Kamu yönetimi sektörü için, nokta vuruşlu yazıcılar, etiket yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve tarayıcılardan baskı yönetim hizmetleri ve projektörlere kadar özel ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

KAMU SEKTÖRÜ İÇİN ÇÖZÜMLER

Yönetmeliklere uyumluluk gerektiren zorlu bir ortam. tüm kriterleri bütçe dahilinde ve kaliteden ödün vermeden karşılamanıza yardım ediyoruz.

Her şeyden önce düşük maliyetli olan güvenilir teknoloji.

Harcamalarda kısıntıya gidildiğinde, odak, sağlam ve düşük maliyetli teknoloji ile verimliliği artırmaktır. Bu yüzden zamandan kazandıran ve hayatınız kolaylaştıran birinci sınıf güvenilirlik sunmak için uygun fiyatlı bir ürün serisi tasarladık.

Paradan tasarruf edersiniz

Bütçeler daraldığında baskı maliyetlerini kontrol altında tutmak kritiktir, zira kağıtsız ofisler geçmişte kaldı. Ticari mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız maliyetlerinizi %50'ye1 varan oranlarda azaltıyor ve bu büyük etki tüm yazıcı filonuz ve yıllık baskı hacminiz düşünüldüğünde daha da büyüyor.

 • Etkiyi azaltın

  Çevre etkisi de bir etmen olduğundan ticari mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız %80'e kadar daha az enerji tüketiyor2.

 • Belgeleri yönetin

  Kağıtları iş akışınıza dijital olarak dahil etmeniz gerektiğinde tarayıcılarımız DMS'nize uygun çözümler sunuyor.

 • Sarf malzemesi maliyetlerini kontrol edin

  Maliyetleri görünür kılmak ve sarf malzemesi siparişini kolaylaştırmak için Yönetilen Baskı Hizmeti çözümümüzü kullanın.

 • Güvenle sunum yapın

  Sunumlarınızı ve konuşmalarınızı parlak görüntüler ve canlı renkler ile daha hatırlanır kılın.

 • Güvenli baskı

  Güvenlik her zaman önemli olmuştur, bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri sunuyoruz.

 • Tüm baskı ihtiyaçlarınız için

  Yazıcılarımız geniş bir yelpazede çok parçalı formlar, zarflar ve sürekli kağıt hizmeti sunuyor.

 • Zamanınızı akıllıca kullanın

  Zaman değerlidir. Yazıcı bakımı ve mürekkep püskürtmeli yazıcılarda mürekkep değişiminde harcanan zamandan kazanın.

 • 1) Fransa'da, Almanya'da, İtalya'da, İspanya'da ve İngiltere'de, 2013 yılının birinci çeyreğinde satılan, IDC tarafından izlenen en üst seviyedeki 10 A4 Renkli Lazer Yazıcı ve MFP'lerle karşılaştırma yapılmıştır; Toner kartuşları için Sayfa başına Maliyet listelenen resmi üretici fiyatlarından hesaplanmıştır ve verimlilik 2010 Haziran itibari ile Fransa'da, Almanya'da, İtalya'da, İspanya'da ve İngiltere'de yayınlanmıştır.


 • 2) IDC'nin takip ettiği 2013 yılının ilk çeyreğinde Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'de en çok satılan 10 A4 Renkli Lazer Yazıcı ve MFP'lerle karşılaştırılmıştır; güç tüketimi Haziran 2013 itibariyle Baskı/Ortalama Mod için üreticilerin yayınlanmış verileri kullanılarak hesaplanmıştır