BEKLENTİLERİ AŞAN YENİLİK

Epson geniş mekan projeksiyon serisi

Hemen bugün iletişime geçin

Projeksiyon teknolojisinin geleceği tanımlanıyor

Değişen görsel iletişim dünyasında başarılı olmak, en geniş, en sofistike mekanlarda daha parlak, daha cesur, daha yaratıcı görüntüler sunmaya bağlıdır. Bu nedenle, sunumu ve görsel projeksiyonu bir üst seviyeye çıkaran yenilikçi ve çok yönlü projeksiyonlar geliştirmek için çok çalışıyoruz.

Ürün kalitesine, teknolojiye, ilişkilere, servise ve desteğe olan bağlılığımızla neden 14 yıldan uzun bir süredir projeksiyon pazarında lider olduğumuzu görün1.

No.1 Epson World Leader in Projectors
3LCD
True Colours

Hedef kitlenin taleplerini fazlasıyla karşılar

Modern izleyicilerin beklentileri yüksektir; bu nedenle, portre projeksiyonları ve bölmeli ekranlar, zemine, tavanlara, köşelere ve kavisli yüzeylere 360 derece yerleştirme ve projeksiyon gibi özelliklerle büyük etkinliklerde yaratıcılığınızı artırın. Eğitim ve sanat galerilerinden dijital tabela ve kurumsal etkinliklere, kurum içi projeksiyon filolarından kiralık pazarına kadar Epson projeksiyonlar, akıllı ve etkili bir çözümdür.

Kapsamlı hizmet ve destek

Huzurunuz temel hedef olduğundan, siz müşterileriniz ve izleyicileriniz için yaratıcı olmaya odaklanırken biz, son derece dayanıklı ürünler oluşturmanın yanı sıra projeksiyonlarınızı kapsayan bir dizi hizmet ve destek seçeneği sunuyoruz. Satış öncesi tavsiyelerden kesintisiz yardım ve uzmanlık erişimine kadar standart ve CoverPlus 365 garantilerimiz size, büyük ölçekli bir sürekli destek olanağı sunar.

Kalite DNA'mızda var

Üretim kalitesine ve titiz tasarım ayrıntılarına dair ödünsüz bağlılığımız, sunumlarınıza güç katar. İster beğenilen lamba tabanlı modellerimizi, ister en yeni lazer projeksiyonlarımızı seçin, rakiplerimizi sürekli olarak geride bırakan kalite seviyesine güvenebilirsiniz.

Çözünürlüğü daha yüksektir

4K zenginleştirme teknolojisiyle izleyicilerinize projeksiyonun geleceğini gösterin5. Bu teknoloji, verimli çift çözünürlük için pikselleri çapraz olarak 0,5 piksel kaydırarak 4K içeriği izlemenize veya dijital Full HD 1080p görüntüleri ölçeklendirmenize olanak tanır. Bu şekilde izleyicilerin gelişmiş doku, olağanüstü keskinlik, netlik ve ayrıntı sunan 4K deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlarsınız.

3LCD ile daha cesur, daha parlak renkler

Üç çipli sabit durumdaki optik motorumuz canlı ve gerçekçi görüntüler sunar ve sorunsuz kaynaştırma için beyaz denge ve siyah renk eşleştirmeyi optimum hale getirir. Eşit olarak yüksek beyaz ve renkli ışık çıkışı, görüntülerin sadece son derece tutarlı olması anlamına gelmez, aynı zamanda gökkuşağı etkisi olmayan tek çipli DLP projeksiyonlarda2 üç kat daha parlaktır.

Tutarlı performans

%1'lik artışlarla daha hassas ayarlamayla parlaklık seviyelerini durumunuzla eşleştirin ve sabit parlaklık moduyla belirli seviyeleri uzun süre koruyun5. Bu özellik, sanatçının vizyonunu yansıtan tutarlı ve hassas projeksiyonlara ihtiyaç duyan sanat galerileri gibi yerlerde kullanışlıdır.

Consistent performance
Wider colour gamut

Daha geniş renk yelpazesi

Epson'un HTPS panelleriyle tek çipli DLP projeksiyonların renk yelpazesinin üç katına ulaşın. Bu temel teknoloji, aslına daha sadık bir renk reprodüksiyonuyla daha canlı renkler üretir. Ayrıca RGB ve CMY renk modellerindeki her renk için tonu, doygunluğu ve parlaklığı ayarlayabilirsiniz.

Çığır açan projeksiyon teknolojisi

Teknolojik yeniliklerimiz sizi, rakiplerinizden daha iyi görüntüler yansıtmanız için güçlendirir ve en yeni lazer projeksiyonlarımız parlaklık, esneklik ve güvenilirlik alanında ileriye doğru atılmış bir diğer büyük adımı temsil eder. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz ne olursa olsun, eğlendirmek ve ilham vermek için ihtiyacınız olan yaratıcı özgürlüğe sahip olursunuz.

Breakthrough projector technology

360 DERECE ESNEK KURULUM

360 derece kurulum ile sunduğunuz sunum olanaklarınızı artırın ve parlaklık veya görüntü kalitesi kaybı yaşamadan istediğiniz açıdan projeksiyon yapın. Projeksiyonunuzu hemen her yerde ve yönde yerleştirebilme beceriniz zemin ve tavan sistemini oyuna dahil eder ve böylece dikkat çeken şaşırtıcı yerlerde görüntüler oluşturabilirsiniz.

DAHİLİ KAMERA

Lazer projeksiyonlarımızdaki yenilikçi dahili kamera ile görüntülerin tutarlı olmasını sağlar ve bakım ihtiyaçlarını en aza indirir. Zamanla pürüzlü veya renksiz hale gelen ekranları algılar veya çoklu projeksiyonlar arasındaki ince tutarsızlıkları fark eder ve düzgün, doğru, tek biçimli projeksiyonlar sağlamak için gerekli ayarları yapar.

DAHA BÜYÜK PROJEKSİYONLAR

Moda şovları ve ürün lansmanları için panoramik projeksiyon ve portre projeksiyonu idealdir. Bir dev ekranda çok projeksiyonlu görüntüleri kolayca oluşturun veya dijital tabela ve ekranlarda en iyi sonucu elde etmek için portre modunu kullanın. Kenar kaynaştırma ve ölçeklendirme, görünür bir eklem olmadan parlaklık ve renk açısından her görüntüyü mükemmel bir şekilde karşılar.

BAĞLANIN

Cihazlara, bellek depolamaya ve ağlara geniş bir yelpazede bağlanabilirlik, kurulum ve entegrasyonu sadeleştirir. Buna, kablosuz ağ bağlantıları ve geniş mekanlar için ideal Kategori 5e kablosuyla 100 metre uzaklıktan Full HD ses ve video kontrolü için HDBaseT de dahildir.

Ayarlarınızı saklayın

Lens kaydırma konumu, odaklanma ve projeksiyon boyutları dahil olmak üzere 10 ayar depolayan bir lens belleği özelliği de dahil olmak üzere sunumu olabildiğince sorunsuz ve basit hale getirmek için her şeyi yapıyoruz. Bu özellik, projeksiyonu içeriğinizin en/boy oranına uyacak şekilde ayarlamanızı kolaylaştırır.

BASİT KONTROL

1000 projeksiyona kadar takip etmek için bir ağ veya bir web tarayıcısı üzerinde filo kontrolü ile Epson EasyMP gibi özellikleri kullanarak projeksiyonları izleyin ve kontrol edin. En yeni modellerde, akıllı bir cihaz üzerinde lens koşullarının bir gösterimini sunan yeni tasarlanmış bir OSD Kontrol Paneli bulunur.

Görüşünüzle eşleşen lensler

Birçok modele uygun, kolayca değiştirilebilir, motorlu seçeneklerden, sunum ortamınıza uygun ideal lensi seçin. Bu özellikler kalite ve çok yönlülüğü en üst düzeye çıkarır ve mevcut bir tavan veya duvar montajının kullanımını kolaylaştırır. Ultra kısa mesafeli (UST) sıfır ofset lens sadece 1,5 m uzaklıktaki 200 inç'lik bir görüntüyü gösterebilir ve küçük mekanlar için idealdir.

LENSLER VE AKSESUARLAR
Lenses

Epson lazer projeksiyonları

Nefes kesen lazer geniş mekan projeksiyonlarımızla görsel yaratıcılığınızı bir üst düzeye taşıyın. En yeni Epson teknolojileri ile benzeri görülmemiş görüntüleme gücünün keyfini çıkarın ve büyük ölçekli sunumların geleceği ile izleyicileri etkileyin.

Kitlenizin kurumsal ve yüksek öğrenim sunumlarına, turistik cazibe merkezlerine, müzelere ve galerilere ve alışveriş merkezleri, spor karşılaşmaları ve daha pek çok yerdeki çarpıcı dijital tabelalara bakışlarının değişmesini sağlayın. Yeni lazer projeksiyonlarımız, dünyayı ileriye götürmeyi asla bırakmayacağımızın kanıtıdır.

Soğutma sistemi

Sıvı ve hava soğutmasının bir arada olduğu bir soğutma sistemi, 25.000 lümenlik 3LCD bir projeksiyonun ihtiyaçları için fazlasıyla yeterlidir.

LCD paneller

Yeni geliştirilen 1,43 inçlik inorganik panel, ışık direncini artırır ve daha uzun bir kullanım ömrünü garanti eder.

Lazer bankı

Yüksek güçlü lazer diyotlar, 25.000 lm'ye kadar üstün parlaklık elde edilmesini sağlar.

Fosfor çarkı

Mavi lazer ışığını sarı ışığa çeviren inorganik fosfor tekerleği, uzun süreli kullanımlar için bir lazer ışık kaynağının yüksek çıkışına dayanacak derecede sağlam olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek güvenilirlik

Yeni geliştirdiğimiz inorganik fosfor çarkı üstün ışık ve ısı direncine sahiptir ve son derece güvenilirdir. İnorganik LCD panellerimizle mükemmel bir şekilde çalışarak son derece uzun süre parlak ve canlı görüntüler oluşturur. 20.000 saat bakım gerektirmeyen ışık kaynağımıza gerçekten güvenebilirsiniz.

Projeksiyonlarımız, EB-L25000U'nun güvenilirliğin yanı sıra görüntü kalitesini de en üst düzeye çıkaran uzman yalıtımlı yapısı sayesinde toz ve dumanın bol olduğu ortamlarda bile çalışmaya devam etmenizi sağlar.

WUXGA doğal çözünürlük ve 2000:1 doğal kontrast oranı

3LCD inorganik paneller ve fosfor çarkı

Güçlü lensler ve bellek ile kolay kurulum

Dahili kamera ile tutarlı görüntüler

360 derece kurulum ile sunum esnekliği

Bakım gerektirmeyen 20.000 saatlik ışık kaynağı ve 30.000 saat filtre kullanım ömrü

Opsiyonel ultra kısa mesafeli lens (<0,35:1)

Web tarayıcısı veya akıllı cihaz ile izleyin, ayarlayın ve kontrol edin

DMX-ArtNet ile aydınlatma, ses ve programlı sekansları senkronize edin

HDBaseT, HDMI, DVI ve 3G SDI içeren bağlanabilirlik

EB-L12000Q

OLASILIKLAR EVRENİ

Göz alıcı görüntüler ve sürükleyici ortamlar oluşturun

Sınırsız projeksiyon

EB-L1000 Serisi

Geniş ekranlı sunumda yeni bir çağ

Gerçekten çarpıcı görüntüleri kolayca yansıtın ve gereksinimleri karşılayan esneklikle çok çeşitli mekanlarda ve etkinliklerde büyük bir etki yaratın. Yüksek güvenilirlik ve neredeyse sıfır bakımla bu projeksiyonlar, en yoğun iş yüklerinin üstesinden gelebilirler.

  • 6.000 lm'den 12.000 lm'ye Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
DAHA FAZLASI

Ürün Grupları

EB-L25000U

Geniş ekranlı sunumda yeni bir çağ

25.000 lm parlaklık, güzel görüntüler, üst düzey güvenilirlik ve esnek sunum seçeneklerinin çığır açan bir kombinasyonuyla her mekanda çok büyük ölçekli çarpıcı görseller yaratın. Bu model kompakt ve hafif olmasının yanı sıra son derece dayanıklı ve sağlamdır. Tozlu veya dumanlı ortamlarda gelişmiş performans için kapalı bir optik sistemi ve gelişmiş güvenilirlik için birleştirilmiş su ve hava soğutma sistemine sahiptir.

DAHA FAZLASI

Epson lamba projeksiyonları

3LCD lamba teknolojimiz uzun yıllardır sektörün öncüsü olmuş ve iş dünyası ve eğitim profesyonellerinin izleyicilerle iletişim kurma biçimini yeniden tanımlama olanağı sağlamıştır.

Ders salonları veya oditoryumlardan sanat galerilerine veya tanıtım etkinliklerine kadar Epson projeksiyonlar, gerçekten çok yönlü dijital iletişim yolculuğunun merkezinde yer alır.

11.000 lm'ye kadar parlaklık ve WUXGA çözünürlük ile üstün projeksiyonlar

4K zenginleştirme teknolojisi, Epson Süper Çözünürlük, Kare Enterpolasyonu, Nokta ve Ark düzeltme gibi özelliklerle olağanüstü kalite

Portre modu, bölünmüş ekran, çok görüntülü kenar kaynaştırma, eğim ve köşeli duvar düzeltme ve 360 derece kurulum ile esnek sunumlar

Wi-Fi, HDMI ve HDBaseT dahil farklı seçeneklerle kolay bağlanabilirlik

Çoğu belek işlevine sahip aralarında değiştirilebilir ve motorlu lensler

Küçük alanlar için opsiyonel ultra kısa mesafeli lensler

Yüksek güvenilirlik, basit bakım

Standardın belirlenmesi

EB-5500 Serisi

Bu sorunsuz, esnek küçük mekan projeksiyonları, kurumsal şirket ve eğitim ortamlarında parlak ve net görüntüler sunar. WUXGA'ya kadar bir dizi çözünürlük, çok kolay kurulum ve çalıştırma, bölünmüş ekran ve uzaktan yönetim dahil esnek özellikler arasından seçim yapın.

  • 5.500 lm Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
  • HDBaseT ve Ekran Aynalama (EB-5510 modelinde bulunmaz)
  • XGA-WUXGA çözünürlük
DAHA FAZLASI

Geniş mekanlar için yenilikçilik

Zahmetsiz sadelikle geniş mekan projeksiyonunun gücünden faydalanın. Projeksiyonlarımız son derece basit kurulum, özellikler ve kullanımla olağanüstü projeksiyonlar sunar. Sağlam ve güvenilir projeksiyonlarımız kalıcı kurulumlar için ideal ve şaşırtıcı derecede kompakttır. Bu sayede, mekan ve kullanıcıları değişen ve çok çalışan kiralık filolara sorunsuzca uyum sağlayabilirler.

İş birliğine dayalı sunum

EasyMP Çoklu Bilgisayar Yansıtma özelliğini kullanarak birden fazla kullanıcı aynı anda bir projeksiyona bağlanabilir ve dörde kadar kullanıcı ekranı tek seferde görüntülenebilir. Yan yana bölünmüş ekran işleviyle iki farklı kaynaktan aynı anda sunum yapın. 3D görüntü projeksiyonu için ayrı bir dizüstü bilgisayar veya Epson USB Visualiser'dan kontrast bilgilerini karşılaştırın.

Yüksek güvenilirlik

Kolayca değiştirilebilir lamba ve filtre bakım ihtiyacını minimumda tutarak projeksiyonlarınızın parlak ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Lenses
Lenses

Kontrolü ele alın

Bilgisayarsız ve kablosuz yapılan sunumlardan bütün projeksiyon filonuza yönelik merkezi izleme olanağına kadar birçok farklı özelliği bünyesinde barındıran akıllı sunum, ağ ve projeksiyon yönetimi için Epson EasyMP araçlarıyla kontrolü elinize alın.

Ürün Grupları

EB-Z10000U Serisi

Bu en üst düzey lamba projeksiyon serisi, geniş mekan ve kiralama pazarlarına olağanüstü bir sunum gücü getiriyor. Kaliteyi, ihtiyaçlarınıza uyacak bir model yelpazesini ve kenar kaynaştırma işleminden Epson EasyMP'ye kadar bir dizi katma değerli özelliği bünyesinde birleştirir.

  • 8.200 lm'den 11.000 lm'ye kadar Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
  • XGA-WUXGA çözünürlük
DAHA FAZLASI

Geniş mekanlar için yenilikçilik

Zahmetsiz sadelikle geniş mekan projeksiyonunun gücünden faydalanın. Projeksiyonlarımız son derece basit kurulum, özellikler ve kullanımla olağanüstü projeksiyonlar sunar. Sağlam ve güvenilir projeksiyonlarımız kalıcı kurulumlar için ideal ve şaşırtıcı derecede kompakttır. Bu sayede, mekan ve kullanıcıları değişen ve çok çalışan kiralık filolara sorunsuzca uyum sağlayabilirler.

İş birliğine dayalı sunum

EasyMP Çoklu Bilgisayar Yansıtma özelliğini kullanarak birden fazla kullanıcı aynı anda bir projeksiyona bağlanabilir ve dörde kadar kullanıcı ekranı tek seferde görüntülenebilir. Yan yana bölünmüş ekran işleviyle iki farklı kaynaktan aynı anda sunum yapın. 3D görüntü projeksiyonu için ayrı bir dizüstü bilgisayar veya Epson USB Visualiser'dan kontrast bilgilerini karşılaştırın.

Yüksek güvenilirlik

Kolayca değiştirilebilir lamba ve filtre bakım ihtiyacını minimumda tutarak projeksiyonlarınızın parlak ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Lenses
Lenses

Kontrolü ele alın

Bilgisayarsız ve kablosuz yapılan sunumlardan bütün projeksiyon filonuza yönelik merkezi izleme olanağına kadar birçok farklı özelliği bünyesinde barındıran akıllı sunum, ağ ve projeksiyon yönetimi için Epson EasyMP araçlarıyla kontrolü elinize alın.

Ürün Grupları

EB-G7000 Serisi

Bu projeksiyonlarda, kurulum mekanlarını güçlü, profesyonel görünümlü sunumlarla dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey bulunur. Yüksek görüntü kalitesi ve WUXGA'ya kadar çözünürlük aralığını esnek kurulum, lens seçenekleri ve sorunsuz bakım ile birleştirin.

  • 5.500 lm'den 8.000 lm'ye kadar Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
  • XGA-WUXGA çözünürlük
DAHA FAZLASI

Geniş mekanlar için yenilikçilik

Zahmetsiz sadelikle geniş mekan projeksiyonunun gücünden faydalanın. Projeksiyonlarımız son derece basit kurulum, özellikler ve kullanımla olağanüstü projeksiyonlar sunar. Sağlam ve güvenilir projeksiyonlarımız kalıcı kurulumlar için ideal ve şaşırtıcı derecede kompakttır. Bu sayede, mekan ve kullanıcıları değişen ve çok çalışan kiralık filolara sorunsuzca uyum sağlayabilirler.

İş birliğine dayalı sunum

EasyMP Çoklu Bilgisayar Yansıtma özelliğini kullanarak birden fazla kullanıcı aynı anda bir projeksiyona bağlanabilir ve dörde kadar kullanıcı ekranı tek seferde görüntülenebilir. Yan yana bölünmüş ekran işleviyle iki farklı kaynaktan aynı anda sunum yapın. 3D görüntü projeksiyonu için ayrı bir dizüstü bilgisayar veya Epson USB Visualiser'dan kontrast bilgilerini karşılaştırın.

Yüksek güvenilirlik

Kolayca değiştirilebilir lamba ve filtre bakım ihtiyacını minimumda tutarak projeksiyonlarınızın parlak ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Lenses
Lenses

Kontrolü ele alın

Bilgisayarsız ve kablosuz yapılan sunumlardan bütün projeksiyon filonuza yönelik merkezi izleme olanağına kadar birçok farklı özelliği bünyesinde barındıran akıllı sunum, ağ ve projeksiyon yönetimi için Epson EasyMP araçlarıyla kontrolü elinize alın.

Ürün Grupları

Geniş bir uygulama alanı için aksesuarlar

Her ortam ve her sunum farklıdır, bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun, çok çeşitli aksesuarlar sunuyoruz. Filtreler, lambalar ve tavan montaj kitinden perdeler ve lenslere kadar çeşitli ürünlerle projeksiyon paketinizi ortamınıza ya da izleyici kitlesine uygun hale getirmenizi kolaylaştırıyoruz.

EPSON PROJEKSİYON LENSLERİ

Epson'un isteğe bağlı lensleriyle geniş mekan projeksiyonunuzu özelleştirin. Farklı mekanlar, ekran boyutları ve projeksiyon mesafelerine uyum sağlamak için çeşitli gösterim oranlarında farklı lenslerle, bütçenize zarar vermeden görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarma seçeneğine sahip olursunuz.

EB-G7000 Serisi, EB-L1000 Serisi, EB-L25000U ve EB-Z10000U Serisi için opsiyonel lensler mevcuttur.

HDBASET TRANSMİTTER ELPHD01

Bu kablosuz video/ses genişletici ile kapsamınızı genişletin. Kurulumu kolaydır ve üç girişi bulunur: Bir CAT-5/6 kablosuna çıkış için HDMI, LAN ve RS-232.

DAHA FAZLASI

KABLOSUZ LAN ADAPTÖRÜ ELPAP10

Kolay kurulum USB adaptörünün yardımıyla EasyMP Network Projection veya Epson'un iProjection uygulaması aracılığıyla hızlı ve güvenli kablosuz sunumlar gerçekleştirin.

DAHA FAZLASI

EPSON ORİJİNAL LAMBALAR

Orijinal Epson lambalarla en iyi, en parlak ve en tutarlı görüntüleri garanti edin. En iyi görüntü kalitesini garanti eden, güvenilirliği en üst düzeye çıkaran, bakımı en aza indiren ve sürekli ve kapsamlı garanti sağlayan titiz kalite kontrol sistemleri altında imal edilmiş ve sevk edilmiştir.

DAHA FAZLASI

TAVAN MONTAJ KİTİ

Projeksiyonunuzu mekanınıza mükemmel bir şekilde adapte edin ve özel olarak tasarlanmış tavan montaj kitiyle esneklik, emniyet ve güvenlik sağlayın. Tavan montaj kitleri EB-L1000 Serisi ve EB-G7000 Serisi (ELPMB47, ELPMB48), EB-Z10000U Serisi (ELPMB25, ELPMB26) ve EB-4000 Serisinde (ELPMB22, ELPMB30) kullanılabilir.

LAMBA ELPLP93

Orijinal Epson ultra yüksek verimli projeksiyon lambası.

DAHA FAZLASI

Uzun süren daha iyi ilişkiler

Güçlü ilişkiler kurmamız, size odaklı projeksiyon çözümleri ve en iyi sürekli servis ve desteği sunmamıza yardımcı olmaktadır. En iyi ilişkiler her iki yönde de işe yarar; bu şekilde müşterilerimizi ve kitlenizi dinler ve geleceğe yönelik ürünler geliştirmek için öğrendiklerimizi kullanırız. Yüksek güvenilirlik standardımızdır; ancak karşılıklı ilişkilerimiz, hepimizin başarıya ulaşması ve işimizin en uç noktasında kalmasına yardımcı olur.

Kapsamlı yardım

Opsiyonel CoverPlus 365 garantimiz, tam anlamıyla gün boyu destek sağlayarak her tür olayda yardımcınız olur. Bu olağanüstü program, eğitimli uzmanlara doğrudan erişim ve satış öncesi, satış sırası ve sonrasında tavsiye ve yardım da dahil olmak üzere bir dizi özellikle sunumlarınıza devam etmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Yerinde değiştirme için yedek projeksiyonlar, lambalar ve filtreler ve yerinde bakım eğitimi sunmaktadır.

Daha güçlü bağlantılar

Büyük ölçekli servis becerilerimiz, bize ihtiyaç duyduğunuz anda yanıt vermek ve harekete geçmek için gerekli gücü sağlar. Büyük satış gücümüz ve adanmış son kullanıcı ve kurumsal ekiplerimiz, tüm satış, servis ve tavsiye unsurları için geniş bir iletişim ağı sunarken, kanal ortaklarımızla çok yakından çalışırız.

Epson orijinal lambalar

Orijinal Epson lambalar, maksimum performans ve kalite için yüksek parlaklık ve mükemmel renkler sunar. Bu lambalar, uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü için titiz kalite kontrol sistemleri kapsamında üretilmekte ve sevk edilmektedir.

İçiniz rahat olsun

Standart garantilerimiz, Epson ve diğer projeksiyon üreticileri arasındaki farkın bir diğer göstergesidir ve ürününüze bağlı olarak üç veya beş yıl veya 20.000 saat kullanımı (hangisi önce gerçekleşirse) kapsar8.

Güvenilir kalite

Tüm projeksiyonlarımız uzun ömürlü kullanım ve minimum bakımla sorunsuz ve sürekli performans için tasarlanmıştır. Tüm projeksiyon parçaları, lazerlerimizden (56.000 saate kadar) gelişmiş filtrelerimize kadar (30.000 saate kadar), uzun kullanım ömrü ve bakım ve değiştirme kolaylığı sağlamak için titiz koşullar altında tasarlanmış ve üretilmiştir.

1. Epson’un ortakları iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışır

İş ortağımız gerekliliklerinizi, işletmenize uygun olan projeksiyon modelini ve ünite sayısını* belirlemenize yardımcı olacaktır.

2. İş ortaklarımız, kapsam sözleşmesinin şartlarını belirler

Anlaşmanın ardından iş ortağımız talebinizi gerçekleştirecektir.

3. Projeksiyonlarınız teslim edilir ve kurulur

Projeksiyonlarınız iş gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde teslim edilir, kurulur ve ayarlanır.

4. Ürünlerinizi kaydettirin ve değiştirme paketini talep edin

Projeksiyonlarınızı kaydettirmek ve yedek ürünleri talep etmek için tek yapmanız gereken öncelikli Epson yardım masasını aramaktır.

5. Epson, yerinde eğitim için sizinle temas kuracaktır

Epson, önleyici bakım hakkında yerinde eğitim için sizinle temas kuracaktır.

6. Yedek ürünler size gönderilir

Yedek projeksiyon ve ilgili lamba ve filtre, eğitimin tamamlanmasının ardından doğrudan size gönderilecektir.

7. CoverPlus365 ile sürekli desteğin keyfini çıkarın

Yılda 365 gün sürekli yardım ve destek alacak olmanız, servis ve onarım kaynaklı kesintilerin minimum olmasını sağlar.

1. Epson’un ortakları iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışır

2. İş ortaklarımız, kapsam sözleşmesinin şartlarını belirler

3. Projeksiyonlarınız teslim edilir ve kurulur

İş ortağımız gerekliliklerinizi, işletmenize uygun olan projeksiyon modelini ve ünite sayısını* belirlemenize yardımcı olacaktır.

Anlaşmanın ardından iş ortağımız talebinizi gerçekleştirecektir.

Projeksiyonlarınız iş gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde teslim edilir, kurulur ve ayarlanır.

4. Ürünlerinizi kaydettirin ve değiştirme paketini talep edin

5. Epson, yerinde eğitim için sizinle temas kuracaktır

Projeksiyonlarınızı kaydettirmek ve yedek ürünleri talep etmek için tek yapmanız gereken öncelikli Epson yardım masasını aramaktır.

Epson, önleyici bakım hakkında yerinde eğitim için sizinle temas kuracaktır.

6. Yedek ürünler size gönderilir

7. CoverPlus365 ile sürekli desteğin keyfini çıkarın

Yedek projeksiyon ve ilgili lamba ve filtre, eğitimin tamamlanmasının ardından doğrudan size gönderilecektir.

Yılda 365 gün sürekli yardım ve destek alacak olmanız, servis ve onarım kaynaklı kesintilerin minimum olmasını sağlar.

LENS MESAFESİ HESAPLAYICI

Mükemmel görüntüyü elde edin

Üstün ev sineması deneyimi veya büyük ölçekli projeksiyonlar için doğru projeksiyon lensi büyük önem taşır. Epson projeksiyonları, yenilikçi teknolojisi, yüksek kaliteli görüntüleri ve performansıyla pazar lideridir.

HADİ BAŞLAYALIM
GÖSTERİM MESAFESİ HESAPLAYICI

En iyi görüntüyü elde edin

Projeksiyon kurulum yardımcı programı odanız için mükemmel projeksiyon mesafesini ve ekran boyutunu bulmanıza yardımcı olabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN
PROJEKSİYON TCO HESAPLAYICI

Profesyonel projeksiyonunuzun toplam sahip olma maliyetini düşürün

Profesyonel projeksiyonunuz için çok fazla para ödemeyin. Bir Epson projeksiyonunun maliyetini analiz etmek için toplam sahip olma maliyeti hesap makinesini kullanın.

EPSON ECO İLE TASARRUF EDİN

Hemen bugün iletişime geçin

Pro AV projeksiyon serimizle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

1 Future Source Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2015 yılları arasındaki dönemi kapsar.

2 Renk Parlaklığı (Renkli Işık Çıkışı) IDMS 15.4'e uygun ölçülmüştür. Renk Parlaklığı, kullanım koşullarına göre değişiklik gösterecektir. Karşılaştırma, önde gelen Epson 3 LCD ofis ve eğitim projeksiyonlarıyla önde gelen tek çipli DLP projeksiyonlar arasında Haziran 2013 - Mayıs 2014 NDP verileri ve PMA Araştırması 2013 birinci ve üçüncü çeyrek verileri baz alınarak yapılmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: www.epson.com.tr/clo.

3 Eylül 2016'dan itibaren en parlak 3LCD projeksiyondur. Bazı kısa mesafeli ve ultra uzun mesafeli lensler 25.000 lm üretemez.

4 EB-L1505U/EB-L1500U, Aralık 2015 tarihi itibariyle piyasadaki ilk ve tek 12.000 lm WUXGA 3LCD lazer projeksiyonudur.

5 Tüm ürünlerde mevcut değildir.

6 Garanti hizmetleri tüm ülkelerde bulunmayabilir. Lütfen bölgenizdeki Epson temsilcisi ile iletişim kurun.

7 Eylül 2016 itibariyle.

8 EB-L1100U, EB-L1200U, EB-L1300U ve EB-L1405U modellerinde bulunur.