SANATSAL BASKI KAĞITLARI

Fotoğraf ve güzel sanatlar baskılarınız için, Epson yazıcıları ve mürekkepleri ile bir arada kullanıldığında en iyi sonuçları sunmak üzere tasarlanan kağıtlarımızdan birini seçin.

Pamuk esaslı güzel sanatlar baskı kağıtları

Epson, fotoğraf ve güzel sanatlar malzemelerinin yüksek kalitede reprodüksiyonu için tasarlanmış, dört adet pamuk esaslı güzel sanatlar baskı kâğıdı sunuyor. Baskı kağıtları, sanatçılar, fotoğrafçılar, matbaalar ve müzeler için uygundur.

Pamuk Esaslı Pürüzsüz Parlak Güzel Sanatlar Baskı Kağıdı

Hassas tonlama ölçeğinin ve ayrıntıların orjinaline sadık kalarak yeniden üretilebileceği fotoğraf kalitesinde baskı.

DAHA FAZLA BİLGİ

Pamuk Esaslı Pürüzsüz Doğal Güzel Sanatlar Baskı Kağıdı

Sanat eserlerinin reprodüksiyonu veya hassas yüzey dokusunun görüntünün belirli yönlerini vurgulayabileceği konular için tasarlanmış.

DAHA FAZLA BİLGİ

Pamuk Dokulu Parlak Güzel Sanatlar Baskı Kağıdı

Daha etkili bir görünüm gerektiren fotoğraf kalitesinde baskı ve görüntüler.

DAHA FAZLA BİLGİ

Pamuk Dokulu Doğal Sanatsal Baskı Kağıdı

Sanat eserlerinin reprodüksiyonu ve geliştirilmiş arşivlik özellikler.

DAHA FAZLA BİLGİ

Epson Ultrachrome Mürekkepleri ile en iyi sonuçları elde edin

Yani, doğal renkler, yumuşak geçişler, gerçeğe yakın cilt tonları ve daha fazlasıyla, her şey anımsadığınız gibi olacak.

 • UltraChrome K3 / K3+VM
 • UltraChrome HD / HDR
 • UltraChrome HDX
 • UltraChrome Pro
DAHA FAZLA BİLGİ

Digigraphie için tescil edilmiştir

Pamuk bazlı güzel sanatlar baskı kağıtları, en yüksek kalitede baskı imkânından yararlanmanızı sağlarken sınırlı sayıda baskı için gerekli tutarlılık düzeylerini karşılamanızı da sağlar. Su bazlı UltraChrome pigment mürekkeplerin 60 yıllık renk sabitliği testinin gerekliliklerini karşılamakla kalmayıp onları daha üst seviyelere taşır ve bu özelliğiyle Digigraphie için tescillenmiştir1.

DAHA FAZLA BİLGİ

Temel özellikler

Yüksek kalite

 • Sararma veya renklerde solma olmadan, uzun ömürlü baskılar üretmek için tasarlanmış en iyi kalite kağıt.
 • Güzel sanatlar eserlerinin dijital baskısında zengin bir geçmişe sahip olan Epson, olağanüstü Güzel Sanatlar baskı kağıtları üretmek için ne gerektiğini iyi bilir. Bu serinin kalitesinin bir göstergesi olarak, ham kağıt çok saygın bir kağıt fabrikasından tedarik edilmektedir. Arşiv amaçlı kullanım için ideal olan bu %100 pamuk esaslı sanatsal baskı kağıtları, içeriğine görüntü kalitesini bozabilecek hiçbir şey eklenmemiş yüksek kaliteli hammadde kullanır. Bu kağıtlar, lüks görünüm ve dokunma hissi ile profesyonel kullanım ve daha fazlası için caziptir.

Mükemmel renk yelpazesi

 • Orijinal sanat eseri veya fotoğraflardaki renkleri doğru şekilde çoğaltan kağıtlar.
 • Güzel sanatlar baskı kağıtlarına uygulanan en yeni kağıt kaplama teknolojisi, Epson'un en gelişmiş UltraChrome mürekkepleriyle bir arada, mümkün olan en geniş renk yelpazesini çoğaltmayı sağlar.

Eksiksiz Epson çözümü

 • Yazıcıyla sorunsuz bir şekilde çalışan sarf malzemeleri
 • Epson; kağıtlar, mürekkepler, yazıcı, yazıcı kafası, yazılım ve garanti dahil olarak, uçtan uca bir çözüm sunar; böylece müşterileriniz, tüm parçaların birlikte en iyi şekilde çalışacak şekilde tasarlandığından ve test edildiğinden emin olur.

Başlamak oldukça basit

LEARN MORE

Uyumlu ürünler

Tüm güzel sanatlar baskı kağıtları, kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve aşağıdaki yazıcılarla uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

SureColor SC-P20000

Bu hassas ve hatasız yazıcılarla, 600 x 600dpi ve daha yüksek çözünürlükte kalite ve yüksek baskı hızını bir araya getirin.

DAHA FAZLA BİLGİ

SureColor SC-P10000

Fotoğraf laboratuvarları, fotoğraf stüdyoları, kopyalama merkezleri ve kurum içi çözümler arayan şirketler için tasarlanmıştır.

DAHA FAZLA BİLGİ

SureColor SC-P6000 Serisi

Farklı türde kağıtlar üzerinde sürekli, yüksek kaliteli, gerçeğine yakın, uzun ömürlü profesyonel fotoğraflar ve sanatsal baskılar üretin.

DAHA FAZLA BİLGİ

SureColor SC-P7000 Serisi

Profesyonel prova baskı ve fotoğrafik uygulamalar için tasarlanan bu ürünler, Epson’un en son görüntüleme teknolojilerini içerir.

DAHA FAZLA BİLGİ

SureColor SC-P8000 Serisi

Bu çok amaçlı 44 inç fotoğraf yazıcısı ve prova baskı makinesi ile en yüksek kalitede profesyonel ve prova baskılar üretin.

DAHA FAZLA BİLGİ

SureColor SC-P9000 Serisi

Gelişmiş tasarım ve kullanımı kolay özellikler bir araya getirilmiştir. Yüksek kalitede, parlak ve canlı renkleriyle gerçeğine son derece yakın baskılar üretir

DAHA FAZLA BİLGİ

SureColor SC-P800

Geniş bir yelpazede farklı kağıt türleri üzerine profesyonel kalitede baskı oluşturmak için esnek bağlantı ve rulo kağıt seçenekleri ile yüksek kalitede, A2 fotoğraf yazıcısı.

DAHA FAZLA BİLGİ

Örnek vakalar

 1. Fransa’da bulunan Laboratoire national de métrologie et d'essais (LNE) tesislerinde gerçekleştirilen test sonuçlarına dayanmaktadır.