Hayat kadar cesur olan projeksiyona geçin

Epson geniş mekân projeksiyon serisi

Görsel teknoloji mükemmelliğinde öncü

Epson world leader in projectors since 2001

Görsel iletişim dünyasında başarılı olmanız, her ortamda daha parlak, daha cesur, daha yaratıcı görüntüler yansıtma özgürlüğüne sahip olmanıza bağlıdır. Bu nedenle, yansıtılan görselleri yeni boyutlara taşıyan yenilikçi, çok yönlü çözümler geliştirmek için çok çalışıyoruz.

Eşsiz servis ve destekle birlikte sunduğumuz ürün kalitesi, teknoloji ve ilişkilere olan bağlılığımız, 2001 yılından beri dünyanın numaralı projeksiyon üreticisi olmamızı sağlamıştır.

Eğitim ve sanat galerilerinden dijital tabela ve kurumsal etkinliklere, kurum içi projeksiyon filolarından kiralama ve sahneleme pazarına kadar projeksiyonlarımız, akıllı ve gelişmiş bir çözümdür.

Olağanüstü kalite

Her Epson projeksiyonu, üstün görüntü kalitesi, kullanım kolaylığı ve toplam güvenilirliğe odaklı araştırma, geliştirme ve üretme taahhüdümüzün sonucudur. Çözümlerimiz, geniş alanlarda bile yüksek ortam ışığı seviyelerini kesebilen güçlü ve canlı görüntüler üretmek için yüksek parlaklık, gelişmiş doku ve olağanüstü netliği bir araya getirir.

Epson EB-L25000U

Üstün teknoloji

Projeksiyonlarımız neredeyse her ortama esneklik, kalite ve yaratıcılık katar. 360º yerleştirme ve kolay ağ bağlantısı özellikleri dâhil olmak üzere çok yönlü kurulum ve bağlantı, mükemmel projeksiyonu basitleştirir.

3LCD teknolojimiz, geleneksel 1 çipli DLP projeksiyonlardan üç kata kadar daha parlak görüntüler üretir. Lazer projeksiyonlarımızda inorganik ışık motorunu kullanarak dünyanın en parlak 3LCD lazer projeksiyonu olan EB-L30000U modelini tasarladık. Özgün 4K'ya kadar çözünürlük ve çok yönlü özelliklerle Epson projeksiyonlar, en zorlu ortamlar için yüksek lümenli görsel iletişimde öncülük eder.

Kapsamlı destek

Uzun ömürlü sağlam ürünler üretmenin yanı sıra, projeksiyonlarımızda müşterileriniz ve izleyicileriniz için yaratıcı olmaya odaklanmanızı sağlayan bir dizi hizmet ve destek seçeneği sunuyoruz. Satış öncesi tavsiyelerden kesintisiz yardım ve uzmanlarımıza erişime kadar standart ve CoverPlus garantilerimiz, her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olan kapsamlı bir sürekli destek olanağı sağlıyor.

İlişkiler kuruyoruz

Geri bildirimlerinizi değerlendirmek ve ürünlerimizi değişen pazar ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirmek için müşterilerimiz ve ortaklarımızla yakın iş birliği içinde çalışıyoruz. İş birliğine dayalı yaklaşımımız, üstün ışık, geliştirilmiş ısı direnci ve daha uzun ürün ömrü için inorganik LCD paneller ve fosfor çarkı gibi benzersiz yeniliklerle meyvesini veriyor.

Kiralık ve sahneleme kurulum çözümleri En üstün görsel performansı yaratın

Bir performansta, sahnede gördüklerinizden daha fazlası vardır. Bu, hedef kitlenizin, çarpıcı görsel efektlerin dokusunu, keskinliğini, netliğini ve ayrıntısını deneyimleyerek kendini gerçekten bağlı hissetmesini sağlamakla ilgilidir.

EB-L30000U, EB-L20000U, EB-L12000Q ve EB-L1755U modellerinin öncülük yaptığı çok yönlü, yüksek performanslı kurulum olan Pro AV projeksiyonlarımız olağanüstü güvenilirlik ve esneklik için tasarlanmıştır. Dünyanın dört bir yanındaki oditoryumlar, tiyatrolar, konserler, büyük ölçekli kurumsal etkinlikler ve açık hava mekânlarındaki izleyicilerin taleplerini karşılayın.

 • Gelişmiş netlik ve ayrıntı

  Büyüleyici görsel deneyimler arıyorsanız, lazer teknolojisinde dünya çapında bir çok ilke imza atan titiz araştırma ve geliştirme çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Yenilikçi özgün 4K ve 4K yükseltme teknolojilerimizle büyük ölçekli sunumlar ve etkinlikler için dünya lideri parlaklıktan faydalanın ve çok net, yüksek çözünürlüklü görüntüler elde edin.

 • Daha kapsamlı bir görünüm için 360°

  Görüntü kalitesini kaybetmeden görüntüleri herhangi bir açıdan herhangi bir yüzeye yansıtın. Hem tavandan hem de duvara monte edilen projeksiyonlardan kesintisiz panoramik, çok ekranlı görüntüler yansıtmak için dikey yansıtmaya kolayca geçin veya edge blending teknolojimizden faydalanın.

 • Dayanıklılık

  Mükemmel dayanıklılık ve toz geçirmezlik sağlayan üç koruma katmanıyla yaratıcılığınızı daha uzun süre genişletirken, sıvı soğutma sistemi de ışık kaynağını ve temel optik bileşenleri korur. Asgari müdahale için 30 bin saate kadar uzun ömürlü filtrenin keyfini çıkarın.

Epson L25000U

Turistik mekân kurulum çözümleri Hedef kitlenizi büyüleyin, eğlendirin ve ilham verin

No rainbow effect

Büyüleyici görsel sergiler, müşterilerin daha fazlası için tekrar gelmesini sağlayan unutulmaz deneyimler yaratır.

En gelişmiş projeksiyonlarımız, parlak ve gerçeğe yakın içerik üretimini sağlamak için 3LCD ve 4K teknolojisini, canlı renkler ve ultra yüksek bir kontrast oranı ile birleştiriyor.

Güçlü 9.000 lümen WUXGA 3LCD EB-L1495U lazer projeksiyonumuz ile güvenilir tak ve unut performansı elde edin. Bu zenginleştirilmiş 4K projeksiyonlar, galeriler, müzeler, tema parkları ve diğer pek çok turistik yer dâhil olmak üzere çeşitli mekânlarda olağanüstü görüntü keskinliği ve uzun ömürlü, az bakım gerektiren bir performans sunar.

Tutarlı görüntüler ortaya çıkarın

Lazer projeksiyonlarımızdaki yenilikçi dahili kamera ile görüntülerin tutarlı olmasını sağlar ve bakım ihtiyaçlarını en aza indirir. Zaman içinde dengesizleşen ya da rengi bozulan görüntüleri saptar ve etkili görüntülerin güvenilir bir şekilde elde edilmesini sağlamak için görüntüyü yeniden ayarlar.

Her yüzeyi dönüştürün

Yüzey tipi veya şekli ne olursa olsun, 3D nesneleri ve alanları projeksiyonla eşleştirerek son derece mükemmel görüntüler üretebilir ve sürükleyici ortamlarda inanılmaz yaratıcılık için neredeyse sınırsız fırsatlar sunabilirsiniz.

Daha büyük bir etki yaratın

Çeşitli kurulum seçenekleri ile görüntüleri şaşırtıcı yerlere yansıtarak izleyicileri memnun edin. Edge blending ve ölçeklendirme kullanarak parlaklık ve renk için her görüntüyü eşleştirin.

Tabela projeksiyon çözümleri Kalıcı görsel izlenimler sergileyin

İnsanlar çarpıcı görsel projeksiyonları hatırlar.

Güçlü görüntüler bir kişinin algısını tamamen değiştirebilir. Müşteriye yönelik bir ortamda düz panellere göre çok çeşitli avantajlar sunan büyüleyici projeksiyonlar sayesinde işinizi daha göz alıcı hale getirin. Esnek montaj seçenekleri; projeksiyonların dinamik, düşük etkili tabelalar için görüş alanı dışına monte edilebileceği ve tavanlara, duvarlara ve aydınlatma raylarına ulaşabileceği anlamına gelir.

Yenilikçi LightScene EV-100 serisi dijital tabela çözümümüz, perakende, konaklama ve eğlence ortamları için ideal olan HD projeksiyon ile çarpıcı aydınlatmayı bir araya getirir. Düz bir panelin kısıtlamalarından dünyalar kadar farklı olan olağanüstü görsel deneyimler için sıra dışı şekiller ve boyutlarda göz alıcı görseller oluşturabilirsiniz.

A museum with banners projected onto the outside walls

Herhangi bir yüzeye yansıtın

Görüntüleri duvarlara, ürünlere veya binaların tamamına yansıtın ve birden fazla projeksiyonu sorunsuz bir şekilde bir araya getirerek her yüzeyde ayrı ayrı reklam yapın. Ultra kısa mesafeli EB-750 serisi ve EB-800 serisi, büyük görüntüleri çok kısa mesafelerden yansıtabilen düz bir ekrana alternatiftir, böylece mağaza pencereleri ve koridorlar gibi dar alanlar için idealdir. Daha büyük ortamlar için şimdiye kadarki en parlak projeksiyonumuz olan EB-L30000U ile daha büyük bir etki yaratın – 30.000 lümen, yüksek güçlü 15 halojen ampule eş değerdir – ve kaliteden veya renkten ödün vermeden görüntüleri ölçeklendirerek reklam alanınızı en üst düzeye çıkarın.

 • Olağanüstü müşteri deneyimleri

  Müşteri deneyimini iyileştirmek, itibarınızı geliştirmek ve kazançlarınızı artırmak için alanınızı daha cazip hale getirin. Projeksiyonlarımız, geleneksel tabelaların aksine, her ziyaretçi için deneyimi kişiselleştirebilir. Projeksiyon görüntüleri, tanıtıcı ve mevsimsel mesajları yansıtacak şekilde sık sık ve kolayca güncellenebilir.

 • Canlı renkler

  Daha canlı renkler için dâhili 3LCD görüntüleme teknolojisine sahip güçlü, güvenilir, tak ve unut EV100 serisi kurulum projeksiyonlarımızla fikirlerinizi hayata geçirin. Üç kata kadar daha parlak renk reprodüksiyonu ve üç kata kadar daha geniş renk yelpazesi deneyimini yaşayın.

  Daha fazla bilgi alın

 • Epson Projector Content Manager

  Epson Projector Content Manager yazılımı, kablosuz içerik yürütme için planlanabilen ve harici bir depolama cihazına kaydedilebilen fotoğraflar, videolar, şekil filtreleri ve efektler kullanılarak çalma listeleri oluşturulmasına olanak tanır.

  İndir

  *Sadece belirli modellerle uyumludur

 • Epson Creative Projection

  Epson Creative Projection uygulaması, video, fotoğraf, metin ve mevcut ön ayarlı filtrelerden oluşan bir kombinasyon kullanarak özel içerik oluşturmayı veya benzersiz efektler sunmak için yeni içerik yüklemeyi sağlayarak kullanıcılara bir dizi yaratıcı öğeye kolay erişim sağlar.

  Daha fazla bilgi alın

  *Sadece belirli modellerle uyumludur

 • Düşük etkili tasarım

  Her ürün şık, düşük etkili bir tasarıma sahiptir ve çoğu siyah veya beyaz renkte mevcuttur. Ortamlarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar ve normal bir projeksiyonun uygun olmayacağı alanlarda kullanılabilir.

 • Çok yönlü kurulum

  Ürün yelpazesi, çok yönlü ve esnek kurulum seçeneklerinden yararlanır. Zemin, tavan veya duvar dâhil olmak üzere herhangi bir açıdan projeksiyon yapın. Seçilen modeller aydınlatma rayına bile kurulabilir.

Kurumsal ve yüksek öğrenim görüntüleme çözümleri İlham verici öğrenme ve sunum deneyimleri sunun

Kurumsal toplantılara ve modern öğrenme ortamlarına yaratıcılık ve ilham katın.

Kurumsal ve yüksek öğrenim görüntüleme çözümlerimizle öğrencilerin ilgisini çekin. Yeni amiral gemisi projeksiyonumuz EB-L1070U ve 10 değiştirilebilir Epson lens seçeneğiyle her türlü görüntü senaryosu için en uygun lensi takın. EB-L600 serisi ile sunulan 6.000 lümen parlaklık ve Full HD WUXGA çözünürlük ile kurumsal izleyicileri büyüleyin. Eski moda lamba tabanlı modelleri, geniş öğretim ve toplantı alanları yelpazesinde uygun maliyetli lazer performansıyla değiştirin.

Canlı ve çekici görüntüler üretin

Parlak görüntüler için keskin çözünürlük ve eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı sağlayan yüksek çözünürlüklü 3LCD teknolojimizle iyice aydınlatılmış konferans salonlarında ve toplantı mekanlarında bile canlı ve ilgi çekici sunumlar yapın.

Tesislerinizi modernleştirin

En yeni AV özelliklerini ve bağlantı seçeneklerini kullanan geniş bir projeksiyon seçeneğiyle toplantı odalarını ve konferans salonlarını modernize edin. EB-L1070U veya EB-L600 serisi projeksiyonları, performanstan ödün vermeden istediğiniz yere monte etme ve kurma seçeneğiyle alanınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Epson EB-L610W

İzleyiciler için mükemmel görünümler

EB-L1070U ile görüntüleri tüm ortamlara uyacak şekilde ölçeklendirerek öğrencilere ve katılımcılara her yerden mükemmel bir görünüm sunun. Sınıflardan konferans odalarına kadar çeşitli ortamlar için gelişmiş ekran aynalama bağlantısına sahip kompakt ve çok yönlü EB-L600 serisini kullanın.

Akıllı, sezgisel, dünya lideri projeksiyon teknolojisinden yararlanın

 • 3LCD
 • 4K
 • 4K Enhancement

Epson dünyanın önde gelen projeksiyon üreticisidir ve kendimizi bu konumunu korumaya adadık. 1.100 kişilik güçlü Araştırma ve Geliştirme ekibimizin %70'i sadece projeksiyon teknolojisindeki heyecan verici olasılıkları keşfetmek için çalışır. Kalite, güvenilirlik ve esneklikte en yenileri sunmanın yolları üzerine çalışmayı hiç bırakmıyoruz.

Projeksiyonların geleceği burada

3LCD daha cesur, daha parlak renkler üretir

Projeksiyonlarınızı olabilecek en parlak hale getirin. Dünyanın ilk 15.000 lümen 3LCD lazer projeksiyonunun (EB-L1750U/EB-L1755U) başarısı üzerine kurulu olan yeni EB-L30000U, parlaklığı 30.000 lümene çıkarıyor.

1 çipli DLP projeksiyonlara göre tutarlı ve üç kat daha parlak görüntülerle gökkuşağı etkisi olmadan canlı, gerçekçi görüntüler sunun ve beyaz dengesi ve renk eşleştirmeyi, optimize edin.

En zorlu ortamlarda tak ve unut kesinliğiyle kurulum ve bakım yapın - tozlu veya dumanlı ortamlar gibi zorlu koşullarda bile mükemmel performans gösterecek şekilde ürettik.

Özgün 4K ve 4K yükseltme teknolojisi

4K içeriği izlemenize veya dijital olarak Full HD 1080p içeriği ölçeklendirmenize olanak tanıyan özgün 4K ve 4K yükseltme teknolojisi ile hedef kitlenize projeksiyonun geleceğini gösterin.

Büyük veya dış mekânlarda bile müşterilerinizin geri dönmek istemesini sağlayacak olağanüstü ve unutulmaz sürükleyici deneyimler yaratmak için daima keskin, yüksek çözünürlüklü görüntüler sunun.

İki kat hızlı sürede daha iyi görüntüler oluşturun

Epson Projector Professional Tool ile hızlı ve kolay bir şekilde mükemmel hizalanmış görüntüler oluşturabilirsiniz. Ücretsiz, indirilebilir yazılım aracımız, çoklu projeksiyonların kurulum hızını artırır. Ayrıca, kullanıma hazır bir şekilde daha gelişmiş tekniklere erişmenizi sağlar.

Epson Profesyonel yazılımını indir

A laptop showing the projector setup screen in front of an Epson projector

Gücü açıp kapamak veya test görüntüsü elde etmek gibi temel projeksiyon işlevlerinin kullanımı kolay kontrolleriyle ayar süresini büyük ölçüde kısaltın. Projeksiyon lensi odağını ayarlayın veya uzaktan konumlandırın; kısa sürede hedef kitlenizin dikkatini çekiyor olacaksınız.

Yazılımı indir

Bağlanabilirlik

The connection ports on an EB-L30000U
 1. LAN bağlantı noktası (RJ45: 100Base-TX)
 2. HDBaseT bağlantı noktası
 3. DVI-D
 4. HDMI giriş portu
 5. Servis portu
 6. SDI monitör çıkışı
 7. 3G-SDI
 8. Bilgisayar giriş portu (Mini D-Sub15-pin)
 9. Monitör çıkış noktası (Mini D-Sub15-pin)
 10. BNC giriş portu (5BNC)
 11. RS-232C portu (Mini D-Sub 9-pin)
 12. Uzaktan kumanda bağlantı noktası (stereo mini)

Küçük alanları dönüştürün

Alan sınırlı olduğunda siyah ve beyaz renklerde sunulan LX serisi ultra kısa mesafeli lensleri kullanarak büyük boyutlu görüntüler yansıtabilirsiniz.

Bu lensler dar alanlar ve arka projeksiyon uygulamaları için idealdir. Geniş lens kaydırma aralığı, en kompakt alanları bile dönüştürmek için olağanüstü esneklik sağlar.

Daha fazla bilgi alın

Büyük boyutlu görüntüler

Çok kısa mesafelerden çarpıcı görüntüler sunmak için ultra kısa mesafeli lensleri kullanın. ELPLX02, 100 inç ila 1.000 inç ekran boyutlarını destekler.

Esnek konumlandırma

LX serisi lensleri tavanların düşük ve boşlukların küçük olduğu yerlere geniş lens kaydırma aralığı ve sıfır dikey ofset ile takın.

Uyumluluk

5.500 lümenden 20.000 lümene kadar Epson değiştirilebilir lensli projeksiyon yelpazesinden seçiminizi yapın.

Dinamik görüntüler

Pencere ekranlarını dönüştürmek ve unutulmaz etkileyici deneyimler yaratmak için zemin yüzeylerinden montaj dâhil ön veya arka projeksiyonu kullanın.

The top face of an Epson L1070U, pointing upwards

Göz alıcı projeksiyonlar uygulayın

Daha büyük mekânları dönüştüren büyüleyici görseller

En son 4K yükseltme serimiz olan 3LCD lazer geniş mekân projeksiyonları, 5.500 lümenden 7.000 lümene kadar canlı, renkli ve parlak görsellerle büyük mekânları canlandırır. EB-L1075U, EB-L1070U ve EB-L1050U tak ve unut projeksiyonları, geniş formatlı, ayrıntılı ve güçlü görüntülere ihtiyaç duyduğunuzda idealdir.

Unutulmaz sunumlar

Değiştirilebilir lensler ve yüksek kaliteli lazer görüntülerle, projeksiyon yelpazemize eklenen en yeni ürünler, toplantı ve konferans odalarına unutulmaz görsel sunumlar sağlamanın yanı sıra turistik mekânlar, müzeler, galeriler ve dijital tabelalar için de uygun yeni fırsatlar sunuyor.

Esnek kurulum

Performanstan ödün vermeyen 360° kurulum özgürlüğü ve serbest açılı projeksiyon ile hemen her yere sığar.

Kolay bakım

Tam anlamıyla tak ve unut özelliği olan 20.000 saatlik neredeyse bakım gerektirmeyen projeksiyonla yaratıcılığınızı daha uzun süre genişletin.

Modelleri görüntüleyin

GÖSTERİM MESAFESİ HESAPLAYICI

En iyi görüntüyü elde edin

Projeksiyon kurulum yardımcı programı odanız için mükemmel projeksiyon mesafesini ve ekran boyutunu bulmanıza yardımcı olabilir.

Daha fazla bilgi alın

Örnek olay incelemeleri

Hemen bugün iletişime geçin

Program hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki forma bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Bir Epson temsilcisi sizinle iletişim kuracaktır.

BAŞKA BİR İSTEĞİNİZ VAR MI?
* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

Dipnotlar

 1. Futuresource Consulting tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2019 yılları arasındaki dönemi kapsar.
 2. En parlak modda renk parlaklığı (renkli ışık çıkışı), IDMS 15.4'e uygun olarak bir üçüncü taraf laboratuvar tarafından ölçülmüştür. Renk parlaklığı, kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. En çok satan Epson 3LCD projeksiyon cihazlarının Mayıs 2017 ile Nisan 2018 arasındaki NPD araştırmasının satış verilerine göre en çok satan 1 çipli DLP projeksiyon cihazlarıyla karşılaştırması.
 3. Uzam hacmi, bir üçüncü şahıs laboratuvarı tarafından CIE L*a*b* koordinat alanında 3D olarak en parlak modda ölçülmüştür. En çok satan Epson 3LCD projeksiyon cihazlarının Mayıs 2017 ile Nisan 2018 arasındaki NPD araştırmasının satış verilerine göre en çok satan 1 çipli DLP projeksiyon cihazlarıyla karşılaştırması.