CTP, film ayırma ve doğrudan plakaya üretim uygulamaları için çeşitli ön baskı yazdırma çözümlerimiz veya metalik mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız bulunuyor

ÖN BASKI İÇİN ÇÖZÜMLER

Çözümlerimiz hassas ticari ve ambalaj baskılarında yeni standartlar oluşturarak, film ayrımlarının ve baskı plakalarının doğru olmasını sağlar.

Üstün sonuçlar için tutarlı renklere güvenebilirsiniz.

Etkin renk yönetimi tüm dijital iş akışı boyunca doğru ve tekrarlanabilir renk sunma açısından son derece önemlidir. Marka sahipleri mesajlarını birden fazla platformda yayınlandıklarında, bu daha da önemli hale gelir.

Tutarlı renk

Provaların ve baskının, dijital, taş baskı, web veya flekso gibi farklı teknolojiler kullanan farklı yazıcılarda eşlenmesini sağlamak sizin sorumluluğunuzdur.. Mükemmel tutarlılık ve öngörülebilirlik için çözümlerimize güvenebilirsiniz. İlk seferinde doğru sonucu elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 • Geniş renk yelpazesi

  Ultra geniş, pürüzsüz renk yelpazemizle tutarlı, doğru provalar ve parlak grafikler.

 • Uzaktan prova baskı

  Uzaktan yüksek kaliteli provalar üretmek karmaşık projelerde onay sürecini hızlandırır.

 • Kağıt seçeneği

  Geniş bir prova, fotoğraf ve üretim malzemeleri çeşidi tüm üretim gerekliliklerini karşılar.

 • Ambalaj provası

  Beyaz mürekkep herhangi bir tasarımla ilgili film ve metalik malzemeler üzerine doğru provaların ve hassas kaplamaların yapılmasını sağlar.

 • Endüstri standartları

  Lider yazılımlarla uyumluluk ortam ne olursa olsun renk yönetimini otomatikleştirir.

 • Yüksek verimlilik

  Yüksek düzeyde otomasyon, sağlam teknoloji ve minimum bakım sayesinde daha hızlı çalışın.

 • Plakalar ve film

  Plakaları ve filmleri kimyasallar olmadan uygun maliyetli bir şekilde görüntülemek için standart su bazlı mürekkepleri kullanın.