ÜSTÜN PERFORMANS, HARİKA SONUÇLAR

SureColor SC-F Serisi dye süblimasyon yazıcılar

Videoyu izle Daha fazlası

ÜSTÜN PERFORMANS, HARİKA SONUÇLAR

SureColor SC-F Serisi doğrudan kumaşa baskı yazıcıları

Videoyu izle Daha fazlası

Zahmetsiz performans için kusursuz tasarım

Kumaşlar, tekstil ürünleri ve sert malzeme üzerinde yüksek kaliteli spor giyim, günlük kıyafetler, promosyon öğeleri, kumaş tabela, aksesuarlar ve araçlar üreterek zaman ve maliyetten tasarruf sağlayın. Tüm ürünler, benzersiz güvenilirlik, zahmetsiz performans ve düşük işletme maliyetleri için tamamen Epson tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. UltraChrome DS Mürekkep canlı renklerde sonuçlar sağlarken, üstün baskı kafası teknolojisi, minimum kesinti süresi ve maksimum verimlilik anlamına gelir.

Broşürü indirin

Yüksek kaliteli kumaşlar için eksiksiz çözüm

Yaratıcılığınızın önünü geniş bir renk yelpazesi ve yüksek kaliteli sonuçlar ile açalım. Moda tasarımcıları ve girişimcilere renk kararlılığı ve yüksek netlikte siyahlar sunan SureColor SC-F dye süblimasyon serisinin bakımı kolay ve hızlıdır. Bu, tek bir podyum giysisi ya da baskılı gündelik kıyafetten geniş bir tekstil yelpazesinde dinamik ve zorlu üretim koşullarına kadar baskı için idealdir.

Çok çeşitli ürün düzeylerinde kaliteli çözümler

SureColor SC-F Serisi ile her seferinde etkileyici sonuçlar elde edin. Herhangi bir ön işleme gerek kalmadan polyester kumaş ve promosyon ürünleri için en yüksek kalite gereksinimlerini karşılayan küçük ya da orta ölçekli baskı işleri üretin. Yüksek performanslı PrecisionCore TFP baskı kafaları, yazıcılarımızın temelini oluşturur. Yüksek baskı hızlarında üstün kalite için tasarlanan yazıcılarımız, süblimasyon mürekkeplerimizle tamamlanmıştır. Bu mürekkepler, çok çeşitli öğelere süblimasyon yaparken mükemmel dağılımı sağlamak üzere transfer kağıdı ile birlikte özel olarak geliştirilmiştir.

Üretim ihtiyaçlarınız için çok yönlü çözüm

Olağanüstü kalite, geniş uygulama yelpazesi

SureColor SC-F Serisi dye süblimasyonlu transfer yazıcılar yaratıcılığınızı ortaya çıkarır. Hız, kalite ve güvenilirlik ile moda ürünleri, spor giyim, ev tekstili, tabela ve promosyon ürünleri üretin. Bu seride ayrıca, Epson’un pembe ve sarı floresan mürekkebini kullanan ilk dye süblimasyonlu baskı çözümü SC-F9400H de bulunur.

Eksiksiz tekstil baskısı çözümü

SureColor SC-F Serisinin her unsuru, uçtan uca renkli baskı çözümü sağlamada kritik bir rol oynar.

Epson Ultrachrome DS Mürekkep

Özellikle tekstil için tasarlanmış olan zengin siyah mürekkebin yoğunluğuyla, kullanıcılar daha nötr bir renk tonu ve kolayca kontrol edilebilen gri tonlama ile canlı renkler ve yoğun gölgeler elde edebilir.

Epson Edge Print Yazılımı

Epson Edge Print, kullanımı kolay ve özellik açısından zengindir; baskı işlemlerini hızlandırmanıza ve yüksek kaliteli üretimi artırmanıza yardımcı olan eksiksiz bir çözüm sunar.

Epson Bulut Çözümü PORT

Verimli üretim planlaması, daha fazla çalışma süresi ve bir yazıcı filosu için gelişmiş destek sayesinde çıktı seviyelerini artırın.

Daha fazlası

Her seferinde çarpıcı sonuçlar

Epson'un çok yönlü doğrudan kumaşa baskı çözümleri, gelen siparişlere hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar. Doğruluk seviyeleri yüksektir ve işletmelerin iş tamamlama sürelerini kısaltır. Ayrıca, açık ve koyu renkteki çeşitli pamuklu kumaşlar üzerine karmaşık tasarımların basılmasını sağlar.

Daha fazlası

Uyumlu baskı çözümü

SureColor SC-F3000'in her bir unsuru, baskı işleminin her aşamasında kaliteyi sağlamak için özenle düşünülmüştür:

  • Toplu mürekkep çözümü: 1,5 litrelik kompakt mürekkep torbaları
  • Otomatik silindir boşluğu ayarı: Kolay geçiş ve çarpıcı tutarlılık sonuçları için kumaş yüzeyi yüksekliğini otomatik olarak algılayan sensörler
  • Garment Creator yazılımı: Kişiselleştirilmiş tasarımların basit şekilde ayarlanması ve hızlı üretimi için
  • Kullanımı kolay: İleri düzeyde sezgisel 4,3 inç dokunmatik ekran ve kullanıcı dostu tasarım
  • Eksiksiz çözüm: Yazıcı, baskı kafası, yazılım ve mürekkepleri içerir

Her seferinde olağanüstü kalite

Yüksek düzeyde doğruluk ve hızlı dönüş süreleriyle karmaşık tasarımları çok çeşitli tekstil ürünlerine basması gereken işletmeler, SC-F3000 ile hatasız ve güvenilir yüksek üretim verimliliği elde edecek.

Daha fazlası

Eksiksiz tekstil baskısı çözümü

SureColor SC-F Serisinin her unsuru, uçtan uca renkli baskı çözümü sağlamada kritik bir rol oynar.

Epson UltraChrome DG mürekkep

Yüksek kalite: Beyaz mürekkep sert ve çatlamaz olduğundan koyu kumaş üzerine baskı yapar. ECO PASSPORT - OEKO-TEX®: Epson'un UltraChrome DG mürekkebi Eco Passport sertifikası almıştır. Esnek: Doğrudan kumaşın üzerine basar ve geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

Garment Creator

Garment Creator yazılımı göz alıcı baskılar tasarlamanızı ve üretmenizi kolaylaştırır. Basit arabirimi ve sezgisel navigasyon özelliği ön tanımlı renk yönetimi ve düzen kontrol ön ayarlarını kaydetmenize olanak tanıyarak tutarlı ve mükemmel sonuçlar almanızı kolaylaştırır.

PrecisionCore MicroTFP Baskı Kafaları

Sanayi lideri Epson PrecisionCore MicroTFP baskı kafası teknolojisi ile en yüksek hızda baskı kalitesini sunar. Bu, müşterilerinizin gelişmiş ürün kalitesinin keyfini çıkaracağı ve işletmenizin büyük, hızlı siparişlerin yerine getirilmesi için daha donanımlı olacağı anlamına gelir.

Örnek Vakalar

Endüstriyel “doğrudan kumaşa baskıda” mükemmellik ve verimlilik

Monna Lisa Evo Tre, tekstil üzerine yapılan endüstriyel dijital baskıya yönelik tam entegre bir sistemdir. Bu sistemde teknoloji, mürekkepler ve mühendislik dahil tüm bileşenler, Epson'un F.lli Robustelli ve For.Tex. ile birlikte oluşturduğu süreç olan Total Solution’a aittir. Kalitesi, verimliliği ve esnekliği sayesinde Monna Lisa Evo Tre; özel tasarım, moda ürünleri, aksesuarlar, ev tekstili ve spor giyim gibi uygulama alanlarında endüstriyel pazarın taleplerini karşılar.

Daha fazla bilgi alın

Bizimle iletişim kurun

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

‘*’ ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.