İŞ HEDEFLERİNİZE MOVERIO İLE ULAŞIN

İşletmeniz için gerçek katma değer oluşturmak üzere yazılım ve donanımı bir araya getirerek sizin için doğru çözümü oluşturacak geliştirme ortağını bulmanıza yardımcı olabiliriz. Moverio Akıllı Gözlük platformumuz çerçevesinde bir yazılım geliştirici ekosistemini bu nedenle inşa ediyoruz. Aşağıda Moverio'nun işletmeniz için ilham verici kullanımlarını keşfedebilir, yetenekli ve güvenilir bir yazılım geliştirme ortağı bulabilirsiniz.

Onaylanmış bir Moverio ortağı ile işletmeniz için fikir geliştirin

En son teknolojiye ve sağlayabileceği avantajlara neden ihtiyaç olduğunu zaten anlıyor olsanız bile, getirebileceği yeni iş fırsatlarını gözden kaçırabilirsiniz. Epson'un en yeni Moverio cihazında çalışan özel tasarlanmış ve geliştirilmiş bir uygulama, rakipleriniz arasında farkedilmenin ve işletmenizi geliştirmenin harika bir yoludur.

Bu açıdan Moverio, eşsiz özellikleri sayesinde sadece donanımımızı doğru yazılımla birleştirerek geniş ve yeni olanaklar sunduğundan, ideal bir araçtır.

Moverio için bir proje fikriniz var, ancak bunu nasıl gerçekleştirebileceğinizden emin değilsiniz, öyle mi? Kendi seçtiğimiz Moverio Geliştiricileri dizini, uygulamanızı geliştirerek ve büyümesine yardımcı olarak size destek vermeye hazır. Sektörünüz, kuruluşunuz veya uygulamanız ne olursa olsun, Moverio'yu işletmenize entegre etmek için doğru onaylı ortağı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

Moverio'nun sektörünüze nasıl yarar sağlayacağı hakkında daha fazla bilgi edinin

Sektörünüz, gereksinimleriniz ne olursa olsun, doğru geliştiriciyle Moverio'da üretimi arttıran bir çözüm üretme potansiyeli neredeyse sınırsızdır. Moverio'nun sektörünüze nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için aşağıdakileri inceleyin.

EĞİTİM

SAĞLIK HİZMETLERİ

SANAT VE EĞLENCE

EMLAKÇILAR

PERAKENDECİLİK

NAKLİYE VE DEPOLAMA

İNŞAAT

ENERJİ

TARIM

ÜRETİM

MOTORLU ARAÇLAR

Eğitim

Okullardan üniversitelere Moverio, öğrencilerle daha önce hiç olmadığı şekilde bağ kurabilmek için öğrenime hayat kazandırma gücüne sahiptir. Öğrenciler, zenginleştirilmiş gerçeklik sayesinde çevrelerindeki galaksiyi keşfedebilir veya bir hayvanı laboratuvar önlüğü giymeye gerek kalmadan sanal olarak kesip inceleyebilir…

Moverio, öğrencilerin başka şekilde doğrudan erişemeyeceği şeyleri keşfetmesini sağlayan çok sayıda uygulamayı çalıştırabilme yeteneğine sahip olduğundan, eğitim sektörü için sayısız olanak vardır.

Lütfen küçük çocukların, özellikle de ilkokul çağının öncesinde olanların, görme yetenekleri henüz gelişme aşamasında olduğundan Moverio'yu kullanmaması gerektiğinin farkında olun.

Sağlık hizmetleri

Sağlık sektörü, Moverio'nun kullanımından çeşitli şekillerde yararlanabilir.

Bilgi doktorlara, dişçilere ve diğer sağlık sektörü çalışanlarına kesintisiz olarak aktarılarak öncelikle hastalarına odaklanmaları sağlanabilir. Tepkileri hızlandırır, üretkenliği arttırır ve tedavi süresini kısaltır.

Moverio, ayrıca, engellerini aşmaları veya tedavileri sırasında yol gösterme yada oyalama amacıyla hastaların kendisinde kullanılabilir.

Olası kullanım alanları

Sanat ve Eğlence

Moverio akıllı gözlükleri, ziyaretçi ve izleyicilere yönelik multimedya deneyimini gerçekleştirmeyi, yenilemeyi veya geliştirmeyi kolaylaştıran en yeni teknoloji özellikleriyle doludur.

Müzenizi, tarihi yerinizi, operanızı, sinemanızı, tiyatronuzu, stadyumunuzu veya eğlence parkınızı dijital çağa, ziyaretçilerin ilgisini değişik bir şekilde çekmek üzere tasarlanmış eşsiz bir deneyim hazırlayarak taşıyın.

Ziyaretçi veya hayran deneyimine neredeyse sınırsız miktarda ve türde bilgi ekleme yeteneğini ortaya çıkarın. Tanıtım ve sergileriniz hakkında bilgi almalarını kolaylaştırın ve zenginleştirilmiş gerçekliğin gücünden yararlanarak yeni kuşak için gezilecek yerleri hazırlayın.

Emlakçılar

Moverio, emlakçıların ve diğer gayrimenkul uzmanlarının satış sağlayabilmek için ellerindeki mülkleri en iyi şekilde sergileyebilmelerini olanaklı kılar. Bir evi düzinelerce potansiyel alıcıya aynı anda gezdirebildiğinizi hayal edin. Moverio ile bir emlakçı bir evin içinde, evin sunduklarını potansiyel olarak sınırsız sayıda çevrimiçi izleyiciye göstererek dolaşma yeteneğine sahip olabilir.

Aynı şekilde, hazırlanacak sanal turlar ve ofiste bulunacak bir çift Moverio gözlüğü, potansiyel alıcıların düzinelerce evi binadan ayrılmadan görmesine de olanak tanıyabilir.

Ayrıca, döşenmemiş bir apartmanın güzel bir kanepe ve duvarlarda yapılacak bir badana ile nasıl duracağını göstererek alıcıları veya potansiyel kiracıları ikna edebilmek için de mülklerin 3D modelleri gösterilebilir.

Bunlara ek olarak elinizdeki gayrimenkulü sergilemek için insansız hava araçlarıyla çekilmiş kuşbakışı fotoğraf ve video kullanma fikrini de benimsediyseniz, Moverio, hava aracınıza pilotluk yapacak en iyi FPV çözümünü sunarak da size yardımcı olabilir.

Olası kullanım alanları

 • Uzaktaki emlağı gösterme/ziyaret etme
 • Mülklerde sanal turlar
 • Satışları kolaylaştırmak için 3D modellerin AR görselleştirmeleri
 • FPV insansız hava aracı pilotluğu

Perakende

Moverio, perakende satışlarda sayısız biçimde devrim yaratma potansiyeline sahiptir. Müşterilerin ilgisini çekmek, ürün ve hizmetlerinizi satmak için yaratıcı yollar sunarak rekabette öne geçmenize yardımcı olabilir.

Örneğin, Moverio çevrimiçi müşterileri mağazaya sanal olarak getirebilir. Bu, müşterilerin satın almadan önce olabildiğince çok bilgi istediği uzmanlık isteyen veya yüksek değerli ürünleri satarken özellikle önemlidir. Moverio ile ekibiniz görüşlerini eller serbest paylaşabilir ve avantajlarını anlatarak ürünleri müşterilere gerçek zamanda tanıtabilir. Bu olanak, ziyaretleri online mağazada gerçekleştirmeye veya online olarak gerçek satışlara dönüştürmeye yardımcı olur. Ayrıca, mağazada o anda stokta olmayan ürünlerin 3D modellerini göstermek veya özelleştirme seçeneklerinin görselleştirilmesine yardımcı olmak için de kullanılabilir.

Moverio, ayrıca, mağaza çalışanlarına da yardımcı olabilir. Müşterinin karar vermesini hızlandırmak ve prototip maliyetlerini ve malzeme israfını azaltmak için satılan eşyanın ve POS malzemelerinin 3D modellerini görselleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak, zenginleştirilmiş gerçekliğin gücü sayesinde raf uyumu görevlerini otomatikleştirebilir ve hataları anında görebilirsiniz.

Hatta çalışanlara görevlerini yapmada görsel kılavuzluk sağlayarak sipariş alma, teslim alma gibi depo yönetim çalışmalarını daha verimli hale getirmek yoluyla üretkenliği arttırabilirsiniz.

Olası kullanım alanları

Nakliye ve Depolama

Moverio için çözümler, yerleştirme ve barkod taramayı gerçek zamanda entegre ederek depo çalışmalarında teslim alma sürecini hızlandırıp basitleştirmek için kullanılabilir. Teslim alma personelinin bir ürünün koridor, raf konumu ve miktar dahil yerini Moverio'da görebilmesi elde taşınan tarayıcı ve kağıt liste kullanma ihtiyacını ortadan kaldırarak sipariş ve teslim alma süreçlerini daha verimli hale getirmek yoluyla vakit ve nakit tasarrufu sağlayabilir.

Olası kullanım alanları

 • Ambalaj listeleri ve sipariş ve teslim alma
 • Ürünleri ayırma
 • Gerçek zamanda envanter yönetimi

İnşaat

İnşaatçılar, projenin fikir aşamasından tamamlanmasına kadar Moverio'dan yararlanabilir.

Moverio, zenginleştirilmiş gerçekçilik aracılığıyla; örneğin 2D inşaat planlarını ortaya çıkacak inşaatın görüntüsünün üstüne doğrudan bindirilebilecek 3D modellere dönüştürerek; veya değişik kat çözümlerinin yapıldığında neye benzeyeceğinin gerçeğe uygun bir şekilde göstererek projeleri daha iyi sunmanızı ve satmanızı sağlar.

Akıllı gözlük ürünlerimizin eller serbest özelliği ve sunduğu görsel yönlendirme, ayrıca, sorunların daha hızlı çözülmesine yardımcı olarak ve bir iş tamamlandığında müşterilere sonucu rapor etmek için daha hızlı bir sistem sağlamak yoluyla kırtasiyeyi ve gecikmeleri ortadan kaldırarak inşaat sırasında da kullanışlı olabilir.

Moverio, işçilerin, uzakta bulunan inşaat uzmanlarından yardım almaları için görüş açılarını paylaşarak prosedürleri ve kritik verileri görselleştirmesini sağlayabilir. Uyumluluk çalışmaları da 3D modeller doğrudan inşaatın görüntüsünün üzerine bindirilerek yürütülebilir.

Olası kullanım alanları

 • Bina Bilgileri Modellemesi (BIM)
 • Ürün görselleştirme
 • Eller serbest çalışma el kitaplarıyla adım adım kılavuzluk
 • Uzmanlara uzaktan danışma
 • Çeki listelerine erişme ve çalışmadaki ilerlemeyi gerçek zamanda alma
 • Kalite kontrol
 • Eğitim

Enerji

Moverio ve sağladığı eller serbest görsel kılavuzluk, doğru zamanda doğru bilgileri sağlayarak ve elleri iş için serbest bırakarak eğitim, sahada servis ve bakım görevlerini daha etkili hale getirir. Eğitim verilen yeni personel ve işçiler de ayrıca, merkezi bir yerden onlara Moverio'dan birinci şahıs gözüyle yapılan canlı video yayını aracılığıyla talimat verebilecek uzmanlardan uzaktan yardım isteyerek aksama süresini kısaltıp nakitten tasarruf sağlayabilir.

Olası kullanım alanları

 • Eller serbest çalışma el kitaplarıyla adım adım kılavuzluk
 • Uzmanlara uzaktan danışma
 • Çeki listelerine erişme ve çalışmadaki ilerlemeyi gerçek zamanda alma
 • Kalite kontrol
 • Eğitim
 • Sayaç okuma

Tarım

Gördüğünüz dünyanın doğrudan üzerine yerleştirilmiş verilere eller serbest erişebilmesi sayesinde, Moverio akıllı gözlük serisi çiftçiler için yaşamı kolaylaştıracak yeni bir araç sunabilir.

Çiftçiler mahsulün üzerinde uçan insansız hava araçlarıyla toplanan verilerden besi hayvanlarının tıbbi geçmişine ve önemli verilere her zaman olduğundan daha kolay erişebilir.

Moverio, çiftlik arazisi üzerinde insansız hava aracı uçurmak için en iyi FPV çözümünü sunarak yardımcı olabilir.

Olası kullanım alanları

 • Eller serbest çalışma el kitaplarıyla adım adım kılavuzluk
 • Uzmanlara uzaktan danışma
 • Mahsul işlemeyi geliştirme
 • Büyükbaş hayvanların tıbbi geçmişine kolayca erişme
 • FPV insansız hava aracı pilotluğu

Üretim

Moverio ile tasarım departmanınızdan montaj hattınıza prosesleri iyileştirebilirsiniz.

Tasarım ekiplerinin 3D biçimleri görselleştirebilmesi, prototip oluşturmayı ve karar almayı hızlandırmak için gerçek zamanda birlikte çalışmayı ve canlı çalışma döngülerini olanaklı kılar ve malzeme israfını azaltıp maliyeti düşürür.

Montaj hattı operatörleri ve saha servis teknisyenleri, görevlerini daha kolay, daha güvenli ve daha verimli hale getirmek için akıllı gözlüklerimizin sunduğu eller serbest çalışma tarzından ve görsel kılavuzdan yararlanabilir.

Olası kullanım alanları

 • Eller serbest çalışma el kitaplarıyla adım adım kılavuzluk
 • Uzmanlara uzaktan danışma
 • Çeki listelerine erişme ve çalışmadaki ilerlemeyi gerçek zamanda alma
 • Kalite kontrol
 • Eğitim
 • 3D biçimlendirme sayesinde birlikte tasarım ve canlı çalışma döngüleri

Motorlu Araçlar

Tamirciler, eğitimlerini geliştirmek ve görevleri daha kolay ve güvenli hale getirmek için Moverio akıllı gözlük serimizin sunduğu eller serbest çalışma tarzından ve görsel kılavuzluktan yararlanabilir.

Çeki listelerine eller serbest erişin daha iyi takip için çalışmadaki ilerlemeyi gerçek zamanda alın. Sorunları daha hızlı çözmeye yardımcı olması için eller serbest görsel kılavuzluk ve uzaktan yardım alın. En deneyimli teknisyenleriniz yeni işe alınanları görüntülerini paylaşarak eğitsin. Veya uyumluluk denetimlerini 3D modelleri bindirerek yürütün.

Bunlar Moverio'nun bakım ve onarım çalışmalarınızın verimliliğini nasıl arttırabileceğine sadece birkaç örnektir.

Olası kullanım alanları

 • Eller serbest çalışma el kitaplarıyla adım adım kılavuzluk
 • Uzmanlara uzaktan danışma
 • Çeki listelerine erişme ve çalışmadaki ilerlemeyi gerçek zamanda alma
 • Kalite kontrol
 • Eğitim

Örnek vakalar

Müşterilerimizin Moverio ile geliştirmede elde ettikleri başarı hikayelerinden ilham alın.

Moverio tabanlı çözümünüzü geliştirmek için ideal ISV'yi bulun

Aşağıdaki filtreleri kullanarak yetenekli ve güvenilir yazılım geliştirme ortaklarımızın dizininden seçim yapın ve projenizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacak kendini kanıtlamış bir Moverio akıllı gözlük geliştiricisi bulun.

ISV'leri Filtreleyin

SEKTÖRÜNÜZ

ISV'NİN ÜLKESİ

DESTEKLENEN ÜRÜNLER

POPULAR USE CASES

SDK PROVIDERS

1 - 9 / 14 ISV Geliştiricisi

Tümünü göster

1 - 9 / 14 ISV Geliştiricisi

Tümünü göster

Ürünler

Moverio Pro BT-2200

Moverio Pro BT-2000

Moverio BT-350

Moverio Geliştirici Programı'na katılmak ister miydiniz?

Epson ile ortaklık kurup bir Moverio ISV olmanın neden tam sırası olduğunun bazı nedenlerini aşağıda bulabilirsiniz.

 • Teknoloji lideri: Epson, projeksiyon teknolojisinde bir dünya lideri olmanın yanı sıra yüksek hassasiyetli üretimde de bir uzmandır. Moverio akıllı gözlük serisinde Epson'un özgün teknolojisi bulunur ve 2011'den beri dünyanın her yerinde satılmaktadır.
 • Kalıcı olmayı hedefliyoruz: Moverio için araştırma ve geliştirmeye ve üretim tesislerimize büyük yatırımlar yaptık. Ve daha yeni başlıyoruz.
 • İş ortaklarımıza adanmıştır: Moverio platformundan en iyi şekilde yararlanmanız için araçlar, SDK ve destekten pek çok avantaj sunan ortaklara yönelik benzersiz fırsatlara kadar size ihtiyacınız olan her şeyi veriyoruz.

Moverio ISV olabilmek için Şart ve Koşullarımızı kabul etmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Android
Kapatın

İLETİŞİM

Bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.