PERAKENDEDE BİRLİKTE ÇALIŞMAK

Müşterilerin ilgisini çekmek, ürün ve hizmetlerinizi satmak ve maliyetleri yönetmek için yaratıcı yollar sunan teknolojiyle rekabette öne geçin.

VİDEOYU İZLE

Kapat

 

Perakende sektörü için teknoloji çözümleri

Epson perakende teknolojileri daha etkili, ilgi çekici müşteri hizmetleri tasarlamak ve perakende sektörü çalışanlarını değerli ve unutulmaz deneyimler yaratmaları konusunda desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Esnek çözümlerimiz, sırada bekleme sürelerini en aza indirir, müşteri ve işletme verilerini korur ve personel ile müşteriler arasındaki kişisel etkileşime imkan verecek fikirleri destekleyen bilgiler üretir.

Bağlantı kurun

Epson teknolojisi, satış fırsatlarını her seviyede artırmanıza yardımcı olur.

Bağlantı kurun

Epson teknolojisi, güvenli erişim ve gizlilik denetimlerinden, akıllı POS (satış noktası) sistemlerine ve sezgisel cihazlara kadar her seviyedeki satış fırsatlarını arttırmaya yardımcı olur. Kişisel bilgileri koruyan ve katılımı teşvik eden akıllı çözümlerle, müşteriler için sürekli olarak faydalı hizmetler sunabilirsiniz.

Yeni donanımı sorunsuz bir şekilde entegre edin Epson POS yazıcıları ile yeni donanımları geriye dönük uyumluluğu sayesinde kolaylıkla BT altyapınıza entegre edebilirsiniz.

Önemli verileri koruyun Epson’un yüksek hızlı dubleks tarayıcıları sayesinde parola korumalı PDF ile belgelerinizi tercih ettiğiniz depolama sistemine tarayın.

Müşteri verilerini bir araya getirin Epson’un WorkForce Pro tarayıcıları ve çok işlevli cihazları ile müşteri verilerini sağlıklı belge yönetimiyle bir araya toplayın. Bilgiyi, yakaladığınız noktadan doğru departmanlara yönlendirin, müşteri ilişkilerine merkezi bir bakış açısı getirin.

Süper hızlı ve uygun maliyetli WorkForce Enterprise serisi ile yüksek performans ve düşük toplam sahip olma maliyeti elde edin. Mürekkep püskürtmeli satır baskı kafası teknolojisini kullanan renkli A3 çok işlevli yazıcılar, 100 ipm'ye ulaşan hızlarda mükemmel baskı kalitesinin yanı sıra yüksek kapasiteli mürekkep kartuşlarıyla lazer cihazlara kıyasla daha az sarf malzemesinden daha fazla sayıda baskı alma olanağı sağlar.

Geleceğe yatırım yapın

İşletmenize, hem şimdi hem de gelecekte ölçülebilir değer katmak için makul yatırımlar yapın.

Geleceğe yatırım yapın

İşletmenize, hem şimdi hem de gelecekte ölçülebilir değer katmak için daha makul yatırımlar yapın. Düşük toplam sahip olma maliyetinin avantajlarından yararlanın. Daha az sayıda sarf malzemesi ve daha az bakım gerektiren mağaza içi yeniliklerle yatırımlarınızın geri dönüşünün devamlı olmasını sağlayın.

Çarpıcı promosyonlar oluşturun ColorWorks serisi sayesinde kurum içinde veya ihtiyaç duyulduğu anda canlı ve renkli etiketler basın

Daha hızlı baskı alın Düşük işletme maliyetleri ile yüksek baskı hızları sunan ve minimum müdahale gerektiren Epson'un WorkForce Pro RIPS A4 ve A3 yazıcıları sayesinde daha hızlı baskı alın.

Müşteri memnuniyetini arttırın İşlem noktasında gerçekten hedefe yönelik promosyonlar ve özel teklifler oluşturmayı sağlayan dört renkli fişler ile müşteri memnuniyetini arttırın.

Çarpıcı tabelalar oluşturun Epson'un lazer geniş mekan projeksiyonları ile hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyebileceğiniz, 1000 inçe kadar boyutlandırılabilir ekran büyüklüğüyle yüksek çözünürlüklü içerikleri paylaşın.

Müşteri hizmetlerinizi istediğiniz yere götürün Epson'un hareket halindeyken çalışanlar için tasarlanmış taşınabilir fiş yazıcıları ürün yelpazesi ile müşterilerinize her yerde hizmet sunun. İşlemleri tamamlayın ve mağazanın her yerinde müşteriye etkin hizmet götürün.

Sonuçları görün

Akıllı çözümlerle müşteri memnuniyetini arttırın, güven oluşturun ve gelirlerinizi çoğaltın.

Sonuçları görün

Kişisel etkileşimi ve görsellerinizin etkinliğini arttıran akıllı çözümlerle müşteri memnuniyetini arttırırken güven oluşturun ve gelirlerinizi çoğaltın. Satış süreçlerinizi hızlandırın ve değer katın. Sizi sonuca götüren daha iyi bir deneyim sağlamak için promosyonlardan en iyi şekilde fayda sağlayın.

Büyük bir etki bırakın SureColor SC-T Serisi ile büyük bir etki yaratın. Marka imajınızı güçlendirmek ve satışlarınızı arttırmak için büyük, yüksek çözünürlüklü poster ve görseller oluşturun.

Her yerde iletişim kurun Epson'un lazer geniş mekan projeksiyonları ile doğru yerde iletişim kurun. Müşterilerinize bilgi vermek ve ilgilerini çekmek için duvarlar, zeminler ve tavanlara görüntüler, videolar ve bilgiler yansıtın.

Her yerde kaliteli hizmet sunun Epson’un tablet POS ve taşınabilir fiş yazıcı yelpazesiyle müşterilerinize kaliteli hizmet sunun. Çalışanlarınızı müşterilerle etkileşime girmeleri ve işlemleri her yerde tamamlayabilmeleri için masalarının arkasından çıkarın.

Çarpıcı promosyonlar oluşturun color labels ile canlı, istendiğinde basılabilen etiketler üretin.

Gezegenimizin geleceğini korumaya yardımcı olun

Epson bünyesinde bizler, gelecek nesiller için daha yeşil bir gezegeni desteklemenin önemini anlıyoruz.

Gezegenimizin geleceğini koruyun

Epson bünyesinde bizler, gelecek nesiller için daha yeşil bir gezegeni desteklemenin önemini anlıyoruz.

Çevresel hedeflerinize ulaşın WorkForce Pro RIPS1 (Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi) ile %99'a kadar daha az atık üreterek, WorkForce Pro yazıcılarla1 %96'ya kadar daha az enerji kullanın ve WorkForce Enterprise serisiyle2 güç tüketimini yarıya düşürürken baskı hızınızı ikiye katlayın

Elektrik ve CO2 tasarrufu sağlayın WorkForce Pro modelleriyle lazerlere ve lazer fotokopi makinelerine göre %96'ya kadar daha az enerji tüketin

Güç tüketimini azaltın Etkileşimli görüntüleme çözümlerinizde eco mode ile lamba ömrünü uzatın, güç tüketimini azaltın.

Karbon ayak izinizi küçültün Isınma süresi olmayan tarayıcılar kullanarak ve dahili ReadyScan teknolojisiyle güç kullanımını azaltın

Daha sürdürülebilir bir Avrupa için 5 basit adım

Tek seferde harika bir teknoloji

BİLGİ GRAFİĞİNİ İNDİRİN

 

Nelerden tasarruf edebileceğinizi görün

Hesap makinemizle perakende sektörü ortamınızda bir WorkForce Pro yazıcının sağlayabileceği elektrik ve CO2 tasarruflarını hesaplayın.

 
 • Lazerlere4 kıyasla %92'ye kadar daha az CO2
 • lazerlere göre %96 daha düşük enerji3
 • lazerlere göre %94 daha az atık3
 • lazerlere göre 3,5 kat daha hızlı5
 • Daha yeşil teknoloji, ozon gazı içermez
 

Hizmet ve Destek

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hizmet ve Destek

Standart garanti

Seçili Epson yazıcılarda üçüncü yıla uzatılmış yazıcı garantisi.

Yerinde servis

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Destek

Yardıma mı ihtiyacınız var? Faydalı bilgiler bulmak ve bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenmek için destek sayfamızı ziyaret edin.

Kaydet

Epson ürünü satın aldığınız ve kaydetmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Garantinizi kontrol edin

Cihazınızın garantisini kontrol edin.

Uzatılmış Garanti Promosyonu

Epson'un CoverPlus uzatılmış garantisi hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Kiralama çözümleri

Epson ürünlerini kiralayarak ürünlerden en iyi şekilde faydalanmanın farklı yolları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Baskı ve tasarruf

Epson Print & Save ile zamandan ve paradan tasarruf edin

Print365

Gizli maliyetler olmadan sorunsuz bir şekilde istediğiniz kadar baskı alın.

 

Destek videoları

Daha fazla destek videosu izleyin.

DAHA FAZLA BİLGİ

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Etiket yazıcılar

Renkli etiket üretiminizi kolaylaştırın

İsteğe bağlı mürekkep püskürtmeli renkli etiket yazıcılarımız, termal baskının sık karşılaşılan problemlerini ortadan kaldırır. Artık yüksek kaliteli, özel renkli etiketleri, biletleri ve isimlikleri ihtiyacınız olduğu zaman, kolayca kendiniz üretebilirsiniz. Artık gecikme, bozulma, israf ya da aksaklığa yer yok. Artık önceden basılmış etiket stoğu, üretimde kesinti süresi, kaybedilen siparişler ya da geç gönderimler yok.

DAHA FAZLASI

ISV GENEL BİLGİ

BAĞIMSIZ YAZILIM SATICILARI (ISV) TOPLULUĞU

POS baskısında dünyaca tanınan Epson, tablet tabanlı perakende satış ve konuk ağırlama işletmeleri için tasarlanan TM-Akıllı termal makbuz yazıcılarıyla piyasada devrim yaratıyor.

DAHA FAZLASI

Projeksiyonunuzdan daha fazlasını bekleyin

Projeksiyonunuzdan daha fazla faydalanın

Projeksiyonunuzu geliştirmek ve daha fazla özellik, kolaylık ve kontrol seçeneğinden faydalanmak için Epson'un özel yazılım çözümlerinin avantajlarından faydalanın. Dünyanın lider projeksiyon üreticisi6 olarak istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde, kolaylıkla ve etkili bir şekilde sunum yapmanızı sağlayacak doğru projeksiyon çözümlerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Kurumsal görüntüleme çözümleri

Her türden işletme için geniş çözüm yelpazesi

Epson'un cihazları, organizasyonunuzun iş akışını iyileştirmek, maliyetleri kontrol altına almak, verimliliği arttırmak ve cihazların sürekli değişen ortamlara sorunsuz entegrasyonunu sağlamak için gerçekten yardımcı olabilecek yazılım hizmetleri ve çözümleri ile uyumludur.

DAHA FAZLA BİLGİ

Mağaza içini ve interneti birleştirin

İnternetten sipariş verenler ile mağazada alış veriş yapan müşterileriniz tamamen aynı şeyi görse nasıl olur? Mağazada çalışan personelinizi bir çift Epson Moverio akıllı gözlük ile donatın ve gördüklerini çevrimiçi müşterilere iletmelerini sağlayın, ayrıca satışa rehberlik etmesi için bir ses bağlantısı kullanın. Bir müzik mağazası zinciri, enstrümanların demo gösterimi için GoInStore çözümünü kullanırken, lüks segmentte yer alan bir araba satıcısı bu çözümü, arabalarıyla rehberli turlar yapmak için kullanıyor. Uygulama ne olursa olsun, gerçekten kişiselleştirilmiş bir müşteri deneyimi sunun.

İşinizi büyütmenin yeni yolları

Epson teknolojisi, perakende işinizi büyütmek için heyecan verici yeni yollardan yararlanmanıza yardımcı olabilir. Eski ve mobil POS sistemleri arasında bağlantı kurarak yeni hizmetlerden faydalanmanıza yardımcı olabilir ve satış yardımıyla tam anlamıyla çok kanallı teklifler oluşturmanın avantajlarından yararlanmanızı sağlayabiliriz. Kolayca entegre edilen çözümler kullanarak müşterilerin bu yeni hizmetlerden beklentilerini karşılayın. Mevcut yatırımları geriye dönük uyumluluk, birleşik elektronik satış noktası (ePOS) ve yazılım geliştirme kitleri (SDK'ler) ile koruyun.

Alışveriş deneyimini zenginleştirin

Ödeme kuyruklarını kısaltın ve kablosuz tablet ve taşınabilir fiş yazıcısıyla personelinizi serbest bırakın veya stok kontrolü, teklifler ve teşhir ürün görselleri ilgili makul kararlar almak için gerçek zamanlı analizlerden faydalanın. Yeni nesil görüntü grafikleri, yaşadığınız ortamı hızla değiştiriyor, panoramik ve portre projeksiyonlu tabelalar dahil olmak üzere kaliteli tabela, POS, afiş, poster, görüntü, grafik ve araç giydirme için ihtiyacınız olan teknolojiyi sağlıyoruz. Epson çözümleri, mağazanız için elle tutulur avantajları anında sağlar.

Bağlantı kurun

Epson teknolojisi, satış fırsatlarını her seviyede artırmanıza yardımcı olur.

Geleceğe yatırım yapın

İşletmenize, hem şimdi hem de gelecekte ölçülebilir değer katmak için makul yatırımlar yapın.

Sonuçları görün

Akıllı çözümlerle müşteri memnuniyetini arttırın, güven oluşturun ve gelirlerinizi çoğaltın.

Gezegenimizin geleceğini korumaya yardımcı olun

Epson bünyesinde bizler, gelecek nesiller için daha yeşil bir gezegeni desteklemenin önemini anlıyoruz.

Hizmet ve Destek

Yerinde bakım ve Epson garantileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yazılım çözümleri

İş ortaklarımız tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere aşağıda, tüm yazılım çözümleri ve sistem uyumluluklarını görebilirsiniz.

Bizimle iletişim kurun

İş çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için bize ulaşın.

Her müşteri için kişiselleştirilmiş bir hizmet

Tablet POS baskısı

Epson'un tablet POS yazıcıları serisi, mağazanın her yerinde müşterilere hizmet verebilmeleri için personelinizi serbest bırakmanızı sağlar. Bu kompakt TM-m30 fiş yazıcısı, konuk ağırlama sektörü ve özel ürünlere yönelik perakende satış yapan mağazalar gibi tablet POS ortamları için ideal hale getirilmiştir. Hem tablet POS hem de PC tabanlı POS sistemleri için optimum çözümdür.

Bağlantı kurmanıza yardımcı dijital tabelalar

Mağaza içinde ilgi çekici, hareketli ve etkili tabelalar oluşturmak, müşterilerinizle bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Epson'un geniş mekan projeksiyonları, görsel mağazacılığı hayata geçirmeye yardımcı olur ve son derece güvenilir ve çok yönlüdür - duvarlar, tavanlar, zeminler üzerinde ve kapalı alanlarda görüntü yansıtmanıza olanak tanır.

Güvenilirliği ve hızı yüksek fiş yazdırma

Epson fiş yazıcıları, en zorlu perakende ortamlarına ayak uydurmak üzere tasarlanmıştır. TM-T88VI, mobil, web ve PC tabanlı POS'un aynı anda kullanımını destekleyen gelişmiş özellikleriyle, yüksek baskı hızı ve yüksek güvenilirlik sunan son derece modern bir fiş yazıcısıdır.

Göze çarpan tabelalar ve geniş formatlı baskılar

Çok çeşitli malzemeler üzerinde geniş formatlı baskılar ile hazırladığınız her promosyonu ilgi çekici hale getirin. SureColor SC-T Serisi ile tabelalarınızın etkisini arttırın. Marka imajınızı güçlendirmek ve satışlarınızı arttırmak için büyük, yüksek çözünürlüklü poster ve görseller oluşturun.

Veri yakalama ve koruma

Epson'un şimdiye kadarki en akıllı profesyonel tarayıcısı olan WorkForce DS-780N, belge paylaşımını ve güvenliğini sağlamayı kolaylaştırmak için dahili ağ özelliğine ve interaktif kağıt besleme dokunmatik ekranına sahip bir modeldir.

Baskı hızı

Opsiyonel sonlandırıcılı, güvenilir ve çevre dostu renkli bir A3 MFP olan WorkForce Enterprise ile 100 ipm'ye ulaşan süper yüksek hızlarda yüksek kaliteli belge baskıları alın.

Mağaza içinde ve yolda profesyonel etiketler

Epson'un hafif, taşınabilir etiket yazıcıları ürün yelpazesiyle, tüm masaüstü ve mobil etiketleme gereksinimlerini karşılamak kolaydır. Her yerde kolay, çok yönlü, ekonomik bir çalışma için tasarlanan Epson etiket yazıcıları, hediye paketleri için saten şerit, bant gibi esnek seçenekleri de içerir.

Uzun ömürlü kaliteli etiketler

Epson'un ColorWorks C7500 etiket yazıcıları, kurum içinde ve talep üzerine, yüksek kaliteli etiketler üretmeyi sağlar. Depolarda stok yönetimini kolaylaştırmak adına baskı kutu etiketleri ve raf etiketleri oluşturmak için idealdir.

Ürünler

Epson'un ofis tipi yazıcı, MFP, tarayıcı, projeksiyon ve çok daha fazlasını içeren geniş portföyünü keşfedin.

Örnek Olay İncelemeleri

Previous Next

Kaynaklar

Aşağıda, Epson ürünleri, çözümleri ve pazar trendleri hakkında bilgiler bulunan makaleler, infografikler ve broşürler içeren geniş bir kaynak yelpazesi bulabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Haberler ve Faaliyetler

İster tanıtıcı seminerler, programlama ve bakım kursları veya operatör eğitimleri ile ilgilenin, yetkililerimiz bilgilerini size ve çalışanlarınıza aktarmaktan mutluluk duyar.

Filtre sonuçları

Previous Next

Şu anda planlanmış fuar veya etkinlik yok.

Isisiz teknoloji̇ i̇le geleceği̇ şeki̇llendi̇ri̇yoruz

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

Daha fazlası

Bize Ulaşın

Perakende çözümleri̇ hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
(lütfen geçerli olanların tamamını kontrol edin)
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.

Karşılaştırın
Kapatın

Ürünleri Karşılaştır

3 seçilen arasında

Karşılaştırmadan kaldır
Bize Ulaşın

BROŞÜR

Yarının iş yeri

Yarının iş yeri E-Kılavuzunu indirin

BROŞÜR

Yarının iş yeri

Yarının iş yeri E-Kılavuzunu indirin

 1. Seçilmiş rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'ye kadar iki ay boyunca Epson tarafından BLI'ye test ettirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin
 2. Genel olarak 45-55ppm lazer yazıcılar 1500W kullanırken, WorkForce Enterprise 180W – 320W gibi düşük bir güç tüketimine sahiptir ve 100 ppm'ye kadar baskı yapar. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin
 3. Seçilmiş rakip makinelere kıyasla Şubat 2017'ye kadar iki ay boyunca Epson tarafından BLI'ye test ettirilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin
 4. Hammadde çıkarılması ve işlenmesi ile malzeme imalatı baz alınmıştır. Epson metodolojisi ile test edilmiştir: 1. Hesaplamada küresel ısınmanın çevresel yükü olarak yalnızca CO2 emisyonu baz alınmıştır. 2. Hesaplamanın sonuçları öz beyana dayalıdır. (Üçüncü taraf onayı alınmamıştır). 3. JEMAI veritabanında "LCA Pro" olarak yayınlanan CO2 (kg-CO2/birim) katsayısı kullanılmıştır.
 5. Yaklaşık 84.000 sayfaya kadar verim sağlayan yüksek mürekkep tedarik ünitesi kapasitesi. Gerçek verim, basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin. Başlangıç mürekkepleri sadece yazıcının başlatılmasına yetecek kadar mürekkebe sahiptir, normal çalışma için yeni mürekkeplerin satın alınması ya da tedarik edilmesi gerekir.
 6. Future Source Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2015 yılları arasındaki dönemi kapsar.