EPSON MULTİMEDYA KİTAPLIĞI

Epson ürünleri ve çözümleri ve pazar trendleri hakkında bilgiler bulunan makaleler, bilgi grafikleri ve broşürler içeren çok çeşitli kaynaklar ve etkinlikler bulabilirsiniz.

Filtre kaynaklar

Yakın Zamandaki Etkinlikler

 • BÖLÜM ADI

  BÖLÜM ADI

  29 Aðustos 2019 - 30 Eylül 2019
  EPA ile St. Petersburg

  Kurumsal inkjet ürünlerimizdeki atağımızı ve iddiamızı sürdürüyoruz. Çözümlerimiz sadece yazıcılar, tarayıcılar ve çok fonksiyonlu ofis yazıcılarıyla sınırlı değil. Epson, cihaz ve filo verilerinin otomatik iletimi için yazıcı ve tarayıcı filolarının merkezi olarak yönetilmesi, zamandan ve paradan tasarruf edilmesine yönelik çözümler de sunuyor. İş ortaklarımızla bu çözümler üzerine yaptığımız çalışmamızın amacı, hem kendilerinde hem de müşterilerinde Epson Print Admin ve Epson Device Admin için farkındalık yaratmak ve satış hedefi oluşturmaktı. Bu kurguyla verilen satış hedefine ulaşan ortaklarımızı da Rusya’nın en güzel şehri St. Petersburg seyahati bekliyordu.

  Çarlık Rusya’sının başkenti St. Petersburg, ülkenin diğer kentlerinden daha farklı bir sosyal ve mimari dokuya sahip. Günlük yaşamın rahat, güvenli ve nispeten kolay olduğu kentin insanları son derece sıcak kanlı ve medeni. Rusya’nın en Avrupai şehri olarak bilinen kentin her köşesi kültür ve sanatla dolu. Aynı zamanda, inşası sırasında Paris ve Amsterdam’ın örnek alındığı kent, birbirinden şık yapılarla çevrili. İçinden geçen nehir ve kanallar nedeniyle en kuzeydeki Venedik olarak tanımlayabileceğimiz St. Petersburg’un belki de tek kusuru çok fazla kuzeyde olması. Ancak, aynı zamanda şehre inanılmaz bir turist cazibesi kazandıran bu konumu, haziran ve temmuz aylarında Beyaz Geceler ile kentin ününe ün katıyor.

  Temmuz ayının başında gerçekleştirdiğimiz turumuzda biz de iş ortaklarımızla beyaz geceleri doyasıya yaşadık. Gecelerin sadece 3 saat ve alacakaranlık olarak yaşandığı bu muhteşem deneyim, hepimizi büyüledi. Şehrin dünyaca ünlü kültür mirası Hermitage Müzesi’ni ve çarlık ailesinin yazlık sarayını gezdik. Kentin en ünlü restoranlarında yerel ve uluslararası mutfakların tadına baktık ve yerel ürünlerin satıldığı semtlerde alışveriş yaptık.

  Unutulmaz anılarla ayrıldığımız St Petersburg, kesinlikle görülmesi gereken yerlerden biri olarak zihnimizde yer etti. Müzeleri, sanat etkinlikleri, eğlence hayatıyla turistleri olduğu kadar Ruslar’ı da büyüleyen bu güzel kenti en doğru zamanda ziyaret ettiğimizden de emin olduk. Temmuz olmasına ve uzun günlerine rağmen şehrin serin olduğunu ve üşüdüğümüzü de buraya not etmekte fayda var.

 • SIGN Istanbul 2019

  SIGN Istanbul 2019

  10 Eylül 2019 - 23 Eylül 2019
  Tüyap, Istanbul

  SIGN İstanbul, dijital baskı teknolojileri, tekstil baskı, reklam uygulama ekipmanları, küçük boyutlu baskı ve dokümantasyon teknolojileri, transfer malzemeleri, baskı boyaları, LED ve LED ekranlar, ürün teşhir standları, serigrafi ve promosyon malzemeleri gibi sektöre yönelik ürün, hizmet ve uygulama çeşitlerini sergileyecek. Ayrıca geçtiğimiz yıl yoğun ilgi gören ve uzmanlara yönelik bir bölüm olan 3D Printshow İstanbul'a da ev sahipliği yapmaya devam edecek. SIGN İstanbul hakkında daha fazla bilgi

  SIGN İstanbul'da neler bulabilirsiniz:

 • GITEX 2019

  GITEX 2019

  23 Eylül 2019 - 11 Ekim 2019
  Dubai World Trade Centre, Dubai, United Arab Emirates

  GITEX Technology Week is the most widely recognised and annually anticipated information and communications technology (ICT) trade event across the Middle East, Africa, and South Asia. GITEX continues to identify the hottest global trends in the tech industry and integrates them into new event sectors or conference programmes. Each year, top international brands and local tech leaders launch cutting-edge products, gadgets, and services at GITEX, making it a must-attend event for tech enthusiasts and industry professionals.

  Read more about GITEX

  What you can expect at GITEX:

Bizimle iletişim kurun

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki formu doldurun ve ekibimizin bir üyesi sizinle en kısa sürede iletişime geçsin.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.