TEKNİK TASARIM İÇİN ÇÖZÜMLER

Doğruluk oranı yüksek tek renkli ve tam renkli planlar, çizimler, tasarımlar, haritalar ve sunumlar üretin ve görüntüleyin.

BROŞÜRÜ İNDİRİN BROŞÜRÜ İNDİRİN

Çoklu özellikler

Bir teknik tasarımcı olarak, kaliteli ve tam renkli işaretler oluştururken; ince çizgilerin, metinlerin ve tonların net olduğundan emin olduğunuz hassas ve büyük biçimli görüntüler sunmanız gerekir.

Teknik sunumlarınızın tüm ayrıntıları göstermesini istersiniz: net metinler, ince çizgiler, yoğun siyahlar, pürüzsüz tonlar ve mükemmel bir renk. Hızlı ve kullanımı kolay yazıcılarımız ve parlak projektörlerimiz, güven ve verimlilik sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Temel özellikler

Yazılım uyumluluğu

Maksimum verimlilik, kontrol ve esneklik için tüm lider CAD ve GIS yazılımlarıyla entegrasyon.

Esneklik

Tek bir yazıcıyla A0'a kadar (ve daha da büyük) tek renkli bir çizim veya tam renkli bir levha üretin.

Keskin ayrıntı

Çok önemli planlar üzerinde farklı çizgi ağırlıklarını ve metinleri hassas bir şekilde yazdırın.

Bir etki yaratın

Gün ışığında bile parlak sunumlar ve canlı renklerle uzun ömürlü bir izlenim bırakın.

Kaliteli renk

göze çarpmayan farklı tonlar ve canlı renkler ile plan ve sunumlarınıza hayat verin.

Yüksek verimlilik

Hız önemli olduğunda, yüksek hızda baskılar alarak süre sonlarını yakalayın.

Düşük sahip olma maliyeti

Baskılarınızın kontrolünü almak uygun maliyetli çözümlerimizle çok fazla tutmayacaktır.

İhtiyaçlarınıza uyarlanmış yazıcılar

Yeni nesil yazıcıları keşfedin

Karşınızda yeni nesil Epson geniş formatlı yazıcılar

Küçük çalışma alanlarına bile sığacak ince ve kompakt bir tasarımda, Epson'dan beklediğiniz her şey: kalite, inovasyon ve performans. Düşük toplam sahip olma maliyeti, geniş formatlı yazdırma işleri için dış kaynak kullanımından kurum içi olanaklara geçen işletme sahipleri için idealdir. Ağ bağlantılı Wi-Fi bağlanabilirliği, mobil cihaz veya uyumlu uygulamalar kullanarak belgelerinizi hemen hemen her yerden yazdırmanıza olanak sağlar.

Yeni SureColor SC-T3100 ve SC-T3400 modelleri, tüm geniş formatlı yazıcılarımızdan daha küçük olan boyutları sayesinde en kompakt çalışma alanlarına bile sığar. Ayrıca kullanıcılar, sezgisel kumandalar ve basit mürekkep değiştirme olanaklarından da yararlanır.

Yüksek hızlı geniş formatlı mürekkep püskürtmeli yazdırma, A1 sayfa için 22 saniyeden başlayan hızlar ve kaliteden ödün vermeyen UltraChrome XD2 mürekkep sayesinde büyüleyici sonuçlar...

SureColor SC-T3100, SC-T3100N, SC-T5100, SC-T5100N

En dar alanlara bile sığan, en küçük boyutlara sahip giriş seviyesinde masaüstü geniş formatlı yazıcılar. Her gün profesyonel kalitede geniş formatlı, ayrıntılı baskılar üretin. Mürekkep kartuşları, bir dizi farklı boyut seçeneğiyle masrafları ve üretkenliği kontrol etmenize olanak sağlar: 50ml veya 80ml siyah, 26ml veya 50ml renkli.

DAHA FAZLASI

SureColor SC-T3400, SC-T3400N, SC-T5400

Giriş seviyesinde ayaklı geniş formatlı yazıcılar minimum alan ve kurulum gerektirir. Sezgisel ve erişilebilir bir kullanıcı arayüzü avantajına sahiptir. Renk veya detay kaybı olmadan her defasında göz alıcı çıktılar alın. Farklı mürekkep kartuşu boyutları ile üretkenliğinizi artırın: 110ml ve 350ml siyah ve renkli.

DAHA FAZLASI
Her çalışma alanına uygun yazıcıları keşfedin

Her çalışma alanı için geniş formatlı yazıcı

SureColor SC-T Serisi yazıcıyla tasarımlarınızı hayata geçirin. Bu yazıcıyla poster, afiş, duvar resmi, ozalit baskı ve iç mekan ya da (kısa süreli) dış mekan işaret ve uyarı tabelaları üretebilirsiniz. Birden fazla konfigürasyon ile sunulan bu yazıcılar arasında ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak bir model mutlaka vardır. Tek veya çift rulo seçenekleri, birden çok işlev (yazdırma, tarama, kopyalama) ve Adobe PostScript 3 desteği ile 24", 36" ve 44" yazıcılar arasından seçim yapma şansına sahipsiniz. Bu yazıcıların tümü, karmaşık işleri kolayca yapabilmelerine olanak sağlayan ileri teknolojiye sahiptir.

  • PrecisionCore TFP baskı kafası
  • Standart veya çift rulolu konfigürasyon
  • Yazdırma, tarama ve kopyalama işlevi
  • Dayanıklı baskılar (mürekkep bulaştırmayan ve suya dayanıklı) elde etmeyi sağlayan UltraChrome XD mürekkep
  • Çeşitli boyutlarda mürekkep kartuşları – 110ml, 350ml ve 700ml
  • İsteğe bağlı Adobe PostScript 3 desteği
  • Ayrıca tüm modeller, hızlı görüntü işleme sağlayan 1GB RAM ile gelir

SureColor SC-T3200

24 inç 4 renkli geniş formatlı, hızlı ve doğru yazdırma. Çok çeşitli grafik, CAD ve GIS programları ile sezgisel olarak bağlantı kurduğundan yoğun üretim ortamları için idealdir. Sadece standart konfigürasyon olarak kullanıma sunulur (tek rulo).

DAHA FAZLASI

SureColor SC-T5200, SC-T5200D

36 inç 4-renkli geniş formatlı yazıcı. En yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesi. Tasarım alanında çalışan profesyoneller ve yeni başlayanlar için kullanımı son derece kolaydır. Bir dizi CAD ve önde gelen tasarım programları ile doğrudan senkronize edilebilir, bu da onu çok yönlü ve çok disiplinli tasarım ofisleri için mükemmel kılar. Standart konfigürasyonda veya çift rulolu olarak sunulur.

DAHA FAZLASI

SureColor SC-T5200 MFP, SC-T5200D MFP

Tarama, kopyalama ve paylaşma için entegre ekranlı 36 inç 4-renkli geniş formatlı yazıcı. Uygun maliyetle keskin ve doğru çıktılar alın. Standart konfigürasyonda veya çift rulolu olarak sunulur.

DAHA FAZLASI

SureColor SC-T7200, SC-T7200D

Performansı ve kaliteyi birleştirerek paranızın karşılığını almanızı sağlayan, 44 inç yüksek hızlı, 4 renkli geniş formatlı yazıcı. Maksimum üretkenlik ve esneklik ile CAD, reprografi, eğitim amaçlı kullanım ve satış noktası posterlerini yazdırmak için idealdir. Hem doğruluk hem de hız sunar ve standart konfigürasyonda ya da çift rulolu olarak mevcuttur.

DAHA FAZLASI

SureColor SC-T7200 MFP, SC-T7200D MFP

Tarama, kopyalama ve paylaşma için entegre ekranlı 44 inç yüksek hızlı 4 renkli geniş formatlı yazıcı. A1 boyutundaki bir belgeyi 39 saniye gibi kısa bir sürede kopyalarken A1 boyutundaki bir çıktıyı ise sadece 28 saniyede alın. Belgeler ve fotoğraflar, hem renkli hem siyah-beyaz net kopyalar için 600 dpi optik çözünürlükle taranır. Standart konfigürasyonda veya çift rulolu olarak sunulur.

DAHA FAZLASI

İnovasyon, dönüşümü getirir

SureColor SC-T5400M, entegre bir tarayıcıya sahip, rekabetçi fiyatlı, başlangıç seviyesi, 36 inç, geniş formatlı, teknik bir yazıcıdır.

Daha fazlası

Küçük ayak izi, büyük etki

Yeni SureColor SC-T3100x, Epson'dan beklediginiz her seydir: daha fazla verimlilik, daha fazla kolaylık, son derece uygun fi yat ve içinizi rahatlatan güvenilirlik sunan kalite, yenilikçilik ve performans.

Daha fazlası

İşletmeniz için geniş formatlı yazıcı

Geniş formatlı baskı işlerinizi kurum içine alarak hız, rahatlık, çok yönlülük, daha iyi verim ve maliyet kontrolü sağlamanız, kârı en üst düzeye çıkarmanız içindir.

Epson'un geniş formatlı yazıcılarının toplam sahip olma maliyeti (TCO) düşüktür ve bu yazıcılar çeşitli ortamlara yüksek hızlı yazdırma olanağı sunar. Kaliteden ödün vermeden daha büyük belgeler üretin. Ağa bağlı modellerimiz ile doğrudan mobil cihazınızdan yazdırın.

Mimarlar

CAD tasarımlarınızı olağanüstü ayrıntılarla gösterin

Müşterilerinizin ve ortaklarınızın tasarımlarınızın, görselleştirme çalışmalarınızın ve grafiklerinizin zenginliğini büyüleyici, tam renkli görüntüler, göz alıcı ayrıntılar ve çok net fotoğraflarla keşfetmesine olanak sağlayın. SureColor SC-T Serisi geniş formatlı yazıcılar, CAD yazdırmanın ve çizimin, ozalit kopyaların yanı sıra müşteriler ve projelerinizin yasal süreçleri için ihtiyaç duyulan ticari teklif ve belge gereksinimlerini de karşılar.

Reklam ajansları

Kalabalığın içinde öne çıkın

Hızlı ve sorunsuz bir biçimde canlı, göz alıcı kampanyalar hazırlayarak müşterilerinizi etkileyin ve dikkatlerini çekin. Büyük fotoğraf kalitesinde posterlerden flamalara dek her şeyi basın. Geniş formatlı bir yazıcı, pazarlama verimliliğini daha iyi hale getirerek yaratıcı iş akışınızı kolayca yönetmenize olanak sağlar.

Mühendisler

Hızlı bir şekilde, inanılmaz detaylı baskılar elde edin

Düşük TCO ve yüksek hızlar, SureColor SC-T Serisi geniş formatlı yazıcıları mühendisler için ideal kılar. Her ihtiyaç duyduğunuzda ayrıntılı ve doğru resimler, büyük ölçekli çizimler, şemalar, ozalitler ve daha fazlasını üretin. Daha uzun süre çalışabilen baskı kafaları ve daha nadir kartuş doldurma, çıktıların kalitesini kontrol edebileceğiniz anlamına gelir; böylece hem zamandan tasarruf edersiniz hem de paranız cebinizde kalır.

Küçük işletmeler

Yaratıcılığa kucak açın

Posterlerden afişlere; sunumlardan grafiklere kadar kurum içinde geniş formatlı yazdırma, her geçen gün daha da rekabetçi hale gelen bir pazarda markanızın değerini yükseltir ve daha iyi bir imaja sahip olmanızı sağlar.

Eğitim

Derslere renk katın

Genellikle okulların, yüksek okulların ve üniversitelerin yeni nesle ilham vermek ve onları yüreklendirmek için en son teknolojiye sahip olması gerekir. Sınıflar için çarpıcı basılı kaynaklar oluşturun ve okul etkinlikleri için basılı tanıtım materyallerini kurum içinde hazırlayın.

Reprografikler

Göz alıcı kalite ile müşterilerinizi memnun edin

SureColor SC-T Serisi yazıcılar; PDF, JPEG ve TIFF formatlarını destekleyen, isteğe bağlı Adobe PostScript 3 modülünü (daha yüksek teknolojili modeller için) kullanarak veya kolay yazdırma uygulamamız ile iş akışınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur. Ayrıca CAD dosyalarından, çok çeşitli masaüstü yayıncılık uygulamalarından ve tasarım yazılımı paketlerinden de yazdırabilirsiniz.

Emlakçılar

Rakiplerinize fark atın

Geniş formatlı bir yazıcıyla panoları, ilanları, yapı iskelesi afişlerini, kat planlarını, pencere çıkartmalarını ve duvar haritalarını; yani işletmenizi tanıtmak ve müşterilerinize harika sonuçlar sunmak için ihtiyacınız olan her şeyi kurum içinde yazdırabilirsiniz.

İnşaat

Maliyetlerinizi kontrol altına alın ve esnekliği arttırın

Müşterilerinizi ve ortaklarınızı üst düzey görüntü netliğine, kalitesine ve detayına sahip geniş formatlı belge ve planlarla etkileyin. Bina içi işaretleri, bina giydirmelerini, iskele örtülerini ve geniş gözenekli afişleri kurum içinde hızlı ve doğru bir şekilde ve uygun maliyetle üretin. Geniş formatlı bir yazıcı ile CAD çizimlerini veya diğer plan görselleştirmelerini kağıt üzerine aktarmak kolaydır.

Örnek Olay İncelemeleri

Ürün serisi

Bize Ulaşın

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.
Karşılaştırın
Kapatın

Ürünleri Karşılaştır

3 seçilen arasında

Karşılaştırmadan kaldır