EPSON MULTİMEDYA KİTAPLIĞI

Epson ürünleri ve çözümleri ve pazar trendleri hakkında bilgiler bulunan makaleler, bilgi grafikleri ve broşürler içeren çok çeşitli kaynaklar ve etkinlikler bulabilirsiniz.

Filtre kaynaklar

Yakın Zamandaki Etkinlikler

 • SIGN Istanbul 2019

  SIGN Istanbul 2019

  10 Eylül 2019 - 23 Eylül 2019
  Tüyap, Istanbul

  SIGN İstanbul, dijital baskı teknolojileri, tekstil baskı, reklam uygulama ekipmanları, küçük boyutlu baskı ve dokümantasyon teknolojileri, transfer malzemeleri, baskı boyaları, LED ve LED ekranlar, ürün teşhir standları, serigrafi ve promosyon malzemeleri gibi sektöre yönelik ürün, hizmet ve uygulama çeşitlerini sergileyecek. Ayrıca geçtiğimiz yıl yoğun ilgi gören ve uzmanlara yönelik bir bölüm olan 3D Printshow İstanbul'a da ev sahipliği yapmaya devam edecek. SIGN İstanbul hakkında daha fazla bilgi

  SIGN İstanbul'da neler bulabilirsiniz:

 • GITEX 2019

  GITEX 2019

  23 Eylül 2019 - 11 Ekim 2019
  Dubai World Trade Centre, Dubai, United Arab Emirates

  GITEX Technology Week is the most widely recognised and annually anticipated information and communications technology (ICT) trade event across the Middle East, Africa, and South Asia. GITEX continues to identify the hottest global trends in the tech industry and integrates them into new event sectors or conference programmes. Each year, top international brands and local tech leaders launch cutting-edge products, gadgets, and services at GITEX, making it a must-attend event for tech enthusiasts and industry professionals.

  Read more about GITEX

  What you can expect at GITEX:

Bizimle iletişim kurun

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki formu doldurun ve ekibimizin bir üyesi sizinle en kısa sürede iletişime geçsin.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.