EPSON TOPLANTI ÇÖZÜMLERİ

Play

TOPLANTıLARı EYLEME DÖNÜŞTÜRMEYE YARDıMCı OLUYOR

İş iletişiminin hem şu anda hem de gelecekte verimli olabilmesi için herkes; konumdan, etkileşim biçiminden ve tercih ettikleri cihaz veya uygulamalardan bağımsız olarak işe ve iş birliğine katkı sağlayabilmelidir.

Artık Epson’un uygun maliyetli toplantı çözümleri sayesinde farklı lokasyonlardayken toplantı yapabilir, sadece dokunarak not ekleyebilir ve mobil cihazlar ya da e-posta aracılığıyla sanal notlarınızı paylaşabilir ya da doğrudan yazıcıya gönderebilirsiniz.

YARATIN, BİRLİKTE ÇALIŞIN VE PAYLAŞIN

Sunumları sohbete dönüştürün, fikirlerden yaratımlar çıkarın ve verimliliği ve üretkenliği artırın.

Yaratın

Not alın ve notları kaydedin ekran üzerinde doğrudan parmak dokunuşu veya interaktif kalem ile.

Birlikte çalışın

Bağlayın ve sunumunuzu yapın bölünmüş ekran işlevini kullanarak birden fazla ekrandan kablosuz olarak.

Paylaşın

Toplantı notlarını yazdırın, e-posta yoluyla gönderin, kaydedin ve yerel ve ağdaki dosyalara kolaylıkla erişim sağlayın.

HıZLA VERiMLiLiĞE GiDEN YOL

Epson’un doğal olarak sezgisel ve kolay kullanımlı toplantı çözümleri bir dizi mevcut Unified Communications (UC) ekipmanı ve uygulaması ile uyumludur ve bu, kapsamlı bir çözümü uygulamak ve kullanmak için söz konusu olan eğitim ihtiyacını azaltır.

UYGUN MALiYETLi BiRLiKTE ÇALıŞMA

100 inçe kadar ölçeklenebilir bir ekran ile birlikte çalışma ortamını anında oluşturun. Epson etkileşimli projektörün kurulması son derece kolaydır ve paketin tamamı, etkileşimli düz panel ekranlar da dahil olmak üzere diğer çözümlere göre oldukça düşüktür.

MOBiL BiR iŞGÜCÜNÜ DESTEKLEME

Epson’un toplantı çözümleri ile iş yerinizi geleceğin toplantılarına hazırlayın ve uzak çalışanlarınızın aktif katılımını sağlayın. Herhangi bir yerdeki dört adete kadar grubu aynı içerik üzerinde gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabilir, paylaşabilir, not ekleyebilir ve tartışabilir.

ÜRÜN SERİSİ

EB-1400 Serisi

Epson’un EB-1400 Serisi, her nerede olurlarsa olsunlar insanlar arasında iş birliğine olanak tanır. Klasik beyaz tahtalar, panolar ve pahalı etkileşimli düz panel ekranlar için mükemmel alternatiflerdir.

ATLA