YAYINCILIK VE ARŞIVLEMEDE ÖNCÜ ÇÖZÜMLER

Discproducer ürün grubu

BİZE ULAŞIN
 

Tek bir CD yazmak ve basmak istediğinizde, bir düğmeye basarak bunu yapabilirsiniz. Üstelik seri baskı yapmak istediğinizde, Discproducer’in birçok modeli, tek çalışma hamlesinde 100 diske kadar üretebiliyor. Cihazlar yalnızca baskı makinesi olarak veya bir ağ ortamında kullanılabilir. Buna ek olarak, güvenlik özellikli bir model gizli bilgilerinizi kaydetmenizi sağlar. Değiştirilebilir sürücüler ve bakım kartuşları, ünitenin tamamının yaşam süresini uzatırken, ‘tekrar okuma’ ve ‘baskı birleştirme’ gibi yeni özellikler Discproducer’ların ikinci kuşağında daha ileri seviyede uygulamalara izin verir.

Sektörde öncü hizmet

Epson’u seçtiğinize, bir liderden bekleyeceğiniz şekilde dünya standartlarında bir hizmet alırsınız. CoverPlus Hizmet Programımız ekonomik maliyetli hizmet seçenekleri sunar. Bunların arasında ilk garanti kapsamınızı dünyanın birçok ülkesine genişletme ve süresini uzatma seçeneği de vardır.

Ürünler

Dünyada endüstriyel hassas robotlar ve ileri yazıcı çözümleri tasarlayan ve geliştiren tek üreticiyiz. Bu nedenle ürünlerimizin güvenilir olduğunu göreceksiniz; robotik ortamlarında elde edilen bilgi ve tecrübeden oluşan bir platform üzerinde inşa edildiler. Discproducer, kompakt tasarımı, toz geçirmez gövdesi ve çok az sayıda oynak parçası ile Epson teknolojisinin mükemmel bir örneğidir; ve en hassas performansı ve mükemmel güvenilirliği sunar.

Epson geçen 5 yıl içinde disk üzerine kopyalamaya ihtiyaç duyulan bir çok segmentte pazar lideri haline geldi. Avrupa’daki hastanelerin yarısından fazlası, hasta CD’leri için CD/DVD yazıcısı kurarken veya hasta verilerini arşivlerken seçimlerini Epson’dan yana yaptı; çünkü Epson, en zorlu ortamlarda bile güvenilir ve kolay bir kullanım sunuyor.

Ürün yelpazesi

TOTAL DISK MAKER

Tüm Discproducer modelleri bir yazılımla ve diskleri yazmak ve basmak için gerekli olan araçlarla gelir. Total Disc Maker’ın içinde disk düzenleme, etiket düzenleme ve yayınlama fonksiyonları vardır.

Her şey için basit birkaç adım yeterlidir:

 • Veri seçin

  Kolayca medya formatını seçin, sonra sürükleyin, bırakın ve yazın.

 • Etiketi tasarlayın

  Kendi tasarımınızı yapın veya daha önceden belirlenmiş şablon ve verilen görsellerden birini seçin. Öngörünüm göstergesi sizin tasarımınızı kontrol etmenizi ve çalışmanızı yeniden kullanmak üzere kolayca kaydetmenizi sağlar.

  Bazı akıllı özellikler baskı sürecini basitleştirir, örneğin:

  • Seri Numaralama
  • Otomatik tarih ve saat
  • Otomatik dosya ağacı basımı
  • Otomatik ufak resim basımı
  • Otomatik veri hacmi basımı
  • Hızlı başlangıç için 20 şablon
  • Eğimli metin
  • Barkod baskısı
  • Baskı birleştirme (5.0 ve üst sürümler)
  • Tekrar okuma (5.0 ve üst sürümler)
 • Üretim değerlerini ayarlayın

  Bu yazılım sizin disk sayısı, yazma ve baskı hızları, giriş ve çıkış tepsilerinin seçimi ve baskı çözünürlüğü gibi parametreleri ayarlamanızı sağlar. Üretime başlamak için “Yayınla”ya basılır.

 • Üretimi izleyin

  Epson’un Total Disc Monitor yazılımı, önemli fonksiyonları sayesinde, devam eden ve bekleyen işler konusunda sizi bilgilendirir.

  Total Disc Maker aynı zamanda PP-50, PP-100, PP-100II ve PP-100AP’yi destekleyen Mac OS-X için de mevcuttur.

  Total Disc Bridge:
  diğer uygulamalardaki Discproducer’leri işleme almak için, kayıt yaptıktan sonra özel olarak ayrılmış bir Epson sunucuya indirilebilir.

SARF MALZEMELERİ VE İSTEĞE BAĞLI ÜRÜNLER

En iyi yayıncılık sonuçlarını elde etmek için Epson ünlü JVC/Taiyo Yuden WaterShield medyası ile birlikte bir set mürekkep kartuşu veya 300’lük bir medya seti sunuyor.

Bunlar sektörde CD’ler için 100 yılın üzerinde veya DVD’ler için 50 yılın üzerinde veri güvenilirliği garanti edebilen tek medyadır. Ayrıca, baskılı yüzey üzerinde yüksek kaliteli parlak ve suya dayanıklı bir kat daha bulunuyor.

Blu-ray disk gerektiren yüksek hacimli veri arşivlemesi için Panasonic BD-R en iyi seçim. Burada veriler en gelişmiş teknolojiyle 50 yıl süresince saklanabiliyor.

Pek çok sektör Discproducer’ı seçti

Sağlık Hizmetleri

Hasta CD’si, kardiyoloji, röntgen, mamografi, CT, ameliyat nezareti

Resmi

Polis sorguları, adli tıp, gayri menkul, kağıt arşivlerin dijital ortama taşınması, gözetim

Şirketler

Sunumlar, promosyonlar, filmler, halkla ilişkiler, basın dosyaları

Hukuk

Hukuki belgelerin dijitalleştirilmesi ve dağıtımı, mahkeme dosyaları

Eğitim

Eğitim materyalleri, yönetmelikler, sınav verileri, ses kayıtları

Tasarım ajansları

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video verileri, etkinlik filmleri, animasyonlar

Yayıncılık/Film

TV ve radyo şovları, yapım öncesi ve sonrası, seyirciler için CD hizmeti

Yazılım evleri

Yazılımların ve güncellemelerin, belgelerin, el kitapçıklarının, oyunların hazırlanması

Finansal servisler

Sözleşmeler, kişisel dosyalar, yedekler

Çoğaltma hizmetleri

Her türlü özel/kurumsal müşteri verileri, çoğaltma hizmetleri

Diğer dikey pazarlar

Müzik kayıtları, fotoğraflar, videolar, konuşmalar, kilise vaazları, etkinlik videoları, sunumlar, konserler, seyahat videoları, ticaret sergilerindeki el broşürleri

Örnek vakalar

Bize Ulaşın

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz ve bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini bekleyiniz.

* ile belirtilen alanlar zorunludur.

Lütfen bu alanı doldurunuz
Lütfen bu alanı doldurunuz
Lütfen bu alanı doldurunuz
Lütfen bu alanı doldurunuz
Lütfen bu alanı doldurunuz
Gelecekte, Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinliklerinden haberdar olmak istiyorum.
Karşılaştırın
Kapatın

Ürünleri Karşılaştır

3 seçilen arasında

Karşılaştırmadan kaldır