ÜSTÜN PERFORMANS, HARİKA SONUÇLAR

SureColor SC-F Serisi dye süblimasyon yazıcılar

VİDEOYU İZLE DAHA FAZLASI

ÜSTÜN PERFORMANS, HARİKA SONUÇLAR

Yüksek kalitede verimlilik sunan bir DTG (Doğrudan Kumaşa) baskı yapan yazıcı arıyorsanız, Epson SureColor SC-F2100'den başka bir ürüne bakmayın.

VİDEOYU İZLE DAHA FAZLASI

Zahmetsiz performans için kusursuz tasarım

Kumaşlar, tekstil ürünleri ve sert malzemeleri üzerinde reklam, spor giyim, günlük kıyafetler, promosyon öğeleri üreterek zaman ve paradan tasarruf sağlayın. Tüm ürünler, benzersiz güvenilirlik, zahmetsiz performans ve düşük işletme maliyetleri için tamamen Epson tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. UltraChrome DS Mürekkep canlı renklerde sonuçlar sağlarken, üstün baskı kafası teknolojisi minimum kesinti süresi ve maksimum verimlilik anlamına gelir.

Olağanüstü kalite, geniş uygulama yelpazesi

SureColor SC-F Serisi dye süblimasyonlu transfer yazıcılar yaratıcılığınızı ortaya çıkarır. Hız, kalite ve güvenilirlik ile moda ürünleri, spor giyim, ev tekstili, tabela ve daha fazlasını üretin.

Daha fazlası

Yüksek verimlilik ve kalite

Bu yazıcı serisi ile rekor sürelerde olağanüstü sonuçlar elde edin. Herhangi bir ön işleme gerek kalmadan polyester kumaş için en yüksek kalite gereksinimlerini karşılayan küçük ya da orta ölçekli baskı işleri üretir. Yüksek performanslı PrecisionCore TFP baskı kafaları, yazıcılarımızın temelini oluşturur. Yüksek baskı hızlarında üstün kalite garantisi sunarlar ve UltraChrome DS mürekkeplerimizin yanı sıra diğer mürekkepler ile de mükemmel uyum gösterirler. Bu özel mürekkepler, ısı ya da transfer presi ile yaklaşık 195°C'ye kadar ısıtılmış transfer kağıdı üzerine basılır ve polyester kumaş üzerine 60 saniyede sabitlenir.

Üretim ve prototiplendirme için ideal

Bu yazıcılarla hızlı ve güvenilir bir şekilde numune renk kartelası oluşturabilirsiniz.

Yüksek kaliteli kumaşlar için toplam çözüm

Yaratıcılığınızın önünü geniş bir renk yelpazesi ve yüksek kaliteli sonuçlar ile açalım. Moda tasarımcıları ve girişimcilere renk kararlılığı ve yüksek netlikte siyahlar sunan SureColor SC-F dye süblimasyon serisinin bakımı kolay ve hızlıdır. Bu, tek bir podyum giysisi ya da gündelik bir kıyafet baskısı almanızdan geniş bir tekstil yelpazesinde dinamik ve zorlu üretim koşullarına kadar üretim için idealdir.

Eksiksiz tekstil baskısı çözümü

SureColor SC-F Serisinin her unsuru, uçtan uca renkli baskı çözümü sağlamada kritik bir rol oynar.

Epson UltraChrome DS Mürekkep

Artık özellikle tekstil için tasarlanmış olan üstün siyah yoğunluklu bir HDK Siyah mürekkeple kullanıcılar daha canlı renkler, doğal tonlarla yoğun gölgeler elde edebilir ve gri ölçeğini kolayca kontrol edebilirsiniz.

Epson Edge Print

Epson Edge Print yazılımı, gelişmiş baskı kontrolü sunar. Sadece donanım ve RIP yazılımını yükleyin ve Önizleme, Sıcak tutucu, Kopyalama, Düzeltme, Yuvalama, Döşeme ve Basamaklama ve Tekrarlama özelliklerine erişim sağlayın.

Her seferinde çarpıcı sonuçlar

SureColor SC-F2100 modelinin bileşenleri kaliteyi sağlamak için hassasiyetle üretilmiştir. İşinizi geliştirmeye odaklanmanızı sağlayan canlı, yüksek kaliteli ve göz alıcı baskılar üretmeniz için son teknoloji ürünü tasarımlarımız, kendi geliştirdiğimiz yazılımımızla bir araya getirildi.

DAHA FAZLASI

Uyumlu baskı çözümü

SureColor SC-F2100'ün her bir unsuru, baskı işleminin her aşamasında kaliteyi sağlamak için özenle düşünülmüştür:

 • Tutarlı ve göz alıcı sonuçlar için PrecisionCore baskı kafası
 • Gelişmiş üretim için çok noktalı baskı ve geniş bir renk yelpazesi
 • Daha verimli sonuçlar için beyaz ve renkli çift vuruş modu
 • Hızlı başlatma için gelişmiş beyaz sirkülasyonu
 • Çalışma tarzınıza uyan RGB ve CMYK profil desteği

Her seferinde olağanüstü kalite

Yüksek kalite ve verimlilik sunan bir DTG (Doğrudan Kumaşa) baskı yapan yazıcı arıyorsanız, Epson SureColor SC-F2100'den başka bir ürüne bakmayın.

DAHA FAZLASI

Eksiksiz tekstil baskısı çözümü

SureColor SC-F Serisinin her unsuru, uçtan uca renkli baskı çözümü sağlamada kritik bir rol oynar.

Epson UltraChrome DG Mürekkep

Yüksek kalite: Beyaz mürekkep dayanıklı olduğu ve çatlamadığı için koyu renk kumaşın üzerine baskı yapabilir. ECO PASSPORT - OEKO-TEX®: Epson'un UltraChrome DG mürekkebi Eco Passport sertifikası almıştır. Esnek: Doğrudan kumaşın üzerine basar ve geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

Garment Creator

Garment Creator yazılımı göz alıcı baskılar tasarlamanızı ve üretmenizi kolaylaştırır. Basit arabirimi ve sezgisel navigasyon özelliği ön tanımlı renk yönetimi ve düzen kontrol ön ayarlarını kaydetmenize olanak tanıyarak tutarlı ve mükemmel sonuçlar almanızı kolaylaştırır.

Örnek vakalar

  Bize Ulaşın

  Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

  * ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

  Lütfen bu alanı doldurun
  Lütfen bu alanı doldurun
  Lütfen bu alanı doldurun
  Lütfen bu alanı doldurun
  Lütfen bu alanı doldurun
  Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.

  1. İkili renk modu kullanılırken; yalnızca beyaz tişörtler için geçerlidir. SureColor SC-F serisi yazıcıların, insan ekolojik gereksinimleri Oeko-Tex 100 Standardı uyarınca, gençler, çocuklar ve 36 aylığa kadar olan bebekler için sınıf I ürün, (Oeko-Tex) şartlarını karşıladığı belgelenmiştir. Oeko-Text Standart 100, kumaş içeriğindeki zararlı maddelerin test kriterlerini belirler. Bu standart , International Association for Research and Testing in the Field of Textile Ecology (Uluslararası Tekstil Ekolojisi Araştırma ve Test Birliği) tarafından düzenlenmiştir (Oeko-Tex).