Epson, etiket yazıcılardan ve disk yayınlayıcılarından mürekkep püskürtmeli yazıcılara, tarayıcılara ve DICOM projektörlere kadar, sağlık sektöründeki müşterimize katma değer sağlamak için tasarlanmış ürünler ve hizmetler sunuyor.

SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ

Verimlilik ve doğruluk, sağlık sektörü için çok önemlidir ve bilgi işlem ve baskı yönetimindeki bu sıkıntıyı hafifletebiliriz.

Gerçekte önemli olan odaklanmanıza olanak tanıyan teknoloji.

Bay Hiromi Taba, Başkan, Epson Europe

Gerektiğinde hızlı ve kesin yanıt verin. Hasta işlemlerinden ya da ilaç etiketlemeden veri yazdırma, arşivleme ve görüntülemeye kadar tüm işinizde mükemmelliği sunmanıza yardımcı oluruz. Teknolojimiz sezgiseldir ve para tasarrufu sağlar.

Güvenilirlik hayatidir

Yoğun ameliyathaneler ve hastanelerde reçete ve hasta verileri işlenirken teslimatın sorunsuz olması gerekir, bu nedenle bu gibi yüksek hacimli ve zorlu uygulamalar için bir dizi sağlam ve verimli yazıcı sunuyoruz; zira aksaklık bir seçenek değildir. Üstelik bu ürünler düşük maliyetli.

 • Temiz, düşük maliyetli yazdırma

  Mürekkep değişimi temiz bir iştir. Ayrıca mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız sayfa başına maliyetinizi %50'ye1 varan oranlarda azaltabilir.

 • İlaçları açık şekilde izleyin

  İlaç etiketlemede okuma kolay olmalıdır. Anlaşılırlık ve renk özelliklerimizin arkasındayız.

 • Açık şekilde iletişim

  Belgeleri istek üzerine güvenilir şekilde üretin, işletme ve sarf malzemesi maliyetlerini azaltmak için yazdırma sürecini yönetin.

 • Anlaşılır sunumlar

  Projektörlerimiz, personel eğitimi ve veri paylaşımı için DICOM simülasyonu ve jilet keskinliğinde görüntüler sunar.

 • Etkinizi azaltın

  Çevreyi düşünün; mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız ile %80'e2 kadar daha az güç kullanın.

 • Kolay veri işleme

  Hasta bilgilerinin dağıtımı ve saklanması basit ve kullanımı kolay disk yayınlama çözümü gerektirir.

 • Belgeleri hareket halinde tutun

  İş akışı hasta çıktısında önemlidir. Belge yönetimini tarayıcılarımız ile kolay ve sorunsuz hale getirin.

 • 1) Fransa'da, Almanya'da, İtalya'da, İspanya'da ve İngiltere'de, 2013 yılının birinci çeyreğinde satılan, IDC tarafından izlenen en üst seviyedeki 10 A4 Renkli Lazer Yazıcı ve MFP'lerle karşılaştırma yapılmıştır; Toner kartuşları için Sayfa başına Maliyet listelenen resmi üretici fiyatlarından hesaplanmıştır ve verimlilik 2010 Haziran itibari ile Fransa'da, Almanya'da, İtalya'da, İspanya'da ve İngiltere'de yayınlanmıştır.
 • 2) IDC'nin takip ettiği 2013 yılının ilk çeyreğinde Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'de en çok satılan 10 A4 Renkli Lazer Yazıcı ve MFP'lerle karşılaştırılmıştır; güç tüketimi Haziran 2013 itibariyle Baskı/Ortalama Mod için üreticilerin yayınlanmış verileri kullanılarak hesaplanmıştır