Epson supports professionals including lawyers and accountants with its smart projectors, inkjet printers, business scanners, disc publishers and managed print services.

Yayincilik veArşivlemede Öncü Çözümler

Discproducer ürün grubu

Tek bir CD yazmak ve basmak istediğinizde, bir düğmeye basarak bunu yapabilirsiniz. Üstelik seri baskı yapmak istediğinizde, Discproducer’in birçok modeli tek çalışma hamlesinde 100 diske kadar üretilmesine izin veriyor. Cihazlar yalnızca baskı makinesi olarak veya bir ağ ortamında kullanılabilirler. Buna ek olarak güvenlik özellikli bir model gizli bilgilerinizi kaydetmenizi sağlar. Değiştirilebilir sürücüler ve bakım kartuşları ünitenin tamamının yaşam süresini uzatırken, ‘tekrar okuma’ ve ‘baskı birleştirme’ gibi yeni özellikler Discproducer’ların ikinci kuşağında daha ileri seviyede uygulamalara izin verir.

Kompakt, hepsi bir arada tasarım

Discproducer cihazımız kendi sınıfındaki en küçük cihazdır, toza karşı korumalı gövdesinin eni 40 cm’den dardır. Size önden komple bir çalıştırma kolaylığı sağlayan tek sistemdir. Eğer alan tasarrufu yapmak istiyorsanız, düz yapısı ile iki sistemi üst üste yerleştirebilir ve tepesindeki yüzeyi de medya veya bir dizüstü bilgisayarı yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

Patentli AcuGrip robot kolu

Discproducer ürün grubumuz için özel olarak geliştirilen AcuGrip mekanizması, birbirine geçmiş olsalar bile robot kolunun güvenilir olarak sadece bir boş CD, DVD veya BD’yi kavramasını sağlar. Bu, ürünün ömrünü artırır ve mekanik tıkanmaya bağlı olarak gözetimsiz ürün çalıştırmalarının kesilmesine karşı korumaya yardımcı olur.

Micro Piezo teknolojisi

Epson Micro Piezo baskı kafası her Epson mürekkep püskürtmeli yazıcının kalbindedir. Micro Piezo teknolojisi gölge veya buğu olmadan tek tip, kararlı mürekkep damlaları sağlar. Bu sayede Discproducer 1440 × 1440 dpi çözünürlüğe kadar, temiz yazı ve canlı grafiklerle, kendi sınıfındaki en yüksek baskı kalitesini sağlar. Ve bağımsız, yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları ile baskılar çok uygun maliyetli olur.

Sektörde öncü hizmet

Epson’u seçtiğinize, bir liderden bekleyeceğiniz şekilde dünya standartlarında bir hizmet alırsınız. CoverPlus Hizmet Programımız ekonomik maliyetli hizmet seçenekleri sunar. Bunların arasında ilk garanti kapsamınızı dünyanın birçok ülkesine genişletme ve süresini uzatma seçeneği de vardır.

Sektörde öncü hizmet