OLASILIKLARI KEŞFEDİN

Epson'un SureLab D Serisi ile işinizi büyütebilecek olasılıkların sonu gelmiyor.

Bizimle iletişime geçin

Müşterilerinize daha fazlasını sunun

İki adet temel modelden oluşan SureLab D Serisi, farklı prodüksiyon ihtiyaçları için çeşitli kombinasyonlar sunar. Modüler kurulum, küçük ölçekli masaüstü üretimden (mağaza katında bulunan bir kioskla) bir minilab'la yapılan yüksek ölçekli üretime kadar her şeyi destekler. Self-servis olsun ya da olmasın, çözümleri uygun biçimde uygulayabilirsiniz.

SureLab D-Serisi yazıcılar, düşük sahip olma maliyetine sahiptir ve kaliteli baskı sunmak için tek bir birim veya tekmiş gibi çalışan çok güçlü bir üretim filosunun bir parçası olarak kullanılabilir. SureLab D Serisi, çok sayıda farklı kağıt yüzeyleri, genişlikleri ve formatlarını desteklemektedir. Teklife dahil tüm bu yaratıcı, katma değerli baskı ürünleri sayesinde, müşterilerinize her zamankinden daha fazla seçeneği anında sunabilirsiniz.

SureLab nasıl kullanılır

Ürün ve Çözümler

SURELAB SL-D800

SureLab SL-D800, önceki model olan SL-D700'ün başarısını miras almıştır. Kompakt (SL-D700 ile aynı boyutta) ve dayanıklıdır; hız, esneklik ve yüksek kaliteli ticari fotoğraf baskısı için üretilmiştir. Sert ve sağlam baskı tepsisi ve geliştirilmiş iş mili sayesinde dayanıklı ve çalışma ortamına sorunsuz bir şekilde uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, sezgisel iki adımlı rulo değiştirme özelliği sayesinde kesintiler önemli ölçüde azaltılmıştır.

Ticari fotoğraf üretim yazıcısı

Yalnızca çok çeşitli kağıt üzerine yüksek kaliteli fotoğraflar için değil, aynı zamanda kartlar, reprodüksiyonlar ve diğer baskı ürünlerini yazdırmak için de geliştirilmiştir.

Daha fazlası

Esnek, kaliteli prodüksiyon baskısı

SL-D800 (sürücülerle)

Neredeyse tüm uygulamalarla uyumlu baskı imkanı için bir Mac ve PC sürücüsü içermektedir. Baskı kalitesi, prodüksiyon fotoğraf baskısı için ayarlanmıştır ve SL-D800, masaüstüne yerleştirme, taşınabilirlik ve yüksek hızlı üretim ihtiyacı olanlar için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca modüler bir sistemin parçası olarak da kullanılabilir.

Temel özellikler: SL-D800

Yüksek-kaliteli fotoğraf baskısı

Epson'un ticari minilab fotoğraf baskısındaki başarısı üzerine kurulmuş olan SL-D800, mükemmel renk kalitesi ve tutarlılığı sunar. Talep üzerine ekonomik ve dayanıklı fotoğraflar basmak isteyen işletmeler için geliştirilmiştir. SL-D800 ayrıca karşılaştırılabilir baskı kalitesi, kağıt kullanımı ve boyutu sayesinde, önceki model olan SL-D700 ile de mükemmel şekilde uyumludur.

Üstün esneklik

Fotoğraflar, fotoğraf şeritleri, kartlar, davetiyeler, el ilanları ve promosyon broşürlerini parlak, parıltılı ve mat kağıt dahil olmak üzere çok çeşitli kağıt ve formatlara basabilir. Desteklenen baskı uzunlukları, 89 mm, 102 mm, 127 mm, 152 mm, 203 mm ve 210 mm'lik kağıt genişliğinde 50-1000 mm arasındadır.

Farklı türde kağıtlarda baskı almayı destekler

Parlak, parıltılı, mat rulo kağıt dahil olmak üzere çok çeşitli kağıt ve formatlara baskı yapabilir.

UltraChrome D6r-S Mürekkep

Bu yazıcı, özel geliştirilmiş UltraChrome D6r-S ink mürekkep ile birlikte kullanıldığında, canlı renklere, yoğun siyahlara, keskin konturlara ve yumuşak geçişlere sahip sıra dışı görseller üretir. Ayrıca etkileyici, eşit parlaklık seviyesi sağlar.

Güvenilirlik

Uzun ömürlü kesici bıçak, uzun hizmet aralığı, gelişmiş 2 adımlı kağıt rulosu değişimi ve kullanımı kolay Bakım Yardımcı Programı.

SURELAB SL-D3000 DR ve SR

Dijital baskı laboratuvarı yazıcısı

Yüksek baskı esnekliğine sahip, yüksek kaliteli, çevre dostu fotoğraf baskısı üretimi için tasarlanan SL-D3000, çok çeşitli fotoğraf baskı ürünlerinin üretimini sağlayan altı renkli, kompakt bir dijital baskı laboratuvarı ürünüdür. Hassas reprodüksiyon ve 1440 × 1440 dpi maksimum çözünürlük sağlamak için Epson orijinal mürekkebi ve arama tabloları (LUT) ile birlikte Epson’un kendini kanıtlamış MicroPiezo baskı kafası teknolojisini kullanır.

Gerçeğe yakın baskılar

Epson’un UltraChrome D6, altı renkli fotoğraf mürekkep seti, mükemmel siyah yoğunluğu ile sürekli canlı ve gerçeğine yakın baskılar üretirken, gümüş halojenürü aşan daha geniş bir renk gamı elde eder. Ayrıca etkileyici, eşit parlaklık seviyesi sağlar.

Bu, dijital olmayan baskı laboratuvarlarına kıyasla düşük enerji tüketimine sahip olması, fotoğraf son işlem kimyasalları kullanmaması nedeniyle çevreye etkileri en aza indirirken baskıların sürekli yüksek kalitede çıkmasını garanti eder.

Çeşitli malzemeler ve kağıt tipleri

Kullanıcılara 4 inçten 12 inçe kadar farklı materyaller üretme esnekliği sunan SL-D3000 özel parlak, parıltılı ve mat kağıt üzerine fotoğraflar, kartlar, davetiyeler, el ilanları ve promosyon broşürleri basabilir. İkili rulo modeli gelişmiş verimlilik ve esneklik için eş zamanlı yüklenebilen iki farklı kağıt türü ve/veya iki farklı rulo genişliği sağlar.

Temel özellikler

Yüksek kalitede baskılar

Micro Piezo teknolojisi; 1440 x 1440 dpi ile en yüksek çözünürlük; özel UltraChrome D6 mürekkep seti; geniş renk yelpazesi; renk doğruluğu; gerçeğine yakın ve uzun ömürlü baskılar.

Çok işlevli

Parlak, parıltılı ve mat kağıda baskı, 12 inç genişliğe kadar baskı, ikili rulo modeli iki farklı kağıt türü veya rulo genişliğinin yüklenmesini sağlar.

Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti ve çevreye daha az etki

Enerji tasarruflu, kimyasal veya mürekkep ısıtma yok, su kaynağı veya hava filtresi yok, kimyasal depolama ve atık yok.

Kullanımı kolay

Seyrek bakım gereksinimi, ısınma veya hazırlık için kimyasal gerekmez, isteğe bağlı A4 sıralayıcı, siparişleri görüntü düzeltme dahil basit, ön ayar yönlendirmeli kullanımla yönetmek için isteğe bağlı "OrderController" yazılımı.

Beş kolay adımda siparişten baskıya

Adım 1: Görüntüleri seçme

Adım 2: Ön ayarı seçme

Adım 3: Kopya sayısını seçin

Adım 4: Gözden geçirme ve ayarlama

Adım 5: İsteğe bağlı doğrulama

Kaliteli fotoğraf prodüksiyonu için tasarlandı

Yoğun dönemlerde kullanıcıdan kaynaklanan hataları önlemeye yardımcı olacak ön ayarların yanı sıra, izlenecek minimum adımları da içerir.

SureLab OrderController, siparişleri düzenleyen ve sunulan çeşitli ürünleri kapsayacak şekilde 300'e kadar ön ayara sahip bir baskı iş akışı oluşturabilir.

SureLab OrderController LE için teknik özellikler değişmektedir

SureLab OrderController farklı müşteri taleplerini karşılamak için birden fazla ön ayarı ve siparişleri önceliklendirmek üzere kullanılabilecek çeşitli seçeneklere sahiptir.

Boyutlandırma, kırpma, keskinlik, parlaklık, çözünürlük, renk, kırmızı göz giderme vb. içeren görüntü düzenleme işlevi.

Epson SureLab OrderController LE, daha fazla verimlilik sağlayan ve onu mikrolab’a dönüştüren, SureLab SL-D700 ve SureLab SL-D800 modellerini tamamlayan fotoğraf prodüksiyonu yazılımıdır.

Temel özellikler

Çeşitli çıkış sistemlerini destekler

SureLab OrderController, SL-D3000DR/SR, SL-D800 ve SL-D700 (maks. dört yazıcı ile) ve Epson'un diğer büyük formatlı ve profesyonel fotoğraf yazıcılarındaki işleri yönetir.

Esnek

İzlenen klasörler (DPOF), doğrudan tarama ve TWAIN destekli tarayıcılar ile kiosk’lardan esnek girişler yapılması mümkün olmaktadır.

Hızlı ve kolay prodüksiyon

Gelişmiş görüntü düzeltme işlevlerini de içeren ön ayarları kullanarak hızlı ve kolay fotoğraf prodüksiyonu gerçekleştirin.

Profesyonel kullanım

Profesyonel işleri onaylama sırasında ön ayar düzenlemelerini yapın. Tek bir siparişte karma baskı uzunluklarının olmasını destekler. Arka yüze baskı seçenekleri sunar.

Kullanım kolaylığı

Farklı düzeylerdeki kullanıcı deneyimini destekler. Düşük çözünürlük, kırpma ve kenarlıkla ilgili uyarı mesajları verir.

En iyi uygulamalar

Örnek olay incelemeleri

Kağıt ve mürekkep ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Daha fazlası

Bizimle iletişime geçin

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.