Sonuçlar kendini gösteriyor

Lazer yazıcılara kıyasla

86000

WorkForce Pro RIPS ile 86.000
sayfaya varan kesintisiz baskı1

Lazer yazıcılara kıyasla

96%

Lazer yazıcılara kıyasla %96’ya kadar
daha az sarf malzemesi kullanımı2

Lazer yazıcılara kıyasla

54%

WorkForce Pro RIPS ile enerji
tüketiminde %54’e varan tasarruf3

Daha az bakım gerektiren ve yüksek hızlı inkjet yazıcılarımızla daha az duraklama, daha fazla iş

Geleneksel yazıcılardan kaynaklanan hayal kırıklıklarından kurtulun ve işletmenizi en yeni WorkForce Pro RIPS profesyonel yazıcı ailesi ile güçlendirin. Gelişmiş Değiştirilebilir Mürekkep Paketi Sistemi (RIPS) teknolojisi, kartuş değiştirmeden 86.000 sayfaya kadar baskı yapabilen yüksek kazançlı mürekkep ünitesi kullanır1.

Bu, karşılaştırılabilir renkli lazer yazıcılara göre, baskı esnasında meydana gelen fiziksel kaybın çoğunu saf dışı bırakarak Epson inkjet yazıcıları daha çevre dostu bir alternatif haline getirir. Fakat bu sadece başlangıç. Ayrıca zahmeti ve harcanan vakti önemli ölçüde azaltır, çevreci amaçlarınıza yardımcı olur ve dağıtılmış yazıcı ağı avantajlarıyla üretkenliği artırır.

blue clock

Artık zaman kaybetmeyin

Sarf yönetimi ve kullanımına, merkezi yazıcılara kadar yürümeye, baskılar için beklemeye, kayıp ya da çalınan belgeleri aramaya harcanan zamanı azaltın. Yanlış yerleştirilmiş sarf malzemeleri gibi kullanıcı hatalarından kaynaklanan BT destek yükünü azaltın. WiFi yazıcılarımız, bu zaman kaybı sorunlarını gidermek için harika bir çözümdür.

Artık boşa para harcamayın

Harcanan zaman ve enerji masraflarını düşürün, bilgi teknolojileri kaynaklarını daha iyi kullanın ve Epson RIPS teknolojisi ile ürün yönetiminizi düzene sokun. Mevcut dağıtılmış baskı modelinin üretkenlik avantajlarından yararlanırken baskı masraflarını öngörülebilir kılın.

Artık kaynakları boşa kullanmayın

Dört mürekkep paketi mi yoksa koca bir toner dağı, fotoiletkenler, tambur ve toner kutusu yığını mı? Rekabet yok. Artı, WorkForce Pro RIPS, çevreci hedeflerinizi yakalayabilmeniz için lojistik ve geri dönüşüm yükünü azaltır. Ayrıca rakip renkli lazer yazıcılardan daha az enerji kullanır3, bu da çevre dostu ve sürdürülebilir baskı sağlar.

Lazer yazıcılara kıyasla

Varan oranda daha düşük enerji tüketimi3

86.000 sayfaya kadar kesintisiz baskı1

86.000

86000

Baskı maliyetinizi öngörülebilir kılın ve iş akışınızla örtüşen dağıtılmış baskı ağının arttırılmış üretkenliğinden faydalanın.

Öngörülebilir baskı maliyeti

Yalnızca Yönetilen Baskı Hizmeti'nin (MPS) bir parçası olarak mevcuttur, WorkForce Pro RIPS yazıcılar hem yoğun bir çalışma grubunun beklentilerini karşılayabilen hem de baskı masrafları öngörülebilir bir yazıcı ağı oluşturmanıza yardımcı olur.

Yüksek performans, düşük müdahale

WorkForce Pro RIPS ile işinizi son hız sürdürün. Sarf malzemeleri değiştirirken meydana gelen, vakit kaybını ve iş kesintilerini unutun, sarf yönetimini iyileştirin, sorunları çözün ya da BT desteği için bekleyin. İşletmeniz için yalnızca kusursuz ve talep üzerine baskıya odaklanın.

Yakınlık ve güvenlik

Dağıtılmış bir yazıcı ağının faydaları arasında gelişmiş bir iş akışı sağlayan kolay erişim, gizlilik ve kontrol de bulunur. Gizlilik, hız ve baskılara doğrudan ulaşım şart olduğunda, yerel olarak dağıtılmış baskı modeli daha kullanışlıdır. Buna üst düzey yönetim, yasal ve İK çevreleri; öğretmenler, doktorlar, hemşireler ve satış elemanı gibi müşteriyle yüz yüze görüşen ve müşteri, hasta veya öğrencileri baskılarını almaya gitmek için tek başına bırakamayacak olan personeller de dahildir.

Epson printer

Daha İyi İş Akışı İçin Gelişmiş Bağlantı

Epson’ın mobil ve Buluta yazdırma hizmetleri, evde, ofiste ve hareket halindeyken akıllı telefonları ve tabletleri kullanarak kablosuz olarak yazdırma ve tarama yapabilmenizi sağlar.

Daha fazlası

Kurumsal görüntüleme çözümleri

Document Capture Pro

Belge yönetim çözümleri

Kağıtsız belgeleri iş akışınıza entegre ederek verimliliği artırın ve maliyetleri düşürün. Epson’ın Document Capture Pro yazılımı, yalnızca bir düğme ile sayfa çekimi süreçlerini otomatik hale getirir.

Daha fazlası

EPA

Epson Print Admin

Epson Print Admin (EPA), kart okuyucuları, oturum açma/parolalar ve PIN kodlarıyla kullanıcı kimlik doğrulaması aracılığıyla güvenli bir baskı, tarama ve kopyalama ortamı oluşturan sunucu tabanlı bir çözümdür. Ayrıca, “tara ve bana gönder” gibi gelişmiş özellikler, kullanıcı eğitimi bildirimleri ve verimliliği, çevresel hedefleri ve üretkenliği artırmayı sağlayan gelişmiş yönetim araçları sunar.

Daha fazlası

EDA

Epson Cihaz Yöneticisi (EDA)

Tüm bir yazıcı ve tarayıcı filosunu daha fazla üretkenlik ve maliyet tasarrufu için cihazlarınızı kurma, yapılandırma, izleme, bakım yapma ve sorun giderme de dahil uzaktan kolayca yönetin ve kontrol edin.

Daha fazlası

Document Capture Pro

Epson Uzaktan Hizmetleri (ERS)

Epson’ın bulut tabanlı cihaz izleme ve yönetim sistemi, servis sağlayıcınızın güvenlikten ödün vermeden, doğru şekilde uzaktan tanılama yapmasına olanak tanır. Servis teknisyenlerinin ilk onarımda daha yüksek başarı oranlarına ulaşmaları ve cihazınızın çalışma süresini arttırmaları için gereken bilgileri sağlayın.

Daha fazlası

Document Capture Pro

ERS yerleşik araç

Sorunsuz kurulum ve kullanım için WF-C879R’deki yerleşik araç ile ERS’nin katma değerinden faydalanın.

Daha fazlası

Workflow

NFC ile akıllı cihazlardan mobil baskı ve tarama

Person using id card to print

Open Platform İle Uyumluluk

Kofax Equitrac logo Kofax eCopy logo PaerCutMF logo SAGEQ logo

Tüm uyumlu çözümleri keşfetmek için www.epson.com.tr/bis adresine gidin.

WorkForce Pro RIPS Serisi

Hemen bugün iletişime geçin

WorkForce Pro RIPS hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

BAŞKA BİR GEREKSİNİMİNİZ VAR MI?
* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur
  1. Yaklaşık sayfa verimliliği. Fiili verimler, basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için: www.epson.eu/pageyield.
  2. Depolama alanı karşılaştırması, IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker 2019 ikinci çeyrek verileri 2017 mali yılı sonuçlarında listelenen en çok satan A4 siyah beyaz lazer yazıcıların (20 sayfa/dk. altındaki sınıf) %50'si arasından seçilen 12 SFP ve MFP (3'ü 1 arada) yazıcılarda 6.000 sayfa yazdırmak için yeterli olan paketlenmiş sarf malzemelerine yönelik depolama alanı gereksinimleriyle ilgili Epson hesaplamalarına dayanmaktadır. Her model için ortalama toner paketi birim hacimleri ve verimlilik, her model için toner paketi boyutuna ve verimliliğine ilişkin olarak üretici tarafından yayınlanan veriler üzerinden Epson tarafından hesaplanmıştır (Ağustos 2019 itibarıyla). Gerekli toner kartuşlarının gerçek boyutu ve sayısı, lazer yazıcı modeline göre değişir. EcoTank sarf malzemeleriyle ilgili belirtilen verimlilik, Epson tarafından ISO/IEC19752 test pat kullanılarak ISO/IEC24711 metodolojisine göre hesaplanan simüle edilmiş rakamlardır.
  3. Epson hesaplamalarına göre Epson WorkForce Pro WF-C879RD3TWFC, rakip renkli lazer A3 MFP'lere kıyasla ortalama %54 daha az enerji kullanır (IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, 2015 yılının dördüncü çeyreğinden 2019 yılının üçüncü çeyreğine kadar olan gönderimler, 2020 yılının ikinci çeyreğinde yayımlanmıştır). Metodoloji, ENERGY STAR test prosedürü kapsamında tanımlanan ve/veya simüle edilen ve kWh/yıl cinsinden belirtilen "Tipik Enerji Tüketimi"ni temel alır.