretilmiştir. Bilgi verme noktaları ve öğrenme alanlarında kullanıldıklarında ziyaretçiler, ortamı kendi başlarına keşfedebilir ve dokunmatik ekranlarla, parmaklarını ve kalemleri kullanarak tematik faaliyetlere katılabilir.

Hayal gücünüzü keşfedin

Odaları başka dünyalara dönüştürün. Epson geniş mekan projeksiyonları ile gelişmiş 4D özelliği kullanılarak sıra dışı görüntüler oluşturulabilir ve binaya yansıtılan büyük projeksiyonlarla müzik, öykü ve diğer efektler eklenerek çok duyulu deneyimler yaratılabilir.

Yüksek hızlı ve güvenilir fiş yazdırma

Epson fiş yazıcıları, en zorlu perakende ortamlarına ayak uydurmak üzere tasarlanmıştır. TM-T88VI, mobil, web ve PC tabanlı POS'un aynı anda kullanımını destekleyen gelişmiş özellikleriyle, yüksek baskı hızı ve yüksek güvenilirlik sunan son derece modern bir fiş yazıcısıdır.

Bekledikleri hizmeti verin

Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi (RIPS) kullanan küçük eğlence tesisleri veya WorkForce Enterprise baskı çözümleri kullanan daha büyük tesislerin arka ofis ihtiyaçları Epson tarafından karşılanmaktadır. Örneğin bilet gişesinde üyelik formlarını tarayarak ön ofise gönderebilir, hızlı bir onay süreci ve müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

Müşteri beklentilerini aşın

Geniş formatlı Epson yazıcılarla profesyonel bir baskı mağazasına ihtiyaç duymadan posterler, afişler ve kıyafetler için baskılar ve daha fazlasını üretebilirsiniz.

Kapsayıcı deneyimler sağlayın

Epson Moverio akıllı gözlükler, zenginleştirilmiş içeriğin gerçek dünyaya uyarlanmasına olanak tanıyarak ziyaretçiler için sergiler ve ilgi çekici yerlerden uzaklaşmadan kültür, etkinlikler, performans mekanları ve fabrika turlarını daha erişilebilir ve heyecan verici hale getirir.

Bireysel öyküler yaratın

Müşteri deneyimi sırasında müşteriler için kişiselleştirilmiş fotoğraflar, sertifikalar ve kartlar oluşturun. Epson SureLab fotoğraf yazıcıları ile ziyaretçilerin paylaşabileceği görsel öyküler yaratabilirsiniz.

Ürünler

Örnek Olay İncelemeleri

Previous Next

Kaynaklar

Eğlence sektörü ile ilgili çok çeşitli kaynaklara ulaşın. Bunlar, Epson ürünleri, çözümleri ve pazar trendleri hakkında bilgiler bulunan makaleleri, örnek olay incelemelerini, bilgi grafiklerini ve broşürleri içerir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Haberler ve Etkinlikler

İster tanıtıcı seminerler, programlama ve bakım kursları ister operatör eğitimleri ile ilgilenin, uzmanlarınız, bilgilerini size ve çalışanlarımıza aktarmaktan mutluluk duyar.

Filtre sonuçları

Previous Next

Şu anda fuar veya etkinlik yok.

Isisiz teknoloji̇ i̇le geleceği̇ şeki̇llendi̇ri̇yoruz

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

Daha fazlası

Bize Ulaşın

Epson eğlence çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
(lütfen geçerli olanların tamamını kontrol edin)
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.

  1. Şu modeller için geçerlidir: EB-L610U, EB-L615U, EB-L610W, EB-L510U, EB-L400U
  2. Seçilmiş rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'ye kadar iki ay boyunca Epson tarafından BLI'ye test ettirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin
  3. Hammadde çıkarılması ve işlenmesi ile malzeme imalatı baz alınmıştır. Epson metodolojisi ile test edilmiştir: 1. Hesaplamada küresel ısınmanın çevresel yükü olarak yalnızca CO2 emisyonu baz alınmıştır. 2. Hesaplamanın sonuçları öz beyana dayalıdır. (üçüncü taraf onayı alınmamıştır). 3. JEMAI veritabanında "LCA Pro" olarak yayınlanan CO2 (kg-CO2/birim) katsayısı kullanılmıştır.)
  4. Future Source Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2015 yılları arasındaki dönemi kapsar.
  5. Geleceğin tema farkı, Attractions Magazine
  6. Genel olarak 45-55ppm lazer yazıcılar 1500W kullanırken, WorkForce Enterprise 180W – 320W gibi düşük bir güç tüketimine sahiptir ve 100 ppm'ye kadar baskı yapar. Daha fazla bilgi almak için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin
Karşılaştırın
Kapatın

Ürünleri Karşılaştır

3 seçilen arasında

Karşılaştırmadan kaldır