Epson Open Platform

Web tabanlı kurumsal uygulamalara ve iş akışlarına kolaylıkla uyarlayarak WorkForce Pro ofis tipi inkjet serisinin potansiyelini açığa çıkarın.

Her çözüm için esneklik ve özelleştirme

Epson Open Platform (EOP) devrim niteliğindeki çok işlevli yazıcıları (MFP'ler), iş hedefleri ve kurumsal BT sistemleri geliştikçe müşterinin değişen ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanma becerisine sahip, esnek ve özelleştirilebilir hale getirmiştir.

Yazıcıda gerçekleşen devrime siz de katılın

EOP size, devrim niteliğindeki WorkForce Pro serisinin faydalarını sağlayarak yazılım çözümlerinizi müşterileriniz için daha cazip hale getirir. MFP'lerimiz rakip cihazlardan çok daha iyi performans sağlar. Müşteriler düşük çalışma maliyeti, yüksek güvenilirlik ve daha az kullanıcı müdahalesiyle verimliliklerini arttırabilir.

Yeni müşterilere ulaşın

Çözümünüzü cihazlarımızla uyumlu hale getirerek daha fazla müşteriye ulaşın. Epson, en popüler çok işlevli yazıcı markalarından biridir. Çözümlerinizi Epson Open Platforma uygun cihazlarla uyumlu hale getirerek bizim müşterilerimizi kendi pazarınıza ekleyin.

Kontrolü tamamen ele alın

Müşterilere baskı işlemlerinin tam kontrolünü ve değişen ihtiyaçları bütün bir EOP uyumlu cihaz filosunda çalışan çözümlerle eşleştirme esnekliğini verin. Buna, kullanıcı arabiriminin özelleştirilmesi, iş akışlarının yönetimi, izlenmesi ve gelişmiş güvenlik de dahildir.

Benefit from Epson technology

Meet customer expectations for software solutions; WorkForce Pro MFPs deliver low running costs, reduced intervention and high reliability.

Increase your revenue opportunities

EOP allows you to open additional revenue streams through supplying additional software solutions; you can increase revenue potential through the offering of your own installation services.

Seamless installation

A full support package is available for resellers including all installation and maintenance documentation for your reference.

Easily add Epson models into a multi-brand fleet

Our MFPs can be integrated into existing workflow processes within your organisation.

Adapted to any business requirement

Epson is committed to providing new tools that empower businesses to optimise workflows; Epson's application with standard browser functionality leverages the capability of WorkForce Pro integration into existing and future systems.

Benefit from scalable Epson devices and technology

EOP means device integration can be scaled to meet the changing needs of a business. The value proposition of WorkForce Pro MFPs includes low running costs, reduced intervention and high reliability – as part of a multi-brand fleet.

Temel Özellikler

EOP'nin standart web hizmetleri teknolojilerini kullanması, uygulamaların kolaylıkla geliştirilmesi anlamına gelir ve dolayısıyla müşteriler, bütün bir uyumlu WorkForce Pro cihaz serisini kurumsal uygulamalarına ve iş akışlarına hazır olarak entegre edebilirler.

Web tabanlı

EOP, daha hızlı geliştirme ve müşteri iş akışlarına sorunsuz entegrasyon için standart web servisleri teknolojilerini kullanır.

Sadece bir kez geliştirin

EOP uyumlu hale getirilen çözümünüz, tüm EOP uyumlu cihazlarda çalışabilir.

Popüler kart okuyucularla uyumludur

EOP, anahtar kart okuyucu markaları ve teknolojilerini desteklediğinden müşterilerin gereksinimlerine uyarlanabilir. Gerekirse EOP, ek okuyucular ve teknolojilerin entegrasyonu için de özelleştirilebilir.

Epson Desteği

ISV iş ortakları, çözümlerinin Epson Open Platformuna kolay entegrasyonu için Epson'dan doğrudan destek alacaklardır.

Mevcut iş akışları ve çözümlere kolay entegrasyon

Birlikte verilen yazılım geliştirme seti, çözümünüzü uyumlu modellerle entegre etmenizi sağlayacak kapsamlı dosyalar ve araçlar içerecektir

Uyumlu ana birimler

Isisiz teknoloji̇ i̇le geleceği̇ şeki̇llendi̇ri̇yoruz

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

Daha fazlası

Bize Ulaşın

Epson Open Platform hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Gelecekteki Epson ürünleri, promosyonları, teklifleri ve etkinlikleri hakkında e-posta üzerinden bilgi almak isterim.
Güvenlik kontrolü

Bu sayede bir insan olduğunuzdan ve spam olmadığınızdan emin olabiliriz.

"*" ile işaretli alanların doldurulması zorunludur