Nakliye ve lojistik sektörü için, projektörler ve tarayıcılardan mürekkep püskürtmeli yazıcılar, nokta vuruşlu yazıcılar, etiket yazıcılar, kiosk yazıcılara, bilet yazıcıları ve mobil yazıcılara kadar özel ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

NAKLİYE İÇİN ÇÖZÜMLER

Yolcu nakliyesi ve kargo lojistiği güvenilirlik ve sağlamlık gerektirir. Belge üretimi bizim teknolojimizle hızlı ve basittir.

Güvenilir teknoloji her şeyin zamanında olmasını sağlar.

Nakliye sektörü işlemlerin düzenli olması için verimli belgelendirme gerektirir. Alan dar olduğunda bile talebe göre üretimi zamanında ve yüksek hacimli baskılarla üretmenize yardımcı olacak sağlamlığı sunuyor ve kuyrukların kısalmasına katkıda bulunuyoruz.

Check-in işlemlerini sorunsuz hale getirin

Geçiş kartı yazıcımız ile kuyrukları kısaltın. Özellikle yüksek yolcu trafiğine dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır ve arıza sürelerini azaltır. Bu çözüm ile yazdırma işlemi hızlı, basit ve düşük maliyetlidir. Her zaman kusursuz biletler için baskı kalitemize güvenebilirsiniz.

 • Bagajları etiketleyin

  Kayıp bagaj kabul edilemez, yüksek kaliteli, sağlama bagaj etiket yazıcısı sunuyoruz.

 • Yol üstünde satış

  Güvenilir portatif yazıcımız ile yolda Teslimat Makbuzu notları ve faturalar üretin.

 • Sıkışma yok

  Sıkışmaları ve dolayısıyla kuyrukları önleyen güvenilir bilet kioskları ile yolcuları memnun edin.

 • Yol üstünde izleme

  Portatif etiket yazıcımız ile depoda yerinde bilet ya da paket izleme kimlikleri yazdırın.

 • Check-in'den kapıya

  Yolcu manifestoları açık ve hızlı yazdırılmalıdır; arızaları ve gecikmeleri önlemeye yardımcı oluyoruz.

 • Paradan tasarruf edin

  Kağıt yolu şart olduğundan sayfa başına maliyetlerinizi %50'ye varan oranlarda azaltmamıza izin verin1.

 • Etkiyi azaltın

  Baskılarınızın çevresel maliyetini en aza indirmek için güç tüketimini %80'e varan oranlarda azalttık2.

 • 1) Fransa'da, Almanya'da, İtalya'da, İspanya'da ve İngiltere'de, 2013 yılının birinci çeyreğinde satılan, IDC tarafından izlenen en üst seviyedeki 10 A4 Renkli Lazer Yazıcı ve MFP'lerle karşılaştırma yapılmıştır; Toner kartuşları için Sayfa başına Maliyet listelenen resmi üretici fiyatlarından hesaplanmıştır ve verimlilik 2010 Haziran itibari ile Fransa'da, Almanya'da, İtalya'da, İspanya'da ve İngiltere'de yayınlanmıştır.


 • 2) IDC'nin takip ettiği 2013 yılının ilk çeyreğinde Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'de en çok satılan 10 A4 Renkli Lazer Yazıcı ve MFP'lerle karşılaştırılmıştır; güç tüketimi Haziran 2013 itibariyle Baskı/Ortalama Mod için üreticilerin yayınlanmış verileri kullanılarak hesaplanmıştır