ÜRETİMDE BİRLİKTE ÇALIŞMA

Bir şirket olarak Epson, iş gücünü daha verimli ve daha üretken hale getirecek çözümler geliştirerek olumlu bir teknolojik değişim sağlamayı hedeflemektedir

Akıllı teknoloji çözümleri

Üretim değişiyor ve rekabet kızışıyor. Fabrikalar daha akıllı hale geliyor, tedarik zincirleri kısalıyor ve üretim, pazarın hızlı taleplerine yetişmeye ve kişiselleştirmeye yönlendiriliyor. Epson teknolojileri daha akıllı bir geleceğe kendi temponuzda uyum sağlamanız için tasarlanmıştır. Esnek çözümlerimiz, siz kişiselleştirme yoluyla daha müşteri odaklı, otomasyon yoluyla daha verimli ve arttırılmış gerçeklik yoluyla daha çevik hale geldikçe gelişiminizi destekler.

İşletim esnekliğini arttırın

Üretim sürecinin her aşamasını otomatikleştirerek daha duyarlı hale gelin.

İşletim esnekliğini arttırın

Üretim sürecinin her aşamasında daha duyarlı hale gelin. Sizi yavaşlatan görevleri otomatikleştirin, en son yeniliklerin sunduğu avantajlardan yararlanın ve tüm işletmenizde verimliliği arttırın.

Çok sayıda görevi üstlenebilecek ve mevcut montaj hatlarına entegre edilebilecek Epson endüstriyel robot kolları ile tekrarlanan işleri daha verimli hale getirdiğinizden emin olun.

Epson’un Moverio akıllı gözlüklerinin sunduğu eller serbest yardım ile üretimi hızlandırıp hassasiyeti arttırarak işçilere hassas montaj konusunda kılavuzluk sağlayın.

Epson'un WorkForce Pro tarayıcılarının ve çok işlevli cihazlarının sunduğu verimli belge yönetimi ile proses denetimi sağlayın; bilgileri anında doğru departmanlara yönlendirin ve içgörüyü her şeyin merkezine yerleştirin.

Epson Expression 12000XL tarayıcı ile kalite kontrolünü iyileştirin; konsept aşamasına onay almak için parça ve örnekleri tarayın, elektronik PCB kartlarını bileşen düzeyinde çapraz denetleyin ve QC standartlarını4 tutturmak için kaliteli yazılım araçları kullanın.

Kaliteli ısmarlama etiketleri Epson ColorWorks ile çabucak ve kolayca basarak değişen ihtiyaçlara uyum sağlayın.

Geleceğe yatırım yapın

Günümüz endüstrisinin gerektirdiği düzeye erişmek için akıllı yatırımlar yapmanız gerekiyor.

Geleceğe yatırım yapın

Günümüz endüstrisinin gerektirdiği düzeye erişmek için akıllı yatırımlar yapmanız gerekiyor. İşletme genelindeki verimsizlikleri ortadan kaldırmak ve değer zincirindeki adımları azaltmak zaman ve maliyetten tasarruf sağlarken kaliteyi de arttırır.

Maksimum verimlilik ve daha kısa istasyon süreleri için çok daha küçük bir ayak iziyle daha yüksek çıktı sağlayan Epson robot kolu skalası ile kaynaklarınızı optimize edin.

Epson Moverio akıllı gözlüklerini kullanarak uzman danışmanlıkla çalışanlarınızı uzaktan destekleyin; işçilerin gördüklerini güçlü HD kamerayla paylaşın ve çalışanların eğitimine destek olmak için canlı geri bildirim ve danışmanlık sağlayın.

Epson SureColor ve SureLab profesyonel yazıcılar ile skalanızı genişletin; sanatsal baskıların, kartların ve davetiyelerin çok çeşitli malzemede ısmarlama sürümlerini sunun.

Kaliteli, göz alıcı ürün etiketleri için hassas renk eşleme, gerçekçi çoğaltma ve canlı tonlar sunan Epson SurePress etiket basıcı ile ürünlerinizin öne çıkmasını sağlayın.

Epson'a geçerek baskı maliyetlerinizden ne kadar tasarruf edebileceğinizi keşfedin

Toplam sahip olma maliyeti hesap makinemizi kullanın

DAHA FAZLA BİLGİ

Akıllı sonuçlar elde etmeye hazır olun

İnsanları her şeyin merkezine koymak daha etkili bir iş yeri ve daha memnun müşteriler ortaya çıkarıyor.

Akıllı sonuçlar elde etmeye hazır olun

İnsanları her şeyin merkezine koymak daha etkili bir iş yeri ve daha memnun müşteriler ortaya çıkarıyor. Çalışanlarınızın esnekliğini, yaratıcılığını ve sezgilerini yeni teknolojilerin çok yönlülüğü ve talep üzerine kullanılabilen nitelikleriyle birleştirerek müşterileri kendinize çekin ve başarıya ulaşın.

Çok az hata riskiyle üretkenliği ve hassasiyeti arttırmak için Epson robot kolları kullanarak işgücünüzü geliştirin.

Düşük işletim maliyeti, yüksek baskı hızı ve çok az müdahale ihtiyacı sunan Epson WorkForce Pro RIPS A4 ve A3 yazıcılar kullanarak tüm iş akışınızı hızlandırıp üretkenlikte elde edilen sonuçları görün.

Epson Moverio akıllı gözlükler kullanarak tam hassasiyetle çalışın; çalışanların eğitimine yardımcı olmak için sanal kılavuz ve planları fiziksel ortam üzerine bindirin.

Epson'un etkileşimli ekranlarıile eğitim sürecini hızlandırın; parmak dokunuşu ve ikili kalem etkileşimi kullanarak ekrandaki içeriğe açıklamalar ekleyip kendi kendine öğrenmeyi teşvik edin.

Gezegenimizin geleceğini koruyun

Epson bünyesinde bizler, gelecek nesiller için daha sürdürülebilir bir gezegeni desteklemenin önemini anlıyoruz.

Gezegenimizin geleceğini koruyun

Gelecek nesiller için daha sürdürülebilir bir gezegenin önemini anlıyoruz; bu nedenle yazıcı çözümlerimizin mümkün olduğunca çevre dostu olması için çalışıyoruz.

Çevresel hedeflerinize ulaşın WorkForce Pro RIPS (Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi) ile %99'a kadar daha az atık üreterek , WorkForce Pro yazıcılarla %96'ya kadar daha az enerji kullanın4 ve WorkForce Enterprise serisiyle2 güç tüketimini yarıya düşürürken baskı hızınızı ikiye katlayın.

Elektrik ve CO2 tasarrufu sağlayın WorkForce Pro modelleriyle lazerlere ve lazer fotokopi makinelerine1 göre %96'ya kadar daha az enerji tüketin.

Güç tüketimini azaltın Etkileşimli görüntüleme çözümlerindeki lamba ömrünü uzatın.

Karbon ayak izinizi küçültün Isınma süresi olmayan tarayıcılar kullanarak ve dahili ReadyScan teknolojisiyle güç kullanımını azaltın.

Avrupa'da daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru beş basit adım

Tek bir seferde harika bir teknoloji

BİLGİ GRAFİĞİNİ İNDİRİN

 

Nelerden tasarruf edebileceğinizi görün

Hesap makinemizle eğitim sektörü ortamınızda bir WorkForce Pro yazıcının sağlayabileceği elektrik ve CO2 tasarruflarını hesaplayın.

 
 • Lazerlere7 %92'ye kadar daha az CO2
 • lazerlere göre %96 daha düşük enerji1
 • lazerlere göre %94 daha az atık1
 • lazerlere göre 3,5 kat daha hızlı1
 • Sürdürülebilir teknoloji ozon gazı içermez
 

Hizmet ve Destek

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hizmet ve Destek

Standart garanti

Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yerinde servis

İhtiyacınız olduğunda yerinde destek de dahil olmak üzere bakım seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Destek

Yardıma mı ihtiyacınız var? Faydalı bilgiler bulmak ve bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenmek için destek sayfamızı ziyaret edin.

Kaydet

Epson ürünü satın aldığınız ve kaydetmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Garantinizi kontrol edin

Cihazınızın garantisini kontrol edin.

Uzatılmış Garanti Promosyonu

Seçili Epson yazıcılarda 3 yıl uzatılmış yazıcı garantisi.

 

Kiralama çözümleri

Epson ürünlerini kiralayarak ürünlerden en iyi şekilde faydalanmanın farklı yolları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Baskı ve tasarruf

Epson Print & Save ile zamandan ve paradan tasarruf edin

Print365

Gizli maliyetler olmadan sorunsuz bir şekilde istediğiniz kadar baskı alın.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Projeksiyonunuzdan daha fazlasını bekleyin

Projeksiyonunuzdan daha fazla faydalanın

Projeksiyonunuzu geliştirmek ve daha fazla özellik, kolaylık ve kontrol seçeneğinden faydalanmak için Epson'un özel yazılım çözümlerinin avantajlarından faydalanın. Dünyanın lider projeksiyon üreticisi4 olarak istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde, kolaylıkla ve etkili bir şekilde sunum yapmanızı sağlayacak doğru projeksiyon çözümlerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Kurumsal görüntüleme çözümleri

Her türden işletme için geniş bir çözüm yelpazesi

Epson'un cihazları, organizasyonunuzun iş akışını iyileştirmek, maliyetleri kontrol altına almak, verimliliği artırmak ve cihazların sürekli değişen ortamlara sorunsuz entegrasyonunu sağlamak için gerçekten yardımcı olabilecek yazılım hizmetleri ve çözümleri ile uyumludur.

DAHA FAZLA BİLGİ

İnsanları ve robotları birlikte kullanarak verimliliği arttırın

İşgücünüzde robot kullanmaya başlayarak nitelikli işçilerinizden en iyi şekilde yararlanın. Epson robot kolları montaj hattındaki zaman alıcı işleri bağımsız olarak tamamlamak için çalışır. Aşırı derecede kompakt, çok yönlü, manevra yeteneği yüksek ve ölçeklenebilir robot kollar, niteliksiz kol işçiliğini üstlenerek nitelikli işçilerinize akıllı üretime odaklanma ve işleri büyütme olanağı sunar.

Çalışanlarınızı bilgiyle bağlantısını kurun

Epson Moverio akıllı gözlükleri, zorlu endüstriyel ortamlarda karmaşık görevleri gerçekleştirmeyi daha kolay, daha çabuk ve daha sezgisel hale getirir. Eller serbest görsel ve uzaktan kılavuzluk Moverio'yu test etme, eğitim, montaj ve bakım işlemleri4 için ideal çözüm yapar.

Gecikme ve kesintileri ortadan kaldırın

Tüm işletme bölümlerinizde verimli değilseniz, bu, çalışanlarınıza, tedarikçilerinize ve müşterilerinize yansır. Epson'un baskı ve tarama çözümleri ıskalası gecikmeleri, kesintileri, israfı ve aksaklıkları gidermek üzere tasarlanmıştır. Sorunsuz lojistik, ürün tanımlama, fatura otomasyonu ve envanter yönetimi bekleyebilirsiniz. Bu da sonuçta tedarikçi ilişkilerinin kolaylaşması ve müşteri hizmetinin iyileşmesi demektir.4

İşletim esnekliğini arttırın

Üretim sürecinin her aşamasını otomatikleştirerek daha duyarlı hale gelin.

Geleceğe yatırım yapın

Günümüz endüstrisinin gerektirdiği düzeye erişmek için akıllı yatırımlar yapmanız gerekiyor.

Akıllı sonuçlar elde etmeye hazır olun

İnsanları her şeyin merkezine koymak daha etkili bir iş yeri ve daha memnun müşteriler ortaya çıkarıyor.

Gezegenimizin geleceğini koruyun

Epson bünyesinde bizler, gelecek nesiller için daha sürdürülebilir bir gezegeni desteklemenin önemini anlıyoruz.

Hizmet ve Destek

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Bizimle İletişim Kurun

İş çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için bizimle temas kurun.

Dönüşümünüzü başlatın

Rutin işlemleri otomatikleştirin

Epson’un güvenilir robot kol ıskalasını, nitelikli işçileriniz ile birlikte ‘robot iş arkadaşı’ olarak çalışacak şekilde mevcut montaj hattınıza entegre edin. Endüstriyel robotlarımız tekrarlanan, manuel veya tehlikeli görevleri gerçekleştirerek yük kapasitesini, hızı ve hassaslığı arttırmak üzere durmaksızın çalışır.

Baskı maliyetlerinizi azaltın

WorkForce Pro yazıcı ıskalamız, bir yandan sarf malzemelerine daha az para ve bakıma daha az zaman harcamanızı sağlarken diğer yandan da benzer lazer yazıcılara kıyasla %99'a varan oranlarda daha az atık üreterek ve %96 daha az enerji tüketerek çevresel etkiyi de azaltır.1

Kısa süreli mürekkep püskürtmeli etiket basıcıları keşfedin

SurePress Etiket basıcılarımız ile çok çeşitli malzeme ve uygulamalarla kaliteli etiketler basın. AQ veya UV mürekkepler kullanan bu basıcılar, verimli oldukları ve kolay kurulup kullanıldıkları için kullanıcıların sundukları hizmetleri genişletmesine olanak tanır.

Görsel yardım sağlayın

Geliştirme döngülerini kısaltmak ve hassasiyeti arttırmak için arttırılmış gerçeklikten en iyi şekilde yararlanın. Epson Moverio akıllı gözlükleri planlama, tasarım, montaj ve bakım işlemlerinde eller serbest kılavuzluk için çalışma ortamı üzerine görüntü bindirir.

Etiketleri ve envanteri kişiselleştirin

Büyük ölçekte kaliteli ve özelleştirilebilir kullanım için tasarlanan Epson ColorWorks etiket hazırlayıcılar, envanter yönetimi için açıkça görülebilen etiketler sağlamak veya son kullanım tarihi veya sevkiyat detayları gibi önemli bilgilere dikkat çekmek için ideal araçtır.

İş birliğini ve eğitimi kolaylaştırın

Etkileşimli ekranlarımızı kullanarak yeni işçileri not tutmaya gerek kalmadan eğitin ve tedarikçilerle gerçek zamanda ve çalışma yerinizden ayrılmadan iletişim kurup dosya paylaşarak birlikte çalışın.

Çeşitli baskı ve tekstiller

Yüksek hacimli spor giysi baskısı, göze çarpan kaliteli moda ve ev dekorasyon malzemesi ve özel tasarım tişört gibi kumaş baskıda çeşitlerinde üretkenliği garantileyen SureColor SC-F ıskalası rakiplerinin sunamayacağı sonuçları şaşmaz bir şekilde sağlar.

İş akışı süreçlerini üretkenleştirin

Önemli planların güvenliğini sağlamak için belgelerinizi dijitalleştirin. Belgelerin eski sürümlerinin üzerine yazan Sharepoint'e doğrudan tarama yaparak hataları en aza indirin ve tüm paydaşların planların en son sürümüyle çalışmasını sağlayın.

Ürünler

Örnek Olay İncelemeleri

Previous Next

Kaynaklar

Üretim sektörü ile ilgili çok çeşitli kaynaklar bulun. Bunlar, Epson ürünleri, çözümleri ve pazar trendleri hakkında bilgiler bulunan makaleleri, örnek olay incelemelerini bilgi grafiklerini ve broşürleri içerir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Haberler ve Etkinlikler

İster tanıtıcı seminerler, programlama ve bakım kursları veya operatör eğitimleri ile ilgilenin, uzmanlarınız, bilgilerini size ve çalışanlarımıza aktarmaktan mutluluk duyar.

Filtre sonuçları

Previous Next

Şu anda fuar veya etkinlik yok.

Isisiz teknoloji̇ i̇le geleceği̇ şeki̇llendi̇ri̇yoruz

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

Daha fazlası

İletişim

Epson üretim çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

* ile belirtilen alanlar zorunludur.

Lütfen bu alanı doldurunuz
Lütfen bu alanı doldurunuz
Lütfen bu alanı doldurunuz
Lütfen bu alanı doldurunuz
Lütfen bu alanı doldurunuz
(lütfen geçerli olanların tamamını kontrol ediniz)
Gelecekte, Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinliklerinden haberdar olmak istiyorum.

Karşılaştırın
Kapatın

Ürünleri Karşılaştır

3 seçilen arasında

Karşılaştırmadan kaldır
İletişim

BROŞÜR

Yarının iş yeri

Yarının iş yeri E-Kılavuzunu indirin

BROŞÜR

Yarının iş yeri

Yarının iş yeri E-Kılavuzunu indirin

 1. Seçilmiş rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'ye kadar iki ay boyunca Epson tarafından BLI'ye test ettirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin
 2. Genel olarak 45-55ppm lazer yazıcılar 1500W kullanırken, WorkForce Enterprise 180W – 320W gibi düşük bir güç tüketimine sahiptir ve 100 ppm'ye kadar baskı yapar. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin
 3. Future Source Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2017 yılları arasındaki dönemi kapsar.
 4. Ek yazılım ve donanım gerektirir
 5. Ufkunu Genişlet: Epson, 17 global endüstri uzmanı ve 7.000'den fazla Avrupalı ​​meslek sahibinin gözünden teknolojinin gelecekteki fırsatları ve zorluklarını araştırıyor
 6. Akıllı makineler ve araçlar, Nesnelerin Interneti, Avrupa Komisyonu
 7. Sağlanan tasarrufları ve bunların işletmenize nasıl yarar sağlayabileceğini anlamak için www.epson.eu/maketheswitch adresini ziyaret edin