WFP

Sonuçlar her şeyi açıkça ortaya koyuyor

95%

WorkForce Pro ile enerji
tüketiminden tasarruf1

94%

WorkForce Pro ile
daha az israf1

3.5x

WorkForce Pro ile
daha hızlı yazdırma1

Kurumsal mürekkep püskürtmeli yazıcıya geçiş yapın

Mürekkep püskürtmeli yazıcıların sadece ev için mi olduğunu düşünüyorsunuz? Bir daha düşünün. Epson'da biz, kurumsal uygulamalarınız için benzersiz baskı kafası teknolojimizi optimum hale getirdik. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar geçmişte sadece ev kullanımı için düşünülmüştür ancak mürekkep püskürtmeli baskının verimliliği, sadeliği ve sağladığı tasarruf aslında işletmelere lazere kıyasla bir dizi avantaj sağlar. Bu avantajların çoğu, büyük ölçekli etiket baskı makineleri gibi endüstriyel sistemlerde kullanılan ölçeklenebilir bir teknoloji olan PrecisionCore sayesindedir. Güvenilirlik, israfı azaltma ve düşük çevre etkisi dahil avantajlarından artık WorkForce Pro modellerinde de faydalanılmaktadır. Paranızdan nasıl tasarruf sağlayacağınızı, verimliliği arttıracağınızı ve enerji kullanımını azaltacağınızı öğrenin.

Enerji tasarrufu

Lazerlere göre %96'ya kadar düşük enerji tüketimiyle WorkForce Pro yazıcılar sadece enerji maliyetlerini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda şirketinizin çevre hedeflerini karşılamasına da yardımcı olur1. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, baskı sürecinde ısı kullanmadıkları için lazer yazıcılardan çok daha az güç tükettiğinden işletme maliyeti düşer.

Mürekkep kartuşu başına 10.000 sayfaya kadar2

Daha az israf, daha iyi baskılar

Yapılan bağımsız testlere göre Epson'un WorkForce Pro modelleri, lazerlere ve fotokopi makinelerine göre %94'e kadar daha az atık üretir1 . Ozon gazı yaymaz ve ayrıca aynı sınıftan lazer yazıcılara kıyasla daha az sarf malzemesi ve parça değişikliği gerektirir. Epson, maliyetleri düşük tutmanızı, baskılarınızın mükemmel görünmesini ve sorunsuzca değiştirmenizi sağlayan farklı boyutlarda mürekkep kartuşları sunar. Epson'un DURABrite Ultra ve DURABrite Pro mürekkepler ayrıca ISO 117984 sertifikalıdır ve her tür iş ortamında daha uzun süre kalıcı baskılar üretir.

CO2 ve elektrik hesaplayıcı

Yapılan bağımsız testlere göre Epson'un WorkForce Pro modelleri, lazerlere ve lazer fotokopi makinelerine göre %96'ya kadar daha az enerji tüketir1. Aşağıdaki hesaplayıcıyı kullanarak ne kadar elektrik ve CO2 tasarruf edebileceğinizi görün.

Çalışma ortamlarına kolay entegrasyon

Tüm bir yazıcı ve tarayıcı filosunu, daha fazla üretkenlik ve maliyet tasarrufu için cihazlarınızı kurma, yapılandırma, izleme, bakım yapma ve sorun giderme de dahil uzaktan kolayca yönetin ve kontrol edin.

Isisiz teknoloji̇ i̇le geleceği̇ şeki̇llendi̇ri̇yoruz

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

Daha fazlası

Avantajlı (İnkjet) Mürekkep Püskürtme Teknolojisi

Epson Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar ile rekabet üstünlüğü kazanın

Daha fazlası

Müdahaleleri en aza indirin

Yapılan bağımsız testlere göre Epson'un WorkForce Pro modelleri, lazer makinelerle karşılaştırıldığında müdahale için harcanan süreyi üçte ikisi kadar kısaltır1. Yazıcıda daha fazla güvenilirlik Epson’un PrecisionCore kalıcı baskı kafasıyla sağlanabilir ve mürekkep püskürtmeli baskıda renkli lazere kıyasla değiştirilmesi gereken daha az malzeme bulunur. Yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları daha fazla baskı sağlar ve yazılım çözümlerimizle yazıcılarınızı işletmeniz için en etkili olacak şekilde proaktif olarak yönetebilir, maliyet ve zaman tasarruflarından faydalanabilir ve cihazınızın çalışma süresini arttırabilirsiniz.

Tasarruf hesaplayıcı

En yeni WorkForce Pro modelleriyle ne kadar tasarruf edebileceğinizi görmek için hesap makinemizi kullanın.

Tasarruflarınızı hesaplayın

Kurumsal uygulamalar

WorkForce Pro yazıcılar belge, kullanıcı ve hatta yazıcı filosu yönetiminde yardımcı olabilecek farklı ticari yazılım çözümleriyle uyumludur; zaman ve paradan tasarruf sağlamanıza olanak tanır.

Daha fazlası

SAP Altın Ortak

Epson bir SAP altın ortağıdır ve ürünlerinin kurumsal ortamlara sorunsuz bir şekilde entegre olmasını sağlamak için dünyanın en büyük kurumlar arası yazılım sağlayıcılarından biri olan SAP ile yakın iş birliği içinde çalışır.

Dayanıklı

Epson, işletmelerin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcı serisini geliştirmeye devam etmektedir. Pigment reçineyle karıştırıldığından ve çözünmediğinden suya, dağılmaya ve markör kalemlere dirençli dayanıklı baskıların avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kağıt esnekliği

Değişik kağıt türlerine baskı yapabilme esnekliği sayesinde ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcılar çok çeşitli iş ihtiyaçlarını destekleyebilir. Mürekkep doğrudan kağıda püskürtüldüğünden, ısıya duyarlı film, kalın kart ve hatta uzun afişler gibi özel kağıtlara basmak da mümkündür. Dahası, Epson'un ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcıları tüm renkler için suda çözünmeyen ve marköre dirençli pigment tabanlı mürekkep kullandıklarından su geçirmez etiket ve hatta parlak kağıda promosyon malzemesi basmak için kullanılabilir.

Hızlı baskı

Mürekkep püskürtmeli baskı ile WorkForce Pro yazıcılar, hızlı ve verimli ticari baskılar sağlamak için ısınma süresine ihtiyaç duymaz. Bu özellik, kullanıcıların hızlı sonuçlar için kendi eşsiz kartlarını okutup PIN numaralarını girdikleri çekme baskı ortamlarına entegre edildiğinde kritik önem taşır. Modellerimizin çoğunda otomatik çift taraflı baskı, tarama, fotokopi ve faks özelliği her işi kolay ve verimli hale getirir ve ofis ortamları için mükemmeldir.

1200 dpi'ye kadar çözünürlük

Kaliteli çözünürlük

Malzemelerinizi yüksek kaliteli baskılarla zenginleştirin. Nozül yoğunluğunu ikiye katlayan yeni PrecisionCore baskı kafası düz kağıt üzerinde 1200 dpi, kaplamalı kağıt üzerinde 4800 dpi'ye kadar yüksek kaliteli baskı üretir. Karmaşık karakterler ve ince çizgiler bile çoğaltıldığında güzel durur.

Örnek vakalar

Kurumsal uygulamalar

Epson'un PaperCut MF ile entegrasyonu

Epson'un PaperCut MF ile entegrasyonu, baskı hacimlerini kontrol etme ve yönetme becerisiyle işletme maliyetlerini azaltan Epson cihazların daha az çalışma maliyeti, yüksek güvenilirliği ve daha az müdahale gereksinimini bir araya getiriyor.

PaperCut MF, cihazlarınızı yönetmeyi karmaşaya yol açmadan kolaylaştırırken baskı maliyetlerini ve sarfiyatı düşürür. Avantajları arasında şu özellikler yer alır:

 • Paylaşılan hesaplar ile baskıyı departmanlara, maliyet merkezlerine ve kullanıcılara bölüştürün.
 • Kim tarafından, hangi cihaz üzerinden ve ne zaman kaç sayfa baskı alındığının görülmesi
 • Kullanıcı, departman, cihaz veya çevresel etki açısından kullanımın rapor edilmesi
 • Kullanıcı, departman veya gruplara kota veya bütçe tahsisi
 • 'Beni Bul' çekme baskı özelliği ile güvenli baskı
 • Mobil ve BYOD (kendi cihazınızı getirin) baskılarının basitleştirilmesi

Epson Cihaz Yöneticisi

Tüm bir yazıcı ve tarayıcı filosunu, daha fazla üretkenlik ve maliyet tasarrufu için cihazlarınızı kurma, yapılandırma, izleme, bakım yapma ve sorun giderme de dahil uzaktan kolayca yönetin ve kontrol edin.

Avantajlar

 • Zamandan tasarruf edin ve maliyetleri kontrol edin
 • Kolay kullanım
 • Esnek yönetim ihtiyaçlarınıza uyum sağlar
 • Süreçleri otomatikleştirin
 • Cihaz kullanımını denetleyin ve analiz edin
 • Her tür iş ortamına uyar
Daha fazlası

Epson Document Capture Suite

Epson'un yazılım ve görüntüleme teknolojileri, işlem adımlarını ve iş akışı süreçlerinizi azaltarak zamandan tasarruf sağlar.

İtme-tarama özellikleriyle kaliteli elektronik belgeleri tek adımda yakalayıp iş akışı süreçlerine entegre edebilirsiniz. Belgeleri düzenleme veya metni geliştirme gibi karmaşık işleri zahmetsiz görevlere dönüştürerek.

Daha fazlası

Çekim

Önceden tanımlanmış işlerle otomatik iş akışını optimize edin.

İş akışı entegrasyonu

Epson tarayıcı panellerinin önceden tanımlanmış iş profilleriyle özelleştirilebilmesi çalışanların şirketteki iş akışına belge entegre etmesini basitleştirir.

Önerilen

Bağımsız testlerde Epson’un Workforce Pro modelleri, güvenilirlik açısından mükemmel sonuçlar vermiştir

Buyers Laboratory (BLI), görüntüleme sektöründe lider bir bağımsız kuruluştur. Arıza (MFP), fotokopi, yazıcı, tarayıcı, yazılım çözümleri ve ürünleri için yetkin bir bilgi, test ve inceleme firmasıdır. 50 yılı aşkın zamandır BLI, global dijital görüntüleme sektöründe tarafsız ve güvenilir bilginin en önde gelen kaynağı olmuştur.

Hız ve maliyet tasarrufu için tasarlanmıştır

Yapılan bağımsız testlerde WorkForce Pro modelleri, lazer makinelerle karşılaştırıldığında müdahale için harcanan süreyi üçte ikisi kadar kısaltır1 ve lazerlere göre WorkForce Pro modelleriyle iki kat daha fazla baskı elde edebilirsiniz1. WorkForce Pro WF-8590, sınıfının en iyisi ilk baskı ve fotokopi süreleriyle BLI test uygulayıcılarını etkilemiş ve herkesin istediği “2015 Pick” ödülüne layık görülmüştür.

Sonuçları kendiniz görün

Neden mürekkep püskürtmeli yazıcı?

Endüstriyel ve ticari baskıda güvenilir uzmanlığımızdan faydalanan Epson'un WorkForce Pro yazıcıları sağlam ve güvenilir olmanın yanı sıra lazer cihazlara kıyasla işletmelere çok sayıda avantaj sağlar. İş uygulamaları için eşsiz PrecisionCore baskı kafası teknolojimiz sayesinde daha kaliteli, daha güvenilir bir baskı çözümü elinizin altında; WorkForce Pro ofis tipi yazıcı serisi ile işletmenizi geliştirin.

Zamandan tasarruf

 • Kaliteden ödün vermeden 3,5 kat daha hızlı1
 • Hızlı ilk sayfa çıkışı ısınma süresi gerektirmez

Verimlilik arttırma

 • Müdahalelere ayırdığınız zamanı %98'e kadar azaltın1
 • Daha az servis çağrısı, yanlış besleme ve sarf malzemesi değiştirme

Ekonomik

 • Sayfa başına daha düşük maliyet
 • Daha düşük toplam sahip olma maliyeti
 • Daha düşük enerji faturaları
Tasarruf hesaplayıcı

Dayanıklı kalite

 • Markör direnci1
 • 1200dpi çözünürlükle lazer benzeri baskı kalitesi
 • Farklı kağıt özellikleri

Daha temiz teknoloji

 • %96'ya kadar daha az enerji kullanın1
 • %94'e kadar daha az atık üretin1
 • Lazer yazıcılara göre %23'ekadar daha sessizdir1
 • Ozon gazı üretmez

Sertifikalı Güvenilirlik'

 • BLI - Sertifikalı Güvenilirlik 2015
 • BLI - 2015 Seçimi

Bir WorkForce Pro yazıcı satın almakla ilgileniyorsanız, satış temsilcilerimizden biriyle kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Daha fazlası

Daha fazla baskı almanız mı gerekiyor? WorkForce Pro RIPS modelimiz paranızdan daha fazla tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Daha fazlası

PrecisionCore

En yeni, en gelişmiş baskı kafası. Sonuç olarak, PrecisionCore hız, kalite, güvenilirlik ve verimlilikte büyük artış sağlar.

Daha fazlası

Hemen bugün iletişime geçin

WorkForce Pro serisi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun
Lütfen bu alanı doldurun

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

 1. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving.
 2. Aylık basılan maksimum sayfa sayısı yazıcının, ISO nominal baskı hızları ve kağıt kullanımı yetenekleri gibi performans yeteneklerine bağlıdır.
 3. WF-5690, WF-5620, WF-8590, WF-R5690 ve WF-R8590 testlerini temel alır. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving.
 4. İsveç'teki SP Technical Research Institute tarafından ISO 11798 sertifikası verilmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen www.sp.se adresini ziyaret edin.

Atla