WorkForce Pro RIPS

84000

Sayfaya kadar kesi̇nti̇si̇z baski10

SONUÇLAR HER ŞEYI AÇIKÇA
ORTAYA KOYUYOR

Daha az durma, daha çok çalişma

Geleneksel yazıcı hayal kırıklıklarınızı bir tarafa bırakın ve işinizi son çıkan WorkForce Pro RIPS profesyonel yazıcılar ile güçlendirin. Gelişmiş Değiştirilebilir Kartuş Sistemi (RIPS) teknolojisi ile mürekkep değiştirmeden 75.000 sayfaya kadar baskı yapabilen yüksek kazançlı mürekkep ünitesi kullanır4.

Bu da diğer renkli lazer yazıcılarla karşılaştırıldığında, baskı esnasında meydana gelen fiziksel kaybın çoğunu saf dışı bırakır. Fakat bu sadece başlangıç. Ayrıca güçlükleri ve harcanan vakti önemli ölçüde azaltır, çevreci amaçlarınıza yardımcı olur ve dağıtılmış yazıcı ağı avantajlarıyla üretkenliği artırır.

 • Boşa Zaman Harcamayi Birakin

  Sarf malzemelerini taşımaya, atıklarını toplamaya, atmaya, merkezi yazıcılara yürümeye, baskılar için beklemeye, kayıp ya da çalınan belgeleri aramaya harcanan zamanı azaltın. Yanlış yerleştirilmiş sarf malzemeleri gibi kullanıcı hatalarından kaynaklanan BT destek yükünü azaltın.

 • Para İsraf Etmeyi̇ Birakin

  Harcanan zaman ve enerji masraflarını düşürün, bilgi teknolojileri kaynaklarını daha iyi kullanın ve Epson RIPS teknolojisi ile ürün yönetiminizi düzene sokun. Mevcut dağıtılmış baskı modelinin üretkenlik avantajlarından yararlanırken baskı masraflarını öngörülebilir kılın.

 • Kaynak İsraf Etmeyi̇ Birakin

  Bir toner dağı ya da dört mürekkep ünitesi, fotoiletkenler, tambur ve paketleme? Rekabet yok. Artı, WorkForce Pro RIPS, çevreci hedeflerinizi yakalayabilmeniz için lojistik ve geri dönüşüm yükünü azaltır. Ayrıca rakip renkli lazer yazıcılardan daha az enerji harcar.3

%95

Rakip renkli lazer yazıcılardan daha düşük enerji tüketimi3

84.000 Sayfaya kadar kesi̇nti̇si̇z baski 4

84,000

Yalnızca Yönetilen Baskı Hizmetinin bir parçası olarak mevcuttur, WorkForce Pro RIPS yazıcılar hem yoğun bir çalışma grubunun beklentilerini karşılayabilen hem de baskı masraflarını öngörülebilir kılan bir yazıcı ağı oluşturmanıza yardımcı olur.

WorkForce Pro RIPS ile işinizi son hız sürdürün. Sarf malzemeleri değiştirirken meydana gelen, sürekli vakit kaybı yaratan kesintileri unutun, sarf yönetimini iyileştirin, sorunları çözün ya da BT desteği için bekleyin. Yalnızca kusursuz ve talep üzerine baskı üzerine odaklanın.

Yerinde bir yazıcı ağının faydaları arasında gelişmiş bir iş akışı sağlayan kolay erişim, gizlilik ve kontrol de bulunur. Gizlilik, hız ve baskılara doğrudan ulaşım şart olduğunda, yerel olarak dağıtılmış baskı modeli özellikle kullanışlıdır. Buna üst düzey yönetim, yasal ve İK çevreleri; öğretmenler, doktorlar, hemşireler ve satış elemanı gibi müşteriyle yüz yüze görüşen ve müşteri, hasta veya öğrencileri baskılarını almaya gitmek için tek başına bırakamayacak olan personeller de dahildir.

Avantajlı (İnkjet) Mürekkep Püskürtme Teknolojisi

Epson Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar ile rekabet üstünlüğü kazanın

DAHA FAZLA BİLGİ

Isisiz teknoloji̇ i̇le geleceği̇ şeki̇llendi̇ri̇yoruz

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

Daha fazlası

Gereksi̇z harcamalari geçmi̇şte birakin

Yeni Epson WorkForce Pro Değiştirilebilir Kartuş Sistemi (RIPS) zaman kaybı, gereksiz harcamalar, üretim kaybı ve gereksiz çevresel etkiler gibi geleneksel sorunları ortadan kaldırır. Bizi seçen işletmeler istedikleri şeyi istedikleri zaman elde edebilecekleri, erişilebilir, güvenilir, emniyetli, yüksek kaliteli baskı kaynaklarından yararlanabilirler. Ayrıca baskı masraflarını öngörebilmelerini de kolaylaştırabilirler.

PROFESYONEL BASKININ GİZLİ MALİYETİ HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Servis kılavuzuna başvurun

RIPS İle daha az kesi̇nti̇

 • Düşük müdahale zaman kaybı yaratan kesintileri azaltır
 • Kanıtlanmış Epson PrecisionCore teknolojisi ile aksaklık sürelerini azaltır

Baskı kuyruğunda birikme

RIPS İle daha fazla veri̇mli̇li̇k

 • Yerinde, yüksek kaliteli baskı yapabilen dağıtılmış yazıcılar sağlar
 • Baskı için bekleme zamanını azaltır
 • Yerinde baskı alma ile güvenliği ve gizliliği arttırır

Daha fazla sarf sipariş edin

Kolay sarf malzemesi̇ yöneti̇mi̇

 • Kayıp ve çalıntı seviyelerini düşürür, ürünlerin ömürlerini uzatır
 • Basitleştirilmiş sarf malzemeleri stok yönetimi zaman kazandırır
 • Sarf için depo alanı ihtiyacını azaltır

BT desteği gerekli

Daha az bt destek mali̇yeti̇

 • Destek için aramaları, beklemeyi azaltır
 • Ürünlerin yanlış kullanımından kaynaklanan sorunları giderme zamanını azaltır
 • BT kaynaklarının daha etkin ve hedefe odaklı kullanımını sağlar

Sarf israfından kurtulun

Çevre sorumluluğu

 • Sarf malzemesi israfını azaltır
 • Çevre sorumluluğu ile ilgili hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olur
 • Karmaşık toplama ve geri dönüşüm ihtiyacını ortadan kaldırır
 • Lojistik karbon ayak izini azaltır

RIPS İle daha az sarf malzemesi̇ İsrafi

Lazerli toner kartuşları ve paket harcamaları 75.000 siyah ve 50.000 renkli sayfa bastırıyor olmalıdır2

PrecisionCore i̇le WorkForce Pro RIPS

Epson'un en son ve en gelişmiş baskı kafası, Epson endüstriyel ve ticari ürün teknolojisine dayanır. Sonuç olarak, PrecisionCore hız, kalite, güvenilirlik ve verimlilikte büyük artış sağlar.

DAHA FAZLASI

Geli̇şmi̇ş İş Akişi İçi̇n Geli̇şmi̇ş Bağlanabi̇li̇rli̇k

Epson’un mobil ve Buluta yazdırma hizmetleri, evde, ofiste ve hareket halindeyken akıllı telefonları ve tabletleri kullanarak kablosuz olarak yazdırma ve tarama yapabilmenizi sağlar.

DAHA FAZLASI

 • DCP

  Belge yönetim çözümleri

  Kağıtsız belgeleri iş akışınıza entegre ederek verimliliği artırın ve maliyetleri düşürün. Epson'un Document Capture Pro yazılımı sayesinde sayfa basımı yalnızca bir düğme ile otomatik hale gelir.

  DAHA FAZLASI

 • EDA

  Epson Cihaz Yöneticisi

  Tüm bir yazıcı ve tarayıcı filosunu daha fazla üretkenlik ve maliyet tasarrufu için cihazlarınızı kurma, konfigüre etme, izleme, bakım yapma ve sorun giderme de dahil uzaktan kolayca yönetin ve kontrol edin.

  DAHA FAZLASI

Workflow

NFC ile akıllı cihazlarla mobil yazdırma ve tarama.


NFC

WorkForce Pro RIPS Seri̇si̇

 1. Araştırma Epson Europe adına, Coleman Parkes tarafından, 50 – 500 ve 500+ çalışan ve 1.250 EU5 işletmesi arasında yürütülmüştür. Yanıtlar BT karar alıcılarına aittir. Finansal, Perakende Satış ve kurumsal pazarlardan ülke başına (BK, Fransa, İtalya, Almanya, İspanya) 250 işletme yer aldı. Araştırma Şubat 2014'te gerçekleştirilmiştir.
 2. Karşılaştırma WorkForce Pro WF-R5690 ve rakip yazıcı arasında yapıldı. Daha fazla bilgi için ziyaret edin: www.epson.eu/inkjetsaving
 3. Daha fazla bilgi için ziyaret edin: www.epson.eu/inkjetsaving
 4. Yaklaşık sayfa verimi: Fiili verim basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin
 5. Varsayılan A4 simpleks ve dubleks baskı için Ofis Kategori Testi’nden ESAT ortalamasını gösteren ISO/IEC 24734 standardına göre belirlenmiştir. Ayrıntılı bilgi için lütfen, www.epson.eu/testing adresini ziyaret edin
 6. Bir ayda basılan maksimum sayfa sayısı yazıcının, ISO nominal baskı hızları ve kağıt kullanımı verimliliği gibi performans yeteneklerine bağlıdır.
 7. Email Print for Enterprise hakkında daha fazla bilgi edinin: www.epson.com.tr/epe
 8. Based on testing commissioned by Epson and conducted by Buyers Laboratory LLC (BLI) [March, 2015]
 9. Daha fazla bilgi için ziyaret edin: www.epson.eu/inkjetsaving
 10. Approx. page yield. Actual yield will vary depending on images printed and usage conditions. For more information visit www.epson.eu/pageyield
 11. About BLI: Buyers Lab LLC (BLI), the imaging industry's leading independent authority and provider of competitive intelligence, testing and reviews, carried out the tests over 2 months to July 2015.