NOKTA VURUŞLU YAZICILAR

Yüksek hassasiyetli hizalama ile gelişmiş kağıt kullanımını bir araya getiren, dar ve geniş kolon yazıcılardan oluşan Epson'un kapsamlı ürün serisi, en zorlu bilgisayarsız baskı ortamlarında kusursuz çalışır.

Epson ile daha fazlasını başarın

Epson, önde gelen nokta vuruşlu yazıcı üreticilerinden biri olarak güvenilir, dayanıklı, düşük maliyetli ve yüksek hızlı makineleri ile bankalar veya postaneler gibi işletmeleri desteklemek için onlarla yakın çalışmalar yürütmektedir. Ofis işleri, çek işleme ve çok parçalı kağıt kullanımı için ideal olan nokta vuruşlu yazıcılarımızın daha iyi bir alternatifi yoktur.

İşletmenize en uygun yazıcıyı bulun

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun Epson'da aradığınız yazıcıyı bulabilirsiniz.

Hemen yükseltin

Mevcut nokta vuruşlu yazıcılarınızı neden en son modellerimize yükseltmelisiniz? Bu modeller, gelişmiş güvenilirlik ve son derece düşük bir toplam sahip olma maliyetinin yanı sıra daha hızlı baskı ve ağ iletişimi sunar. Aşağıdaki seriyi inceleyebilirsiniz.

Epson LQ‑2090II

LQ-2090II inç başına 10 karakter ile saniyede 550 karakter hızında gelişmiş bir USD (ultra hızlı taslak) hızı sağlar ve stok raporları, büyük fatura yığınları veya irsaliyeler gibi yüksek hacimli baskı çalışmalarında gerçek bir fark yaratır.

Epson LQ‑590II

LQ-590II, daha hızlı ve daha güvenilir baskı için tasarlanmış, yüksek hacimli nokta vuruşlu yazıcıdır. Mevcut nokta vuruşlu yazıcılarınızı son derece düşük bir toplam sahip olma maliyetiyle en yeni modellerimize yükseltin.

Nokta Vuruşlu Yazıcıların Avantajları

ESC/P (Yazıcılar için Epson Standart Kodu) tüm dünyada nokta vuruşlu yazıcı kontrol dilinde fiili standart haline gelmiştir. Popüler yazılım paketlerinin büyük bir çoğunluğunda benimsenen ESC/P, doğrudan bağlantı kurup çıktı alabilmenize olanak tanır.

 • Uyumluluk

  Mevcut yazılımlarla tam uyumlu ESC/P2, Windows dışı işletim sistemleriyle kullanım için tasarlanmıştır, böylece yüksek maliyetli yerleşik işlemcilere gerek kalmadan yazı tipi manipülasyonu yapılabilir. Windows ortamında çalışıyorsanız, yazıcının kendi yazı tiplerini kullanarak maksimum hız elde edebilirsiniz.

 • Verimli baskı teknolojisi

  Çok parçalı iş kapasitesi (1 orijinal + 9 kopyaya kadar)

 • Güvenilir

  Uzun ömürlü çıktılar (100 yıla kadar)

 • Daha az atık

  Yeni yazıcılar mevcut modellerle aynı şeritleri kullandığından mevcut makinelerinizi, kullanılmamış şerit malzemelerini atmak zorunda kalmadan yükseltebilirsiniz.

Epson Orijinal Şeritler

Epson, tüm kağıt türlerinde yüksek hızlı, düşük maliyetli, güvenilir ve dayanıklı baskıda ulaşılan son noktayı sunan ürün serisiyle, dünyanın en büyük banka ve postane yazıcısı üreticisidir. Arka ofis, çek işleme ve çok parçalı kağıt kullanımı için idealdir ve bu işler için nokta vuruşlu baskıdan başka bir alternatif yoktur.

Ağır hizmete uygun GP Serisindeki mürekkep püskürtme gibi yeni teknolojiler, artık çok düşük maliyetle daha fazla değer sunuyor.

Zaman tasarrufu

Epson orijinal şeritler, kullanım dışı kalma süresini en aza indirir. Epson orijinal şeritlerin benzersiz malzemesi ve tasarımı, bükülme ve sıkışma sorunlarını da ortadan kaldırır.

Daha fazla güvenilirlikle tutarlı yüksek kalite

Epson orijinal şeritlerin garantili uzunluğu, istikrarlı baskı verimi elde etmenizi ve baskı kalitenizin her zaman yüksek olmasını sağlar. Epson orijinal şeritleri kullanmanız, Epson yazıcınızın kullanım ömrünü de uzatır.

Orijinal Epson Ürünlerini nasıl tanıyabilirim?

Mürekkep, şerit ve toner kartuşu ambalajlarındaki Epson Renk Değiştiren etiket; Epson mürekkep, şerit ve toner kartuşunun orijinal mi yoksa sahte mi olduğunu belirlemenize yardımcı olur.

 • 1 Kutuyu ileri geri hareket ettirin.
 • 2 Açı değiştikçe etiketin üzerindeki renk bronzdan yeşile dönmelidir.

Serimizle tanışın

Karşılaştırın
Kapatın

Ürünleri Karşılaştır

3 seçilen arasında

  Karşılaştırmadan kaldır