ÜSTÜN PERFORMANS, HARİKA SONUÇLAR

SureColor SC-F Serisi dye süblimasyon yazıcılar

Vİdeoyu İzle Daha fazlasi

ÜSTÜN PERFORMANS, HARİKA SONUÇLAR

Yüksek kalitede verimlilik sunan bir DTG (doğrudan kumaşa) baskı yapan yazıcı arıyorsanız, Epson SureColor SC-F2100'den başka bir ürüne bakmayın.

Vİdeoyu İzle Daha fazlasi

Zahmetsiz performans için kusursuz tasarım

Kumaşlar, tekstil ürünleri ve sert malzeme üzerinde yüksek kaliteli spor giyim, günlük kıyafetler, promosyon öğeleri, kumaş tabela, aksesuarlar ve araçlar üreterek zaman ve paradan tasarruf sağlayın. Tüm ürünler, benzersiz güvenilirlik, zahmetsiz performans ve düşük işletme maliyetleri için tamamen Epson tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. UltraChrome DS Mürekkep canlı renklerde sonuçlar sağlarken, üstün baskı kafası teknolojisi minimum kesinti süresi ve maksimum verimlilik anlamına gelir.

Çok çeşitli ürün düzeylerinde kaliteli çözümler

SureColor F Serisi ile her seferinde etkileyici sonuçlar elde edin. Herhangi bir ön işleme gerek kalmadan polyester kumaş ve promosyon ürünleri için en yüksek kalite gereksinimlerini karşılayan küçük ya da orta ölçekli baskı işleri üretin. Yüksek performanslı PrecisionCore TFP baskı kafaları, yazıcılarımızın temelini oluşturur. Yüksek baskı hızlarında üstün kalite için tasarlanan yazıcılarımız, boya uçunmalı mürekkeplerimizle tamamlanmıştır. Bu mürekkepler, çok çeşitli öğelere süblimasyon yaparken mükemmel mürekkep salımı sağlamak üzere transfer kağıdı ile birlikte özel olarak geliştirilmiştir.

Üretim ihtiyaçlarınız için çok yönlü çözüm

Yüksek kaliteli kumaşlar için toplam çözüm

Yaratıcılığınızın önünü geniş bir renk yelpazesi ve yüksek kaliteli sonuçlar ile açalım. Moda tasarımcıları ve girişimcilere renk kararlılığı ve yüksek netlikte siyahlar sunan SureColor SC-F dye süblimasyon serisinin bakımı kolay ve hızlıdır. Bu, tek bir podyum giysisi ya da gündelik bir kıyafet baskısı almanızdan geniş bir tekstil yelpazesinde dinamik ve zorlu üretim koşullarına kadar üretim için idealdir.

Olağanüstü kalite, geniş uygulama yelpazesi

SureColor SC-F Serisi dye süblimasyonlu transfer yazıcılar yaratıcılığınızı ortaya çıkarır. Hız, kalite ve güvenilirlik ile moda ürünleri, spor giyim, ev tekstili, tabela ve promosyon ürünleri üretin. Bu seride ayrıca, Epson’un pembe ve sarı floresan mürekkebini kullanan ilk dye süblimasyonlu baskı çözümü SC-F9400H de bulunur.

Eksiksiz tekstil baskısı çözümü

SureColor SC-F Serisinin her unsuru, Epson'un uçtan uca renkli baskı çözümünü sağlamada hayati bir rol oynar.

Epson UltraChrome DS Mürekkep

Özellikle tekstil için tasarlanmış olan zengin siyah mürekkebin yoğunluğuyla, kullanıcılar daha nötr bir renk tonu ve kolayca kontrol edilebilen gri tonlama ile canlı renkler be yoğun gölgeler elde edebilir.

Epson Edge Print

Epson Edge Print yazılımı, gelişmiş baskı kontrolü sunar. Sadece donanım ve RIP yazılımını yükleyerek, Önizleme, Sıcak klasör, Kopyalama, Düzeltme, Yuvalama, , Döşeme ve Basamaklama/Tekrarlama özelliklerine erişim sağlayın.

Her seferinde çarpıcı sonuçlar

SureColor SC-F2100 modelinin tüm bileşenleri kaliteyi sağlamak için hassasiyetle üretilmiştir. Modern mühendisliğimizle bir araya gelen Epson yazılımı her zaman canlı, yüksek kaliteli ve göz alıcı baskılar üreterek işinizi geliştirmeye odaklanmanızı sağlar.

Daha fazlasi

Uyumlu baskı çözümü

SureColor SC-F2100'ün her bir unsuru, baskı işleminin her aşamasında kaliteyi sağlamak için özenle düşünülmüştür:

  • Tutarlı ve göz alıcı sonuçlar için PrecisionCore baskı kafası
  • Gelişmiş üretim için çok noktalı baskı ve geniş bir renk yelpazesi
  • Daha verimli sonuçlar için beyaz ve renkli çift vuruş modu
  • Hızlı başlatma için düzenli beyaz sirkülasyonu
  • Çalışma tarzınıza uyan RGB ve CMYK profil desteği

Her seferinde olağanüstü kalite

Yüksek kalite ve verimlilik sunan bir DTG (Doğrudan Kumaşa) baskı yapan yazıcı arıyorsanız, Epson SureColor SC-F2100'den başka bir ürüne bakmayın.

Daha fazlasi

Eksiksiz tekstil baskısı çözümü

SureColor SC-F Serisinin her unsuru, uçtan uca renkli baskı çözümü sağlamada kritik bir rol oynar.

Epson UltraChrome DG Mürekkep

Yüksek kalite: Beyaz mürekkep dayanıklı olduğu ve çatlamadığı için koyu renk kumaşın üzerine baskı yapabilir. ECO PASSPORT - OEKO-TEX®: Epson'un UltraChrome DG mürekkebi Eco Passport sertifikası almıştır. Esnek: Doğrudan kumaşın üzerine basar ve geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

Garment Creator

Garment Creator yazılımı göz alıcı baskılar tasarlamanızı ve üretmenizi kolaylaştırır. Basit arabirimi ve sezgisel navigasyon özelliği ön tanımlı renk yönetimi ve düzen kontrol ön ayarlarını kaydetmenize olanak tanıyarak tutarlı ve mükemmel sonuçlar almanızı kolaylaştırır.

Endüstriyel "doğrudan kumaşa baskı" yöntemiyle üretimde mükemmellik

Monna Lisa Evo Tre, tekstil üzerine yapılan endüstriyel dijital baskıya yönelik tam entegre bir sistemdir. Bu sistemde teknoloji, mürekkepler ve mühendislik dahil tüm bileşenler, Epson'un F.lli Robustelli ve For.Tex. ile birlikte oluşturduğu süreç olan Total Solution’a aittir. Kalitesi, verimliliği ve esnekliği sayesinde Monna Lisa Evo Tre; özel tasarım ve hızlı moda ürünleri, aksesuarlar, ev tekstili ve spor giyim gibi uygulama alanlarında endüstriyel pazarın taleplerini karşılar.

Daha fazla bilgi alın

Örnek vakalar

Bize Ulaşın

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.