EB-L12000Q

OLASILIKLAR EVRENİ

Göz alıcı görüntüler ve sürükleyici ortamlar oluşturun

EB-L12000Q
Laser Light Source Badge, 3LCD Badge

Güçlü ve kompakt

EB-L12000Q projektörü hafif, kompakt bir gövde ile inanılmaz derecede parlak bir çıktı üretir. İster model yükseltme ister yeni müşteri olsun, kurulumu kolaydır.

Özgün 4K 3LCD panel

4K panel, ultra yüksek tanımlamalı görüntü kalitesi ve harika çıktılar sağlar. 6 µm piksel eşleme özelliği, Epson tarafından tasarlanmış ve en yüksek standartlarda üretilmiştir.

EB-L12000Q Front Dimensions

620 mm

280 mm

EB-L12000Q Back Dimensions

720 mm

Ağırlık: 48 kg

Sıvı soğutma sistemi sayesinde kompakt bir boyuta sahiptir

Yeni geliştirilen sıvı soğutma sistemi temel optik bileşenlerde ideal sıcaklıkları korur. Projektör nasıl kurulursa kurulsun inorganik LCD paneller, inorganik fosfor çarkı ve lazer ışık kaynağı serin şekilde kalır. Bu etkili soğutma sistemi gövde boyutunu en aza indirmeye katkı sağlar.

Güvenilir

İleri düzeyde dayanıklı inorganik fosfor çarkı ve LCD paneliyle EB-L12000Q ve üç katmanlı toz geçirmez yapısı, olağanüstü bir dayanıklılık sağlar.

Üç katmanlı toz geçirmez yapı

Mükemmel bir dayanıklılık ve toz geçirmezlik için EB-L12000Q'da üç katmanlı koruma vardır. Işık kaynağı ve optik elemanlar izole edilmiştir ve yeni geliştirilen tam sıvı soğutma sistemi hava akışını bölerken, optik motora gelen havayı geleneksel modellere kıyasla %86¹ azaltır².

Sağlam gövde

Boru çerçeve ve taban plakası yapısı sayesinde gövdenin sağlamlığı daha da ileri düzeylere çıkarılmıştır. İç yapısını yeniden tasarlayan Epson, kolay kurulum için kompakt ve hafif bir tasarıma kapı açmıştır.

Uzun ömürlü, değiştirilebilir elektrostatik filtreler

Elektrostatik filtreler hemen hiç bakım gerektirmeden 20.000 saat kullanıma olanak sağlar ve optik bileşenlere zarar veren tozları büyük ölçüde azaltır.

Çok yönlü projeksiyon

EB-L12000Q, görüntü parlaklığında hiçbir kayıp olmadan yatay, dikey ve rotasyonel olarak her yönde 360 derece döndürülebilir.

İzole optik motor

İnorganik panel, inorganik fosfor çarkı ve lazer bankası gibi temel optik bileşenler toz veya dumandan kirlenmeyi önlemek için izole edilmiştir.

Bakım gerektirmeyen ışık kaynağı

Lazer ışık kaynağı bakım gerektirmeden 20.000 saat çalışabilir³. Lazer ışık kaynağı ileri düzeyde güvenilirdir, önemli sunumlar sırasında ışık yanığı endişelerini ortadan kaldırır.

Esnek

EB-L12000Q, etkileyici düzeyde bir kurulum esnekliği sunacak şekilde tasarlanmıştır. Ultra kısa yansıtma gibi çok çeşitli lensleri sayesinde hemen hemen her mekana kurabilirsiniz.

lens 1 lens 2 lens 3 lens 4 lens 5 lens 6 lens 7
lens 1 lens 2 lens 3 lens 4 lens 5 lens 6 lens 7

Çok çeşitli optik lensler

EB-L12000Q, mevcut Epson L1700 serisine takılan lenslerle uyumludur. Her mekan veya konu için isteğe bağlı lensleri içeren kapsamlı bir seri mevcuttur. Projektör belleğine kaydırma konumları, odak ayarları ve projeksiyon boyutları gibi 10'a kadar ayar depolanabilir.

Zero Offset

Sıfır ofset, ultra kısa yansıtma

Bu lens özellikle lens ve ekran arası mesafenin son derece sınırlı olduğu ortamlar için yararlıdır. 0,35'lik kısa yansıtma oranı ve sıfır ofset özelliği ile bükülebilen optik sistem, 250 cm'lik (100 inç) ekranlara sadece 41 cm mesafeden projeksiyon yapılabilmesine olanak verir. Çalışmayı basitleştirmek ve kullanım olasılıklarını arttırmak için bu özellikler lens kaydırma⁴ ile tamamlanır.

Daha geniş lens kaydırma aralığı

EB-L12000Q, son derece geniş aralıkta lens kaydırma olanağı verir. Bu, lens ve optik motor bileşimini etkileyen yeni tasarım sayesindedir. Ayrıca iyileştirilmiş adımlı motor yoluyla hassas bir ayarlamaya olanak verir.

Birden fazla arayüz

LAN terminali; tekrar tekrar kullanımdan sonra bile sağlam kalabilen bağlantılara olanak tanıyan güçlü, kilitlenebilir bir etherCON konnektörüdür.

Genişletme için arayüz yuvası

Arayüz yuvaları ihtiyacınıza göre çok çeşitli özel donanımların kullanımına olanak verir. Ayrıca, gelecekte yeni arayüzlerin ve arayüz güncellemelerinin kullanılmasını da sağlar.
ELPIF01: HDMI/DVI, ELPIF03: DisplayPort.

EB-L12000Q projektörü, Epson'un teknik bilgilerini ve teknolojilerini yansıtır. 12.000 lümen, özgün 4K, yeni soğutma sistemi ve sıfır ofsetli lens gibi geliştirmeleri içerir.

Hemen şimdi iletişime geçin

EB-L12000Q hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

BAŞKA BİR İSTEĞİNİZ VAR MI?
* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

1  0,04 - 0,20 mg/m3 partikül madde kullanıldığını varsayan hız testiyle ölçülmüştür. Süre, kullanım koşullarına ve ortamlarına göre değişiklik gösterecektir.

2  EB-L25000U'ya kıyasla. Sonuçlar kullanım şartlarına bağlı olarak değişebilir.

3  Lazer ışık kaynağı 20.000 saate kadar hiçbir bakım gerekmez. Parlaklığa kadar geçen yaklaşık süre ilk kullanımdan sonra %50 azalır. 0,04 - 0,20 mg/m3 partikül maddesi kullanıldığını varsayan hız testiyle ölçülür. Süre, kullanım koşullarına ve ortamlarına göre değişiklik gösterecektir. Işık kaynağı dışındaki parçaların daha kısa sürede değiştirilmesi gerekebilir.

4  EB-L12000Q ile (-%5/+%8 dikey olarak, ±%5 yatay olarak)